Ubiquiti Networks Mikrotik Zyxel ExtraLink RF Elements PC Engines CyberPower Bosi Tools
  • Adaptor 24V, 1A cod: 1653
    Adaptor 24V, 1A Producător: Extralink

    Sursă de alimentare 24V / 1A (24W), conector jack 5.5 x 2.1 mm

    25 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Adaptor 48V, 2A (EX.14138) cod: 1660
    Adaptor 48V, 2A (EX.14138) Producător: Extralink

    Sursă de alimentare 48V / 2A (96W), conector jack 5.5 x 2.1 mm

    45 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Adaptor 48V, 3A (EX.14053) cod: 1661
    Adaptor 48V, 3A (EX.14053) Producător: Extralink

    Sursă de alimentare 48V / 3A (144W), conector jack 5.5 x 2.1 mm

    75 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Adaptor FC/UPC-SC/UPC FC-SC cod: 1469
    Adaptor FC/UPC-SC/UPC FC-SC Producător: ExtraLink

    Adaptor FC/UPC-SC/UPC FC-SC simplex, albastru

    3 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Adaptor LC/APC verde cod: 1272
    Adaptor LC/APC verde Producător: ExtraLink

    Adaptor LC/APC simplex, verde

    3 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Adaptor LC/APC verde  (duplex) cod: 1470
    Adaptor LC/APC verde (duplex) Producător: ExtraLink

    Adaptor LC/APC duplex, verde

    3 LEI
    Stoc: 90+ buc

  • Adaptor LC/UPC albastru cod: 0978
    Adaptor LC/UPC albastru Producător: ExtraLink

    Adaptor LC/UPC simplex, albastru

    3 LEI
    Stoc: 70+ buc

  • Adaptor LC/UPC albastru  (duplex) cod: 1471
    Adaptor LC/UPC albastru (duplex) Producător: ExtraLink

    Adaptor LC/UPC duplex, albastru

    3 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Adaptor SC/APC duplex cod: 1000
    Adaptor SC/APC duplex Producător: ExtraLink

    Adaptor SC/APC duplex, verde

    2 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Adaptor SC/APC verde cod: 0974
    Adaptor SC/APC verde Producător: ExtraLink

    Adaptor SC/APC simplex, verde

    1 LEU
    Stoc: 90+ buc

  • Adaptor SC/UPC albastru cod: 0943
    Adaptor SC/UPC albastru Producător: ExtraLink

    Adaptor SC/UPC simplex, albastru

    1 LEU
    Stoc: 100+ buc

  • Adaptor SC/UPC duplex cod: 1001
    Adaptor SC/UPC duplex Producător: ExtraLink

    Adaptor SC/UPC duplex, albastru

    2 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Casetă de distribuţie fibră optică cu 12 ieşiri, model Freddy cod: 1664
    Casetă de distribuţie fibră optică cu 12 ieşiri, model Freddy Producător: ExtraLink

    Casetă indoor pentru distribuţie FTTH, două intrari pentru cablu cu diametru maxim de 16mm, cu 12 ieşiri de abonat

    50 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Casetă de distribuţie fibră optică cu 16 ieşiri, model Emily cod: 1666
    Casetă de distribuţie fibră optică cu 16 ieşiri, model Emily Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 16 ieşiri de abonat

    55 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Casetă de distribuţie fibră optică cu 16 ieşiri, model Pablo cod: 1651
    Casetă de distribuţie fibră optică cu 16 ieşiri, model Pablo Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 16 ieşiri de abonat

    55 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Clemă de ancorare PA69 cod: 1054
    Clemă de ancorare PA69 Producător: ExtraLink

    Dispozitiv de ancorare a cablurilor telecom

    11 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Adele cod: 1014
    Cutie joncţiuni optice, model Adele Producător: ExtraLink

    Casetă indoor pentru distribuţie FTTH, cu 2 ieşiri, montabil pe perete

    6.5 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Agnes cod: 1015
    Cutie joncţiuni optice, model Agnes Producător: ExtraLink

    Casetă indoor pentru distribuţie FTTH, cu 2 ieşiri, montabil pe perete

    2.7 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Alice cod: 1005
    Cutie joncţiuni optice, model Alice Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 2 ieşiri

    23 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cutie joncţiuni optice, model Ann cod: 1396
    Cutie joncţiuni optice, model Ann Producător: ExtraLink

    Casetă indoor pentru distribuţie FTTH, cu o ieşire

    13 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Betty cod: 0944
    Cutie joncţiuni optice, model Betty Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 4 ieşiri

