Ubiquiti Networks Mikrotik LigoWave Deliberant Alfa Network RF Elements PC Engines

Produse adăugate recent

Adaptor LC/UPC albastru
Producător: ExtraLink
Adaptor LC/UPC simplex, albastru
2 LEI

Stoc: 50+ buc


Adaptor SC/APC duplex
Producător: ExtraLink
Adaptor SC/APC duplex, verde
2 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
Adaptor SC/APC verde
Producător: ExtraLink
Adaptor SC/APC simplex, verde
1 LEU

Stoc: 100+ buc


Adaptor SC/UPC albastru
Producător: ExtraLink
Adaptor SC/UPC simplex, albastru
1 LEU

Stoc: 100+ buc


Adaptor SC/UPC duplex
Producător: ExtraLink
Adaptor SC/UPC duplex, albastru
2 LEI

Stoc: 50 buc


Adaptor USB/serial, DB9F
Adaptor USB / serial, configuraţie null-modem, conector DB9F, se poate conecta direct la plăcile APU
48 LEI

Stoc: 7 buc


APU 3A2
Producător: PC Engines
Procesor AMD Embedded G series GX-412TC, quad-core 1GHz, DDR3 2GB, 3x LAN Gigabit, 2x USB 3.0, 3x miniPCIe, m-SATA, 1x soclu SIM
630 LEI

Stoc: 3 buc


APU 3A4
Producător: PC Engines
Procesor AMD Embedded G series GX-412TC, quad-core 1GHz, DDR3 4GB, 3x LAN Gigabit, 2x USB 3.0, 3x miniPCIe, m-SATA, 1x soclu SIM
720 LEI

Stoc: 4 buc


cAP lite (RBcAPL-2nD)
Producător: MikroTik
Access point miniatural 2.4 GHz, 2x2 MIMO 802.11 b/g/n, TX power 22 dBm (158 mW), 1x LAN 10/100 Mbps, CPU QCA9533 @ 650 MHz, RouterOS Level 4
125 LEI

Stoc: 1 buc


Cutie joncţiuni optice, model
Producător: ExtraLink
Casetă indoor pentru distribuţie FTTH, cu 2 ieşiri, montabil pe perete
5 LEI

Stoc: 30 buc


Cutie joncţiuni optice, model
Producător: ExtraLink
Casetă indoor pentru distribuţie FTTH, cu 2 ieşiri, montabil pe perete
2 LEI

Stoc: 30 buc


Cutie joncţiuni optice, model
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 2 ieşiri
20 LEI

Stoc: 20 buc


Cutie joncţiuni optice, model
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 4 ieşiri
27 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
Cutie joncţiuni optice, model
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 8 ieşiri
55 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
Cutie joncţiuni optice, model
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 12 ieşiri
50 LEI

Stoc: 10+ buc


Cutie joncţiuni optice, model
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 16 ieşiri, culoare neagră
60 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
Cutie joncţiuni optice, model
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 16 ieşiri
60 LEI

În curând

Va fi disponibil începând cu:
2 mai 2017
Cutie joncţiuni optice, model
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru protecţia sudurilor optice, 4 ieşiri, 4 tray-uri, 48 fibre, formă cilindrică, culoare neagră
100 LEI

Stoc: 5 buc


Cutie joncţiuni optice, model
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru protecţia sudurilor optice, 4 ieşiri, 6 tray-uri, 72 fibre, formă cilindrică, culoare neagră
110 LEI

Stoc: 1 buc


Cutie joncţiuni optice, model
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru protecţia sudurilor optice, 4 ieşiri, 2 tray-uri, 24 fibre, formă cilindrică, culoare neagră
80 LEI

Stoc: 4 buc


Cutie joncţiuni optice, model
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru protecţia sudurilor optice, 4 ieşiri, 4 tray-uri, 48 fibre, formă cilindrică, culoare neagră
90 LEI

Stoc: 5 buc


DISC Lite5
Producător: MikroTik
Ansamblu access point / antenă 21 dBi, polarizare duală, TX power 25 dBm (316 mW), procesor Atheros AR9344 @ 600 MHz, 802.11 a/n, RouterOS Level 3
210 LEI

