Ubiquiti Networks Mikrotik Zyxel ExtraLink Alfa Network RF Elements PC Engines CyberPower
  • Adaptor LC/UPC albastru cod: 0978
    Adaptor LC/UPC albastru Producător: ExtraLink

    Adaptor LC/UPC simplex, albastru

    2 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Adaptor SC/APC duplex cod: 1000
    Adaptor SC/APC duplex Producător: ExtraLink

    Adaptor SC/APC duplex, verde

    3 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Adaptor SC/APC verde cod: 0974
    Adaptor SC/APC verde Producător: ExtraLink

    Adaptor SC/APC simplex, verde

    1 LEU
    Stoc: 100+ buc

  • Adaptor SC/UPC albastru cod: 0943
    Adaptor SC/UPC albastru Producător: ExtraLink

    Adaptor SC/UPC simplex, albastru

    1 LEU
    Stoc: 100+ buc

  • Adaptor SC/UPC duplex cod: 1001
    Adaptor SC/UPC duplex Producător: ExtraLink

    Adaptor SC/UPC duplex, albastru

    2 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Alcool izopropilic 200ml cod: 1170
    Alcool izopropilic 200ml

    Substanţă de degresare pentru componente electronice şi fibră optică

    5 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Card ZTE GTGH SFP C+ cod: 1158
    Card ZTE GTGH SFP C+ Producător: ZTE

    Interfaţă GPON pentru ZTE ZXA10 C300/C320, 16 porturi optice C+

    2700 LEI
    La comandă

  • Card ZTE GTGH SFP C++ cod: 1084
    Card ZTE GTGH SFP C++ Producător: ZTE

    Interfaţă GPON pentru ZTE ZXA10 C300/C320, 16 porturi optice C++

    2900 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Clemă de ancorare PA69 cod: 1054
    Clemă de ancorare PA69 Producător: ExtraLink

    Dispozitiv de ancorare a cablurilor telecom

    10 LEI
    Stoc: 50 buc

  • Clema de prindere cablu 2.1 cod: 1145
    Clema de prindere cablu 2.1 Producător: ExtraLink

    Dispozitiv de ancorare a cablurilor telecom, diametru 3 ~ 7 mm

    11 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cutie joncţiuni optice, model Adele cod: 1014
    Cutie joncţiuni optice, model Adele Producător: ExtraLink

    Casetă indoor pentru distribuţie FTTH, cu 2 ieşiri, montabil pe perete

    6 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Agnes cod: 1015
    Cutie joncţiuni optice, model Agnes Producător: ExtraLink

    Casetă indoor pentru distribuţie FTTH, cu 2 ieşiri, montabil pe perete

    2.5 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Alice cod: 1005
    Cutie joncţiuni optice, model Alice Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 2 ieşiri

    20 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Betty cod: 0944
    Cutie joncţiuni optice, model Betty Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 4 ieşiri

    25 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Carol cod: 0971
    Cutie joncţiuni optice, model Carol Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 8 ieşiri

    45 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Diana cod: 0945
    Cutie joncţiuni optice, model Diana Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 12 ieşiri

    50 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Doris cod: 1022
    Cutie joncţiuni optice, model Doris Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 12 ieşiri de abonat

    58 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cutie joncţiuni optice, model Eliza cod: 0973
    Cutie joncţiuni optice, model Eliza Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 16 ieşiri, culoare neagră

    60 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Emma cod: 0972
    Cutie joncţiuni optice, model Emma Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 16 ieşiri

    62 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Esmer cod: 1083
    Cutie joncţiuni optice, model Esmer Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru splittere şi suduri optice, cu 16 ieşiri

    65 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cutie joncţiuni optice, model Fiona cod: 1031
    Cutie joncţiuni optice, model Fiona Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 24 ieşiri de abonat

    95 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Cutie joncţiuni optice, model Sharon 4-48 cod: 0984
    Cutie joncţiuni optice, model Sharon 4-48 Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru protecţia sudurilor optice, 4 ieşiri, 4 tray-uri, 48 fibre, formă cilindrică, culoare neagră

    100 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cutie joncţiuni optice, model Sharon 6-72 cod: 0985
    Cutie joncţiuni optice, model Sharon 6-72 Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru protecţia sudurilor optice, 4 ieşiri, 6 tray-uri, 72 fibre, formă cilindrică, culoare neagră

