Ubiquiti Networks Mikrotik Zyxel ExtraLink RF Elements PC Engines CyberPower Bosi Tools

Produse adăugate recent

  • Acumulator VRLA AGM 12V / 7.2Ah (MB7.2-12) cod: 1668
    Acumulator VRLA AGM 12V / 7.2Ah (MB7.2-12)

    Acumulator pentru UPS, 12V / 7.2h, tehnologie VRLA AGM

    47 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Adaptor 24V, 1A cod: 1653
    Adaptor 24V, 1A Producător: Extralink

    Sursă de alimentare 24V / 1A (24W), conector jack 5.5 x 2.1 mm

    25 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Adaptor 48V, 2A (EX.14138) cod: 1660
    Adaptor 48V, 2A (EX.14138) Producător: Extralink

    Sursă de alimentare 48V / 2A (96W), conector jack 5.5 x 2.1 mm

    45 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Adaptor 48V, 3A (EX.14053) cod: 1661
    Adaptor 48V, 3A (EX.14053) Producător: Extralink

    Sursă de alimentare 48V / 3A (144W), conector jack 5.5 x 2.1 mm

    75 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • AmpliFi Mesh Wi-Fi System Gamer's Edition cod: 1657
    AmpliFi Mesh Wi-Fi System Gamer's Edition Producător: Ubiquiti Networks

    Router wireless cu două repetoare optimizat pentru gaming, dualband (450 Mbps @ 2.4 / 1300 Mbps @ 5 GHz), 3x3 MIMO, 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 26 dBm (398 mW), 1x WAN gigabit, 4x LAN gigabit, touchscreen color

    1990 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • APU 4d4 cod: 1669
    APU 4d4 Producător: PC Engines

    Board small-factor (154 × 154 mm), consum redus de energie (6 ~ 12W), CPU compatibil x86_64 (AMD GX-412TC, 4core Jaguar, 1 GHz, AES-NI), 4 GB DDR3-1333, 4× LAN gigabit (Intel i211AT), 2× USB 3.0, 3× miniPCIe, 1× m-SATA, 1× SATA, 1× SD-card, 1x SIM, serial

    720 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Carcasă 1D4-BLUU cod: 1670
    Carcasă 1D4-BLUU Producător: PC Engines

    Carcasă din aluminiu pentru APU 4, culoare albastră

    60 LEI
    Stoc: 7+ buc

  • Casetă de distribuţie fibră optică cu 12 ieşiri, model Freddy cod: 1664
    Casetă de distribuţie fibră optică cu 12 ieşiri, model Freddy Producător: ExtraLink

    Casetă indoor pentru distribuţie FTTH, două intrari pentru cablu cu diametru maxim de 16mm, cu 12 ieşiri de abonat

    50 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Casetă de distribuţie fibră optică cu 16 ieşiri, model Emily cod: 1666
    Casetă de distribuţie fibră optică cu 16 ieşiri, model Emily Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 16 ieşiri de abonat

    55 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Casetă de distribuţie fibră optică cu 16 ieşiri, model Pablo cod: 1651
    Casetă de distribuţie fibră optică cu 16 ieşiri, model Pablo Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 16 ieşiri de abonat

    55 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Flora cod: 1665
    Cutie joncţiuni optice, model Flora Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru protecţia splitterelor şi sudurilor optice, 24 fibre

    68 LEI
    Stoc: 95+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Laura 2-24 cod: 1663
    Cutie joncţiuni optice, model Laura 2-24 Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru protecţia sudurilor optice, 2 intrari, 2 ieşiri, 2 tray-uri, 24 fibre, culoare neagră

    100 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • LAN controller V3.7 + placă de extensie GSM cod: 1652
    LAN controller V3.7 + placă de extensie GSM Producător: ATS

    Dispozitiv de monitorizare şi control la distanţă (prin reţea IP), cu extensie GSM inclusă

    450 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • LTU Lite cod: 1650
    LTU Lite Producător: Ubiquiti Networks

    Client radio 5 GHz PtMP LTU™, procesor Ubiquiti® LTU, 1024 QAM, TX power 22 dBm, antenă încorporată 13 dBi, deschidere 45°, port LAN 10/100/1000

    515 LEI
    Stoc: 15+ buc

  • Patchcord optic Extralink SC/APC - SC/APC SM SIM LSZH Easy Flex 15m cod: 1655
    Patchcord optic Extralink SC/APC - SC/APC SM SIM LSZH Easy Flex 15m Producător: Extralink

