Ubiquiti Networks Mikrotik Zyxel Extralink Alfa Network RF Elements PC Engines
  • Adaptor LC/UPC albastru cod: 978
    Adaptor LC/UPC albastru Producător: ExtraLink

    Adaptor LC/UPC simplex, albastru

    2 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Adaptor SC/APC duplex cod: 1000
    Adaptor SC/APC duplex Producător: ExtraLink

    Adaptor SC/APC duplex, verde

    3 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Adaptor SC/APC verde cod: 974
    Adaptor SC/APC verde Producător: ExtraLink

    Adaptor SC/APC simplex, verde

    1 LEU
    Stoc: 100+ buc

  • Adaptor SC/APC verde cu clapetă cod: 1033
    Adaptor SC/APC verde cu clapetă Producător: ExtraLink

    Adaptor SC/APC simplex, verde, clapetă cu arc

    3 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Adaptor SC/UPC albastru cod: 943
    Adaptor SC/UPC albastru Producător: ExtraLink

    Adaptor SC/UPC simplex, albastru

    1 LEU
    Stoc: 80+ buc

  • Adaptor SC/UPC duplex cod: 1001
    Adaptor SC/UPC duplex Producător: ExtraLink

    Adaptor SC/UPC duplex, albastru

    2 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Cablu FTP Cat5e ExtraLink cod: 1029
    Cablu FTP Cat5e ExtraLink Producător: ExtraLink

    Cablu FTP CAT5e, rezistenţă electrică ~30Ω / 305m, negru

    340 LEI
    Stoc: 2 role

  • Cablu SFTP Cat5e ExtraLink cod: 1098
    Cablu SFTP Cat5e ExtraLink Producător: ExtraLink

    Cablu SFTP CAT5e, outdoor, rezistenţă electrică ~30Ω / 305m, negru

    1.3 LEI
    Stoc: 910+ m

  • Clemă de ancorare PA69 cod: 1054
    Clemă de ancorare PA69 Producător: ExtraLink

    Dispozitiv de ancorare a cablurilor telecom

    10 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Adele cod: 1014
    Cutie joncţiuni optice, model Adele Producător: ExtraLink

    Casetă indoor pentru distribuţie FTTH, cu 2 ieşiri, montabil pe perete

    5 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Agnes cod: 1015
    Cutie joncţiuni optice, model Agnes Producător: ExtraLink

    Casetă indoor pentru distribuţie FTTH, cu 2 ieşiri, montabil pe perete

    2 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cutie joncţiuni optice, model Alice cod: 1005
    Cutie joncţiuni optice, model Alice Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 2 ieşiri

    20 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cutie joncţiuni optice, model Betty cod: 944
    Cutie joncţiuni optice, model Betty Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 4 ieşiri

    25 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Carol cod: 971
    Cutie joncţiuni optice, model Carol Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 8 ieşiri

    55 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Diana cod: 945
    Cutie joncţiuni optice, model Diana Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 12 ieşiri

    50 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Doris cod: 1022
    Cutie joncţiuni optice, model Doris Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 12 ieşiri de abonat

    58 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Eliza cod: 973
    Cutie joncţiuni optice, model Eliza Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 16 ieşiri, culoare neagră

    60 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Emma cod: 972
    Cutie joncţiuni optice, model Emma Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 16 ieşiri

    60 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Esmer cod: 1083
    Cutie joncţiuni optice, model Esmer Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru splittere şi suduri optice, cu 16 ieşiri

    65 LEI
    Stoc: 8 buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Fiona cod: 1031
    Cutie joncţiuni optice, model Fiona Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 24 ieşiri de abonat

    95 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Sharon 4-48 cod: 984
    Cutie joncţiuni optice, model Sharon 4-48 Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru protecţia sudurilor optice, 4 ieşiri, 4 tray-uri, 48 fibre, formă cilindrică, culoare neagră

    100 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cutie joncţiuni optice, model Sharon 6-72 cod: 985
    Cutie joncţiuni optice, model Sharon 6-72 Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru protecţia sudurilor optice, 4 ieşiri, 6 tray-uri, 72 fibre, formă cilindrică, culoare neagră

    110 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cutie joncţiuni optice, model Susan 2-24 cod: 983
    Cutie joncţiuni optice, model Susan 2-24 Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru protecţia sudurilor optice, 4 ieşiri, 2 tray-uri, 24 fibre, formă cilindrică, culoare neagră

    80 LEI
    Stoc: 5 buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Susan 4-48 cod: 982
    Cutie joncţiuni optice, model Susan 4-48 Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru protecţia sudurilor optice, 4 ieşiri, 4 tray-uri, 48 fibre, formă cilindrică, culoare neagră

