Ubiquiti Networks Mikrotik Tuolima ExtraLink PC Engines CyberPower Bosi Tools

Extralink

  • Adapter Extralink POE 24V, 500 mA, 12W (tip ştecher) Cod intern: 1680
    Adapter Extralink POE 24V, 500 mA, 12W (tip ştecher) Producător: Extralink Cod produs: EX.14213

    Sursă de alimentare PoE, 24 V / 12 W, LAN 10/100, pini 4,5 (+) / 7,8 (-)

    21 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Adapter Extralink POE 48V, 0.5A, 24W (gigabit) Cod intern: 1699
    Adapter Extralink POE 48V, 0.5A, 24W (gigabit) Producător: Extralink Cod produs: EX.14190

    Sursă de alimentare PoE, 48 V / 24 W, LAN gigabit , pini 4,5 (+) / 7,8 (-)

    35 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Adapter Extralink POE 48V, 1A, 48W (gigabit) Cod intern: 1700
    Adapter Extralink POE 48V, 1A, 48W (gigabit) Producător: Extralink Cod produs: EX.14206

    Sursă de alimentare PoE, 48 V / 48 W, LAN gigabit (10/100/1000), pini 4,5 (+) / 7,8 (-)

    60 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Adaptor 24V, 1A Cod intern: 1653
    Adaptor 24V, 1A Producător: Extralink Cod produs: EX.14244

    Sursă de alimentare 24V / 1A (24W), conector jack 5.5 x 2.1 mm

    25 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Adaptor FC/UPC-SC/UPC FC-SC Cod intern: 1469
    Adaptor FC/UPC-SC/UPC FC-SC Producător: Extralink Cod produs: EX.2657

    Adaptor FC/UPC-SC/UPC FC-SC simplex, albastru

    3 LEI
    Stoc: 15+ buc

  • Adaptor LC/APC verde Cod intern: 1272
    Adaptor LC/APC verde Producător: Extralink Cod produs: 54132

    Adaptor LC/APC simplex, verde

    2 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Adaptor LC/UPC albastru  (duplex) Cod intern: 1471
    Adaptor LC/UPC albastru (duplex) Producător: Extralink Cod produs: EX.2640

    Adaptor LC/UPC duplex, albastru

    3 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Adaptor SC/APC duplex Cod intern: 1000
    Adaptor SC/APC duplex Producător: Extralink Cod produs: EX.2084

    Adaptor SC/APC duplex, verde

    2 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Adaptor SC/UPC albastru Cod intern: 0943
    Adaptor SC/UPC albastru Producător: Extralink Cod produs: EX.2169

    Adaptor SC/UPC simplex, albastru

    1 LEU
    Stoc: 100+ buc

  • Cabinet Extralink 19" 12U / 450 mm / Gri Cod intern: 1714
    Cabinet Extralink 19" 12U / 450 mm / Gri Producător: Extralink Cod produs: EX.8598

    Cabinet rack 19", capacitate 12U, adâncime 450 mm, din oţel laminat la rece, uşă cu geam securizat, montabil pe perete (wall mount)

    440 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Cabinet Extralink 19" 12U / 450 mm / Negru Cod intern: 1713
    Cabinet Extralink 19" 12U / 450 mm / Negru Producător: Extralink Cod produs: EX.7263

    Cabinet rack 19", capacitate 12U, adâncime 450 mm, din oţel laminat la rece, uşă cu geam securizat, montabil pe perete (wall mount)

    440 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cabinet Extralink 19" 12U / 600 mm / Gri Cod intern: 1716
    Cabinet Extralink 19" 12U / 600 mm / Gri Producător: Extralink Cod produs: EX.8604

    Cabinet rack 19", capacitate 12U, adâncime 600 mm, din oţel laminat la rece, uşă cu geam securizat, montabil pe perete (wall mount)

    370 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cabinet Extralink 19" 12U / 600 mm / Negru Cod intern: 1715
    Cabinet Extralink 19" 12U / 600 mm / Negru Producător: Extralink Cod produs: EX.7256

    Cabinet rack 19", capacitate 12U, adâncime 600 mm, din oţel laminat la rece, uşă cu geam securizat, montabil pe perete (wall mount)

    390 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cabinet Extralink 19" 15U / 450 mm / Gri Cod intern: 1996
    Cabinet Extralink 19" 15U / 450 mm / Gri Producător: Extralink Cod produs: EX.14336

    Cabinet rack 19", capacitate 15U, adâncime 450 mm, din oţel laminat la rece, uşă cu geam securizat, montabil pe perete (wall mount)