    Patchcord optic single-mode, simplex, conectori SC/APC - SC/APC, cablu G.657B3, material LSZH, diametru 3 mm, lungime 15 m

    30 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Patchcord optic Extralink SC/APC - SC/APC SM SIM LSZH Easy Flex 25m cod: 1656
    Patchcord optic Extralink SC/APC - SC/APC SM SIM LSZH Easy Flex 25m Producător: Extralink

    Patchcord optic single-mode, simplex, conectori SC/APC - SC/APC, cablu G.657B3, material LSZH, diametru 3 mm, lungime 25 m

    38 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM ⌀ 900µm 1m cod: 1659
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM ⌀ 900µm 1m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 900µm, lungime 1m, pierderi reduse

    6.5 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Pigtail optic SM SC/APC SIM Ø900µm 1m G657A cod: 1654
    Pigtail optic SM SC/APC SIM Ø900µm 1m G657A Producător: ExtraLink

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC, diametru 900µm, lungime 1m, tip G.657.A1

    3.5 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Router Wireless Tenda F6 cod: 1658
    Router Wireless Tenda F6 Producător: Tenda

    Indoor 2.4 GHz, 4× antene 5 dBi, 300 Mbps IEEE 802.11 b/g/n, 1× WAN, 3× LAN, chipset Qualcomm

    65 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Senzor de curent WCS1800 cod: 1667
    Senzor de curent WCS1800 Producător: Winston

    Senzor de curent continuu prin inducţie (efect Hall), 0 ~ 35A, pentru LAN Controller V3

    45 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Suport din oţel zincat S100 cod: 1662
    Suport din oţel zincat S100 Producător: ExtraLink

    Suport pentru prindere pe perete/balcon, lungime braţ 15cm, înălţime 10cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc

    11 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • UniFi Dream Machine Pro (UDM-Pro) cod: 1649
    UniFi Dream Machine Pro (UDM-Pro) Producător: Ubiquiti Networks

    Router enteprise-class, dual-WAN (SFP+ 10G / RJ45 1G), LAN 1× SFP+ 10G / 8× RJ45 1G, CPU Quad ARM Cortex-A57 Core @ 1.7 GHz, RAM 4 GB DDR4, funcţii: security gateway / firewall / VPN / UniFi Controller / NVR

    2140 LEI
    Stoc: 3+ buc

Lichidare de stoc

  • Antenă Omni AOA-5812 cod: 0607
    Antenă Omni AOA-5812 Producător: Alfa Network

    Antenă wireless omnidirecţională 12 dBi, polarizare verticală, conector N-Type Female

    lichidare de stoc
    190  152 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Antenă Sector SEC-CC-5-16-HHV cod: 0773
    Antenă Sector SEC-CC-5-16-HHV Producător: RF Elements

    Antenă sector 3x3 MIMO, polarizare HHV, carrier class, BackShield™, câştig 16dBi, deschidere 76° (-3dB) / 100° (-6dB), compatibilitate cu platformele Ubiquiti Rocket şi Mikrotik BaseBox / NetBox / NetMetal

    lichidare de stoc
    700  595 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Antenă Sector SEC-CC-5-16-VVH cod: 0772
    Antenă Sector SEC-CC-5-16-VVH Producător: RF Elements

    Antenă sector 3x3 MIMO, polarizare VVH, carrier class, BackShield™, câştig 16dBi, deschidere 76° (-3dB) / 100° (-6dB), compatibilitate cu platformele Ubiquiti Rocket şi Mikrotik BaseBox / NetBox / NetMetal

    lichidare de stoc
    700  595 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Antenă SECTOR24015V cod: 0382
    Antenă SECTOR24015V Producător: Itelite

    Antenă sectorială, câştig 15 dBi, deschidere 90° (-3dB) / 120° (-6dB), polarizare verticală, conector N-female

    lichidare de stoc
    270  135 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Carcasă MT CA2011 cod: 0518
    Carcasă MT CA2011

    Carcasă pentru RouterBoard 2011

    lichidare de stoc
    85  17 LEI
    Stoc: 1 buc

  • LigoDLB ECHO 5 cod: 0689
    LigoDLB ECHO 5 Producător: LigoWave

    Access point outdoor, 2x2 MIMO 802.11 a/n, TX power 29 dBm (800mW), se poate ataşa la antene parabolice offset

    lichidare de stoc
    350  175 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • LigoPoE Splitter cod: 0691
    LigoPoE Splitter Producător: Deliberant