Stoc: 10+ buc


Fast connector SC/APC
Producător: Braun Group
Conector rapid, conector SC/APC
6 LEI

Stoc: 100+ buc


Fast connector SC/APC (ExtraLink)
Producător: ExtraLink
Conector rapid, conector SC/APC
5.5 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
Fast connector SC/PC
Producător: Braun Group
Conector rapid, conector SC/PC
6 LEI

Stoc: 100 buc


Fast connector SC/UPC (ExtraLink)
Producător: ExtraLink
Conector rapid, conector SC/UPC
5 LEI

Stoc: 6 buc


FTTH Cable Holder
Producător: ExtraLink
Dispozitiv de susţinere cablu FTTH
2.5 LEI

Stoc: 30+ buc


Hotspot UniFi AC HD
Producător: Ubiquiti Networks
Hotspot indoor dual-band 2.4/5 GHz, MU‑MIMO, 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2, TX power 25 dBm (316 mW), 2x LAN gigabit, 500+ utilizatori
1630 LEI

Stoc: 4 buc


Hotspot UniFi AC IN-WALL
Producător: Ubiquiti Networks
Hotspot indoor dual-band, 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 20 dBm (100 mW), 3x ethernet 10/100/1000, PoE out 48V (1,2+; 3,6-), montabil în perete
460 LEI

Stoc: 1 buc


LiteBeam 5AC Gen2
Producător: Ubiquiti Networks
Ansamblu antenă/access point, CPU MIPS 74K, standard 2x2 MIMO 802.11 AC, polarizare duală, câştig 23 dBi, TX power 25 dBm (316 mW), port ethernet gigabit, management prin Wi-Fi
355 LEI

Stoc: 10+ buc


Manşetă protecţie sudură optică 60mm
Producător: ExtraLink
Tub termoretractabil pentru protecţia sudurilor optice, lungime 60 mm
0.6 LEI

Stoc: 100+ buc


Panel PoE pasiv, 6 porturi gigabit
Producător: ExtraLink
Injector PoE pasiv, 6 porturi gigabit
120 LEI

Stoc: 5 buc


Panel PoE pasiv, 8 porturi gigabit
Producător: ExtraLink
Injector PoE pasiv, 8 porturi gigabit
100 LEI

Stoc: 10 buc


Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 2m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, duplex, terminal LC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse
17 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC SIM Ø3mm 2m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse
8 LEI

Stoc: 3 buc


Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 10m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 10m, pierderi reduse
12 LEI

Stoc: 20 buc


Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 15m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 15m, pierderi reduse
13 LEI

Stoc: 20 buc


Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 1m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse
8 LEI

Stoc: 2 buc


Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 2m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse
9 LEI

Stoc: 30+ buc


Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 5m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 5m, pierderi reduse
11 LEI

Stoc: 20+ buc


Patchcord optic SM SC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 1m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, duplex, terminal SC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse
14 LEI

Stoc: 10+ buc


Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 1m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse
8 LEI

Stoc: 8 buc


Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 2m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse
9 LEI

Stoc: 20 buc


Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 3m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 3m, pierderi reduse
9 LEI

Stoc: 20 buc


Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 1m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse
8 LEI

Stoc: 10+ buc


Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 2m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse
9 LEI

Stoc: 10+ buc


Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 3m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 3m, pierderi reduse
9 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
Patchcord SFP+, 10 Gbps, 1m
Producător: ExtraLink
SFP+ 1m direct attach cable, 10 Gbps
90 LEI

Stoc: 4 buc


Patchcord SFP+, 10 Gbps, 3m
Producător: ExtraLink
SFP+ 3m direct attach cable, 10 Gbps
110 LEI

Stoc: 5 buc


Patchpanel optic 24 fibre, negru
Producător: ExtraLink
Patchpanel optic, 24 fibre, culoare neagră, rackabil
110 LEI

Stoc: 1 buc


Pigtail optic SM SC/UPC SIM Ø0.9mm 1.5m G657A
Producător: ExtraLink
Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, tip G657A
3.5 LEI

Stoc: 30+ buc


Pigtail optic SM SC/UPC SIM Ø3mm 1.5m
Producător: ExtraLink
Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC, diametru 3mm, lungime 1.5m
3.5 LEI

