Ubiquiti Networks Mikrotik Tuolima ExtraLink PC Engines CyberPower Bosi Tools

Produse adăugate recent

  • Alcool izopropilic 900 ml cod: 1943
    Alcool izopropilic 900 ml

    Substanţă de degresare pentru componente electronice şi fibră optică

    15 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Cablu microHDMI / HDMI Gembird, 1.8 m cod: 1948
    Cablu microHDMI / HDMI Gembird, 1.8 m Producător: Gembird

    Cablu pentru monitor, conectori auriţi microHDMI / HDMI, lungime 1.8 m

    15 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • CCR2004-16G-2S+ cod: 1947
    CCR2004-16G-2S+ Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU arhitectură ARM quadcore @ 1700 MHz, flash NAND 128 MB, RAM DDR4 4GB ECC, 16× gigabit ethernet, 2× SFP+ (10 Gbps), sursă de alimentare redundantă, RouterOS L6, carcasă rackabilă 1U

    1985 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Cutie joncţiuni optice Tuolima TLM-N1-16A cod: 1945
    Cutie joncţiuni optice Tuolima TLM-N1-16A Producător: Tuolima

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, capacitate 16× fibre, 2× intrări trunk-cable, 16× ieşiri drop-cable, grad de protecţie IP65 (praf + ploaie), material PC + ABS, sistem de închidere clip-lock

    85 LEI
    Stoc: 90+ buc

  • Fast connector LC/UPC Tuolima cod: 1946
    Fast connector LC/UPC Tuolima Producător: Tuolima

    Conector rapid pentru fibră optică, tip LC/UPC

    10 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Hotspot UniFi 6 Lite cod: 1942
    Hotspot UniFi 6 Lite Producător: Ubiquiti Networks

    Hotspot indoor dual-band 2.4/5 GHz, 2×2 MIMO, 802.11 a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6), TX power 23 dBm, LAN gigabit, CPU MIPS @ 880 MHz, RAM 128 MB, 300+ utilizatori

    promoţie
    550 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Kit SFP+ Extralink SM SIM LC 10G 20km (EX.6211) cod: 1949
    Kit SFP+ Extralink SM SIM LC 10G 20km (EX.6211) Producător: Extralink

    Kit 2× SFP+ 10G, single-mode, conector LC, 1270/1330 nm, distanţă 20km, înlocuitor pentru MikroTik S+2332LC10D

    260 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • LHG LTE6 kit (RBLHGR&R11e-LTE6) cod: 1939
    LHG LTE6 kit (RBLHGR&R11e-LTE6) Producător: MikroTik

    Echipament de recepţie 3G/LTE6 de mare distanţă, câştig antenă 17 dBi, CPU MIPSBE QCA9531 @ 650 MHz, RAM 64 MB, 1× Micro SIM, 1× LAN 10/100 M, RouterOS L3

    775 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Modul senzor de lumină XH-M131 cod: 1951
    Modul senzor de lumină XH-M131

    Detector de lumină cu releu, 10A / 250V

    10 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Modul SFP Extralink SM DUP LC 1.25G, 20 km (EX.2183) cod: 1950
    Modul SFP Extralink SM DUP LC 1.25G, 20 km (EX.2183) Producător: Extralink

    Transceiver optic SFP, 1.25G, single mode, conector Dual LC, lungime de undă 1310 nm, distanţă maximă 20 km, poate înlocui Mikrotik S-31DLC20D

    35 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Patchcord Gembird FTP Cat6, gri, 0.25 m cod: 1952
    Patchcord Gembird FTP Cat6, gri, 0.25 m Producător: Gembird

    Cablu ethernet FTP Cat6, ecranaj folie de aluminiu, conectori RJ45 auriţi, cupru + aluminiu liţat, culoare gri, lungime 0.25 m

    3 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord Gembird FTP Cat6, gri, 15 m cod: 1955
    Patchcord Gembird FTP Cat6, gri, 15 m Producător: Gembird