    450 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cabinet Extralink 19" 4U / 450 mm / Gri Cod intern: 1718
    Cabinet Extralink 19" 4U / 450 mm / Gri Producător: Extralink Cod produs: EX.8536

    Cabinet rack 19", capacitate 4U, adâncime 450 mm, din oţel laminat la rece, uşă cu geam securizat, montabil pe perete (wall mount)

    220 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cabinet Extralink 19" 4U / 450 mm / Negru Cod intern: 1686
    Cabinet Extralink 19" 4U / 450 mm / Negru Producător: Extralink Cod produs: EX.2886

    Cabinet rack 19", capacitate 4U, adâncime 450 mm, din oţel laminat la rece, uşă cu geam securizat, montabil pe perete (wall mount)

    220 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Cabinet Extralink 19" 6U / 450 mm / Gri Cod intern: 1689
    Cabinet Extralink 19" 6U / 450 mm / Gri Producător: Extralink Cod produs: EX.8550

    Cabinet rack 19", capacitate 6U, adâncime 450 mm, din oţel laminat la rece, uşă cu geam securizat, montabil pe perete (wall mount)

    250 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cabinet Extralink 19" 6U / 450 mm / Negru Cod intern: 1687
    Cabinet Extralink 19" 6U / 450 mm / Negru Producător: Extralink Cod produs: EX.7225

    Cabinet rack 19", capacitate 6U, adâncime 450 mm, din oţel laminat la rece, uşă cu geam securizat, montabil pe perete (wall mount)

    305 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cabinet Extralink 19" 9U / 450 mm / Gri Cod intern: 1690
    Cabinet Extralink 19" 9U / 450 mm / Gri Producător: Extralink Cod produs: EX.8574

    Cabinet rack 19", capacitate 9U, adâncime 450 mm, din oţel laminat la rece, uşă cu geam securizat, montabil pe perete (wall mount)

    290 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cabinet Extralink 19" 9U / 450 mm / Negru Cod intern: 1688
    Cabinet Extralink 19" 9U / 450 mm / Negru Producător: Extralink Cod produs: EX.7249

    Cabinet rack 19", capacitate 9U, adâncime 450 mm, din oţel laminat la rece, uşă cu geam securizat, montabil pe perete (wall mount)

    380 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cabinet Extralink 19" 9U / 600 mm / Gri Cod intern: 1717
    Cabinet Extralink 19" 9U / 600 mm / Gri Producător: Extralink Cod produs: EX.8581

    Cabinet rack 19", capacitate 9U, adâncime 600 mm, din oţel laminat la rece, uşă cu geam securizat, montabil pe perete (wall mount)

    425 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Clemă de ancorare PA69 Cod intern: 1054
    Clemă de ancorare PA69 Producător: Extralink Cod produs: EX.2572

    Dispozitiv de ancorare a cablurilor telecom

    11 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Creion curățare conectori optici LC Cod intern: 1997
    Creion curățare conectori optici LC Producător: Extralink Cod produs: EX.17054

    Dispozitiv pentru curățarea vârfului conectorilor optici, pentru conectori LC

    70 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Creion curățare conectori optici SC, FC, ST Cod intern: 1869
    Creion curățare conectori optici SC, FC, ST Producător: Extralink Cod produs: ex.15340

    Dispozitiv pentru curățarea vârfului conectorilor optici

    70 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Cutie de distribuţie fibră optică cu 12 ieşiri, model Freddy Cod intern: 1664
    Cutie de distribuţie fibră optică cu 12 ieşiri, model Freddy Producător: Extralink Cod produs: EX.3852

    Casetă indoor pentru distribuţie FTTH, două intrari pentru cablu cu diametru maxim de 16mm, cu 12 ieşiri de abonat

    50 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Alice Cod intern: 1005
    Cutie joncţiuni optice, model Alice Producător: Extralink Cod produs: EX.0691

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 2 ieşiri

    25 LEI
    Stoc: 140+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Ann Cod intern: 1396
    Cutie joncţiuni optice, model Ann Producător: Extralink Cod produs: EX.7928

    Casetă indoor pentru distribuţie FTTH, cu o ieşire

    13 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Diana Cod intern: 0945
    Cutie joncţiuni optice, model Diana Producător: Extralink Cod produs: EX.0325

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 12 ieşiri

    50 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Fiona Cod intern: 1031
    Cutie joncţiuni optice, model Fiona Producător: Extralink Cod produs: EX.0738

