Ubiquiti Networks Mikrotik Zyxel ExtraLink RF Elements PC Engines CyberPower Bosi Tools

Produse adăugate recent

  • Access Point Omada EAP225 cod: 1884
    Access Point Omada EAP225 Producător: TP-Link

    Access point dual-band Wi-Fi 5 (AC1350), MU-MIMO, 802.11k/v (fast roaming), multi-SSID, captive portal, management centralizat Omada

    305 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Access Point Omada EAP225-Outdoor cod: 1883
    Access Point Omada EAP225-Outdoor Producător: TP-Link

    Access point dual-band oudoor Wi-Fi 5 (AC1200), MU-MIMO, 802.11k/v (fast roaming), multi-SSID, captive portal, management centralizat Omada, antenă externă 2×3dBi @ 2.4 GHz / 2×4dBi @ 5 GHz, protecţie IP65 (praf şi ploaie)

    310 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Access Point Omada EAP245 cod: 1882
    Access Point Omada EAP245 Producător: TP-Link

    Access point dual-band Wi-Fi 5 (AC1750), MU-MIMO, 802.11k/v (fast roaming), multi-SSID, captive portal, management centralizat Omada, 2× LAN 10/100/1000

    400 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Access Point Omada EAP265 HD cod: 1881
    Access Point Omada EAP265 HD Producător: TP-Link

    Access point dual-band Wi-Fi 5 (AC1750), MU-MIMO, 802.11k/v (fast roaming), multi-SSID, captive portal, management centralizat Omada, 2× LAN 10/100/1000

    630 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Access Point Omada EAP620 HD cod: 1872
    Access Point Omada EAP620 HD Producător: TP-Link

    Access point dual-band Wi-Fi 6 (AX1800), MU-MIMO, OFDMA, 802.11k/v (fast roaming), multi-SSID, captive portal, management centralizat Omada, 1× LAN 10/100/1000

    780 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Controller Omada OC200 cod: 1871
    Controller Omada OC200 Producător: TP-Link

    Controller hardware pentru platforma TP-Link™ Omada

    310 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Detector de proximitate 2 ~ 80 cm cod: 1886
    Detector de proximitate 2 ~ 80 cm

    Detector de proximitate reflexiv cu infraroşu, distanţă 2 ~ 80 cm, ajustabil

    5 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Dispenser pentru alcool izopropilic Bosi Tools (BS450939), 180 ml cod: 1517
    Dispenser pentru alcool izopropilic Bosi Tools (BS450939), 180 ml Producător: Bosi Tools

    Container pentru solvenţi, capacitate 180 ml

    20 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • hAP ac³ (RBD53iG-5HacD2HnD) cod: 1879
    hAP ac³ (RBD53iG-5HacD2HnD) Producător: MikroTik

    Router Wi-Fi dualband 2.4 / 5 GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1× WAN gigabit, LAN 4× gigabit, CPU ARM IPQ-4019 quadcore @ 716 MHz, RAM 256 MB, 1× port USB 2.0 type A, RouterOS Level 4, PoE-out 24V pe portul 5

    420 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • LAN controller v3.8 cod: 1885
    LAN controller v3.8 Producător: ATS

    Dispozitiv de monitorizare şi control la distanţă (prin reţea IP)

    305 LEI
    În curând

    Disponibil începând cu:
    25 iunie 2021
  • Modul SFP Extralink MM 1.25G, 550m (EX.2190) cod: 1873
    Modul SFP Extralink MM 1.25G, 550m (EX.2190) Producător: Extralink

    Modul SFP multi-mode, conector LC/UPC, 850 nm, 1.25 Gbps, 550m, înlocuitor pentru MikroTik S-85DLC05D

    42 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Modul SFP Extralink MM 10G, 300m (EX.2244) cod: 1877
    Modul SFP Extralink MM 10G, 300m (EX.2244) Producător: Extralink

    Transceiver optic SFP+, 10G, conector Dual LC/UPC, lungime de undă 850nm, distanţă maximă 300 m, multi-mode, înlocuitor pentru Mikrotik S+85DLC03D

    68 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Modul SFP+ Extralink SM DUP 10G, 10km (EX.2237) cod: 1875
    Modul SFP+ Extralink SM DUP 10G, 10km (EX.2237) Producător: Extralink