    110 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cutie joncţiuni optice, model Susan 2-24 cod: 0983
    Cutie joncţiuni optice, model Susan 2-24 Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru protecţia sudurilor optice, 4 ieşiri, 2 tray-uri, 24 fibre, formă cilindrică, culoare neagră

    80 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Cutie joncţiuni optice, model Susan 4-48 cod: 0982
    Cutie joncţiuni optice, model Susan 4-48 Producător: ExtraLink

    Casetă etanşă pentru protecţia sudurilor optice, 4 ieşiri, 4 tray-uri, 48 fibre, formă cilindrică, culoare neagră

    90 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Dispenser pentru alcool izopropilic (120 ml) cod: 1021
    Dispenser pentru alcool izopropilic (120 ml) Producător: ExtraLink

    Container pentru solvenţi, capacitate 120 ml

    12 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • EasySplicer cod: 1043
    EasySplicer Producător: SB Scandinavia

    Dispozitiv pentru realizarea sudurilor optice (fusion splicer), fabricat în Suedia

    lichidare de stoc
    6290 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Fast connector SC/APC cod: 1007
    Fast connector SC/APC Producător: ExtraLink

    Conector rapid, conector SC/APC

    3 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Fast connector SC/UPC cod: 1008
    Fast connector SC/UPC Producător: ExtraLink

    Conector rapid, conector SC/UPC

    3 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Ghilotină (cleaver) pentru fibră optică cod: 1224
    Ghilotină (cleaver) pentru fibră optică

    Dispozitiv pentru tăiat fibră optică de telecomunicaţii

    300 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Kit SFP 1.25Gbps 3km (UF-SM-1G-S) cod: 0897
    Kit SFP 1.25Gbps 3km (UF-SM-1G-S) Producător: Ubiquiti Networks

    Pereche de module SFP, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, 1.25Gbps, 3km

    130 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Kit SFP+ 10Gbps 10km (UF-SM-10G-S) cod: 0898
    Kit SFP+ 10Gbps 10km (UF-SM-10G-S) Producător: Ubiquiti Networks

    Pereche de module SFP+, single-mode, conector LC, 1270/1330 nm, 10Gbps, 10km

    820 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Manşetă protecţie sudură optică 40mm cod: 1023
    Manşetă protecţie sudură optică 40mm Producător: ExtraLink

    Tub termoretractabil pentru protecţia sudurilor optice, lungime 40 mm

    0.6 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Manşetă protecţie sudură optică 60mm cod: 0975
    Manşetă protecţie sudură optică 60mm Producător: ExtraLink

    Tub termoretractabil pentru protecţia sudurilor optice, lungime 60 mm

    0.6 LEI
    Stoc: 3 buc

  • OLT ZTE ZXA10 C320 (uplink 10G) cod: 1159
    OLT ZTE ZXA10 C320 (uplink 10G) Producător: ZTE

    OLT GPON/EPON pentru FTTH, capacitate maximă 4096 abonaţi, 1x modul SMXA/A3 (control/uplink/power), 1x modul PRAM (power)

    promoţie
    8200 LEI
    Stoc: 1 buc

  • OLT ZTE ZXA10 C320 (uplink 1G) cod: 1151
    OLT ZTE ZXA10 C320 (uplink 1G) Producător: ZTE

    OLT GPON/EPON pentru FTTH, capacitate maximă 4096 abonaţi, 1x modul SMXA/A1 (control/uplink/power), 1x modul PRAM (power)

    promoţie
    6800 LEI
    Stoc: 1 buc

  • ONU Huawei HG8546M cod: 1197
    ONU Huawei HG8546M Producător: Huawei

    Terminal GPON, 1x GPON (SC/PC, SC/APC), 4x ethernet 10/100, WiFi 2.4 GHz, 1x port telefonie

    150 LEI
    La comandă

  • Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 2m cod: 0953
    Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 2m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, duplex, terminal LC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse

    17 LEI
    Stoc: 4 buc

  • Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC SIM Ø3mm 1m cod: 1112
    Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC SIM Ø3mm 1m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    9 LEI
    Stoc: 9 buc

  • Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC SIM Ø3mm 2m cod: 0977
    Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC SIM Ø3mm 2m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse

    8 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Patchcord optic SM LC/UPC-SC/APC SIM ⌀3mm 2m cod: 1067
    Patchcord optic SM LC/UPC-SC/APC SIM ⌀3mm 2m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse

    9 LEI
    Stoc: 60+ buc

  • Patchcord optic SM LC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 1m cod: 1235
    Patchcord optic SM LC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 1m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    9 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Patchcord optic SM LC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 2m cod: 1236
    Patchcord optic SM LC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 2m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse

    10 LEI
    Stoc: 7 buc

  • Patchcord optic SM SC/APC - LC/PC SIM ⌀3mm 1m cod: 1118
    Patchcord optic SM SC/APC - LC/PC SIM ⌀3mm 1m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC - LC/PC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    9 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 0.5m cod: 1111
    Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 0.5m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 0.5m, pierderi reduse

    7 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 1.5m cod: 1242
    Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 1.5m

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 1.5m, pierderi reduse

    7 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 10m cod: 0947
    Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 10m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 10m, pierderi reduse

    12 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 15m cod: 1002
    Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 15m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 15m, pierderi reduse

    13 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 1m cod: 0948
    Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 1m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    7 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 2m cod: 0954
    Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 2m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse

    8 LEI
    Stoc: 80+ buc

  • Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 3m cod: 1233
    Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 3m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 3m, pierderi reduse

    9 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 5m cod: 1003
    Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 5m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 5m, pierderi reduse

    11 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Patchcord optic SM SC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 1m cod: 0970
    Patchcord optic SM SC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 1m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, duplex, terminal SC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    14 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-LC/UPC SIM ⌀3mm 1m cod: 1068
    Patchcord optic SM SC/UPC-LC/UPC SIM ⌀3mm 1m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    8 LEI
    Stoc: 80+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 10m cod: 1234
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 10m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 10m, pierderi reduse

    12 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 1m cod: 0946
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 1m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    7 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 2m cod: 0955
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 2m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse

    8 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 3m cod: 0949
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 3m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 3m, pierderi reduse

    9 LEI
    Stoc: 260+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 1m cod: 0950
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 1m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse

    8 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 2m cod: 0951
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 2m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse

    8 LEI
    Stoc: 90+ buc

  • Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 3m cod: 0952
    Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 3m Producător: ExtraLink

    Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 3m, pierderi reduse

    9 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Patchpanel optic 24 fibre, alb cod: 1254
    Patchpanel optic 24 fibre, alb Producător: ExtraLink

    Patchpanel optic, 24 fibre, culoare albă, rackabil

    90 LEI
    Stoc: 6 buc

  • Patchpanel optic 24 fibre, negru cod: 1004
    Patchpanel optic 24 fibre, negru Producător: ExtraLink

    Patchpanel optic, 24 fibre, culoare neagră, rackabil

    90 LEI
    Stoc: 5 buc

  • Pigtail optic SM LC/UPC SIM Ø900µm 1m G657A cod: 1240
    Pigtail optic SM LC/UPC SIM Ø900µm 1m G657A Producător: ExtraLink

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC, diametru 900µm, lungime 1m, tip G657A

    3.5 LEI
    Stoc: 30 buc

  • Pigtail optic SM SC/APC SIM Ø900µm 1.5m G657A EASY-STRIP cod: 1117
    Pigtail optic SM SC/APC SIM Ø900µm 1.5m G657A EASY-STRIP Producător: ExtraLink

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC, diametru 900µm, lungime 1.5m, tip G657A

    3.5 LEI
    Stoc: 9 buc

  • Pigtail optic SM SC/UPC SIM Ø0.9mm 1.5m G657A cod: 0981
    Pigtail optic SM SC/UPC SIM Ø0.9mm 1.5m G657A Producător: ExtraLink

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, tip G657A

    3.5 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Pigtail optic SM SC/UPC SIM Ø3mm 1.5m cod: 0980
    Pigtail optic SM SC/UPC SIM Ø3mm 1.5m Producător: ExtraLink

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC, diametru 3mm, lungime 1.5m

    3.7 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Pigtail optic SM SC/UPC SIM Ø900µm 1.5m G657A EASY-STRIP cod: 1232
    Pigtail optic SM SC/UPC SIM Ø900µm 1.5m G657A EASY-STRIP Producător: ExtraLink

    Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC, diametru 900µm, lungime 1.5m, tip G657A

    3.5 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • PON-CATV EDFA FWAP-1550H-16x22 cod: 1214
    PON-CATV EDFA FWAP-1550H-16x22 Producător: Fullwell