    28 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cutie joncţiuni optice, model Carol cod: 0971
    Cutie joncţiuni optice, model Carol Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 8 ieşiri

    50 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Diana cod: 0945
    Cutie joncţiuni optice, model Diana Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 12 ieşiri

    50 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Elena cod: 1275
    Cutie joncţiuni optice, model Elena Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru splittere şi suduri optice, cu 16 ieşiri

    65 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cutie joncţiuni optice, model Eliza cod: 0973
    Cutie joncţiuni optice, model Eliza Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 16 ieşiri, culoare neagră

    60 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Emma cod: 0972
    Cutie joncţiuni optice, model Emma Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 16 ieşiri

    55 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Eva cod: 1473
    Cutie joncţiuni optice, model Eva Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 16 ieşiri, culoare neagră

    65 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Fiona cod: 1031
    Cutie joncţiuni optice, model Fiona Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 24 ieşiri de abonat

    80 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Flora cod: 1665
    Cutie joncţiuni optice, model Flora Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru protecţia splitterelor şi sudurilor optice, 24 fibre

    68 LEI
    Stoc: 95+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Kate 4-48 cod: 1398
    Cutie joncţiuni optice, model Kate 4-48 Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru protecţia sudurilor optice, 3 intrari, 3 ieşiri, 4 tray-uri, 48 fibre, culoare neagră

    100 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cutie joncţiuni optice, model Laura 2-24 cod: 1663
    Cutie joncţiuni optice, model Laura 2-24 Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru protecţia sudurilor optice, 2 intrari, 2 ieşiri, 2 tray-uri, 24 fibre, culoare neagră

    100 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Dispenser pentru alcool izopropilic (120 ml) cod: 1021
    Dispenser pentru alcool izopropilic (120 ml) Producător: ExtraLink

    Container pentru solvenţi, capacitate 120 ml

    12 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Kit PoE pasiv Extralink cod: 1123
    Kit PoE pasiv Extralink Producător: ExtraLink

    Kit PoE pasiv, format din injector şi splitter, pentru LAN 10/100

    15 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Manşetă protecţie sudură optică 40mm cod: 1023
    Manşetă protecţie sudură optică 40mm Producător: ExtraLink

    Tub termoretractabil pentru protecţia sudurilor optice, lungime 40 mm

    0.6 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Manşetă protecţie sudură optică 60mm cod: 0975
    Manşetă protecţie sudură optică 60mm Producător: ExtraLink

    Tub termoretractabil pentru protecţia sudurilor optice, lungime 60 mm

    0.6 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Panel PoE pasiv, 12 porturi cod: 0466
    Panel PoE pasiv, 12 porturi Producător: ExtraLink

    Injector PoE pasiv, 12 porturi, carcasă metalică, montabil în rack de 19''

    130 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Panel PoE pasiv, 12 porturi gigabit cod: 0467
    Panel PoE pasiv, 12 porturi gigabit Producător: ExtraLink

    Injector PoE pasiv, 12 porturi gigabit, carcasă rackabilă

    350 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Panel PoE pasiv, 16 porturi cod: 0198
    Panel PoE pasiv, 16 porturi Producător: ExtraLink

    Injector PoE pasiv, 16 porturi, montabil in rack de 19''

    150 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Panel PoE pasiv, 4 porturi cod: 0464
    Panel PoE pasiv, 4 porturi Producător: ExtraLink

    Injector PoE pasiv, 4 porturi, fără carcasă

    35 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Panel PoE pasiv, 6 porturi gigabit cod: 1010
    Panel PoE pasiv, 6 porturi gigabit Producător: ExtraLink

    Injector PoE pasiv, 6 porturi gigabit

    130 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Panel PoE pasiv, 8 porturi cod: 0465
    Panel PoE pasiv, 8 porturi Producător: ExtraLink

    Injector PoE pasiv, 8 porturi

    52 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Panel PoE pasiv, 8 porturi gigabit cod: 1011
    Panel PoE pasiv, 8 porturi gigabit Producător: ExtraLink

    Injector PoE pasiv, 8 porturi gigabit

    90 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Patchcord optic Extralink SC/APC - SC/APC SM SIM LSZH Easy Flex 15m cod: 1655
    Patchcord optic Extralink SC/APC - SC/APC SM SIM LSZH Easy Flex 15m Producător: Extralink