    Cablu ethernet FTP Cat6, ecranaj folie de aluminiu, conectori RJ45 auriţi, cupru + aluminiu liţat, culoare gri, lungime 15 m

    19 LEI
    Stoc: 15+ buc

  • Patchcord Gembird FTP Cat6, gri, 3 m cod: 1954
    Patchcord Gembird FTP Cat6, gri, 3 m Producător: Gembird

    Cablu ethernet FTP Cat6, ecranaj folie de aluminiu, conectori RJ45 auriţi, cupru + aluminiu liţat, culoare gri, lungime 3 m

    9 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Patchcord Gembird S/FTP Cat6A, negru, 3 m cod: 1953
    Patchcord Gembird S/FTP Cat6A, negru, 3 m Producător: Gembird

    Cablu ethernet S/FTP Cat 6A, ecranaj PiMF, conectori RJ45 auriţi, cupru liţat, culoare neagră, lungime 3 m

    10 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Splitter optic PLC 1:8 Ø 250µm 1m - fără conectori cod: 1940
    Splitter optic PLC 1:8 Ø 250µm 1m - fără conectori Producător: Tuolima

    Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără conectori, diametru 250µm, lungime 1 m, fibră G.657A, atenuare ≤ 10 dB, carcasă mini-type

    20 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Stripper Tuolima pentru cablu de abonat FTTH (TLM-01D), galben cod: 1941
    Stripper Tuolima pentru cablu de abonat FTTH (TLM-01D), galben Producător: Tuolima

    Stripper universal pentru drop-cable FTTH 3.1×2 mm cu fir de oţel sau FRP, mâner galben

    60 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Switch TL-SG1008MP cod: 1958
    Switch TL-SG1008MP Producător: TP-Link

    Switch PoE+ 802.3af/at fără management, 8× LAN gigabit, buget PoE 153W, rackabil

    450 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Switch TL-SG2008P cod: 1957
    Switch TL-SG2008P Producător: TP-Link

    Switch PoE+ 802.3af/at cu management, 8× LAN gigabit (dintre care 4 cu PoE-out), buget PoE 62W, integrare cu Omada

    400 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Switch TL-SG3428MP cod: 1956
    Switch TL-SG3428MP Producător: TP-Link

    Switch PoE+ 802.3af/at cu management, 24× LAN gigabit, 4× SFP 1G, buget PoE 384W, integrare cu Omada

    1550 LEI
    Stoc: 2 buc

  • UniFi Switch Enterprise 24 PoE (400 W) cod: 1944
    UniFi Switch Enterprise 24 PoE (400 W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE+ Layer 3 cu management, 24× LAN RJ45 (12× 1 GbE, 12× 2.5 GbE), 2× 10G SFP+, throughput 62 Gbps, PoE+ 802.3af/at, buget PoE 400 W, 1× USP RPS DC input, montabil în rack

    promoţie
    4250  3995 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Switch Lite 16 PoE cod: 1959
    UniFi Switch Lite 16 PoE Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE+ cu management, LAN 16× 10/100/1000 (gigabit), throughput 16 Gbps, PoE+ 802.3af/at (pe 8 dintre porturile ethernet), buget PoE 45 W, sursă internă de 60W

    1090 LEI
    Stoc: 3+ buc

Lichidare de stoc

  • Antenă Sector SEC-CC-5-16-HHV cod: 0773
    Antenă Sector SEC-CC-5-16-HHV Producător: RF Elements

    Antenă sector 3x3 MIMO, polarizare HHV, carrier class, BackShield™, câştig 16dBi, deschidere 76° (-3dB) / 100° (-6dB), compatibilitate cu platformele Ubiquiti Rocket şi Mikrotik BaseBox / NetBox / NetMetal

    lichidare de stoc
    700  595 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Antenă Sector SEC-CC-5-16-VVH cod: 0772
    Antenă Sector SEC-CC-5-16-VVH Producător: RF Elements

