Ubiquiti Networks Mikrotik LigoWave Deliberant Alfa Network RF Elements PC Engines

Produse adăugate recent

AmpliFi HD Mesh Router
Producător: Ubiquiti Networks
Router SOHO indoor dualband (2.4 / 5 GHz), 3x3 MIMO, 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 26 dBm (398 mW), 1x WAN gigabit, 4x LAN gigabit, touchscreen color
750 LEI

Stoc: 1 buc


Cablu S/FTP gri, CAT 6, 0.5 m, 1G
Producător: LogiLink
Patchcord S/FTP PIMF CAT 6, lungime 0.5 m, culoare gri, 1G
5 LEI

În curând

Va fi disponibil începând cu:
23 ianuarie 2017
Cablu S/FTP gri, CAT 6, 1 m, 1G
Producător: LogiLink
Patchcord S/FTP PIMF CAT 6, lungime 1 m, culoare gri, 1G
6 LEI

Stoc: 8 buc


CCR1009-7G-1C-1S+PC
Producător: MikroTik
Router gigabit, CPU TILE-Gx9 @ 1 GHz, 9 nuclee, 2GB RAM, 7 porturi gigabit, 1x SFP+, 1x RS232, 1x USB, 1x SD card, 1x microSD, RouterOS Level6, carcasă 1U din aluminiu, răcire pasivă
2170 LEI

Stoc: 1 buc


Colier plastic SEL.3.201 (75 x 2.5 mm)
Producător: SapiSelco (Italia)
Faşete de plastic, culoare neagră, dimensiuni 75 x 2.5 mm, pachetul conţine 100 bucăţi
1.5 LEI

Stoc: 20 pc


Colier plastic SEL.3.205 (200 x 2.5 mm)
Producător: SapiSelco (Italia)
Faşete de plastic, culoare neagră, dimensiuni 200 x 2.5 mm, pachetul conţine 100 bucăţi
4.5 LEI

Stoc: 20 pc


Colier plastic SEL.3.216 (250 x 3.5 mm)
Producător: SapiSelco (Italia)
Faşete de plastic, culoare neagră, dimensiuni 250 x 3.5 mm, pachetul conţine 100 bucăţi
8 LEI

Stoc: 50 pc


EdgePoint EP-R6
Producător: Ubiquiti Networks
Router gigabit outdoor, CPU Dual-Core MIPS1004Kc @ 880 MHz, RAM DDR3 256 MB, flash 256 MB, 5x LAN gigabit RJ45, 1x SFP gigabit, carcasă rezistentă la intemperii, PoE out 24V
540 LEI

Stoc: 10+ buc


EdgePoint EP-R8
Producător: Ubiquiti Networks
Router gigabit outdoor, CPU Dual-Core MIPS64 @ 600 MHz, accelerare hardware pentru procesare de pachete, RAM DDR3 2 GB, flash 4 GB, 6x LAN gigabit RJ45, 2x SFP/RJ45 (combinat) gigabit, port serial, carcasă rezistentă la intemperii, PoE out 24/54V
2050 LEI

Stoc: 3 buc


EdgePoint EP-S16
Producător: Ubiquiti Networks
Switch gigabit outdoor, CPU ARM Cortex-A9 @ 400 MHz, RAM DDR3 256 MB, flash 32 MB, 16x LAN gigabit RJ45, 2x SFP+ 1/10Gbps, port serial, throughput 36Gbps, carcasă rezistentă la intemperii, PoE out 24/54V
2200 LEI

Stoc: 2 buc


EdgeSwitch 8 (150W)
Producător: Ubiquiti Networks
Switch PoE cu management, 8x Gigabit, 2x SFP, throughput 10 Gbps, PoE 802.3af/at
1060 LEI

Stoc: 1 buc


FiberPoe
Producător: Ubiquiti Networks
Media-convertor fibră optică / ethernet cu ieşire PoE gigabit, de exterior
160 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
Kit SFP 1.25Gbps 3km (UF-SM-1G-S)
Producător: Ubiquiti Networks
Pereche de module SFP, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, 1.25Gbps, 3km
135 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
Kit SFP+ 10Gbps 10km (UF-SM-10G-S)
Producător: Ubiquiti Networks
Pereche de module SFP+, single-mode, conector LC, 1270/1330 nm, 10Gbps, 10km
860 LEI

Stoc: 1 buc


mANTBox 19s (RB921GS-5HPacD-19S)
Producător: MikroTik
Ansamblu access point / antena sector 120° 19dBi, standard 2x2 MIMO 802.11 A/N/AC, TX power 31 dBm (1300 mW), port ethernet gigabit, port SFP, CPU QCA9557 @ 720 MHz, RouterOS L4
840 LEI

Stoc: 2 buc


Prelungitor rackabil cu 8 prize (cod EG-PDU-012)
Producător: Gembird
Prelungitor cu 8 prize schuko, cu întrerupător, montabil în rack de 19"
75 LEI

Stoc: 10+ buc


Relay board 16A
Producător: ATS
Board cu 4 relee (250Vac / 16A), compatibil cu LAN controller
110 LEI

Stoc: 10+ buc


Şină rack 450 mm (CFA45-2.0-A)
Producător: Linkbasic
Şină pentru cabinet 450 mm, culoare neagră, grosime material 1.2 mm
7 LEI

Stoc: 1 buc


Tavă fixă pentru rack (CFB45-1.2-A)
Producător: Linkbasic
Raft pentru cabinet 450 mm, culoare neagră, grosime material 1.2 mm
39 LEI