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 24 ieşiri de abonat

    80 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cutie joncţiuni optice, model Laura 2-24 Cod intern: 1663
    Cutie joncţiuni optice, model Laura 2-24 Producător: Extralink Cod produs: EX.0912

    Casetă etanşă pentru protecţia sudurilor optice, 2 intrari, 2 ieşiri, 2 tray-uri, 24 fibre, culoare neagră

    100 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Dispenser pentru alcool izopropilic (120 ml) Cod intern: 1021
    Dispenser pentru alcool izopropilic (120 ml) Producător: Extralink Cod produs: EX.0165

    Container pentru solvenţi, capacitate 120 ml

    12 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Încuietoare Extralink pentru cabinet Cod intern: 1712
    Încuietoare Extralink pentru cabinet Producător: Extralink Cod produs: EX.8697

    Accesoriu pentru securizarea cabinetelor cu rack-uri

    9 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Injector PoE pasiv Extralink 10/100 Cod intern: 1730
    Injector PoE pasiv Extralink 10/100 Producător: Extralink Cod produs: EX.1957

    Injector PoE pasiv, 2× LAN RJ45 10/100 (fast ethernet), pini 4,5 (+) / 7,8 (-), jack 2.1 / 2.5 mm

    10 LEI
    Stoc: 160+ buc

  • Injector PoE pasiv Extralink gigabit Cod intern: 1731
    Injector PoE pasiv Extralink gigabit Producător: Extralink Cod produs: 3642723

    Injector PoE pasiv, 2× LAN RJ45 10/100/1000 (gigabit), pini 4,5 (+) / 7,8 (-), jack 2.1 / 2.5 mm

    17 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Kit PoE pasiv Extralink Cod intern: 1123
    Kit PoE pasiv Extralink Producător: Extralink Cod produs: EX.10031

    Kit PoE pasiv, format din injector şi splitter, pentru LAN 10/100

    10 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Kit SFP+ Extralink SM SIM LC 10G 20km (EX.6211) Cod intern: 1949
    Kit SFP+ Extralink SM SIM LC 10G 20km (EX.6211) Producător: Extralink Cod produs: EX.6211

    Kit 2× SFP+ 10G, single-mode, conector LC, 1270/1330 nm, distanţă 20km, înlocuitor pentru MikroTik S+2332LC10D

    260 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Manşetă protecţie sudură optică 60mm Cod intern: 0975
    Manşetă protecţie sudură optică 60mm Producător: Extralink

    Tub termoretractabil pentru protecţia sudurilor optice, lungime 60 mm

    0.6 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Modul SFP Extralink MM 1.25G, 550m (EX.2190) Cod intern: 1873
    Modul SFP Extralink MM 1.25G, 550m (EX.2190) Producător: Extralink Cod produs: EX.2190

    Modul SFP multi-mode, conector LC/UPC, 850 nm, 1.25 Gbps, 550m, înlocuitor pentru MikroTik S-85DLC05D

    42 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Modul SFP Extralink MM 10G, 300m (EX.2244) Cod intern: 1877
    Modul SFP Extralink MM 10G, 300m (EX.2244) Producător: Extralink Cod produs: EX.2244

    Transceiver optic SFP+, 10G, conector Dual LC/UPC, lungime de undă 850nm, distanţă maximă 300 m, multi-mode, înlocuitor pentru Mikrotik S+85DLC03D

    68 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Modul SFP Extralink SM DUP LC 1.25G, 20 km (EX.2183) Cod intern: 1950
    Modul SFP Extralink SM DUP LC 1.25G, 20 km (EX.2183) Producător: Extralink Cod produs: EX.2183

    Transceiver optic SFP, 1.25G, single mode, conector Dual LC, lungime de undă 1310 nm, distanţă maximă 20 km, poate înlocui Mikrotik S-31DLC20D

    35 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Modul SFP+ Extralink SM DUP 10G, 10km (EX.2237) Cod intern: 1875
    Modul SFP+ Extralink SM DUP 10G, 10km (EX.2237) Producător: Extralink Cod produs: EX.2237

    Modul SFP+ single-mode duplex (două fibre), conector dual-LC, 1310 nm, 10 Gbps, 10 km, înlocuitor pentru MikroTik S+31DLC10D

    110 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Panel PoE pasiv, 12 porturi Cod intern: 0466
    Panel PoE pasiv, 12 porturi Producător: Extralink Cod produs: EX.1971

    Injector PoE pasiv, 12 porturi, carcasă metalică, montabil în rack de 19''