    Splitter outdoor pentru alimentarea a două echipamente de la aceeaşi sursă PoE, cu protecţie împotriva descărcărilor electrostatice

    lichidare de stoc
    125  62.5 LEI
    Stoc: 2 buc

  • R5SHPn cod: 0312
    R5SHPn Producător: MikroTik

    Modul radio 5GHz, conector MMCX, TX power 29 dBm (800 mW), 802.11 a/n, chipset Atheros AR9220

    lichidare de stoc
    210  105 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Radome 3 cod: 0255
    Radome 3 Producător: Ubiquiti Networks

    Protecţie pentru RocketDish 5G-34

    lichidare de stoc
    450  315 LEI
    Stoc: 2 buc

  • RB493 cod: 0341
    RB493 Producător: MikroTik

    CPU AR7130 @ 300MHz, 64MB DDR SDRAM, 9x FastEthernet, 3x MiniPCI, 1x RS232C, RouterOS v3 L4

    lichidare de stoc
    450  135 LEI
    Stoc: 1 buc

  • RB816 cod: 0396
    RB816 Producător: MikroTik

    Placă de extensie pentru RB800, 16 porturi Ethernet 10/100M

    lichidare de stoc
    285  57 LEI
    Stoc: 2 buc

  • RB911G-2HPnD cod: 0386
    RB911G-2HPnD Producător: MikroTik

    CPU AR9342 @ 600 MHz, RAM 32 MB, RouterOS Level 3, 1x gigabit, wireless 2.4GHz 802.11 b/g/n, 30 dBm (1000mW), 2x MMCX

    lichidare de stoc
    210  147 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • StationBox S cod: 0411
    StationBox S Producător: RF Elements

    Carcasă outdoor pentru Mikrotik RB411 şi RB711

    lichidare de stoc
    75  37.5 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • StationBox® XL 2.4 GHz cod: 0581
    StationBox® XL 2.4 GHz Producător: RF Elements

    Antenă directivă pentru banda de 2.4 GHz, câştig 14 dBi, polarizare duală, compartiment pentru RouterBOARD

    lichidare de stoc
    165  132 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • UBDo-n8 - Ralink RT3070 cod: 0302
    UBDo-n8 - Ralink RT3070 Producător: Alfa Network

    Access point outdoor 2.4 GHz, cablu USB 8 m, TX power 32 dBm, 802.11 b/g/n, conector antenă externă N-female

    lichidare de stoc
    260  130 LEI
    Stoc: 2 buc

  Coş de cumpărături
Coşul de cumpărături este gol.
  Garanţii

Echipamentele care s-au defectat în perioada de garanţie se trimit prin Fan Courier (NU alt curier!) la sediul Fan Courier Tulcea, cu menţiunea pentru Delta Web Telecom. Plata transportului va fi suportată de client.

De asemenea, înainte de a lua decizia de trimitere în garanţie, vă rugăm să solicitaţi suport tehnic la 0748-113-178, pentru a evita cheltuielile de transport în cazul în care problema se poate rezolva de la distanţă.

Pentru rezolvarea cât mai rapidă a garanţiilor, vă rugăm să puneţi în colet o scurtă descriere a problemei, ca să ştim ce anume trebuie verificat şi cum putem reproduce defectul.

Pentru detalii suplimentare vă rugăm să citiţi cu atenţie politica noastră referitoare la returnarea şi înlocuirea produselor.

  Politica de discount
Valoare comandă Discount
2.000 RON2%
4.000 RON3%
6.000 RON4%
8.000 RON5%

Clienţii fideli, a căror comenzi cumulate depăşesc valoarea de 10.000 RON vor beneficia întotdeauna de discountul de 5%, indiferent de valoarea comenzii.

La procentele de mai sus se mai aplică o reducere de 1% pentru comenzile plătite anticipat (cu OP).

Comenzile mai mari de 1000 Lei şi greutatea sub 5 Kg, expediate în zonele acoperite de FAN Courier, beneficiază de transport gratuit.

Reţineţi: produsele care sunt la promoţie şi la lichidare de stoc deja includ reduceri mari de preţ, la aceste produse nu se aplică discount-urile enumerate mai sus.

Produsul a fost adăugat în coş.