Ubiquiti Networks Mikrotik Tuolima ExtraLink PC Engines CyberPower Bosi Tools

Tuolima

  • Adaptor LC/UPC (albastru) Cod intern: 1801
    Adaptor LC/UPC (albastru) Producător: Tuolima

    Adaptor pentru îmbinarea patchcord-urilor optice, tip LC/UPC (albastru), simplex

    1.5 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Adaptor LC/UPC duplex (albastru) Cod intern: 1802
    Adaptor LC/UPC duplex (albastru) Producător: Tuolima

    Adaptor pentru îmbinarea patchcord-urilor optice, tip LC/UPC (albastru), duplex

    2.5 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Adaptor SC/APC (verde) Cod intern: 1797
    Adaptor SC/APC (verde) Producător: Tuolima

    Adaptor pentru îmbinarea patchcord-urilor optice, tip SC/APC (verde), simplex

    1 LEU
    Stoc: 100+ buc

  • Adaptor SC/APC duplex (verde) Cod intern: 1798
    Adaptor SC/APC duplex (verde) Producător: Tuolima

    Adaptor pentru îmbinarea patchcord-urilor optice, tip SC/APC (verde), duplex

    1.5 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Adaptor SC/UPC (albastru) Cod intern: 1799
    Adaptor SC/UPC (albastru) Producător: Tuolima

    Adaptor pentru îmbinarea patchcord-urilor optice, tip SC/UPC (albastru), simplex

    1 LEU
    Stoc: 100+ buc

  • Adaptor SC/UPC duplex (albastru) Cod intern: 1800
    Adaptor SC/UPC duplex (albastru) Producător: Tuolima

    Adaptor pentru îmbinarea patchcord-urilor optice, tip SC/UPC (albastru), duplex

    1.5 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cablu FTTH cu şufă, 1 fibră (GJYXCH-1B6) Cod intern: 1794
    Cablu FTTH cu şufă, 1 fibră (GJYXCH-1B6) Producător: Tuolima Cod produs: GJYXCH-1B6

    Cablu optic de abonat (outdoor drop cable), şufă de oţel ⌀ 1mm, 1× fibră G.657A2, lungime 1km

    350 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Cablu FTTH cu şufă, 2 fibre (GJYXCH-2B6) Cod intern: 1795
    Cablu FTTH cu şufă, 2 fibre (GJYXCH-2B6) Producător: Tuolima Cod produs: GJYXCH-2B6

    Cablu optic de abonat (outdoor drop cable), şufă de oţel ⌀ 1mm, 2× fibră G.657A2, lungime 1km

    420 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Cutie abonat FTTH Tuolima FT-A01 Cod intern: 1796
    Cutie abonat FTTH Tuolima FT-A01 Producător: Tuolima Cod produs: FT-A01

    Casetă indoor pentru distribuţie FTTH, două deschideri pentru adaptoare SC, montabil pe perete, dimensiune 85 × 85 × 23 mm

    2 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie abonat FTTH Tuolima FT-A04 Cod intern: 1835
    Cutie abonat FTTH Tuolima FT-A04 Producător: Tuolima Cod produs: FT-A04

    Casetă indoor pentru distribuţie FTTH, 2 deschideri pentru adaptoare SC, 2 deschideri pentru drop-cable, montabil pe perete, dimensiune 105 × 82 × 23 mm

    4 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-02 Cod intern: 1819
    Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-02 Producător: Tuolima

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, capacitate 6× adaptoare SC, 1× intrări trunk-cable, 2× ieşiri drop-cable, grad de protecţie IP65 (praf + ploaie), material ABS

    19 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-03A Cod intern: 1820
    Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-03A Producător: Tuolima

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, capacitate 6× adaptoare SC, 1× intrări trunk-cable, 4× ieşiri drop-cable, grad de protecţie IP65 (praf + ploaie), material ABS

    19 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-03B Cod intern: 1821
    Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-03B Producător: Tuolima

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, capacitate 6× adaptoare SC, 1× intrări trunk-cable, 6× ieşiri drop-cable, grad de protecţie IP65 (praf + ploaie), material ABS

    20 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-04B Cod intern: 1822
    Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-04B Producător: Tuolima

