Ubiquiti Networks Mikrotik LigoWave Deliberant Alfa Network RF Elements PC Engines

Produse adăugate recent

Adaptor SC/UPC albastru
Producător: ExtraLink
Adaptor SC/UPC simplex, albastru
1 LEU

Stoc: 50 buc


Adaptor USB/serial, DB9F
Adaptor USB / serial, configuraţie null-modem, conector DB9F, se poate conecta direct la plăcile APU
48 LEI

Stoc: 10 buc


AmpliFi HD Mesh Point
Producător: Ubiquiti Networks
Repetor pentru sistemul AmpliFi HD, dualband (2.4 / 5 GHz), 3x3 MIMO, 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 26 dBm (398 mW)
630 LEI

Stoc: 5 buc


APU 3A2
Producător: PC Engines
Procesor AMD Embedded G series GX-412TC, quad-core 1GHz, DDR3 2GB, 3x LAN Gigabit, 2x USB 3.0, 3x miniPCIe, m-SATA, 1x soclu SIM
630 LEI

Stoc: 4 buc


APU 3A4
Producător: PC Engines
Procesor AMD Embedded G series GX-412TC, quad-core 1GHz, DDR3 4GB, 3x LAN Gigabit, 2x USB 3.0, 3x miniPCIe, m-SATA, 1x soclu SIM
720 LEI

Stoc: 10 buc


CCR1009-7G-1C-1S+
Producător: MikroTik
Router gigabit, CPU TILE-Gx9 @ 1 GHz, 9 nuclee, 2GB RAM, 7 porturi gigabit, 1x SFP+, 1x RS232, 1x USB, 1x SD card, 1x microSD, RouterOS Level6, sursă de alimentare redundantă
2060 LEI

Stoc: 1 buc


CSS326-24G-2S+RM
Producător: MikroTik
Switch cu management, 24x ethernet gigabit, 2x SFP+ (1.25G / 10G), CPU Marwell 98DX3216A1, 2MB RAM, tabela de adrese 16k, 4k VLAN-uri, sistem de operare SwOS, rackabil
620 LEI

Stoc: 2 buc


Cutie joncţiuni optice, model
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 4 ieşiri
27 LEI

Stoc: 10+ buc


Cutie joncţiuni optice, model
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 12 ieşiri
50 LEI

Stoc: 10+ buc


DISC Lite5
Producător: MikroTik
Ansamblu access point / antenă 21 dBi, polarizare duală, TX power 25 dBm (316 mW), procesor Atheros AR9344 @ 600 MHz, 802.11 a/n, RouterOS Level 3
210 LEI

Stoc: 20 buc


Hotspot UniFi AC HD
Producător: Ubiquiti Networks
Hotspot indoor dual-band 2.4/5 GHz, MU‑MIMO, 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2, TX power 25 dBm (316 mW), 2x LAN gigabit, 500+ utilizatori
1630 LEI

Stoc: 5 buc


OmniTIK 5 ac
Producător: MikroTik
Access point cu două antene omni încorporate (7.5 dBi) cu polarizare duală, TX power 1300mW, 802.11a/n/ac 2x2 MIMO, CPU QCA9557 @ 720 MHz, 5x ethernet gigabit, 1x USB, RouterOS Level 4
470 LEI

Stoc: 3 buc


OmniTIK 5 PoE ac
Producător: MikroTik
Access point cu două antene omni încorporate (7.5 dBi) cu polarizare duală, TX power 1300mW, 802.11a/n/ac 2x2 MIMO, CPU QCA9557 @ 720 MHz, 5x ethernet gigabit, 1x USB, RouterOS Level 4, PoE out pe porturile 2...5
555 LEI

Stoc: 5 buc


Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 2m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, duplex, terminal LC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse
10 LEI

Stoc: 4 buc


Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 10m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 10m, pierderi reduse
12 LEI

Stoc: 4 buc


Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 1m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse
8 LEI

Stoc: 10 buc


Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 2m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse
9 LEI

Stoc: 10 buc


Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 1m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse
8 LEI

