Ubiquiti Networks Mikrotik Zyxel ExtraLink RF Elements PC Engines CyberPower Bosi Tools

Produse adăugate recent

  • Adaptor SC/APC (verde) cod: 1797
    Adaptor SC/APC (verde) Producător: Tuolima

    Adaptor pentru îmbinarea patchcord-urilor optice, tip SC/APC (verde), simplex

    1 LEU
    Stoc: 100+ buc

  • Adaptor SC/UPC (albastru) cod: 1799
    Adaptor SC/UPC (albastru) Producător: Tuolima

    Adaptor pentru îmbinarea patchcord-urilor optice, tip SC/UPC (albastru), simplex

    1 LEU
    Stoc: 100+ buc

  • Adaptor SC/UPC duplex (albastru) cod: 1800
    Adaptor SC/UPC duplex (albastru) Producător: Tuolima

    Adaptor pentru îmbinarea patchcord-urilor optice, tip SC/UPC (albastru), duplex

    1.5 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cablu FTTH cu şufă, 1 fibră (GJYXCH-1B6) cod: 1794
    Cablu FTTH cu şufă, 1 fibră (GJYXCH-1B6) Producător: Tuolima

    Cablu optic de abonat (outdoor drop cable), şufă de oţel ⌀ 1mm, 1× fibră G.657A2, lungime 1km

    350 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Cablu FTTH cu şufă, 2 fibre (GJYXCH-2B6) cod: 1795
    Cablu FTTH cu şufă, 2 fibre (GJYXCH-2B6) Producător: Tuolima

    Cablu optic de abonat (outdoor drop cable), şufă de oţel ⌀ 1mm, 2× fibră G.657A2, lungime 1km

    390 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Cutie abonat FTTH Tuolima FT-A01 cod: 1796
    Cutie abonat FTTH Tuolima FT-A01 Producător: Tuolima

    Casetă indoor pentru distribuţie FTTH, două deschideri pentru adaptoare SC, montabil pe perete

    2 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-02 cod: 1819
    Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-02 Producător: Tuolima

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, capacitate 6× adaptoare SC, 1× intrări trunk-cable, 2× ieşiri drop-cable, grad de protecţie IP65 (praf + ploaie), material ABS

    19 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-03A cod: 1820
    Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-03A Producător: Tuolima

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, capacitate 6× adaptoare SC, 1× intrări trunk-cable, 3× ieşiri drop-cable, grad de protecţie IP65 (praf + ploaie), material ABS

    19 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-03B cod: 1821
    Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-03B Producător: Tuolima

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, capacitate 6× adaptoare SC, 1× intrări trunk-cable, 6× ieşiri drop-cable, grad de protecţie IP65 (praf + ploaie), material ABS

    20 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-04B cod: 1822
    Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-04B Producător: Tuolima

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, pentru splitter PLC casetat cu 8 porturi, 3× intrări trunk-cable, 9× ieşiri drop-cable, grad de protecţie IP65 (praf + ploaie), material ABS

    37 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-06A cod: 1823
    Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-06A Producător: Tuolima

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, capacitate 12× fibre, 2× intrări trunk-cable, 13× ieşiri drop-cable, grad de protecţie IP65 (praf + ploaie), material ABS

    38 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-09B cod: 1824
    Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-09B Producător: Tuolima

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, pentru splitter PLC casetat cu 16 porturi, 2× intrări trunk-cable, 16× ieşiri drop-cable, grad de protecţie IP65 (praf + ploaie), material PC + ABS

    62 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-10A cod: 1825
    Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-10A Producător: Tuolima

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, capacitate 24× fibre, 2× intrări trunk-cable, 25× ieşiri drop-cable, grad de protecţie IP65 (praf + ploaie), material PC + ABS

    64 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-11B cod: 1826
    Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-11B Producător: Tuolima

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, pentru splitter PLC casetat cu 24 porturi, 6× deschideri cablu, grad de protecţie IP65 (praf + ploaie), material PC + ABS

    61 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • EdgeSwitch ES-18X cod: 1790
    EdgeSwitch ES-18X Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 16× Gigabit, 2× SFP 1G, throughput 18 Gbps, PoE-in pe portul 1, PoE-out pe portul 16 (24V / 15W)

    830 LEI
    Stoc: 3 buc

  • netPower 15FR (CRS318-1FI-15FR-2S-OUT) cod: 1791
    netPower 15FR (CRS318-1FI-15FR-2S-OUT) Producător: MikroTik

    Switch de exterior cu management, 16× porturi ethernet 10/100 (15× PoE-in, 1× PoE out), 2× SFP 1 Gbit, throughput 3.6 Gbps, CPU ARM @ 800 MHz, RAM 256 MB, dualboot SwOS / RouterOS level 5

    625 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 10m cod: 1804
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 10m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 10 m, atenuare ≤0.3 dB

    10 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 15m cod: 1805
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 15m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 15 m, atenuare ≤0.3 dB

    12 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 20m cod: 1806
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 20m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 20 m, atenuare ≤0.3 dB

    14 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 2m cod: 1803
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 2m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 2 m, atenuare ≤0.3 dB