    90 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Dispenser pentru alcool izopropilic (120 ml) cod: 1021
    Dispenser pentru alcool izopropilic (120 ml) Producător: ExtraLink

    Container pentru solvenţi, capacitate 120 ml

    10 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Fast connector SC/APC (ExtraLink) cod: 1007
    Fast connector SC/APC (ExtraLink) Producător: ExtraLink

    Conector rapid, conector SC/APC

    5 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Fast connector SC/UPC (ExtraLink) cod: 1008
    Fast connector SC/UPC (ExtraLink) Producător: ExtraLink

    Conector rapid, conector SC/UPC

    5 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • FTTH Cable Holder cod: 976
    FTTH Cable Holder Producător: ExtraLink

    Dispozitiv de susţinere cablu FTTH

    2.5 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Manşetă protecţie sudură optică 40mm cod: 1023
    Manşetă protecţie sudură optică 40mm Producător: ExtraLink

    Tub termoretractabil pentru protecţia sudurilor optice, lungime 40 mm

    0.6 LEI
    Stoc: 90+ buc

  • Manşetă protecţie sudură optică 60mm cod: 975
    Manşetă protecţie sudură optică 60mm Producător: ExtraLink

    Tub termoretractabil pentru protecţia sudurilor optice, lungime 60 mm

    0.6 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Panel PoE pasiv, 12 porturi cod: 466
    Panel PoE pasiv, 12 porturi Producător: ExtraLink

    Injector PoE pasiv, 12 porturi, carcasă metalică, montabil în rack de 19''

    120 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Panel PoE pasiv, 12 porturi gigabit cod: 467
    Panel PoE pasiv, 12 porturi gigabit Producător: ExtraLink

    Injector PoE pasiv, 12 porturi gigabit, carcasă rackabilă

    330 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Panel PoE pasiv, 16 porturi cod: 198
    Panel PoE pasiv, 16 porturi Producător: ExtraLink

    Injector PoE pasiv, 16 porturi, montabil in rack de 19''

    140 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Panel PoE pasiv, 4 porturi cod: 464
    Panel PoE pasiv, 4 porturi Producător: ExtraLink

    Injector PoE pasiv, 4 porturi, fără carcasă

    45 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Panel PoE pasiv, 6 porturi gigabit cod: 1010
    Panel PoE pasiv, 6 porturi gigabit Producător: ExtraLink

    Injector PoE pasiv, 6 porturi gigabit

    120 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Panel PoE pasiv, 8 porturi cod: 465
    Panel PoE pasiv, 8 porturi Producător: ExtraLink

    Injector PoE pasiv, 8 porturi

    50 LEI
    Stoc: 5 buc

  • Panel PoE pasiv, 8 porturi gigabit cod: 1011
    Panel PoE pasiv, 8 porturi gigabit Producător: ExtraLink

    Injector PoE pasiv, 8 porturi gigabit

    100 LEI
    Stoc: 5 buc

  • Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 2m cod: 953
    Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 2m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, duplex, terminal LC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse

    17 LEI
    Stoc: 5 buc

  • Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC SIM Ø3mm 2m cod: 977
    Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC SIM Ø3mm 2m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse

    8 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Patchcord optic SM LC/UPC-SC/APC SIM ⌀3mm 2m cod: 1067
    Patchcord optic SM LC/UPC-SC/APC SIM ⌀3mm 2m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse

    9 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 10m cod: 947
    Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 10m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 10m, pierderi reduse

    12 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 15m cod: 1002
    Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 15m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 15m, pierderi reduse

    13 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 1m cod: 948
    Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 1m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    8 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 2m cod: 954
    Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 2m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse

    9 LEI
    Stoc: 160+ buc

  • Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 5m cod: 1003
    Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 5m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 5m, pierderi reduse

    11 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Patchcord optic SM SC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 1m cod: 970
    Patchcord optic SM SC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 1m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, duplex, terminal SC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    14 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-LC/UPC SIM ⌀3mm 1m cod: 1068
    Patchcord optic SM SC/UPC-LC/UPC SIM ⌀3mm 1m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    8 LEI
    Stoc: 60+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 1m cod: 946
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 1m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    8 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 2m cod: 955
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 2m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse

    8 LEI
    Stoc: 100 buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 3m cod: 949
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 3m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 3m, pierderi reduse

    9 LEI
    Stoc: 140+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 1m cod: 950
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 1m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    8 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 2m cod: 951
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 2m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse

    9 LEI
    Stoc: 8 buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 3m cod: 952
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 3m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 3m, pierderi reduse