Stoc: 10+ buc


Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 2m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse
9 LEI

Stoc: 20 buc


Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 3m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 3m, pierderi reduse
9 LEI

Stoc: 20 buc


Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 1m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse
8 LEI

Stoc: 20 buc


Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 2m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse
9 LEI

Stoc: 20 buc


Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 3m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 3m, pierderi reduse
9 LEI

Stoc: 20 buc


Patchcord SFP+, 10 Gbps, 1m
Producător: ExtraLink
SFP+ 1m direct attach cable, 10 Gbps
90 LEI

Stoc: 6 buc


Patchcord SFP+, 10 Gbps, 3m
Producător: ExtraLink
SFP+ 3m direct attach cable, 10 Gbps
110 LEI

Stoc: 5 buc


SD card 4 GB pSLC
Producător: Data Power
Dispozitiv de stocare SD de înaltă anduranţă, tehnologie pSLC, capacitate 4 GB. Fabricat în Taiwan.
30 LEI

Stoc: 10 buc


Set şuruburi / piuliţe (19A-FSET-02)
Producător: Gembird
Set 50x şuruburi/piuliţe/şaibe, pentru fixare echipamente în rack, culoare neagră
35 LEI

Stoc: 10+ buc


SFP YT-OC24-03A/03B LC (3Km)
Producător: ExtraLink
Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, distanţă 3km
110 LEI

Stoc: 10 buc


SFP YT-OC24-03A/03B SC (3Km)
Producător: ExtraLink
Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector SC, 1310/1550 nm, distanţă 3km
110 LEI

Stoc: 9 buc


SFP YT-OC24-20 LC (20km)
Producător: ExtraLink
Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, distanţă 20km
160 LEI

Stoc: 10 buc


SFP/RJ45 YT-SFP-T
Producător: ExtraLink
Modul SFP/RJ45, ethernet gigabit, distanţă 100m
105 LEI

Stoc: 10 buc


SSD mSata 16GB MLC SM2246
Producător: KingFast
Dispozitiv de stocare SSD, format mSATA, capacitate 16GB, controller Silicon Motion SM2246, interfaţă mSATA 6 Gbps
85 LEI

Stoc: 9 buc


SXT HG5 ac
Producător: MikroTik
Ansamblu access point / antenă 17 dBi, polarizare duală, TX power 31 dBm (1300 mW), CPU QCA9557 @ 720MHz, 802.11 a/n/ac, LAN gigabit, RouterOS L4
515 LEI

Stoc: 3 buc


Lichidare de stoc

AbraCam Dome Bracket
Producător: RF Elements
Suport perete pentru AirCam Dome
32 LEI

Stoc: 1 buc


Antenă PRO-SECTOR24015dual H&V_BOX
Producător: Itelite
Antenă sectorială MIMO, câştig 15 dBi, deschidere 90° (-3dB) / 120° (-6dB), compartiment pentru RouterBOARD, 2x pigtail MMCX
404 LEI

Stoc: 4 buc


AP120C
Producător: Alfa Network
Access point dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), 2x2 MIMO, 802.11 a/b/g/n, TX power 27 dBm (500mW), 16 SSID-uri
437.5 LEI

Stoc: 2 buc


LigoPoE Splitter
Producător: Deliberant
Splitter outdoor pentru alimentarea a două echipamente de la aceeaşi sursă PoE, cu protecţie împotriva descărcărilor electrostatice
100 LEI

Stoc: 4 buc


MESH51
Producător: Alfa Network
Access Point mesh, 2.4 GHz, TX power 20dBm ± 2dBm, IEEE 802.11 b/g
230 LEI

Stoc: 5 buc


RB493
Producător: MikroTik
CPU AR7130 @ 300MHz, 64MB DDR SDRAM, 9x FastEthernet, 3x MiniPCI, 1x RS232C, RouterOS v3 L4
270 LEI

Stoc: 3 buc


RB711-2Hn
Producător: MikroTik
CPU AR7241 @ 400 MHz, SDRAM 32 MB, RouterOS v4 Level 3, 1x Ethernet, Wireless 802.11b/g/n, 27 dBm (500mW), conector MMCX
126 LEI

