Ubiquiti Networks Mikrotik Zyxel Extralink Alfa Network RF Elements PC Engines

Produse adăugate recent

Cabinet WCB18-645-BAA-C
Producător: Linkbasic
Cabinet rack 19", capacitate 18U, adâncime 450 mm, din oţel laminat la rece, uşă din sticlă fumurie, montabil pe perete (wall mount)
440 LEI

Stoc: 1 buc


CCR1072-1G-8S+
Producător: MikroTik
Router gigabit, CPU Tilera Tile-Gx72 @ 1 GHz, 72 nuclee, 16G RAM, 8x SFP+ 10G, 1x ethernet gigabit, port serial, porturi pentru dispozitive de stocare suplimentare (USB, microSD, M.2 etc), RouterOS L6, sursă de alimentare redundantă, carcasă rackabilă
12300 LEI

Stoc: 1 buc


Clemă de ancorare PA69
Producător: ExtraLink
Dispozitiv de ancorare a cablurilor telecom
10 LEI

Stoc: 20 buc


hAP mini (RB931-2nD)
Producător: MikroTik
Router SOHO indoor 2.4 GHz, 2x2 MIMO 802.11 b/g/n, TX power 22 dBm (158 mW), 3x LAN 10/100 Mbps, CPU QCA9533 @ 650 MHz, RouterOS Level 4
85 LEI

Stoc: 10+ buc


IsoStation 5AC
Producător: Ubiquiti Networks
Ansablu access-point / antenă horn 45° 14dBi, 802.11 a/n/ac, TX power 25 dBm (316mW), CPU MIPS 74Kc, port ethernet gigabit, management WiFi
590 LEI

Stoc: 5 buc


IsoStation M5
Producător: Ubiquiti Networks
Ansablu access-point / antenă horn 45° 14dBi, 802.11 a/n, TX power 24 dBm (250mW), CPU MIPS 74Kc, port ethernet gigabit
495 LEI

Stoc: 5 buc


NanoBeam AC Gen2
Producător: Ubiquiti Networks
Ansamblu antena/access point, 2x2 MIMO, 802.11ac, antenă 19dBi, TX power 25 dBm (316 mW), CPU Atheros MIPS 74Kc @ 720 MHz, port ethernet gigabit, TCP/IP throughput 450+ Mbps, management prin WiFi
460 LEI

Stoc: 2 buc


Patchcord optic SM LC/UPC-SC/APC SIM ⌀3mm 2m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse
9 LEI

Stoc: 50 buc


Patchcord optic SM SC/UPC-LC/UPC SIM ⌀3mm 1m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse
8 LEI

Stoc: 90+ buc


Patchcord SFP+ 10Gbps (UDC-1)
Producător: Ubiquiti Networks
UniFi Direct Attach Copper, 10 Gbps, lungime 1m
90 LEI

Stoc: 7 buc


Patchcord SFP+ 10Gbps (UDC-2)
Producător: Ubiquiti Networks
UniFi Direct Attach Copper, 10 Gbps, lungime 2m
110 LEI

Stoc: 5 buc


Patchcord SFP+ 10Gbps (UDC-3)
Producător: Ubiquiti Networks
UniFi Direct Attach Copper, 10 Gbps, lungime 3m
130 LEI

Stoc: 10 buc


Powerbeam M5-620
Producător: Ubiquiti Networks
Ansamblu antena/access point, antenă 25dBi, TX power 24 dBm (250 mW), procesor Atheros @ 560 MHz, port ethernet gigabit
880 LEI

Stoc: 2 buc


Receptor optic FTTH/CATV (FWR-8610GS/D)
Producător: Fullwell
Receptor optic pentru FTTH/CATV, conectori SC/APC, intrare 1550 nm, ieşire RF CATV
50 LEI