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, pentru splitter PLC casetat cu 8 porturi, 3× intrări trunk-cable, 9× ieşiri drop-cable, grad de protecţie IP65 (praf + ploaie), material ABS

    37 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-06A Cod intern: 1823
    Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-06A Producător: Tuolima

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, capacitate 12× fibre, 2× intrări trunk-cable, 13× ieşiri drop-cable, grad de protecţie IP65 (praf + ploaie), material ABS

    40 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-08A Cod intern: 1932
    Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-08A Producător: Tuolima Cod produs: GFX-08A

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, capacitate 16× fibre, 2× intrări trunk-cable, 16× ieşiri drop-cable, grad de protecţie IP65 (praf + ploaie), material PC + ABS

    60 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-09A Cod intern: 1938
    Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-09A Producător: Tuolima Cod produs: GFX-09A

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, capacitate 16× fibre, 2× intrări trunk-cable, 16× ieşiri drop-cable, grad de protecţie IP65 (praf + ploaie), material PC + ABS

    62 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-09B Cod intern: 1824
    Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-09B Producător: Tuolima

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, pentru splitter PLC casetat cu 16 porturi, 2× intrări trunk-cable, 16× ieşiri drop-cable, grad de protecţie IP65 (praf + ploaie), material PC + ABS

    62 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-10A Cod intern: 1825
    Cutie joncţiuni optice Tuolima GFX-10A Producător: Tuolima

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, capacitate 24× fibre, 2× intrări trunk-cable, 25× ieşiri drop-cable, grad de protecţie IP65 (praf + ploaie), material PC + ABS

    64 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie joncţiuni optice Tuolima TLM-N1-16A Cod intern: 1945
    Cutie joncţiuni optice Tuolima TLM-N1-16A Producător: Tuolima Cod produs: TLM-N1-16A

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, capacitate 16× fibre, 2× intrări trunk-cable, 16× ieşiri drop-cable, grad de protecţie IP65 (praf + ploaie), material PC + ABS, sistem de închidere clip-lock

    85 LEI
    Stoc: 90+ buc

  • Cutie pentru suduri optice Tuolima GJS-301 Cod intern: 1836
    Cutie pentru suduri optice Tuolima GJS-301 Producător: Tuolima Cod produs: GJS-301

    Casetă etanşă pentru protecţia sudurilor optice, 2 porturi, capacitate 48 fibre (4 tray-uri), dimensiuni 280 × 200 × 95 mm

    73 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Cutie pentru suduri optice Tuolima GJS-901 Cod intern: 1837
    Cutie pentru suduri optice Tuolima GJS-901 Producător: Tuolima Cod produs: GJS-901

    Casetă etanşă de tip "dome" pentru protecţia sudurilor optice, 4 porturi, capacitate 48 fibre (4 tray-uri), dimensiuni ⌀ 140 × 275 mm

    89 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Cutie protecţie adaptor optic Tuolima SC/APC FT-B07 Cod intern: 1832
    Cutie protecţie adaptor optic Tuolima SC/APC FT-B07 Producător: Tuolima Cod produs: FT-B07

    Casetă etanşă dotată cu adaptor SC/APC, grad de protecţie IP65 (praf + ploaie), material ABS

    3.5 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie protecţie adaptor optic Tuolima SC/APC FT-B07, neagră Cod intern: 1936
    Cutie protecţie adaptor optic Tuolima SC/APC FT-B07, neagră Producător: Tuolima Cod produs: FT-B07

    Casetă etanşă dotată cu adaptor SC/APC, grad de protecţie IP65 (praf + ploaie), material ABS, culoare neagră

    3.5 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Fast connector LC/UPC Tuolima Cod intern: 1946
    Fast connector LC/UPC Tuolima Producător: Tuolima

    Conector rapid pentru fibră optică, tip LC/UPC

    10 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Fast connector SC/APC Tuolima Cod intern: 1761
    Fast connector SC/APC Tuolima Producător: Tuolima

    Conector rapid pentru fibră optică, tip SC/APC

    3.5 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Fast connector SC/UPC Tuolima Cod intern: 1762
    Fast connector SC/UPC Tuolima Producător: Tuolima