    Patchcord optic single-mode, simplex, conectori SC/APC - SC/APC, cablu G.657B3, material LSZH, diametru 3 mm, lungime 15 m

    30 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Patchcord optic Extralink SC/APC - SC/APC SM SIM LSZH Easy Flex 25m cod: 1656
    Patchcord optic Extralink SC/APC - SC/APC SM SIM LSZH Easy Flex 25m Producător: Extralink

    Patchcord optic single-mode, simplex, conectori SC/APC - SC/APC, cablu G.657B3, material LSZH, diametru 3 mm, lungime 25 m

    38 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Patchcord optic MM LC/APC-LC/APC DUP 50/125 OM2 Ø3mm 2m cod: 1375
    Patchcord optic MM LC/APC-LC/APC DUP 50/125 OM2 Ø3mm 2m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, multi-mode, duplex 50/125µm OM2, terminal LC/APC-LC/APC, diametru 3 mm, lungime 2 m

    19 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 2m cod: 0953
    Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 2m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, duplex, terminal LC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 2m

    17 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 5m cod: 1596
    Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 5m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, duplex, terminal LC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 5m

    20 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC SIM Ø3mm 0.5m cod: 1443
    Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC SIM Ø3mm 0.5m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    8 LEI
    Stoc: 75+ buc

  • Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC SIM Ø3mm 1m cod: 1112
    Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC SIM Ø3mm 1m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    9 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC SIM Ø3mm 2m cod: 0977
    Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC SIM Ø3mm 2m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse

    9 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC SIM Ø3mm 3m cod: 1444
    Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC SIM Ø3mm 3m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    9 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Patchcord optic SM LC/UPC-SC/APC SIM ⌀3mm 2m cod: 1067
    Patchcord optic SM LC/UPC-SC/APC SIM ⌀3mm 2m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse

    9 LEI
    Stoc: 90+ buc

  • Patchcord optic SM LC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 1m cod: 1235
    Patchcord optic SM LC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 1m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    9 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Patchcord optic SM LC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 2m cod: 1236
    Patchcord optic SM LC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 2m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse

    10 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Patchcord optic SM SC/APC-LC/UPC SIM Ø3mm 1m cod: 1474
    Patchcord optic SM SC/APC-LC/UPC SIM Ø3mm 1m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC - LC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    9 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM 30m, cu şufă cod: 1382
    Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM 30m, cu şufă Producător: ExtraLink

    Patchcord optic de tip drop-cable, cu şufă, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, lungime 30m, G.657A2

    40 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM 50m, cu şufă cod: 1383
    Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM 50m, cu şufă Producător: ExtraLink

    Patchcord optic de tip drop-cable, cu şufă, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, lungime 50m, G.657A2

    55 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 10m cod: 0947
    Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 10m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 10m, pierderi reduse

    12 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 15m cod: 1002
    Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 15m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 15m, pierderi reduse

    13 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 1m cod: 0948
    Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 1m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    7 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 2m cod: 0954
    Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 2m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse

    8 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 3m cod: 1233
    Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 3m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 3m, pierderi reduse

    9 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 5m cod: 1003
    Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 5m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 5m, pierderi reduse

    11 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Patchcord optic SM SC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 1m cod: 0970
    Patchcord optic SM SC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 1m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, duplex, terminal SC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    14 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Patchcord optic SM SC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 5m cod: 1441
    Patchcord optic SM SC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 5m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, duplex, terminal SC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 5m, pierderi reduse

    22 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC DUP Ø3mm 1m cod: 1440
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC DUP Ø3mm 1m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, duplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    14 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 10m cod: 1234
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 10m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 10m, pierderi reduse

    12 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 15m cod: 1597
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 15m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 15m, pierderi reduse

    14 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 1m cod: 0946
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 1m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    8 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 2m cod: 0955
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 2m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse

    8 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 3m cod: 0949
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 3m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 3m, pierderi reduse

    9 LEI
    Stoc: 70+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 5m cod: 1598
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 5m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 5m, pierderi reduse

    10 LEI
    Stoc: 90+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 10m cod: 1298
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 10m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 10m, pierderi reduse

    12 LEI
    Stoc: 35+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 1m cod: 0950
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 1m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    8 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 2m cod: 0951
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 2m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse

    8 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 3m cod: 0952
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 3m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 3m, pierderi reduse

    9 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 5m cod: 1442
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 5m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 5m, pierderi reduse

    11 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM ⌀ 900µm 1m cod: 1659
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM ⌀ 900µm 1m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 900µm, lungime 1m, pierderi reduse