    130 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Panel PoE pasiv, 12 porturi gigabit Cod intern: 0467
    Panel PoE pasiv, 12 porturi gigabit Producător: Extralink Cod produs: EX.1988

    Injector PoE de tip panel, mode A (PoE 1,2,3,6) / mode B (4,5,7,8), 12 porturi gigabit, montabil in rack de 19''

    350 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Panel PoE pasiv, 16 porturi Cod intern: 0198
    Panel PoE pasiv, 16 porturi Producător: Extralink Cod produs: EX.1995

    Injector PoE pasiv, 16 porturi, montabil in rack de 19''

    170 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Panel PoE pasiv, 16 porturi gigabit Cod intern: 1866
    Panel PoE pasiv, 16 porturi gigabit Producător: Extralink Cod produs: EX.2008

    Injector PoE de tip panel, mode A (PoE 1,2,3,5) / mode B (4,5,7,8), 16 porturi gigabit, montabil in rack de 19''

    400 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Panel PoE pasiv, 24 porturi (10/100) Cod intern: 1867
    Panel PoE pasiv, 24 porturi (10/100) Producător: Extralink Cod produs: EX.2015

    Injector PoE pasiv, 24 porturi, carcasă metalică, montabil în rack de 19", compatibilitate 10/100 Mbps

    215 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Panel PoE pasiv, 4 porturi (10/100) Cod intern: 1868
    Panel PoE pasiv, 4 porturi (10/100) Producător: Extralink Cod produs: EX.12646

    Injector PoE pasiv, 4 porturi, montabil pe perete, compatibilitate 10/100 Mbps

    39 LEI
    Stoc: 15+ buc

  • Panel PoE pasiv, 6 porturi gigabit Cod intern: 1010
    Panel PoE pasiv, 6 porturi gigabit Producător: Extralink Cod produs: EX.2039

    Injector PoE pasiv, 6 porturi gigabit

    130 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Panel PoE pasiv, 8 porturi Cod intern: 0465
    Panel PoE pasiv, 8 porturi Producător: Extralink Cod produs: EX.2046

    Injector PoE pasiv, 8 porturi

    50 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Panel PoE pasiv, 8 porturi gigabit Cod intern: 1011
    Panel PoE pasiv, 8 porturi gigabit Producător: Extralink Cod produs: EX.6365

    Injector PoE pasiv, 8 porturi gigabit

    90 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 5m Cod intern: 1596
    Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 5m Producător: Extralink Cod produs: EX.3869

    Patchcord optic, single-mode, duplex, terminal LC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 5m

    20 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC SIM Ø3mm 1m Cod intern: 1112
    Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC SIM Ø3mm 1m Producător: Extralink Cod produs: EX.15005

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    9 LEI
    Stoc: 80+ buc

  • Patchcord optic SM SC/APC-LC/UPC SIM Ø3mm 1m Cod intern: 1474
    Patchcord optic SM SC/APC-LC/UPC SIM Ø3mm 1m Producător: Extralink Cod produs: EX.9205

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC - LC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    9 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 15m Cod intern: 1002
    Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 15m Producător: Extralink Cod produs: EX.2817,EX.7324

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 15m, pierderi reduse

    13 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 1m Cod intern: 0970
    Patchcord optic SM SC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 1m Producător: Extralink Cod produs: EX.1742

    Patchcord optic, single-mode, duplex, terminal SC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    14 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC DUP Ø3mm 1m Cod intern: 1440
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC DUP Ø3mm 1m Producător: Extralink Cod produs: EX.2909

    Patchcord optic, single-mode, duplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    14 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 10m Cod intern: 1234
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 10m Producător: Extralink Cod produs: EX.11618

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 10m, pierderi reduse

    12 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 15m Cod intern: 1597
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 15m Producător: Extralink Cod produs: EX.1759

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 15m, pierderi reduse

    14 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 5m Cod intern: 1598
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 5m Producător: Extralink Cod produs: EX.1827

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 5m, pierderi reduse

    10 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 10m Cod intern: 1298
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 10m Producător: Extralink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 10m, pierderi reduse

    12 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM ⌀ 900µm 1m Cod intern: 1659
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM ⌀ 900µm 1m Producător: Extralink Cod produs: EX.1698

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 900µm, lungime 1m, pierderi reduse

    6.5 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Patchpanel optic 48 fibre, negru Cod intern: 1472
    Patchpanel optic 48 fibre, negru Producător: Extralink Cod produs: EX.12189