Stoc: 5 buc


RB711-5Hn-M
Producător: MikroTik
CPU AR7240 @ 400 MHz, SDRAM 32 MB, RouterOS v4 Level 3, 1x ethernet, wireless 5GHz 802.11 a/n, 23 dBm (200mW), conector MMCX
152 LEI

Stoc: 1 buc


RB711UA-2HnD
Producător: MikroTik
CPU AR7241 @ 400 MHz, SDRAM 64 MB, RouterOS Level 4, 1x USB, 1x Ethernet, Wireless 802.11b/g/n dual chain, 30 dBm (1000mW), conector MMCX
213.5 LEI

Stoc: 1 buc


RB800
Producător: MikroTik
CPU MPC8544 @ 800MHz, DDR2 SDRAM 250MB, 3x LAN gigabit, 4x miniPCI, 1x miniPCI-e, RouterOS v4 Level 6
816 LEI

Stoc: 1 buc


RB816
Producător: MikroTik
Placă de extensie pentru RB800, 16 porturi Ethernet 10/100M
171 LEI

Stoc: 2 buc


Regulator solar LandStar LS1024
Producător: EP Solar
Regulator de tensiune pentru panouri solare, tensiune nominală 12V/24, 10A
72 LEI

Stoc: 4 buc


Satlook Color HD
Producător: Emitor
Instrument profesional de aliniere şi reglaj a antenelor satelit pentru recepţia programelor SD/HD. Fabricat în Suedia.
2160 LEI

Stoc: 2 buc


Tube-U(G) - Realtek RTL8187L
Producător: Alfa Network
Access point outdoor 2.4 GHz, USB 2.0, TX power 27 dBm (500mW), 802.11 b/g
136.5 LEI

Stoc: 5 buc


Tube-U(N) + Antena omni AOA 2412
Producător: Alfa Network
Access point outdoor 2.4 GHz, USB 2.0, TX power 30 dBm (1000mW), antenă omni 12 dBi, 802.11 b/g/n
264 LEI

Stoc: 5 buc


  Coş de cumpărături
Nu aţi adaugat niciun produs în coş.
  Garanţii

Echipamentele care s-au defectat în perioada de garanţie se trimit prin Fan Courier (NU alt curier!) la sediul Fan Courier Tulcea, cu menţiunea pentru Delta Web Telecom. Vă rugăm să lipiţi pe colet un bilet cu descrierea defectului, în caz contrar ne rezervăm dreptul de a nu accepta coletul.

De asemenea, înainte de a lua decizia de trimitere în garanţie, vă rugăm să solicitaţi suport tehnic la 0748-113-178, pentru a evita costurile de transport în cazul în care problema se poate rezolva de la distanţă.

  Licenţe Mikrotik RouterOS

Diferenţele dintre nivelurile de licenţiere le puteţi consulta aici.

Level 4 140 LEI
Level 5 270 LEI
Level 6 730 LEI

Notă: preţurile sunt cu TVA inclus.

Pentru informaţii legate de procedura de achiziţie a licenţei, vă rugăm să ne contactaţi.

  Politica de discount
Valoare comandă Discount
2.000 RON2%
4.000 RON3%
6.000 RON4%
8.000 RON5%

Clienţii fideli, a căror comenzi cumulate depăşesc valoarea de 10.000 RON vor beneficia întotdeauna de discountul de 5%, indiferent de valoarea comenzii.

La procentele de mai sus se mai aplică o reducere de 1% pentru comenzile plătite anticipat (cu OP).

Comenzile mai mari de 1000 Lei şi greutatea sub 5 Kg, expediate în zonele acoperite de FAN Courier, beneficiază de transport gratuit.

Reţineţi: produsele care sunt la promoţie şi la lichidare de stoc deja includ reduceri mari de preţ, la aceste produse nu se aplică discount-urile enumerate mai sus.

Produsul a fost adăugat în coşul de cumpărături.