În curând

Va fi disponibil începând cu:
7 august 2017
Receptor optic FTTH/CATV (FWR-8610W)
Producător: Fullwell
Receptor optic pentru FTTH/CATV, conectori SC/APC, intrare 1550/1490/1310 nm, ieşire 2x RF CATV, ieşire optică 1490/1310 nm pentru ONU, carcasă metalică
110 LEI

În curând

Va fi disponibil începând cu:
7 august 2017
Splitter optic PLC SC/APC 1:2 Ø 900µm 1.5m
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 900µm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤4.1dB
23 LEI

Stoc: 9 buc


Splitter optic PLC SC/APC 1:4  ⌀900µm 1m
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 4 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 900µm, lungime 1m, fibră G.657A, atenuare ≤7.4dB
30 LEI

Stoc: 40+ buc


Switch Zyxel GS-105B V3
Producător: Zyxel
Switch fără management, 5 porturi gigabit, throughput 10 Gbps, port-based QoS (prioritizare), conformitate IEEE 802.3az, garanţie 5 ani
92 LEI

Stoc: 8 buc


Switch Zyxel GS-108B V3
Producător: Zyxel
Switch fără management, 8 porturi gigabit, throughput 16 Gbps, port-based QoS (prioritizare), conformitate IEEE 802.3az, garanţie 5 ani
120 LEI

Stoc: 10+ buc


ZXHN F623 PON ONT
Producător: ZTE
Terminal GPON, 1x GPON (SC/PC, SC/APC), 1x ethernet gigabit, 3x ethernet 10/100, WiFi 2.4 GHz, 1x port telefonie
160 LEI

Stoc: 10+ buc


Lichidare de stoc

AbraCam Dome Bracket
Producător: RF Elements
Suport perete pentru AirCam Dome
32 LEI

Stoc: 1 buc


Antenă PRO-SECTOR24015dual H&V_BOX
Producător: Itelite
Antenă sectorială MIMO, câştig 15 dBi, deschidere 90° (-3dB) / 120° (-6dB), compartiment pentru RouterBOARD, 2x pigtail MMCX
404 LEI

Stoc: 4 buc


APC 2S-14
Producător: Deliberant
Ansamblu access point / antenă 14 dBi, 802.11 b/g/n, TX power 31 dBm, 1x LAN 10/100, throughput 90 Mbps
229.5 LEI

Stoc: 2 buc


APC 5M
Producător: Deliberant
Access point outdoor 5 GHz, 802.11 a/n 2x2 MIMO, TX power 29 dBm (800mW), conectori N-female
279 LEI

Stoc: 4 buc


Infinity NFT 2N
Producător: LigoWave
Access point dual-band (2.4 / 5 GHz), 3x3 MIMO 802.11 a/b/g/n, TX power 20dBm, acoperire 100m, CPU AR9558 @ 700 MHz, 256 clienţi simultan, 16 reţele virtuale (SSID + VLAN), port ethernet gigabit
584 LEI

Stoc: 2 buc


LigoDLB 2-90
Producător: LigoWave
Ansamblu access point / antenă sector 90°, câştig 16 dBi, 802.11 b/g/n, TX power 31 dBm, 1x LAN 10/100, throughput 160 Mbps
454.5 LEI

Stoc: 4 buc


LigoDLB ECHO 5
Producător: LigoWave
Access point outdoor, 2x2 MIMO 802.11 a/n, TX power 29 dBm (800mW), se poate ataşa la antene parabolice offset
294 LEI

Stoc: 10 buc


LigoPoE Splitter
Producător: Deliberant
Splitter outdoor pentru alimentarea a două echipamente de la aceeaşi sursă PoE, cu protecţie împotriva descărcărilor electrostatice
100 LEI

Stoc: 3 buc


MESH51
Producător: Alfa Network
Access Point mesh, 2.4 GHz, TX power 20dBm ± 2dBm, IEEE 802.11 b/g
230 LEI