    Modul SFP+ single-mode duplex (două fibre), conector dual-LC, 1350 nm, 10 Gbps, 10 km, înlocuitor pentru MikroTik S+31DLC10D

    110 LEI
    La comandă

  • netPower 16P (CRS318-16P-2S+OUT) cod: 1880
    netPower 16P (CRS318-16P-2S+OUT) Producător: MikroTik

    Switch PoE+ layer 3 de exterior (IP54), 16x gigabit ethernet, 2x SFP+ (10G), CPU Marvell 98DX226S @ 800 MHz, dualboot RouterOS / SwitchOS, licenţă L5, PoE out pe toate ieşirile, 802.3af/at 24/48V, putere maximă 300W

    1160 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Organizator cabluri Gembird 1U, metal (19C-CM2) cod: 1891
    Organizator cabluri Gembird 1U, metal (19C-CM2) Producător: Gembird

    Sistem pentru managementul cablurilor din rack, 16 deschideri, înălţime 1U, grosime material 1.2 mm

    26 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Organizator cabluri Gembird tip perie (19A-BRUSH-02) cod: 1890
    Organizator cabluri Gembird tip perie (19A-BRUSH-02) Producător: Gembird

    Sistem de tip "perie" pentru managementul cablurilor din rack, 1U, negru

    20 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Prelungitor rackabil cu 8 prize (cod EG-PDU-014), ştecher schuko cod: 1878
    Prelungitor rackabil cu 8 prize (cod EG-PDU-014), ştecher schuko Producător: Gembird

    Prelungitor cu 8 prize schuko cu întrerupător, ştecher schuko, cablu 3 m, 16A, carcasă din aluminiu, montabil în rack de 19"

    75 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Prelungitor rackabil cu 8 prize (cod EG-PDU-014-C14), ştecher C14 cod: 1874
    Prelungitor rackabil cu 8 prize (cod EG-PDU-014-C14), ştecher C14 Producător: Gembird

    Prelungitor cu 8 prize schuko cu întrerupător, ştecher C14, cablu 3 m, 16A, carcasă din aluminiu, montabil în rack de 19"

    75 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Switch TL-SG2210MP cod: 1889
    Switch TL-SG2210MP Producător: TP-Link

    Switch PoE+ 802.3af/at cu management, 8× LAN gigabit, 2× SFP 1G, buget PoE 150W

    650 LEI
    Stoc: 2 buc

  • UniFi Switch 24 (USW-24) cod: 1892
    UniFi Switch 24 (USW-24) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch layer 2 cu management, 24× Ethernet Gigabit, 2× 1G SFP, rackabil, răcire silenţioasă (fanless), display touchscreen

    1130 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • UniFi Video Camera G3 Flex, bulk (UVC-G3-FLEX-3) cod: 1876
    UniFi Video Camera G3 Flex, bulk (UVC-G3-FLEX-3) Producător: Ubiquiti Networks

    Cameră indoor/outdoor de supraveghere IP, senzor 1/2.7", rezoluţie 1080p HD, 25 fps, infraroşu (IR), microfon, alimentare 48V (standard 802.3af), reglaj vertical

    360 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate

Lichidare de stoc

  • Antenă Sector SEC-CC-5-16-HHV cod: 0773
    Antenă Sector SEC-CC-5-16-HHV Producător: RF Elements

    Antenă sector 3x3 MIMO, polarizare HHV, carrier class, BackShield™, câştig 16dBi, deschidere 76° (-3dB) / 100° (-6dB), compatibilitate cu platformele Ubiquiti Rocket şi Mikrotik BaseBox / NetBox / NetMetal

    lichidare de stoc
    700  595 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Antenă Sector SEC-CC-5-16-VVH cod: 0772
    Antenă Sector SEC-CC-5-16-VVH Producător: RF Elements

    Antenă sector 3x3 MIMO, polarizare VVH, carrier class, BackShield™, câştig 16dBi, deschidere 76° (-3dB) / 100° (-6dB), compatibilitate cu platformele Ubiquiti Rocket şi Mikrotik BaseBox / NetBox / NetMetal

    lichidare de stoc
    700  595 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Antenă SECTOR24015V cod: 0382
    Antenă SECTOR24015V Producător: Itelite