    Conector rapid pentru fibră optică, tip SC/UPC

    3 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Ghilotină (cleaver) pentru fibră optică (TLM01B) Cod intern: 1702
    Ghilotină (cleaver) pentru fibră optică (TLM01B) Producător: Tuolima Cod produs: TLM01B

    Dispozitiv de înaltă precizie pentru tăiat fibră optică de 125µm

    590 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Manşetă protecţie sudură optică Tuolima, 40mm Cod intern: 1935
    Manşetă protecţie sudură optică Tuolima, 40mm Producător: Tuolima

    Tub termoretractabil pentru protecţia sudurilor optice, lungime 40 mm

    0.5 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Optical time-domain reflectometer Tuolima OTDR-3302XR Cod intern: 1852
    Optical time-domain reflectometer Tuolima OTDR-3302XR Producător: Tuolima Cod produs: OTDR-3302XR

    Instrument pentru localizarea precisă a defectelor din reţelele de fibră optică, display 7" TFT-LCD, 1× RJ45 ethernet, 3 × USB, memorie internă 4GB (40000 grafice)

    14500 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Patchcord optic Tuolima SM DUP LC/UPC - LC/UPC 10m Cod intern: 1926
    Patchcord optic Tuolima SM DUP LC/UPC - LC/UPC 10m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, duplex, terminal LC/UPC - LC/UPC, diametru 3 mm, lungime 10 m, atenuare ≤0.3 dB

    18 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM DUP LC/UPC - LC/UPC 1m Cod intern: 1923
    Patchcord optic Tuolima SM DUP LC/UPC - LC/UPC 1m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, duplex, terminal LC/UPC - LC/UPC, diametru 3 mm, lungime 1 m, atenuare ≤0.3 dB

    12 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM DUP LC/UPC - LC/UPC 3m Cod intern: 1924
    Patchcord optic Tuolima SM DUP LC/UPC - LC/UPC 3m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, duplex, terminal LC/UPC - LC/UPC, diametru 3 mm, lungime 3 m, atenuare ≤0.3 dB

    14 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM DUP LC/UPC - LC/UPC 5m Cod intern: 1925
    Patchcord optic Tuolima SM DUP LC/UPC - LC/UPC 5m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, duplex, terminal LC/UPC - LC/UPC, diametru 3 mm, lungime 5 m, atenuare ≤0.3 dB

    16 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM LC/UPC - LC/UPC 0.5m Cod intern: 1917
    Patchcord optic Tuolima SM SIM LC/UPC - LC/UPC 0.5m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC - LC/UPC, diametru 3 mm, lungime 0.5 m, atenuare ≤0.3 dB

    7 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM LC/UPC - LC/UPC 10m Cod intern: 1921
    Patchcord optic Tuolima SM SIM LC/UPC - LC/UPC 10m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC - LC/UPC, diametru 3 mm, lungime 10 m, atenuare ≤0.3 dB

    12 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM LC/UPC - LC/UPC 1m Cod intern: 1918
    Patchcord optic Tuolima SM SIM LC/UPC - LC/UPC 1m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC - LC/UPC, diametru 3 mm, lungime 1 m, atenuare ≤0.3 dB

    8 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM LC/UPC - LC/UPC 20m Cod intern: 1922
    Patchcord optic Tuolima SM SIM LC/UPC - LC/UPC 20m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC - LC/UPC, diametru 3 mm, lungime 20 m, atenuare ≤0.3 dB

    14 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM LC/UPC - LC/UPC 3m Cod intern: 1919
    Patchcord optic Tuolima SM SIM LC/UPC - LC/UPC 3m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC - LC/UPC, diametru 3 mm, lungime 3 m, atenuare ≤0.3 dB

    9 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM LC/UPC - LC/UPC 5m Cod intern: 1920
    Patchcord optic Tuolima SM SIM LC/UPC - LC/UPC 5m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC - LC/UPC, diametru 3 mm, lungime 5 m, atenuare ≤0.3 dB

    10 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM LC/UPC - SC/UPC 0.5m Cod intern: 1757
    Patchcord optic Tuolima SM SIM LC/UPC - SC/UPC 0.5m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC - SC/UPC, diametru 3 mm, lungime 0.5 m, atenuare ≤0.3 dB