    Patchpanel optic, 48 fibre (24 SC duplex), culoare neagră, rackabil

    95 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Pigtail optic SM SC/UPC SIM Ø0.9mm 1.5m G657A Cod intern: 0981
    Pigtail optic SM SC/UPC SIM Ø0.9mm 1.5m G657A Producător: Extralink Cod produs: EX.1889,EX.1865

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, tip G657A

    3 LEI
    Stoc: 70+ buc

  • Pigtail optic SM SC/UPC SIM Ø900µm 1.5m G657A EASY-STRIP Cod intern: 1232
    Pigtail optic SM SC/UPC SIM Ø900µm 1.5m G657A EASY-STRIP Producător: Extralink Cod produs: EX.1896

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC, diametru 900µm, lungime 1.5m, tip G657A

    3 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Set 12 pigtail-uri optice colorate SC/APC 1.5m (Extralink) Cod intern: 0995
    Set 12 pigtail-uri optice colorate SC/APC 1.5m (Extralink) Producător: Extralink Cod produs: EX.0349

    Set pigtail-uri optice, 12 culori diferite, single-mode, simplex, terminal SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, tip G657A

    42 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Set 12 pigtail-uri optice colorate SC/UPC 1.5m Cod intern: 0999
    Set 12 pigtail-uri optice colorate SC/UPC 1.5m Producător: Extralink Cod produs: EX.0356

    Set pigtail-uri optice, 12 culori diferite, single-mode, simplex, terminal SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, tip G657A

    42 LEI
    Stoc: 15+ buc

  • SFP YT-OC24-03A/03B LC (3Km) Cod intern: 0938
    SFP YT-OC24-03A/03B LC (3Km) Producător: Extralink Cod produs: EX.6198

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, distanţă 3km

    90 LEI
    Stoc: 15+ buc

  • SFP YT-OC24-03A/03B SC (3Km) Cod intern: 0939
    SFP YT-OC24-03A/03B SC (3Km) Producător: Extralink Cod produs: EX.2220

    Kit 2× SFP 1.25G, single-mode, conector SC, 1310/1550 nm, distanţă 3km

    90 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • SFP YT-OC24-20 LC (20km) Cod intern: 0854
    SFP YT-OC24-20 LC (20km) Producător: Extralink Cod produs: EX.6204

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, distanţă 20km

    110 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • SFP YT-OC24-20 SC (20km) Cod intern: 1119
    SFP YT-OC24-20 SC (20km) Producător: Extralink Cod produs: EX.2213

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector SC, 1310/1550 nm, distanţă 20km

    100 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • SFP/RJ45 YT-SFP-T Cod intern: 0940
    SFP/RJ45 YT-SFP-T Producător: Extralink Cod produs: EX.2251

    Modul SFP/RJ45, ethernet gigabit, distanţă 100m

    80 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Splitter optic PLC 1:2 Ø 250µm 1.5m - fără conectori Cod intern: 1026
    Splitter optic PLC 1:2 Ø 250µm 1.5m - fără conectori Producător: Extralink Cod produs: EX.3074

    Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 250µm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤4.1dB

    15 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Splitter optic PLC 1:32 Ø 900µm 1m - fără conectori Cod intern: 1727
    Splitter optic PLC 1:32 Ø 900µm 1m - fără conectori Producător: Extralink Cod produs: EX.12479

    Splitter optic cu 32 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 900µm, lungime 1m, fibră G.657.A1

    65 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Splitter optic PLC 1:4 Ø 250µm 1.5m - fără conectori Cod intern: 1025
    Splitter optic PLC 1:4 Ø 250µm 1.5m - fără conectori Producător: Extralink Cod produs: EX.3067

    Splitter optic cu 4 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 250µm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤7.4dB

    15 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Splitter optic PLC 1:4 Ø 900µm 1.5m - fără conectori Cod intern: 1630
    Splitter optic PLC 1:4 Ø 900µm 1.5m - fără conectori Producător: Extralink Cod produs: EX.3265

    Splitter optic cu 4 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 900µm, lungime 1.5m

    20 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Splitter optic PLC 1:8 Ø 900µ 1m - fără conectori Cod intern: 1006
    Splitter optic PLC 1:8 Ø 900µ 1m - fără conectori Producător: Extralink Cod produs: EX.2749

    Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 0.9mm, lungime 1m, fibră G.657A, atenuare ≤10.1dB

    24 LEI
    Stoc: 80+ buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:16 Ø0.9mm 1.5m Cod intern: 0986
    Splitter optic PLC SC/APC 1:16 Ø0.9mm 1.5m Producător: Extralink Cod produs: EX.0417