    6.5 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Patchpanel optic 24 fibre, alb cod: 1254
    Patchpanel optic 24 fibre, alb Producător: ExtraLink

    Patchpanel optic, 24 fibre, culoare albă, rackabil

    90 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Patchpanel optic 24 fibre, negru cod: 1004
    Patchpanel optic 24 fibre, negru Producător: ExtraLink

    Patchpanel optic, 24 fibre, culoare neagră, rackabil

    90 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Patchpanel optic 48 fibre, negru cod: 1472
    Patchpanel optic 48 fibre, negru Producător: ExtraLink

    Patchpanel optic, 48 fibre (24 SC duplex), culoare neagră, rackabil

    95 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Pigtail optic SM LC/UPC SIM Ø900µm 1m G657A cod: 1240
    Pigtail optic SM LC/UPC SIM Ø900µm 1m G657A Producător: ExtraLink

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC, diametru 900µm, lungime 1m, tip G657A

    3.5 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Pigtail optic SM SC/APC SIM Ø900µm 1.5m G657A EASY-STRIP cod: 1117
    Pigtail optic SM SC/APC SIM Ø900µm 1.5m G657A EASY-STRIP Producător: ExtraLink

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC, diametru 900µm, lungime 1.5m, tip G657A

    3.5 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Pigtail optic SM SC/APC SIM Ø900µm 1m G657A cod: 1041
    Pigtail optic SM SC/APC SIM Ø900µm 1m G657A Producător: ExtraLink

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC, diametru 900µm, lungime 1.5m, tip G657A

    3.5 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Pigtail optic SM SC/APC SIM Ø900µm 1m G657A cod: 1654
    Pigtail optic SM SC/APC SIM Ø900µm 1m G657A Producător: ExtraLink

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC, diametru 900µm, lungime 1m, tip G.657.A1

    3.5 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Pigtail optic SM SC/UPC SIM Ø0.9mm 1.5m G657A cod: 0981
    Pigtail optic SM SC/UPC SIM Ø0.9mm 1.5m G657A Producător: ExtraLink

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, tip G657A

    3.5 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Pigtail optic SM SC/UPC SIM Ø900µm 1.5m G657A EASY-STRIP cod: 1232
    Pigtail optic SM SC/UPC SIM Ø900µm 1.5m G657A EASY-STRIP Producător: ExtraLink

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC, diametru 900µm, lungime 1.5m, tip G657A

    3.5 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Set 12 pigtail-uri optice colorate SC/APC 1.5m (Extralink) cod: 0995
    Set 12 pigtail-uri optice colorate SC/APC 1.5m (Extralink) Producător: ExtraLink

    Set pigtail-uri optice, 12 culori diferite, single-mode, simplex, terminal SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, tip G657A

    42 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Set 12 pigtail-uri optice colorate SC/UPC 1.5m cod: 0999
    Set 12 pigtail-uri optice colorate SC/UPC 1.5m Producător: ExtraLink

    Set pigtail-uri optice, 12 culori diferite, single-mode, simplex, terminal SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, tip G657A

    42 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • SFP YT-OC24-03A/03B LC (3Km) cod: 0938
    SFP YT-OC24-03A/03B LC (3Km) Producător: ExtraLink

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, distanţă 3km

    100 LEI
    Stoc: 15+ buc

  • SFP YT-OC24-03A/03B SC (3Km) cod: 0939
    SFP YT-OC24-03A/03B SC (3Km) Producător: ExtraLink

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector SC, 1310/1550 nm, distanţă 3km

    100 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • SFP YT-OC24-20 LC (20km) cod: 0854
    SFP YT-OC24-20 LC (20km) Producător: ExtraLink

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, distanţă 20km

    110 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • SFP YT-OC24-20 SC (20km) cod: 1119
    SFP YT-OC24-20 SC (20km) Producător: ExtraLink

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector SC, 1310/1550 nm, distanţă 20km

    110 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Splitter optic PLC 1:16 Ø 900µm 1m - fără conectori cod: 1032
    Splitter optic PLC 1:16 Ø 900µm 1m - fără conectori Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 16 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 900µm, lungime 1m, fibră G.657A

    32 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Splitter optic PLC 1:2 Ø 250µm 1.5m - fără conectori cod: 1026
    Splitter optic PLC 1:2 Ø 250µm 1.5m - fără conectori Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 250µm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤4.1dB