Stoc: 8 buc


UniFi AC Mesh
Producător: Ubiquiti Networks
Hotspot indoor/outdoor, dual band, 2x2 MIMO 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 20 dBm, 300 Mbps @ 2.4GHz, 867 Mbps @ 5GHz, 1x Ethernet Gigabit, capabilitate Mesh Multi-Hop
550 LEI

Stoc: 3 buc


UniFi AC Mesh PRO
Producător: Ubiquiti Networks
Hotspot outdoor, dual band, 3x3 MIMO 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 22 dBm, 450 Mbps @ 2.4GHz, 1300 Mbps @ 5GHz, 1x Ethernet Gigabit, capabilitate Mesh Multi-Hop
950 LEI

Stoc: 4 buc


Lichidare de stoc

AbraCam Dome Bracket
Producător: RF Elements
Suport perete pentru AirCam Dome
32 LEI

Stoc: 1 buc


Antenă PRO-SECTOR24015dual H&V_BOX
Producător: Itelite
Antenă sectorială MIMO, câştig 15 dBi, deschidere 90° (-3dB) / 120° (-6dB), compartiment pentru RouterBOARD, 2x pigtail MMCX
404 LEI

Stoc: 4 buc


APC 2M
Producător: Deliberant
Access point outdoor 2.4 GHz, 802.11 b/g/n 2x2 MIMO, TX power 30 dBm (1000mW), conectori N-female
296 LEI

Stoc: 4 buc


CAOTU
Producător: MikroTik
Carcasă outdoor pentru MikroTik RB411, RB433, RB493, RB711, RB800
207 LEI

Stoc: 1 buc


LigoPoE Splitter
Producător: Deliberant
Splitter outdoor pentru alimentarea a două echipamente de la aceeaşi sursă PoE, cu protecţie împotriva descărcărilor electrostatice
100 LEI

Stoc: 6 buc


MESH51
Producător: Alfa Network
Access Point mesh, 2.4 GHz, TX power 20dBm ± 2dBm, IEEE 802.11 b/g
230 LEI

Stoc: 5 buc


RB493
Producător: MikroTik
CPU AR7130 @ 300MHz, 64MB DDR SDRAM, 9x FastEthernet, 3x MiniPCI, 1x RS232C, RouterOS v3 L4
270 LEI

Stoc: 4 buc


RB711-2Hn
Producător: MikroTik
CPU AR7241 @ 400 MHz, SDRAM 32 MB, RouterOS v4 Level 3, 1x Ethernet, Wireless 802.11b/g/n, 27 dBm (500mW), conector MMCX
126 LEI

Stoc: 6 buc


RB711-5Hn-M
Producător: MikroTik
CPU AR7240 @ 400 MHz, SDRAM 32 MB, RouterOS v4 Level 3, 1x ethernet, wireless 5GHz 802.11 a/n, 23 dBm (200mW), conector MMCX
152 LEI

Stoc: 1 buc


RB711UA-2HnD
Producător: MikroTik
CPU AR7241 @ 400 MHz, SDRAM 64 MB, RouterOS Level 4, 1x USB, 1x Ethernet, Wireless 802.11b/g/n dual chain, 30 dBm (1000mW), conector MMCX
213.5 LEI

Stoc: 2 buc


RB800
Producător: MikroTik
CPU MPC8544 @ 800MHz, DDR2 SDRAM 250MB, 3x LAN gigabit, 4x miniPCI, 1x miniPCI-e, RouterOS v4 Level 6
816 LEI

Stoc: 1 buc


RB816
Producător: MikroTik
Placă de extensie pentru RB800, 16 porturi Ethernet 10/100M
171 LEI

Stoc: 2 buc


Satlook Color HD
Producător: Emitor
Instrument profesional de aliniere şi reglaj a antenelor satelit pentru recepţia programelor SD/HD. Fabricat în Suedia.
2160 LEI

Stoc: 2 buc


  Coş de cumpărături
Nu aţi adaugat niciun produs în coş.
  Garanţii

Echipamentele care s-au defectat în perioada de garanţie se trimit prin Fan Courier (NU alt curier!) la sediul Fan Courier Tulcea, cu menţiunea pentru Delta Web Telecom. Vă rugăm să lipiţi pe colet un bilet cu descrierea defectului, în caz contrar ne rezervăm dreptul de a nu accepta coletul.

De asemenea, înainte de a lua decizia de trimitere în garanţie, vă rugăm să solicitaţi suport tehnic la 0748-113-178, pentru a evita costurile de transport în cazul în care problema se poate rezolva de la distanţă.

  Licenţe Mikrotik RouterOS

Diferenţele dintre nivelurile de licenţiere le puteţi consulta aici.

Level 4 140 LEI
Level 5 270 LEI
Level 6 730 LEI

Notă: preţurile sunt cu TVA inclus.

Pentru informaţii legate de procedura de achiziţie a licenţei, vă rugăm să ne contactaţi.

  Politica de discount
Valoare comandă Discount
2.000 RON2%
4.000 RON3%
6.000 RON4%
8.000 RON5%

Clienţii fideli, a căror comenzi cumulate depăşesc valoarea de 10.000 RON vor beneficia întotdeauna de discountul de 5%, indiferent de valoarea comenzii.

La procentele de mai sus se mai aplică o reducere de 1% pentru comenzile plătite anticipat (cu OP).

Comenzile mai mari de 1000 Lei şi greutatea sub 5 Kg, expediate în zonele acoperite de FAN Courier, beneficiază de transport gratuit.

Reţineţi: produsele care sunt la promoţie şi la lichidare de stoc deja includ reduceri mari de preţ, la aceste produse nu se aplică discount-urile enumerate mai sus.

Produsul a fost adăugat în coşul de cumpărături.