    7 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM LC/UPC - SC/UPC 1m Cod intern: 1758
    Patchcord optic Tuolima SM SIM LC/UPC - SC/UPC 1m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC - SC/UPC, diametru 3 mm, lungime 1 m, atenuare ≤0.3 dB

    7 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM LC/UPC - SC/UPC 3m Cod intern: 1759
    Patchcord optic Tuolima SM SIM LC/UPC - SC/UPC 3m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC - SC/UPC, diametru 3 mm, lungime 3 m, atenuare ≤0.3 dB

    8 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM LC/UPC - SC/UPC 5m Cod intern: 1760
    Patchcord optic Tuolima SM SIM LC/UPC - SC/UPC 5m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC - SC/UPC, diametru 3 mm, lungime 5 m, atenuare ≤0.3 dB

    9 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 0.5m Cod intern: 1749
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 0.5m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 0.5 m, atenuare ≤0.3 dB

    7 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 10m Cod intern: 1804
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 10m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 10 m, atenuare ≤0.3 dB

    10 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 15m Cod intern: 1805
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 15m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 15 m, atenuare ≤0.3 dB

    12 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 1m Cod intern: 1750
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 1m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 1 m, atenuare ≤0.3 dB

    7 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 20m Cod intern: 1806
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 20m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 20 m, atenuare ≤0.3 dB

    14 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 2m Cod intern: 1803
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 2m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 2 m, atenuare ≤0.3 dB

    8 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 3m Cod intern: 1751
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 3m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 3 m, atenuare ≤0.3 dB

    8 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 5m Cod intern: 1752
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/APC - SC/APC 5m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 5 m, atenuare ≤0.3 dB

    9 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 0.5m Cod intern: 1753
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 0.5m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 0.5 m, atenuare ≤0.3 dB

    7 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 10m Cod intern: 1812
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 10m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 10 m, atenuare ≤0.3 dB

    10 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 15m Cod intern: 1813
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 15m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 15 m, atenuare ≤0.3 dB

    12 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 1m Cod intern: 1754
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 1m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 1 m, atenuare ≤0.3 dB

    7 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 20m Cod intern: 1814
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 20m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 20 m, atenuare ≤0.3 dB

    14 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 2m Cod intern: 1811
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 2m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 2 m, atenuare ≤0.3 dB

    8 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 3m Cod intern: 1755
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 3m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 3 m, atenuare ≤0.3 dB

    8 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 5m Cod intern: 1756
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/APC 5m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/APC, diametru 3 mm, lungime 5 m, atenuare ≤0.3 dB

    9 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 0.5m Cod intern: 1745
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 0.5m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/UPC, diametru 3 mm, lungime 0.5 m, atenuare ≤0.3 dB

    7 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 10m Cod intern: 1808
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 10m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/UPC, diametru 3 mm, lungime 10 m, atenuare ≤0.3 dB

    10 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 15m Cod intern: 1809
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 15m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/UPC, diametru 3 mm, lungime 15 m, atenuare ≤0.3 dB

    12 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 1m Cod intern: 1746
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 1m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/UPC, diametru 3 mm, lungime 1 m, atenuare ≤0.3 dB

    7 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 20m Cod intern: 1810
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 20m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/UPC, diametru 3 mm, lungime 20 m, atenuare ≤0.3 dB

    14 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 2m Cod intern: 1807
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 2m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/UPC, diametru 3 mm, lungime 2 m, atenuare ≤0.3 dB

    8 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 3m Cod intern: 1747
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 3m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/UPC, diametru 3 mm, lungime 3 m, atenuare ≤0.3 dB

    8 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 5m Cod intern: 1748
    Patchcord optic Tuolima SM SIM SC/UPC - SC/UPC 5m Producător: Tuolima

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC - SC/UPC, diametru 3 mm, lungime 5 m, atenuare ≤0.3 dB

    9 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchpanel optic Tuolima GPJ-02-24, SC/APC Cod intern: 1838
    Patchpanel optic Tuolima GPJ-02-24, SC/APC Producător: Tuolima Cod produs: GPJ-02

    Patchpanel optic pentru 24 de fibre, dotat cu adaptoare SC/APC, tray pentru suduri, pigtail-uri, carcasă din oţel laminat la rece, culoare neagră, rackabil 1U