    17 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Splitter optic PLC 1:4 Ø 250µm 1.5m - fără conectori cod: 1025
    Splitter optic PLC 1:4 Ø 250µm 1.5m - fără conectori Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 4 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 250µm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤7.4dB

    17 LEI
    Stoc: 45+ buc

  • Splitter optic PLC 1:4 Ø 900µm 1.5m - fără conectori cod: 1630
    Splitter optic PLC 1:4 Ø 900µm 1.5m - fără conectori Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 4 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 900µm, lungime 1.5m

    20 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Splitter optic PLC 1:8 Ø 250µm 1.5m - fără conectori cod: 1024
    Splitter optic PLC 1:8 Ø 250µm 1.5m - fără conectori Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 250µm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤10.1dB

    23 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Splitter optic PLC 1:8 Ø 900µ 1m - fără conectori cod: 1006
    Splitter optic PLC 1:8 Ø 900µ 1m - fără conectori Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 0.9mm, lungime 1m, fibră G.657A, atenuare ≤10.1dB

    24 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Splitter optic PLC SC/APC 1:16 Ø0.9mm 1.5m cod: 0986
    Splitter optic PLC SC/APC 1:16 Ø0.9mm 1.5m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 16 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤13.8dB

    70 LEI
    Stoc: 15+ buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:16 Ø0.9mm 1m cod: 0993
    Splitter optic PLC SC/APC 1:16 Ø0.9mm 1m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 16 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1m, fibră G.657A, atenuare ≤13.8dB

    70 LEI
    Stoc: 15+ buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:2 Ø 900µm 1.5m cod: 1044
    Splitter optic PLC SC/APC 1:2 Ø 900µm 1.5m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 900µm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤4.1dB

    24 LEI
    Stoc: 110+ buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:2 Ø0.9mm 1m cod: 0988
    Splitter optic PLC SC/APC 1:2 Ø0.9mm 1m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1m, fibră G.657A, atenuare ≤4.1dB

    23 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:4  Ø900µm 1m cod: 1066
    Splitter optic PLC SC/APC 1:4 Ø900µm 1m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 4 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 900µm, lungime 1m, fibră G.657A, atenuare ≤7.4dB

    33 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:8 Ø0.9mm 1.5m cod: 0990
    Splitter optic PLC SC/APC 1:8 Ø0.9mm 1.5m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤10.5dB

    38 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Splitter optic PLC SC/APC 1:8 Ø0.9mm 1m cod: 0994
    Splitter optic PLC SC/APC 1:8 Ø0.9mm 1m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1m, fibră G.657A, atenuare ≤10.5dB

    38 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Splitter optic PLC SC/UPC 1:16 Ø0.9mm 1.5m cod: 0987
    Splitter optic PLC SC/UPC 1:16 Ø0.9mm 1.5m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 16 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤13.8dB

    75 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Splitter optic PLC SC/UPC 1:2 Ø0.9mm 1.5m cod: 0989
    Splitter optic PLC SC/UPC 1:2 Ø0.9mm 1.5m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤4.1dB

    26 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Splitter optic PLC SC/UPC 1:4 Ø0.9mm 1.5m cod: 0992
    Splitter optic PLC SC/UPC 1:4 Ø0.9mm 1.5m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 4 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤7.4dB

    32 LEI
    Stoc: 15+ buc

  • Splitter optic PLC SC/UPC 1:8 Ø0.9mm 1.5m cod: 0991
    Splitter optic PLC SC/UPC 1:8 Ø0.9mm 1.5m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤10.5dB

    40 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Suport din oţel zincat 40cm pentru balcon (C400) cod: 1297
    Suport din oţel zincat 40cm pentru balcon (C400) Producător: ExtraLink

    Suport cu prindere pe perete sau ţeavă, înălţime 40cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc, 2x U-bolt M8

    23 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Suport din oţel zincat 60cm pentru balcon (C600) cod: 1296
    Suport din oţel zincat 60cm pentru balcon (C600) Producător: ExtraLink

    Suport cu prindere pe perete sau ţeavă, înălţime 60cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc, 2x U-bolt M8

    25 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Suport din oţel zincat B600 cu prindere lateral-dreapta cod: 1115
    Suport din oţel zincat B600 cu prindere lateral-dreapta Producător: ExtraLink

    Suport cu prindere lateral-dreapta, lungime braţ 60cm, înălţime 25cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc

    30 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Suport din oţel zincat B600 cu prindere lateral-stânga cod: 1116
    Suport din oţel zincat B600 cu prindere lateral-stânga Producător: ExtraLink