Stoc: 30+ buc


PowerBeam 5AC Gen2
Producător: Ubiquiti Networks
Ansamblu antenă/access point, 2x2 MIMO, 802.11ac, antenă 25 dBi, TX power 25 dBm (316 mW), procesor MIPS 74Kc, port ethernet gigabit, TCP/IP throughput 450+ Mbps, management cu telefonul mobil (Android & iOS)
630 LEI

Stoc: 6 buc


SD card 4 GB pSLC
Producător: Data Power
Dispozitiv de stocare SD de înaltă anduranţă, tehnologie pSLC, capacitate 4 GB. Fabricat în Taiwan.
30 LEI

Stoc: 5 buc


Set 12 pigtail-uri optice colorate SC/APC 1.5m
Producător: ExtraLink
Set pigtail-uri optice, 12 culori diferite, single-mode, simplex, terminal SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, tip G657A
39 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
Set 12 pigtail-uri optice colorate SC/UPC 1.5m
Producător: ExtraLink
Set pigtail-uri optice, 12 culori diferite, single-mode, simplex, terminal SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, tip G657A
39 LEI

Stoc: 9 buc


SFP YT-OC24-03A/03B LC (3Km)
Producător: ExtraLink
Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, distanţă 3km
110 LEI

Stoc: 9 buc


SFP YT-OC24-03A/03B SC (3Km)
Producător: ExtraLink
Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector SC, 1310/1550 nm, distanţă 3km
110 LEI

Stoc: 6 buc


SFP YT-OC24-20 LC (20km)
Producător: ExtraLink
Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, distanţă 20km
160 LEI

Stoc: 10 buc


SFP/RJ45 YT-SFP-T
Producător: ExtraLink
Modul SFP/RJ45, ethernet gigabit, distanţă 100m
105 LEI

Stoc: 10 buc


Splitter optic PLC SC/APC 1:16 Ø0.9mm 1.5m
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 16 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤13.8dB
75 LEI

Stoc: 10 buc


Splitter optic PLC SC/APC 1:16 Ø0.9mm 1m
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 16 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1m, fibră G.657A, atenuare ≤13.8dB
65 LEI

Stoc: 9 buc


Splitter optic PLC SC/APC 1:2 Ø0.9mm 1m
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1m, fibră G.657A, atenuare ≤4.1dB
22 LEI

Stoc: 7 buc


Splitter optic PLC SC/APC 1:8 Ø0.9mm 1.5m
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤10.5dB
40 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
Splitter optic PLC SC/APC 1:8 Ø0.9mm 1.5m - fără conectori
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤10.1dB
31 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
Splitter optic PLC SC/APC 1:8 Ø0.9mm 1m
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1m, fibră G.657A, atenuare ≤10.5dB
38 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
Splitter optic PLC SC/UPC 1:16 Ø0.9mm 1.5m
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 16 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤13.8dB
70 LEI

Stoc: 10 buc


Splitter optic PLC SC/UPC 1:2 Ø0.9mm 1.5m
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤4.1dB
23 LEI

Stoc: 10 buc


Splitter optic PLC SC/UPC 1:4 Ø0.9mm 1.5m
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 4 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤7.4dB
26 LEI

Stoc: 10 buc


Splitter optic PLC SC/UPC 1:8 Ø0.9mm 1.5m
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤10.5dB
40 LEI

Stoc: 10 buc


SSD mSata 16GB MLC SM2246
Producător: KingFast
Dispozitiv de stocare SSD, format mSATA, capacitate 16GB, controller Silicon Motion SM2246, interfaţă mSATA 6 Gbps
85 LEI

Stoc: 4 buc


Switch Zyxel ES1100-16P
Producător: Zyxel
Switch PoE fără management, EEE 802.3af, 16 porturi 10/100 (din care 8 porturi sunt PoE), putere PoE 125W, throughput 3.2 Gbps, răcire cu ventilator, conformitate IEEE 802.3az, garanţie 5 ani
570 LEI