    170 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Patchpanel optic Tuolima GPJ-02-24, SC/UPC Cod intern: 1840
    Patchpanel optic Tuolima GPJ-02-24, SC/UPC Producător: Tuolima Cod produs: GPJ-02

    Patchpanel optic pentru 24 de fibre, dotat cu adaptoare SC/UPC, tray pentru suduri, pigtail-uri, carcasă din oţel laminat la rece, culoare neagră, rackabil 1U

    170 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Patchpanel optic Tuolima GPJ-02-48, SC/APC Cod intern: 1841
    Patchpanel optic Tuolima GPJ-02-48, SC/APC Producător: Tuolima Cod produs: GPJ-02

    Patchpanel optic pentru 48 de fibre, dotat cu adaptoare SC/APC, tray pentru suduri, pigtail-uri, carcasă din oţel laminat la rece, culoare neagră, rackabil 2U

    230 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Patchpanel optic Tuolima GPJ-02-48, SC/UPC Cod intern: 1839
    Patchpanel optic Tuolima GPJ-02-48, SC/UPC Producător: Tuolima Cod produs: GPJ-02

    Patchpanel optic pentru 48 de fibre, dotat cu adaptoare SC/UPC, tray pentru suduri, pigtail-uri, carcasă din oţel laminat la rece, culoare neagră, rackabil 2U

    230 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Pigtail optic Tuolima 12 fibre colorate LC/APC 900µm 1.5m Cod intern: 1816
    Pigtail optic Tuolima 12 fibre colorate LC/APC 900µm 1.5m Producător: Tuolima

    Set pigtail-uri optice, 12 culori diferite, single-mode, simplex, terminal LC/APC, diametru 900 µm, lungime 1.5 m

    38 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Pigtail optic Tuolima 12 fibre colorate LC/UPC 900µm 1.5m Cod intern: 1817
    Pigtail optic Tuolima 12 fibre colorate LC/UPC 900µm 1.5m Producător: Tuolima

    Set pigtail-uri optice, 12 culori diferite, single-mode, simplex, terminal LC/UPC, diametru 900 µm, lungime 1.5 m

    38 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Pigtail optic Tuolima 12 fibre colorate SC/APC 900µm 1.5m Cod intern: 1815
    Pigtail optic Tuolima 12 fibre colorate SC/APC 900µm 1.5m Producător: Tuolima

    Set pigtail-uri optice, 12 culori diferite, single-mode, simplex, terminal SC/APC, diametru 900 µm, lungime 1.5 m

    35 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Pigtail optic Tuolima 12 fibre colorate SC/UPC 900µm 1.5m Cod intern: 1818
    Pigtail optic Tuolima 12 fibre colorate SC/UPC 900µm 1.5m Producător: Tuolima

    Set pigtail-uri optice, 12 culori diferite, single-mode, simplex, terminal SC/UPC, diametru 900 µm, lungime 1.5 m

    35 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Pigtail optic Tuolima SM SIM LC/APC 1m Cod intern: 1829
    Pigtail optic Tuolima SM SIM LC/APC 1m Producător: Tuolima

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal LC/APC, diametru 900 µm, lungime 1 m, atenuare ≤0.3 dB

    3 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Pigtail optic Tuolima SM SIM LC/UPC 1m Cod intern: 1830
    Pigtail optic Tuolima SM SIM LC/UPC 1m Producător: Tuolima

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC, diametru 900 µm, lungime 1 m, atenuare ≤0.3 dB

    3 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Pigtail optic Tuolima SM SIM SC/APC 1m Cod intern: 1827
    Pigtail optic Tuolima SM SIM SC/APC 1m Producător: Tuolima

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC, diametru 900 µm, lungime 1 m, atenuare ≤0.3 dB

    3 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Pigtail optic Tuolima SM SIM SC/UPC 1m Cod intern: 1828
    Pigtail optic Tuolima SM SIM SC/UPC 1m Producător: Tuolima

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC, diametru 900 µm, lungime 1 m, atenuare ≤0.3 dB

    3 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Splitter optic casetat Tuolima PLC SC/APC 1:16 Cod intern: 1765
    Splitter optic casetat Tuolima PLC SC/APC 1:16 Producător: Tuolima

    Splitter optic casetat cu 16 ieşiri, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, atenuare 13.8 dB