    Splitter optic cu 16 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤13.8dB

    70 LEI
    Stoc: 15+ buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:16 Ø0.9mm 1m Cod intern: 0993
    Splitter optic PLC SC/APC 1:16 Ø0.9mm 1m Producător: Extralink Cod produs: EX.3456

    Splitter optic cu 16 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1m, fibră G.657A, atenuare ≤13.8dB

    70 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:2 Ø 900µm 1.5m Cod intern: 1044
    Splitter optic PLC SC/APC 1:2 Ø 900µm 1.5m Producător: Extralink Cod produs: EX.0592

    Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 900µm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤4.1dB

    24 LEI
    Stoc: 90+ buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:2 Ø0.9mm 1m Cod intern: 0988
    Splitter optic PLC SC/APC 1:2 Ø0.9mm 1m Producător: Extralink Cod produs: EX.3463

    Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1m, fibră G.657A, atenuare ≤4.1dB

    23 LEI
    Stoc: 105+ buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:8 slot-type Cod intern: 1133
    Splitter optic PLC SC/APC 1:8 slot-type Producător: Extralink Cod produs: EX.10048

    Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, tip "SLOT"

    40 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:8 Ø0.9mm 1.5m Cod intern: 0990
    Splitter optic PLC SC/APC 1:8 Ø0.9mm 1.5m Producător: Extralink Cod produs: EX.0660

    Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤10.5dB

    38 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Splitter optic PLC SC/UPC 1:16 Ø0.9mm 1.5m Cod intern: 0987
    Splitter optic PLC SC/UPC 1:16 Ø0.9mm 1.5m Producător: Extralink Cod produs: EX.0424

    Splitter optic cu 16 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤13.8dB

    75 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Splitter optic PLC SC/UPC 1:2 Ø0.9mm 1.5m Cod intern: 0989
    Splitter optic PLC SC/UPC 1:2 Ø0.9mm 1.5m Producător: Extralink Cod produs: EX.0608

    Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤4.1dB

    26 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Splitter optic PLC SC/UPC 1:4 Ø0.9mm 1.5m Cod intern: 0992
    Splitter optic PLC SC/UPC 1:4 Ø0.9mm 1.5m Producător: Extralink Cod produs: EX.0653

    Splitter optic cu 4 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤7.4dB

    32 LEI
    Stoc: 80+ buc

  • Splitter optic PLC SC/UPC 1:8 Ø0.9mm 1.5m Cod intern: 0991
    Splitter optic PLC SC/UPC 1:8 Ø0.9mm 1.5m Producător: Extralink Cod produs: EX.0677

    Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤10.5dB

    40 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Suport din oţel zincat 40cm pentru balcon (C400) Cod intern: 1297
    Suport din oţel zincat 40cm pentru balcon (C400) Producător: Extralink Cod produs: EX.6914

    Suport cu prindere pe perete sau ţeavă, înălţime 40cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc, 2x U-bolt M8

    25 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Suport din oţel zincat 60cm pentru balcon (C600) Cod intern: 1296
    Suport din oţel zincat 60cm pentru balcon (C600) Producător: Extralink Cod produs: EX.6921

    Suport cu prindere pe perete sau ţeavă, înălţime 60cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc, 2x U-bolt M8

    30 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Suport din oţel zincat C1000Z pentru balcon Cod intern: 1130
    Suport din oţel zincat C1000Z pentru balcon Producător: Extralink Cod produs: EX.6938

    Suport cu prindere pe perete sau ţeavă, înălţime 100cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc, 2x U-bolt M8

    40 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Suport din oţel zincat L200 Cod intern: 1139
    Suport din oţel zincat L200 Producător: Extralink Cod produs: EX.6617

    Suport cu prindere pe perete, lungime braţ 20cm, înălţime 25cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc

    17 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Suport din oţel zincat L200 pentru balcon Cod intern: 1113
    Suport din oţel zincat L200 pentru balcon Producător: Extralink Cod produs: EX.6785

    Suport cu prindere pe perete, lungime braţ 20cm, înălţime 25cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc, 2x U-bolt M8

    24 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Suport din oţel zincat L250X400 Cod intern: 1127
    Suport din oţel zincat L250X400 Producător: Extralink Cod produs: EX.6679

    Suport cu prindere pe perete, lungime braţ 25cm, înălţime 40cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc

    22 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Suport din oţel zincat L250X400-Z pentru balcon Cod intern: 1128
    Suport din oţel zincat L250X400-Z pentru balcon Producător: Extralink Cod produs: EX.6839

    Suport cu prindere pe perete, lungime braţ 25cm, înălţime 40cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc, 2x U-bolt M8

    29 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Suport din oţel zincat L300 Cod intern: 1631
    Suport din oţel zincat L300 Producător: Extralink Cod produs: EX.6624

    Suport cu prindere pe perete sau ţeavă, lungime braţ 30cm, înălţime 25cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc, 2x U-bolt M8

    25 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Suport din oţel zincat L300 pentru balcon Cod intern: 1114
    Suport din oţel zincat L300 pentru balcon Producător: Extralink Cod produs: EX.6792

    Suport cu prindere pe perete sau ţeavă, lungime braţ 30cm, înălţime 25cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc, 2x U-bolt M8

    25 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Suport din oţel zincat S100 Cod intern: 1662
    Suport din oţel zincat S100 Producător: Extralink Cod produs: EX.6945

    Suport pentru prindere pe perete/balcon, lungime braţ 15cm, înălţime 10cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc

    14 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Suport din oţel zincat S150 Cod intern: 1125
    Suport din oţel zincat S150 Producător: Extralink Cod produs: EX.6969

    Suport pentru prindere pe perete/balcon, lungime braţ 15cm, înălţime 15cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc

    15 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Suport din oţel zincat S200 Cod intern: 1126
    Suport din oţel zincat S200 Producător: Extralink Cod produs: EX.6976

    Suport pentru prindere pe perete/balcon, lungime braţ 15cm, înălţime 20cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc

    16 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Switch Extralink 10/100, 16 porturi (HEXON) Cod intern: 1780
    Switch Extralink 10/100, 16 porturi (HEXON) Producător: Extralink Cod produs: EX.12233

    Switch fără management, LAN 16× 10/100

    125 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Switch Extralink 10/100, 5 porturi (URANOS) Cod intern: 1779
    Switch Extralink 10/100, 5 porturi (URANOS) Producător: Extralink Cod produs: EX.13100

    Switch fără management, LAN 5× 10/100

    30 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Switch Extralink PoE 802.3af 10/100, 10 porturi (CERES) Cod intern: 1781
    Switch Extralink PoE 802.3af 10/100, 10 porturi (CERES) Producător: Extralink Cod produs: EX.3906

    Switch fără management, PoE 802.3af 48V, putere totală 96W, LAN 10× 10/100 (8× PoE, 2× uplink), pini 1/2(+) 3/6(-), pentru camere de supraveghere

    205 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Switch Extralink PoE+ 802.3af/at 10/100, 6 porturi (EUROS V2) Cod intern: 1720
    Switch Extralink PoE+ 802.3af/at 10/100, 6 porturi (EUROS V2) Producător: Extralink Cod produs: EX.14831

    Switch fără management, PoE/PoE+ 802.3af/at 48V, putere totală 60W, LAN 6× 10/100 (4× PoE+, 2× uplink), pini 1/2(+) 3/6(-), pentru camere de supraveghere

    145 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Switch Extralink PoE+ 802.3af/at gigabit, 10 porturi (PERSES) Cod intern: 1722
    Switch Extralink PoE+ 802.3af/at gigabit, 10 porturi (PERSES) Producător: Extralink Cod produs: EX.14312

    Switch fără management, PoE/PoE+ 802.3af/at 48V, putere totală 96W, LAN 10× 10/100/1000 (gigabit) (8× PoE+, 2× uplink), pini 1/2/4/5(+) 3/6/7/8(-), pentru sisteme de supraveghere şi AP-uri

    380 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Switch Extralink PoE+ 802.3af/at gigabit, 6 porturi (KRIOS) Cod intern: 1721
    Switch Extralink PoE+ 802.3af/at gigabit, 6 porturi (KRIOS) Producător: Extralink Cod produs: EX.14305

    Switch fără management, PoE/PoE+ 802.3af/at 48V, putere totală 60W, LAN 6× 10/100/1000 (gigabit) (4× PoE+, 2× uplink), pini 1/2(+) 3/6(-), pentru sisteme de supraveghere şi AP-uri

    230 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Switch Extralink PoE+ 802.3af/at, 18 porturi (VIRTUS V3) Cod intern: 1782
    Switch Extralink PoE+ 802.3af/at, 18 porturi (VIRTUS V3) Producător: Extralink Cod produs: EX.16101