Stoc: 4 buc


Switch Zyxel ES1100-8P
Producător: Zyxel
Switch PoE fără management, IEEE 802.3af, 8 porturi 10/100 (din care 4 porturi sunt PoE), putere PoE 64W, throughput 1.6 Gbps, răcire pasivă, conformitate IEEE 802.3az, garanţie 5 ani
310 LEI

Stoc: 5 buc


Switch Zyxel GS1100-10HP
Producător: Zyxel
Switch PoE fără management, IEEE 802.3af/at, 8x ethernet gigabit (toate sunt cu PoE), 2x SFP, putere PoE 130W, throughput 20 Gbps, răcire pasivă, conformitate IEEE 802.3az, garanţie 5 ani
650 LEI

Stoc: 1 buc


Switch Zyxel GS1100-16
Producător: Zyxel
Switch gigabit fără management, 16 porturi, throughput 32 Gbps, răcire pasivă, conformitate IEEE 802.3az, rackabil, garanţie 5 ani
325 LEI

Stoc: 3 buc


Switch Zyxel GS1100-24E
Producător: Zyxel
Switch gigabit fără management, 24 porturi, throughput 48 Gbps, răcire pasivă, conformitate IEEE 802.3az, rackabil, garanţie 5 ani
410 LEI

Stoc: 5 buc


Switch Zyxel GS1100-8HP
Producător: Zyxel
Switch PoE fără management, EEE 802.3af/at, 8 porturi gigabit (din care 4 sunt PoE), putere PoE 75W, throughput 16 Gbps, răcire pasivă, conformitate IEEE 802.3az, garanţie 5 ani
430 LEI

Stoc: 4 buc


UniFi Switch 8
Producător: Ubiquiti Networks
Switch cu management, 8x Gigabit, throughput 8 Gbps, PoE-passthrough pe portul 8
520 LEI

Stoc: 5 buc


UniFi Switch 8-60W
Producător: Ubiquiti Networks
Switch PoE cu management, 8x Gigabit, throughput 8 Gbps, PoE 802.3af (pe 4 din porturile ethernet)
650 LEI

Stoc: 10 buc


UniFi Switch 8-60W (bulk)
Producător: Ubiquiti Networks
Switch PoE cu management, 8x Gigabit, throughput 8 Gbps, PoE 802.3af (pe 4 din porturile ethernet)
630 LEI

Stoc: 5 buc


wAP (RBwAP2nD)
Producător: MikroTik
Access point outdoor dual-band de uz casnic, model White Edition, montabil pe perete, 802.11 b/g/n, antene omni interne 2 dBi, TX power 22dBm (158mW), CPU QCA9533 @ 650 MHz, RAM 64M, 1x port ethernet 10/100, RouterOS L4
190 LEI

Stoc: 10+ buc


Lichidare de stoc

AbraCam Dome Bracket
Producător: RF Elements
Suport perete pentru AirCam Dome
32 LEI

Stoc: 1 buc


Antenă PRO-SECTOR24015dual H&V_BOX
Producător: Itelite
Antenă sectorială MIMO, câştig 15 dBi, deschidere 90° (-3dB) / 120° (-6dB), compartiment pentru RouterBOARD, 2x pigtail MMCX
404 LEI

Stoc: 4 buc


AP120C
Producător: Alfa Network
Access point dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), 2x2 MIMO, 802.11 a/b/g/n, TX power 27 dBm (500mW), 16 SSID-uri
437.5 LEI

Stoc: 1 buc


LigoDLB ECHO 5
Producător: LigoWave
Access point outdoor, 2x2 MIMO 802.11 a/n, TX power 29 dBm (800mW), se poate ataşa la antene parabolice offset
294 LEI

Stoc: 10 buc


LigoPoE Splitter
Producător: Deliberant
Splitter outdoor pentru alimentarea a două echipamente de la aceeaşi sursă PoE, cu protecţie împotriva descărcărilor electrostatice
100 LEI

Stoc: 3 buc


MESH51
Producător: Alfa Network
Access Point mesh, 2.4 GHz, TX power 20dBm ± 2dBm, IEEE 802.11 b/g
230 LEI