    Suport cu prindere lateral-stânga, lungime braţ 60cm, înălţime 25cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc

    30 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Suport din oţel zincat C1000Z pentru balcon cod: 1130
    Suport din oţel zincat C1000Z pentru balcon Producător: ExtraLink

    Suport cu prindere pe perete sau ţeavă, înălţime 100cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc, 2x U-bolt M8

    40 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Suport din oţel zincat L200 cod: 1139
    Suport din oţel zincat L200 Producător: ExtraLink

    Suport cu prindere pe perete, lungime braţ 20cm, înălţime 25cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc

    17 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Suport din oţel zincat L200 pentru balcon cod: 1113
    Suport din oţel zincat L200 pentru balcon Producător: ExtraLink

    Suport cu prindere pe perete, lungime braţ 20cm, înălţime 25cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc, 2x U-bolt M8

    24 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Suport din oţel zincat L250X400 cod: 1127
    Suport din oţel zincat L250X400 Producător: ExtraLink

    Suport cu prindere pe perete, lungime braţ 25cm, înălţime 40cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc

    22 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Suport din oţel zincat L250X400-Z pentru balcon cod: 1128
    Suport din oţel zincat L250X400-Z pentru balcon Producător: ExtraLink

    Suport cu prindere pe perete, lungime braţ 25cm, înălţime 40cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc, 2x U-bolt M8

    29 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Suport din oţel zincat L300 cod: 1631
    Suport din oţel zincat L300 Producător: ExtraLink

    Suport cu prindere pe perete sau ţeavă, lungime braţ 30cm, înălţime 25cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc, 2x U-bolt M8

    25 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Suport din oţel zincat L300 pentru balcon cod: 1114
    Suport din oţel zincat L300 pentru balcon Producător: ExtraLink

    Suport cu prindere pe perete sau ţeavă, lungime braţ 30cm, înălţime 25cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc, 2x U-bolt M8

    25 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Suport din oţel zincat S100 cod: 1662
    Suport din oţel zincat S100 Producător: ExtraLink

    Suport pentru prindere pe perete/balcon, lungime braţ 15cm, înălţime 10cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc

    11 LEI
    Stoc: 15+ buc

  • Suport din oţel zincat S150 cod: 1125
    Suport din oţel zincat S150 Producător: ExtraLink

    Suport pentru prindere pe perete/balcon, lungime braţ 15cm, înălţime 15cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc

    13 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Suport din oţel zincat S200 cod: 1126
    Suport din oţel zincat S200 Producător: ExtraLink

    Suport pentru prindere pe perete/balcon, lungime braţ 15cm, înălţime 20cm, ⌀ 38mm, oţel placat cu zinc

    16 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  Coş de cumpărături
Coşul de cumpărături este gol.
  Garanţii

Echipamentele care s-au defectat în perioada de garanţie se trimit prin Fan Courier (NU alt curier!) la sediul Fan Courier Tulcea, cu menţiunea pentru Delta Web Telecom. Plata transportului va fi suportată de client.

De asemenea, înainte de a lua decizia de trimitere în garanţie, vă rugăm să solicitaţi suport tehnic la 0748-113-178, pentru a evita cheltuielile de transport în cazul în care problema se poate rezolva de la distanţă.

Pentru rezolvarea cât mai rapidă a garanţiilor, vă rugăm să puneţi în colet o scurtă descriere a problemei, ca să ştim ce anume trebuie verificat şi cum putem reproduce defectul.

Pentru detalii suplimentare vă rugăm să citiţi cu atenţie politica noastră referitoare la returnarea şi înlocuirea produselor.

  Politica de discount
Valoare comandă Discount
2.000 RON2%
4.000 RON3%
6.000 RON4%
8.000 RON5%

Clienţii fideli, a căror comenzi cumulate depăşesc valoarea de 10.000 RON vor beneficia întotdeauna de discountul de 5%, indiferent de valoarea comenzii.

La procentele de mai sus se mai aplică o reducere de 1% pentru comenzile plătite anticipat (cu OP).

Comenzile mai mari de 1000 Lei şi greutatea sub 5 Kg, expediate în zonele acoperite de FAN Courier, beneficiază de transport gratuit.

Reţineţi: produsele care sunt la promoţie şi la lichidare de stoc deja includ reduceri mari de preţ, la aceste produse nu se aplică discount-urile enumerate mai sus.

Produsul a fost adăugat în coş.