    9 LEI
    Stoc: 9 buc

  • Patchcord SFP+, 10 Gbps, 1m cod: 941
    Patchcord SFP+, 10 Gbps, 1m Producător: ExtraLink

    SFP+ 1m direct attach cable, 10 Gbps

    90 LEI
    Stoc: 6 buc

  • Patchcord SFP+, 10 Gbps, 3m cod: 942
    Patchcord SFP+, 10 Gbps, 3m Producător: ExtraLink

    SFP+ 3m direct attach cable, 10 Gbps

    110 LEI
    Stoc: 4 buc

  • Patchpanel optic 24 fibre, negru cod: 1004
    Patchpanel optic 24 fibre, negru Producător: ExtraLink

    Patchpanel optic, 24 fibre, culoare neagră, rackabil

    110 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Pigtail optic SM SC/APC SIM Ø900µm 1.5m G657A cod: 1041
    Pigtail optic SM SC/APC SIM Ø900µm 1.5m G657A Producător: ExtraLink

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC, diametru 900µm, lungime 1.5m, tip G657A

    3.5 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Pigtail optic SM SC/UPC SIM Ø0.9mm 1.5m G657A cod: 981
    Pigtail optic SM SC/UPC SIM Ø0.9mm 1.5m G657A Producător: ExtraLink

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, tip G657A

    3.5 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Pigtail optic SM SC/UPC SIM Ø3mm 1.5m cod: 980
    Pigtail optic SM SC/UPC SIM Ø3mm 1.5m Producător: ExtraLink

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC, diametru 3mm, lungime 1.5m

    3.5 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Powermetru optic WT-3053 cod: 1040
    Powermetru optic WT-3053 Producător: ExtraLink

    Instrument pentru măsurarea puterii optice în reţelele FTTH

    390 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Set 12 pigtail-uri optice colorate SC/APC 1.5m cod: 995
    Set 12 pigtail-uri optice colorate SC/APC 1.5m Producător: ExtraLink

    Set pigtail-uri optice, 12 culori diferite, single-mode, simplex, terminal SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, tip G657A

    39 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Set 12 pigtail-uri optice colorate SC/UPC 1.5m cod: 999
    Set 12 pigtail-uri optice colorate SC/UPC 1.5m Producător: ExtraLink

    Set pigtail-uri optice, 12 culori diferite, single-mode, simplex, terminal SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, tip G657A

    39 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • SFP YT-OC24-03A/03B LC (3Km) cod: 938
    SFP YT-OC24-03A/03B LC (3Km) Producător: ExtraLink

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, distanţă 3km

    110 LEI
    Stoc: 1 buc

  • SFP YT-OC24-03A/03B SC (3Km) cod: 939
    SFP YT-OC24-03A/03B SC (3Km) Producător: ExtraLink

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector SC, 1310/1550 nm, distanţă 3km

    110 LEI
    Stoc: 2 buc

  • SFP YT-OC24-20 LC (20km) cod: 854
    SFP YT-OC24-20 LC (20km) Producător: ExtraLink

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, distanţă 20km

    160 LEI
    Stoc: 7 buc

  • SFP/RJ45 YT-SFP-T cod: 940
    SFP/RJ45 YT-SFP-T Producător: ExtraLink

    Modul SFP/RJ45, ethernet gigabit, distanţă 100m

    105 LEI
    Stoc: 8 buc

  • Splitter optic PLC 1:16 Ø 900µm 1m - fără conectori cod: 1032
    Splitter optic PLC 1:16 Ø 900µm 1m - fără conectori Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 16 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 900µm, lungime 1m, fibră G.657A

    35 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Splitter optic PLC 1:2 Ø 250µm 1.5m - fără conectori cod: 1026
    Splitter optic PLC 1:2 Ø 250µm 1.5m - fără conectori Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 250µm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤4.1dB

    15 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Splitter optic PLC 1:4 Ø 250µm 1.5m - fără conectori cod: 1025
    Splitter optic PLC 1:4 Ø 250µm 1.5m - fără conectori Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 4 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 250µm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤7.4dB

    17 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Splitter optic PLC 1:8 Ø 250µm 1.5m - fără conectori cod: 1024
    Splitter optic PLC 1:8 Ø 250µm 1.5m - fără conectori Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 250µm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤10.1dB

    20 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Splitter optic PLC 1:8 Ø 900µ 1.5m - fără conectori cod: 1006
    Splitter optic PLC 1:8 Ø 900µ 1.5m - fără conectori Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤10.1dB

    28 LEI
    Stoc: 70+ buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:16 Ø0.9mm 1.5m cod: 986
    Splitter optic PLC SC/APC 1:16 Ø0.9mm 1.5m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 16 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤13.8dB