Stoc: 5 buc


RB493
Producător: MikroTik
CPU AR7130 @ 300MHz, 64MB DDR SDRAM, 9x FastEthernet, 3x MiniPCI, 1x RS232C, RouterOS v3 L4
270 LEI

Stoc: 3 buc


RB711-2Hn
Producător: MikroTik
CPU AR7241 @ 400 MHz, SDRAM 32 MB, RouterOS v4 Level 3, 1x Ethernet, Wireless 802.11b/g/n, 27 dBm (500mW), conector MMCX
126 LEI

Stoc: 4 buc


RB711-5Hn-M
Producător: MikroTik
CPU AR7240 @ 400 MHz, SDRAM 32 MB, RouterOS v4 Level 3, 1x ethernet, wireless 5GHz 802.11 a/n, 23 dBm (200mW), conector MMCX
152 LEI

Stoc: 1 buc


RB711UA-2HnD
Producător: MikroTik
CPU AR7241 @ 400 MHz, SDRAM 64 MB, RouterOS Level 4, 1x USB, 1x Ethernet, Wireless 802.11b/g/n dual chain, 30 dBm (1000mW), conector MMCX
213.5 LEI

Stoc: 1 buc


RB800
Producător: MikroTik
CPU MPC8544 @ 800MHz, DDR2 SDRAM 250MB, 3x LAN gigabit, 4x miniPCI, 1x miniPCI-e, RouterOS v4 Level 6
816 LEI

Stoc: 1 buc


RB816
Producător: MikroTik
Placă de extensie pentru RB800, 16 porturi Ethernet 10/100M
171 LEI

Stoc: 2 buc


Satlook Color HD
Producător: Emitor
Instrument profesional de aliniere şi reglaj a antenelor satelit pentru recepţia programelor SD/HD. Fabricat în Suedia.
2160 LEI

Stoc: 2 buc


Tube-U(G) - Realtek RTL8187L
Producător: Alfa Network
Access point outdoor 2.4 GHz, USB 2.0, TX power 27 dBm (500mW), 802.11 b/g
136.5 LEI

Stoc: 5 buc


Tube-U(N) + Antena omni AOA 2412
Producător: Alfa Network
Access point outdoor 2.4 GHz, USB 2.0, TX power 30 dBm (1000mW), antenă omni 12 dBi, 802.11 b/g/n
264 LEI

Stoc: 4 buc


  Coş de cumpărături
Nu aţi adaugat niciun produs în coş.
  Garanţii

Echipamentele care s-au defectat în perioada de garanţie se trimit prin Fan Courier (NU alt curier!) la sediul Fan Courier Tulcea, cu menţiunea pentru Delta Web Telecom. Vă rugăm să lipiţi pe colet un bilet cu descrierea defectului, în caz contrar ne rezervăm dreptul de a nu accepta coletul.

De asemenea, înainte de a lua decizia de trimitere în garanţie, vă rugăm să solicitaţi suport tehnic la 0748-113-178, pentru a evita costurile de transport în cazul în care problema se poate rezolva de la distanţă.

  Licenţe Mikrotik RouterOS

Diferenţele dintre nivelurile de licenţiere le puteţi consulta aici.

Level 4 140 LEI
Level 5 270 LEI
Level 6 730 LEI

Notă: preţurile sunt cu TVA inclus.

Pentru informaţii legate de procedura de achiziţie a licenţei, vă rugăm să ne contactaţi.

  Politica de discount
Valoare comandă Discount
2.000 RON2%
4.000 RON3%
6.000 RON4%
8.000 RON5%

Clienţii fideli, a căror comenzi cumulate depăşesc valoarea de 10.000 RON vor beneficia întotdeauna de discountul de 5%, indiferent de valoarea comenzii.

La procentele de mai sus se mai aplică o reducere de 1% pentru comenzile plătite anticipat (cu OP).

Comenzile mai mari de 1000 Lei şi greutatea sub 5 Kg, expediate în zonele acoperite de FAN Courier, beneficiază de transport gratuit.

Reţineţi: produsele care sunt la promoţie şi la lichidare de stoc deja includ reduceri mari de preţ, la aceste produse nu se aplică discount-urile enumerate mai sus.

Produsul a fost adăugat în coşul de cumpărături.