    Antenă sectorială, câştig 15 dBi, deschidere 90° (-3dB) / 120° (-6dB), polarizare verticală, conector N-female

    lichidare de stoc
    270  135 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Carcasă MT CA2011 cod: 0518
    Carcasă MT CA2011

    Carcasă pentru RouterBoard 2011

    lichidare de stoc
    85  17 LEI
    Stoc: 1 buc

  • LigoDLB ECHO 5 cod: 0689
    LigoDLB ECHO 5 Producător: LigoWave

    Access point outdoor, 2x2 MIMO 802.11 a/n, TX power 29 dBm (800mW), se poate ataşa la antene parabolice offset

    lichidare de stoc
    350  175 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • R5SHPn cod: 0312
    R5SHPn Producător: MikroTik

    Modul radio 5GHz, conector MMCX, TX power 29 dBm (800 mW), 802.11 a/n, chipset Atheros AR9220

    lichidare de stoc
    210  105 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Radome 3 cod: 0255
    Radome 3 Producător: Ubiquiti Networks

    Protecţie pentru RocketDish 5G-34

    lichidare de stoc
    450  315 LEI
    Stoc: 2 buc

  • RB816 cod: 0396
    RB816 Producător: MikroTik

    Placă de extensie pentru RB800, 16 porturi Ethernet 10/100M

    lichidare de stoc
    285  57 LEI
    Stoc: 2 buc

  • RB911G-2HPnD cod: 0386
    RB911G-2HPnD Producător: MikroTik

    CPU AR9342 @ 600 MHz, RAM 32 MB, RouterOS Level 3, 1x gigabit, wireless 2.4GHz 802.11 b/g/n, 30 dBm (1000mW), 2x MMCX

    lichidare de stoc
    210  147 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • StationBox S cod: 0411
    StationBox S Producător: RF Elements

    Carcasă outdoor pentru Mikrotik RB411 şi RB711

    lichidare de stoc
    75  37.5 LEI
    Stoc: 2 buc

  • StationBox® XL 2.4 GHz cod: 0581
    StationBox® XL 2.4 GHz Producător: RF Elements

    Antenă directivă pentru banda de 2.4 GHz, câştig 14 dBi, polarizare duală, compartiment pentru RouterBOARD

    lichidare de stoc
    165  132 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UBDo-n8 - Ralink RT3070 cod: 0302
    UBDo-n8 - Ralink RT3070 Producător: Alfa Network

    Access point outdoor 2.4 GHz, cablu USB 8 m, TX power 32 dBm, 802.11 b/g/n, conector antenă externă N-female

    lichidare de stoc
    260  130 LEI
    Stoc: 1 buc

  Coş de cumpărături
Coşul de cumpărături este gol.
  Garanţii

Echipamentele care s-au defectat în perioada de garanţie se trimit prin Fan Courier (NU alt curier!) la sediul Fan Courier Tulcea, cu menţiunea pentru Delta Web Telecom. Plata transportului va fi suportată de client.

De asemenea, înainte de a lua decizia de trimitere în garanţie, vă rugăm să solicitaţi suport tehnic la 0748-113-178, pentru a evita cheltuielile de transport în cazul în care problema se poate rezolva de la distanţă.

Pentru rezolvarea cât mai rapidă a garanţiilor, vă rugăm să puneţi în colet o scurtă descriere a problemei, ca să ştim ce anume trebuie verificat şi cum putem reproduce defectul.

Pentru detalii suplimentare vă rugăm să citiţi cu atenţie politica noastră referitoare la returnarea şi înlocuirea produselor.

  Politica de discount
Valoare comandă Discount
2.000 RON2%
4.000 RON3%
6.000 RON4%
8.000 RON5%

Clienţii fideli, a căror comenzi cumulate depăşesc valoarea de 10.000 RON vor beneficia întotdeauna de discountul de 5%, indiferent de valoarea comenzii.

La procentele de mai sus se mai aplică o reducere de 1% pentru comenzile achitate cu ordin de plată.

Comenzile mai mari de 1000 Lei şi greutatea sub 5 Kg, expediate în zonele acoperite de FAN Courier, beneficiază de transport gratuit.

Reţineţi: produsele care sunt la promoţie şi la lichidare de stoc deja includ reduceri mari de preţ, la aceste produse nu se aplică discount-urile enumerate mai sus.

Produsul a fost adăugat în coş.