    8 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 10m cod: 1812
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 10m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 10 m, atenuare ≤0.3 dB

    10 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 15m cod: 1813
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 15m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 15 m, atenuare ≤0.3 dB

    12 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 20m cod: 1814
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 20m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 20 m, atenuare ≤0.3 dB

    14 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 2m cod: 1811
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 2m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 2 m, atenuare ≤0.3 dB

    8 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 10m cod: 1808
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 10m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/UPC, diametru 3 mm, lungime 10 m, atenuare ≤0.3 dB

    10 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 15m cod: 1809
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 15m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/UPC, diametru 3 mm, lungime 15 m, atenuare ≤0.3 dB

    12 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 20m cod: 1810
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 20m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/UPC, diametru 3 mm, lungime 20 m, atenuare ≤0.3 dB

    14 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 2m cod: 1807
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 2m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/UPC, diametru 3 mm, lungime 2 m, atenuare ≤0.3 dB

    8 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Pigtail optic Tuolima 12 fibre colorate LC/APC 900µm 1.5m cod: 1816
    Pigtail optic Tuolima 12 fibre colorate LC/APC 900µm 1.5m Producător: Tuolima

    Set pigtail-uri optice, 12 culori diferite, single-mode, simplex, terminal LC/APC, diametru 900 µm, lungime 1.5 m

    38 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Pigtail optic Tuolima 12 fibre colorate LC/UPC 900µm 1.5m cod: 1817
    Pigtail optic Tuolima 12 fibre colorate LC/UPC 900µm 1.5m Producător: Tuolima

    Set pigtail-uri optice, 12 culori diferite, single-mode, simplex, terminal LC/UPC, diametru 900 µm, lungime 1.5 m

    38 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Pigtail optic Tuolima 12 fibre colorate SC/APC 900µm 1.5m cod: 1815
    Pigtail optic Tuolima 12 fibre colorate SC/APC 900µm 1.5m Producător: Tuolima

    Set pigtail-uri optice, 12 culori diferite, single-mode, simplex, terminal SC/APC, diametru 900 µm, lungime 1.5 m

    35 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Pigtail optic Tuolima 12 fibre colorate SC/UPC 900µm 1.5m cod: 1818
    Pigtail optic Tuolima 12 fibre colorate SC/UPC 900µm 1.5m Producător: Tuolima

    Set pigtail-uri optice, 12 culori diferite, single-mode, simplex, terminal SC/UPC, diametru 900 µm, lungime 1.5 m

    35 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Pigtail optic Tuolima SM SIM LC/APC 1m cod: 1829
    Pigtail optic Tuolima SM SIM LC/APC 1m Producător: Tuolima

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal LC/APC, diametru 900 µm, lungime 1 m, atenuare ≤0.3 dB

    3 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Pigtail optic Tuolima SM SIM LC/UPC 1m cod: 1830
    Pigtail optic Tuolima SM SIM LC/UPC 1m Producător: Tuolima

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC, diametru 900 µm, lungime 1 m, atenuare ≤0.3 dB

    3 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Pigtail optic Tuolima SM SIM SC/APC 1m cod: 1827
    Pigtail optic Tuolima SM SIM SC/APC 1m Producător: Tuolima

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC, diametru 900 µm, lungime 1 m, atenuare ≤0.3 dB

    3 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Pigtail optic Tuolima SM SIM SC/UPC 1m cod: 1828
    Pigtail optic Tuolima SM SIM SC/UPC 1m Producător: Tuolima

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC, diametru 900 µm, lungime 1 m, atenuare ≤0.3 dB

    3 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Splitter optic PLC 1:2 Ø 900µm 1 m - fără conectori cod: 1792
    Splitter optic PLC 1:2 Ø 900µm 1 m - fără conectori Producător: Tuolima

    Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 900µm, lungime 1 m, fibră G.657A1, atenuare < 3.5 dB

    18 LEI
    Stoc: 50+ buc

Lichidare de stoc

  • Antenă Omni AOA-5812 cod: 0607
    Antenă Omni AOA-5812 Producător: Alfa Network

    Antenă wireless omnidirecţională 12 dBi, polarizare verticală, conector N-Type Female

    lichidare de stoc
    190  152 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Antenă Sector SEC-CC-5-16-HHV cod: 0773
    Antenă Sector SEC-CC-5-16-HHV Producător: RF Elements

    Antenă sector 3x3 MIMO, polarizare HHV, carrier class, BackShield™, câştig 16dBi, deschidere 76° (-3dB) / 100° (-6dB), compatibilitate cu platformele Ubiquiti Rocket şi Mikrotik BaseBox / NetBox / NetMetal

    lichidare de stoc
    700  595 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Antenă Sector SEC-CC-5-16-VVH cod: 0772
    Antenă Sector SEC-CC-5-16-VVH Producător: RF Elements

    Antenă sector 3x3 MIMO, polarizare VVH, carrier class, BackShield™, câştig 16dBi, deschidere 76° (-3dB) / 100° (-6dB), compatibilitate cu platformele Ubiquiti Rocket şi Mikrotik BaseBox / NetBox / NetMetal

    lichidare de stoc
    700  595 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Antenă SECTOR24015V cod: 0382
    Antenă SECTOR24015V Producător: Itelite