Stoc: 5 buc


RB493
Producător: MikroTik
CPU AR7130 @ 300MHz, 64MB DDR SDRAM, 9x FastEthernet, 3x MiniPCI, 1x RS232C, RouterOS v3 L4
270 LEI

Stoc: 3 buc


RB711-2Hn
Producător: MikroTik
CPU AR7241 @ 400 MHz, SDRAM 32 MB, RouterOS v4 Level 3, 1x Ethernet, Wireless 802.11b/g/n, 27 dBm (500mW), conector MMCX
126 LEI

Stoc: 3 buc


RB711UA-2HnD
Producător: MikroTik
CPU AR7241 @ 400 MHz, SDRAM 64 MB, RouterOS Level 4, 1x USB, 1x Ethernet, Wireless 802.11b/g/n dual chain, 30 dBm (1000mW), conector MMCX
213.5 LEI

Stoc: 1 buc


RB800
Producător: MikroTik
CPU MPC8544 @ 800MHz, DDR2 SDRAM 250MB, 3x LAN gigabit, 4x miniPCI, 1x miniPCI-e, RouterOS v4 Level 6
816 LEI

Stoc: 1 buc


RB816
Producător: MikroTik
Placă de extensie pentru RB800, 16 porturi Ethernet 10/100M
171 LEI

Stoc: 2 buc


Satlook MICRO HD
Producător: Emitor
Instrument profesional de aliniere şi reglaj a antenelor satelit pentru recepţia programelor SD/HD. Fabricat în Suedia.
1600 LEI

Stoc: 3 buc


Tube-U(G) - Realtek RTL8187L
Producător: Alfa Network
Access point outdoor 2.4 GHz, USB 2.0, TX power 27 dBm (500mW), 802.11 b/g
136.5 LEI

Stoc: 5 buc


Tube-U(N) + Antena omni AOA 2412
Producător: Alfa Network
Access point outdoor 2.4 GHz, USB 2.0, TX power 30 dBm (1000mW), antenă omni 12 dBi, 802.11 b/g/n
264 LEI

Stoc: 4 buc


  Coş de cumpărături
Nu aţi adaugat niciun produs în coş.
  Garanţii

Echipamentele care s-au defectat în perioada de garanţie se trimit prin Fan Courier (NU alt curier!) la sediul Fan Courier Tulcea, cu menţiunea pentru Delta Web Telecom. Vă rugăm să lipiţi pe colet un bilet cu descrierea defectului, în caz contrar ne rezervăm dreptul de a nu accepta coletul.

De asemenea, înainte de a lua decizia de trimitere în garanţie, vă rugăm să solicitaţi suport tehnic la 0748-113-178, pentru a evita costurile de transport în cazul în care problema se poate rezolva de la distanţă.

  Licenţe Mikrotik RouterOS

Diferenţele dintre nivelurile de licenţiere le puteţi consulta aici.

Level 4 140 LEI
Level 5 270 LEI
Level 6 730 LEI

Notă: preţurile sunt cu TVA inclus.

Pentru informaţii legate de procedura de achiziţie a licenţei, vă rugăm să ne contactaţi.

  Politica de discount
Valoare comandă Discount
2.000 RON2%
4.000 RON3%
6.000 RON4%
8.000 RON5%

Clienţii fideli, a căror comenzi cumulate depăşesc valoarea de 10.000 RON vor beneficia întotdeauna de discountul de 5%, indiferent de valoarea comenzii.

La procentele de mai sus se mai aplică o reducere de 1% pentru comenzile plătite anticipat (cu OP).

Comenzile mai mari de 1000 Lei şi greutatea sub 5 Kg, expediate în zonele acoperite de FAN Courier, beneficiază de transport gratuit.

Reţineţi: produsele care sunt la promoţie şi la lichidare de stoc deja includ reduceri mari de preţ, la aceste produse nu se aplică discount-urile enumerate mai sus.

Produsul a fost adăugat în coşul de cumpărături.