    Antenă sector 3x3 MIMO, polarizare VVH, carrier class, BackShield™, câştig 16dBi, deschidere 76° (-3dB) / 100° (-6dB), compatibilitate cu platformele Ubiquiti Rocket şi Mikrotik BaseBox / NetBox / NetMetal

    lichidare de stoc
    700  595 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Antenă SECTOR24015V cod: 0382
    Antenă SECTOR24015V Producător: Itelite

    Antenă sectorială, câştig 15 dBi, deschidere 90° (-3dB) / 120° (-6dB), polarizare verticală, conector N-female

    lichidare de stoc
    270  135 LEI
    Stoc: 1 buc

  • LigoDLB ECHO 5 cod: 0689
    LigoDLB ECHO 5 Producător: LigoWave

    Access point outdoor, 2x2 MIMO 802.11 a/n, TX power 29 dBm (800mW), se poate ataşa la antene parabolice offset

    lichidare de stoc
    350  175 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • R5SHPn cod: 0312
    R5SHPn Producător: MikroTik

    Modul radio 5GHz, conector MMCX, TX power 29 dBm (800 mW), 802.11 a/n, chipset Atheros AR9220

    lichidare de stoc
    210  105 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Radome 3 cod: 0255
    Radome 3 Producător: Ubiquiti Networks

    Protecţie pentru RocketDish 5G-34

    lichidare de stoc
    450  315 LEI
    Stoc: 2 buc

  • RB816 cod: 0396
    RB816 Producător: MikroTik

    Placă de extensie pentru RB800, 16 porturi Ethernet 10/100M

    lichidare de stoc
    285  57 LEI
    Stoc: 2 buc

  • RB911G-2HPnD cod: 0386
    RB911G-2HPnD Producător: MikroTik

    CPU AR9342 @ 600 MHz, RAM 32 MB, RouterOS Level 3, 1x gigabit, wireless 2.4GHz 802.11 b/g/n, 30 dBm (1000mW), 2x MMCX

    lichidare de stoc
    210  147 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • UBDo-n8 - Ralink RT3070 cod: 0302
    UBDo-n8 - Ralink RT3070 Producător: Alfa Network

    Access point outdoor 2.4 GHz, cablu USB 8 m, TX power 32 dBm, 802.11 b/g/n, conector antenă externă N-female

    lichidare de stoc
    270  135 LEI
    Stoc: 1 buc

  Coş de cumpărături
Coşul de cumpărături este gol.
  Garanţii

Echipamentele care s-au defectat în perioada de garanţie se trimit prin Fan Courier (NU alt curier!) la sediul Fan Courier Tulcea, cu menţiunea pentru Delta Web Telecom. Plata transportului va fi suportată de client.

De asemenea, înainte de a lua decizia de trimitere în garanţie, vă rugăm să solicitaţi suport tehnic la 0748-113-178, pentru a evita cheltuielile de transport în cazul în care problema se poate rezolva de la distanţă.

Pentru rezolvarea cât mai rapidă a garanţiilor, vă rugăm să puneţi în colet o scurtă descriere a problemei, ca să ştim ce anume trebuie verificat şi cum putem reproduce defectul.

Pentru detalii suplimentare vă rugăm să citiţi cu atenţie politica noastră referitoare la returnarea şi înlocuirea produselor.

  Politica de discount
Valoare comandă Discount
2.000 RON2%
4.000 RON3%
6.000 RON4%
8.000 RON5%

Clienţii fideli, a căror comenzi cumulate depăşesc valoarea de 10.000 RON vor beneficia întotdeauna de discountul de 5%, indiferent de valoarea comenzii.

La procentele de mai sus se mai aplică o reducere de 1% pentru comenzile achitate cu ordin de plată.

Comenzile mai mari de 1000 Lei şi greutatea sub 5 Kg, expediate în zonele acoperite de FAN Courier, beneficiază de transport gratuit.

Reţineţi: produsele care sunt la promoţie şi la lichidare de stoc deja includ reduceri mari de preţ, la aceste produse nu se aplică discount-urile enumerate mai sus.

Produsul a fost adăugat în coş.