    Antenă sectorială, câştig 15 dBi, deschidere 90° (-3dB) / 120° (-6dB), polarizare verticală, conector N-female

    lichidare de stoc
    270  135 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Carcasă MT CA2011 cod: 0518
    Carcasă MT CA2011

    Carcasă pentru RouterBoard 2011

    lichidare de stoc
    85  17 LEI
    Stoc: 1 buc

  • LigoDLB ECHO 5 cod: 0689
    LigoDLB ECHO 5 Producător: LigoWave

    Access point outdoor, 2x2 MIMO 802.11 a/n, TX power 29 dBm (800mW), se poate ataşa la antene parabolice offset

    lichidare de stoc
    350  175 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • LigoPoE Splitter cod: 0691
    LigoPoE Splitter Producător: Deliberant

    Splitter outdoor pentru alimentarea a două echipamente de la aceeaşi sursă PoE, cu protecţie împotriva descărcărilor electrostatice

    lichidare de stoc
    125  62.5 LEI
    Stoc: 2 buc

  • R5SHPn cod: 0312
    R5SHPn Producător: MikroTik

    Modul radio 5GHz, conector MMCX, TX power 29 dBm (800 mW), 802.11 a/n, chipset Atheros AR9220

    lichidare de stoc
    210  105 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Radome 3 cod: 0255
    Radome 3 Producător: Ubiquiti Networks

    Protecţie pentru RocketDish 5G-34

    lichidare de stoc
    450  315 LEI
    Stoc: 2 buc

  • RB493 cod: 0341
    RB493 Producător: MikroTik

    CPU AR7130 @ 300MHz, 64MB DDR SDRAM, 9x FastEthernet, 3x MiniPCI, 1x RS232C, RouterOS v3 L4

    lichidare de stoc
    450  135 LEI
    Stoc: 1 buc

  • RB816 cod: 0396
    RB816 Producător: MikroTik

    Placă de extensie pentru RB800, 16 porturi Ethernet 10/100M

    lichidare de stoc
    285  57 LEI
    Stoc: 2 buc

  • RB911G-2HPnD cod: 0386
    RB911G-2HPnD Producător: MikroTik

    CPU AR9342 @ 600 MHz, RAM 32 MB, RouterOS Level 3, 1x gigabit, wireless 2.4GHz 802.11 b/g/n, 30 dBm (1000mW), 2x MMCX

    lichidare de stoc
    210  147 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • StationBox S cod: 0411
    StationBox S Producător: RF Elements

    Carcasă outdoor pentru Mikrotik RB411 şi RB711

    lichidare de stoc
    75  37.5 LEI
    Stoc: 2 buc

  • StationBox® XL 2.4 GHz cod: 0581
    StationBox® XL 2.4 GHz Producător: RF Elements

    Antenă directivă pentru banda de 2.4 GHz, câştig 14 dBi, polarizare duală, compartiment pentru RouterBOARD

    lichidare de stoc
    165  132 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UBDo-n8 - Ralink RT3070 cod: 0302
    UBDo-n8 - Ralink RT3070 Producător: Alfa Network

    Access point outdoor 2.4 GHz, cablu USB 8 m, TX power 32 dBm, 802.11 b/g/n, conector antenă externă N-female

    lichidare de stoc
    260  130 LEI
    Stoc: 2 buc

  Coş de cumpărături
Coşul de cumpărături este gol.
  Garanţii

Echipamentele care s-au defectat în perioada de garanţie se trimit prin Fan Courier (NU alt curier!) la sediul Fan Courier Tulcea, cu menţiunea pentru Delta Web Telecom. Plata transportului va fi suportată de client.

De asemenea, înainte de a lua decizia de trimitere în garanţie, vă rugăm să solicitaţi suport tehnic la 0748-113-178, pentru a evita cheltuielile de transport în cazul în care problema se poate rezolva de la distanţă.

Pentru rezolvarea cât mai rapidă a garanţiilor, vă rugăm să puneţi în colet o scurtă descriere a problemei, ca să ştim ce anume trebuie verificat şi cum putem reproduce defectul.

Pentru detalii suplimentare vă rugăm să citiţi cu atenţie politica noastră referitoare la returnarea şi înlocuirea produselor.

  Politica de discount
Valoare comandă Discount
2.000 RON2%
4.000 RON3%
6.000 RON4%
8.000 RON5%

Clienţii fideli, a căror comenzi cumulate depăşesc valoarea de 10.000 RON vor beneficia întotdeauna de discountul de 5%, indiferent de valoarea comenzii.

La procentele de mai sus se mai aplică o reducere de 1% pentru comenzile plătite anticipat (cu OP).

Comenzile mai mari de 1000 Lei şi greutatea sub 5 Kg, expediate în zonele acoperite de FAN Courier, beneficiază de transport gratuit.

Reţineţi: produsele care sunt la promoţie şi la lichidare de stoc deja includ reduceri mari de preţ, la aceste produse nu se aplică discount-urile enumerate mai sus.

Produsul a fost adăugat în coş.