    Switch fără management, PoE/PoE+ 802.3af/at 48V, putere totală 150W, 1× SFP 1.25G, 2× LAN uplink 1G, 16× LAN 10/100 cu PoE+, pini 1/2(+) 3/6(-), pentru sisteme de supraveghere şi telefoane VoIP, rackabil 1U

    580 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Tavă fixă Extralink pentru rack 1U, gri (445 x 250 mm) Cod intern: 1734
    Tavă fixă Extralink pentru rack 1U, gri (445 x 250 mm) Producător: Extralink Cod produs: EX.8666

    Raft pentru cabinet cu rack 19", culoare gri, grosime material 1.2 mm, suprafaţă utilă 445 × 250 mm, înălţime 1U

    38 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Tavă fixă Extralink pentru rack 1U, gri (445 x 300 mm) Cod intern: 1735
    Tavă fixă Extralink pentru rack 1U, gri (445 x 300 mm) Producător: Extralink Cod produs: EX.12745

    Raft pentru cabinet cu rack 19", culoare gri, grosime material 1.2 mm, suprafaţă utilă 445 × 300 mm, înălţime 1U

    43 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Tavă fixă Extralink pentru rack 1U, gri (445 x 350 mm) Cod intern: 1736
    Tavă fixă Extralink pentru rack 1U, gri (445 x 350 mm) Producător: Extralink Cod produs: EX.14497

    Raft pentru cabinet cu rack 19", culoare gri, grosime material 1.2 mm, suprafaţă utilă 445 × 350 mm, înălţime 1U

    41 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Tavă fixă Extralink pentru rack 1U, negru (445 x 250 mm) Cod intern: 1732
    Tavă fixă Extralink pentru rack 1U, negru (445 x 250 mm) Producător: Extralink Cod produs: EX.8659

    Raft pentru cabinet cu rack 19", culoare neagră, grosime material 1.2 mm, suprafaţă utilă 445 × 250 mm, înălţime 1U

    38 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Tavă fixă Extralink pentru rack 1U, negru (445 x 300 mm) Cod intern: 1733
    Tavă fixă Extralink pentru rack 1U, negru (445 x 300 mm) Producător: Extralink Cod produs: EX.12738

    Raft pentru cabinet cu rack 19", culoare neagră, grosime material 1.2 mm, suprafaţă utilă 445 × 300 mm, înălţime 1U

    38 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Tavă fixă Extralink pentru rack 1U, negru (445 x 350 mm) Cod intern: 1995
    Tavă fixă Extralink pentru rack 1U, negru (445 x 350 mm) Producător: Extralink Cod produs: EX.14480

    Raft pentru cabinet cu rack 19", culoare neagră, grosime material 1.2 mm, suprafaţă utilă 445 × 350 mm, înălţime 1U

    41 LEI
    Stoc: 10+ buc

  Coş de cumpărături
Coşul de cumpărături este gol.
  Garanţii

Echipamentele care s-au defectat în perioada de garanţie se trimit prin Fan Courier (NU alt curier!) la sediul Fan Courier Tulcea, cu menţiunea pentru Delta Web Telecom. Plata transportului va fi suportată de client.

De asemenea, înainte de a lua decizia de trimitere în garanţie, vă rugăm să solicitaţi suport tehnic la 0748-113-178, pentru a evita cheltuielile de transport în cazul în care problema se poate rezolva de la distanţă.

Pentru rezolvarea cât mai rapidă a garanţiilor, vă rugăm să puneţi în colet o scurtă descriere a problemei, ca să ştim ce anume trebuie verificat şi cum putem reproduce defectul.

Pentru detalii suplimentare vă rugăm să citiţi cu atenţie politica noastră referitoare la returnarea şi înlocuirea produselor.

  Politica de discount
Valoare comandă Discount
2.000 RON2%
4.000 RON3%
6.000 RON4%
8.000 RON5%

Clienţii fideli, a căror comenzi cumulate depăşesc valoarea de 10.000 RON vor beneficia întotdeauna de discountul de 5%, indiferent de valoarea comenzii.

La procentele de mai sus se mai aplică o reducere de 1% pentru comenzile achitate cu ordin de plată.

Comenzile mai mari de 1000 Lei şi greutatea sub 5 Kg, expediate în zonele acoperite de FAN Courier, beneficiază de transport gratuit.

Reţineţi: produsele care sunt la promoţie şi la lichidare de stoc deja includ reduceri mari de preţ, la aceste produse nu se aplică discount-urile enumerate mai sus.

Produsul a fost adăugat în coş.