    75 LEI
    Stoc: 10 buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:16 Ø0.9mm 1m cod: 993
    Splitter optic PLC SC/APC 1:16 Ø0.9mm 1m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 16 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1m, fibră G.657A, atenuare ≤13.8dB

    65 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:2 Ø 900µm 1.5m cod: 1044
    Splitter optic PLC SC/APC 1:2 Ø 900µm 1.5m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 900µm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤4.1dB

    23 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:2 Ø0.9mm 1m cod: 988
    Splitter optic PLC SC/APC 1:2 Ø0.9mm 1m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1m, fibră G.657A, atenuare ≤4.1dB

    22 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:4  Ø900µm 1m cod: 1066
    Splitter optic PLC SC/APC 1:4 Ø900µm 1m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 4 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 900µm, lungime 1m, fibră G.657A, atenuare ≤7.4dB

    30 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:8 Ø0.9mm 1.5m cod: 990
    Splitter optic PLC SC/APC 1:8 Ø0.9mm 1.5m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤10.5dB

    38 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:8 Ø0.9mm 1m cod: 994
    Splitter optic PLC SC/APC 1:8 Ø0.9mm 1m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1m, fibră G.657A, atenuare ≤10.5dB

    38 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Splitter optic PLC SC/UPC 1:16 Ø0.9mm 1.5m cod: 987
    Splitter optic PLC SC/UPC 1:16 Ø0.9mm 1.5m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 16 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤13.8dB

    70 LEI
    Stoc: 10 buc

  • Splitter optic PLC SC/UPC 1:2 Ø0.9mm 1.5m cod: 989
    Splitter optic PLC SC/UPC 1:2 Ø0.9mm 1.5m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤4.1dB

    23 LEI
    Stoc: 9 buc

  • Splitter optic PLC SC/UPC 1:4 Ø0.9mm 1.5m cod: 992
    Splitter optic PLC SC/UPC 1:4 Ø0.9mm 1.5m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 4 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤7.4dB

    26 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Splitter optic PLC SC/UPC 1:8 Ø0.9mm 1.5m cod: 991
    Splitter optic PLC SC/UPC 1:8 Ø0.9mm 1.5m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤10.5dB

    40 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Stripper pentru fibră optică cod: 1102
    Stripper pentru fibră optică Producător: Extralink

    Cleşte pentru îndepărtarea izolaţiei protectoare a fibrelor optice, cu deschideri de 1mm şi 140µm

    30 LEI
    Stoc: 6 buc

  Coş de cumpărături
Coşul de cumpărături este gol.
  Garanţii

Echipamentele care s-au defectat în perioada de garanţie se trimit prin Fan Courier (NU alt curier!) la sediul Fan Courier Tulcea, cu menţiunea pentru Delta Web Telecom. Plata transportului va fi suportată de client.

De asemenea, înainte de a lua decizia de trimitere în garanţie, vă rugăm să solicitaţi suport tehnic la 0748-113-178, pentru a evita cheltuielile de transport în cazul în care problema se poate rezolva de la distanţă.

Pentru rezolvarea cât mai rapidă a garanţiilor, vă rugăm să puneţi în colet o scurtă descriere a problemei, ca să ştim ce anume trebuie verificat şi cum putem reproduce defectul.

Pentru detalii suplimentare vă rugăm să citiţi cu atenţie politica noastră referitoare la returnarea şi înlocuirea produselor.

  Licenţe Mikrotik RouterOS

Diferenţele dintre nivelurile de licenţiere le puteţi consulta aici.

Level 4 140 LEI
Level 5 270 LEI
Level 6 730 LEI

Notă: preţurile sunt cu TVA inclus.

Pentru informaţii legate de procedura de achiziţie a licenţei, vă rugăm să ne contactaţi.

  Politica de discount
Valoare comandă Discount
2.000 RON2%
4.000 RON3%
6.000 RON4%
8.000 RON5%

Clienţii fideli, a căror comenzi cumulate depăşesc valoarea de 10.000 RON vor beneficia întotdeauna de discountul de 5%, indiferent de valoarea comenzii.

La procentele de mai sus se mai aplică o reducere de 1% pentru comenzile plătite anticipat (cu OP).

Comenzile mai mari de 1000 Lei şi greutatea sub 5 Kg, expediate în zonele acoperite de FAN Courier, beneficiază de transport gratuit.

Reţineţi: produsele care sunt la promoţie şi la lichidare de stoc deja includ reduceri mari de preţ, la aceste produse nu se aplică discount-urile enumerate mai sus.

Produsul a fost adăugat în coş.