    70 LEI
    Stoc: 15+ buc

  • Splitter optic casetat Tuolima PLC SC/APC 1:8 Cod intern: 1764
    Splitter optic casetat Tuolima PLC SC/APC 1:8 Producător: Tuolima

    Splitter optic casetat cu 8 ieşiri, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, atenuare 10.5 dB

    40 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Splitter optic PLC 1:2 Ø 250µm 1m - fără conectori Cod intern: 1834
    Splitter optic PLC 1:2 Ø 250µm 1m - fără conectori Producător: Tuolima

    Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără conectori, diametru 250µm, lungime 1 m, fibră G.657A, atenuare ≤ 4 dB, carcasă mini-type

    15 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Splitter optic PLC 1:2 Ø 900µm 1m - fără conectori Cod intern: 1792
    Splitter optic PLC 1:2 Ø 900µm 1m - fără conectori Producător: Tuolima

    Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără conectori, diametru 900µm, lungime 1 m, fibră G.657A, atenuare ≤ 4 dB, carcasă mini-type

    18 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Splitter optic PLC 1:8 Ø 250µm 1m - fără conectori Cod intern: 1940
    Splitter optic PLC 1:8 Ø 250µm 1m - fără conectori Producător: Tuolima

    Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără conectori, diametru 250µm, lungime 1 m, fibră G.657A, atenuare ≤ 10 dB, carcasă mini-type

    20 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:8 Ø 900µm 1m Cod intern: 1833
    Splitter optic PLC SC/APC 1:8 Ø 900µm 1m Producător: Tuolima

    Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), conectori SC/APC, diametru 900µm, lungime 1 m, fibră G.657A, atenuare ≤ 10.5 dB, carcasă mini-type

    35 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Stripper Tuolima pentru cablu de abonat FTTH (TLM-01D) Cod intern: 1709
    Stripper Tuolima pentru cablu de abonat FTTH (TLM-01D) Producător: Tuolima Cod produs: TLM-01D

    Stripper universal pentru drop-cable FTTH 3.1×2 mm cu fir de oţel sau FRP

    60 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Stripper Tuolima pentru cablu de abonat FTTH (TLM-01D), galben Cod intern: 1941
    Stripper Tuolima pentru cablu de abonat FTTH (TLM-01D), galben Producător: Tuolima Cod produs: TLM-01D

    Stripper universal pentru drop-cable FTTH 3.1×2 mm cu fir de oţel sau FRP, mâner galben

    60 LEI
    Stoc: 10+ buc

  Coş de cumpărături
Coşul de cumpărături este gol.
  Garanţii

Echipamentele care s-au defectat în perioada de garanţie se trimit prin Fan Courier (NU alt curier!) la sediul Fan Courier Tulcea, cu menţiunea pentru Delta Web Telecom. Plata transportului va fi suportată de client.

De asemenea, înainte de a lua decizia de trimitere în garanţie, vă rugăm să solicitaţi suport tehnic la 0748-113-178, pentru a evita cheltuielile de transport în cazul în care problema se poate rezolva de la distanţă.

Pentru rezolvarea cât mai rapidă a garanţiilor, vă rugăm să puneţi în colet o scurtă descriere a problemei, ca să ştim ce anume trebuie verificat şi cum putem reproduce defectul.

Pentru detalii suplimentare vă rugăm să citiţi cu atenţie politica noastră referitoare la returnarea şi înlocuirea produselor.

  Politica de discount
Valoare comandă Discount
2.000 RON2%
4.000 RON3%
6.000 RON4%
8.000 RON5%

Clienţii fideli, a căror comenzi cumulate depăşesc valoarea de 10.000 RON vor beneficia întotdeauna de discountul de 5%, indiferent de valoarea comenzii.

La procentele de mai sus se mai aplică o reducere de 1% pentru comenzile achitate cu ordin de plată.

Comenzile mai mari de 1000 Lei şi greutatea sub 5 Kg, expediate în zonele acoperite de FAN Courier, beneficiază de transport gratuit.

Reţineţi: produsele care sunt la promoţie şi la lichidare de stoc deja includ reduceri mari de preţ, la aceste produse nu se aplică discount-urile enumerate mai sus.

Produsul a fost adăugat în coş.