    16PON+CATV WDM EDFA combiner,1 port of CATV+16 ports PON input EDFA,16 ways of coupled 1550/ 1490/ 1310nm output together

    14000 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Powermetru optic WT-3053 cod: 1040
    Powermetru optic WT-3053 Producător: ExtraLink

    Instrument pentru măsurarea puterii optice în reţelele FTTH

    365 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Receptor optic FTTH/CATV (FWR-8610GS/D) cod: 1064
    Receptor optic FTTH/CATV (FWR-8610GS/D) Producător: Fullwell

    Receptor optic pentru FTTH/CATV, conectori SC/APC, intrare 1550 nm, ieşire RF CATV

    50 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Receptor optic FTTH/CATV (FWR-8610RW) cod: 1146
    Receptor optic FTTH/CATV (FWR-8610RW) Producător: Fullwell

    Receptor optic pentru FTTH/CATV, intrare 1550/1490/1310 nm (SC/APC), ieşire RF CATV, ieşire optică 1490/1310 nm pentru ONU (SC/UPC), carcasă plastic

    85 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • S+31DLC10D cod: 0520
    S+31DLC10D Producător: MikroTik

    Transceiver optic SFP+, 10G, conector Dual LC, lungime de undă 1310nm, distanţă maximă 10 Km, single mode

    590 LEI
    Stoc: 3 buc

  • S-3553LC20D cod: 0350
    S-3553LC20D Producător: MikroTik

    Pereche de transceivere optice, 1.25G, single mode, T1310nm/R1550nm, distanţă 20km

    285 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Şerveţele pentru fibră optică cod: 1132
    Şerveţele pentru fibră optică Producător: Kimtech

    Pachetul conţine 280 de şerveţele

    30 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Set 12 pigtail-uri optice colorate SC/APC 1.5m cod: 1222
    Set 12 pigtail-uri optice colorate SC/APC 1.5m

    Set pigtail-uri optice, 12 culori diferite, single-mode, simplex, terminal SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m

    40 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Set 12 pigtail-uri optice colorate SC/APC 1.5m (Extralink) cod: 0995
    Set 12 pigtail-uri optice colorate SC/APC 1.5m (Extralink) Producător: ExtraLink

    Set pigtail-uri optice, 12 culori diferite, single-mode, simplex, terminal SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, tip G657A

    43 LEI
    Stoc: 10 buc

  • Set 12 pigtail-uri optice colorate SC/UPC 1.5m cod: 0999
    Set 12 pigtail-uri optice colorate SC/UPC 1.5m Producător: ExtraLink

    Set pigtail-uri optice, 12 culori diferite, single-mode, simplex, terminal SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, tip G657A

    39 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • SFP YT-OC24-03A/03B LC (3Km) cod: 0938
    SFP YT-OC24-03A/03B LC (3Km) Producător: ExtraLink

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, distanţă 3km

    100 LEI
    Stoc: 3 buc

  • SFP YT-OC24-03A/03B SC (3Km) cod: 0939
    SFP YT-OC24-03A/03B SC (3Km) Producător: ExtraLink

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector SC, 1310/1550 nm, distanţă 3km

    100 LEI
    Stoc: 7 buc

  • SFP YT-OC24-20 LC (20km) cod: 0854
    SFP YT-OC24-20 LC (20km) Producător: ExtraLink

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, distanţă 20km

    promoţie
    144 LEI
    Stoc: 7 buc

  • SFP YT-OC24-20 SC (20km) cod: 1119
    SFP YT-OC24-20 SC (20km) Producător: ExtraLink

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector SC, 1310/1550 nm, distanţă 20km

    130 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Splitter optic PLC 1:16 Ø 900µm 1m - fără conectori cod: 1032
    Splitter optic PLC 1:16 Ø 900µm 1m - fără conectori Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 16 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 900µm, lungime 1m, fibră G.657A

    35 LEI
    Stoc: 7 buc

  • Splitter optic PLC 1:2 Ø 250µm 1.5m - fără conectori cod: 1026
    Splitter optic PLC 1:2 Ø 250µm 1.5m - fără conectori Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 250µm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤4.1dB

    17 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Splitter optic PLC 1:4 Ø 250µm 1.5m - fără conectori cod: 1025
    Splitter optic PLC 1:4 Ø 250µm 1.5m - fără conectori Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 4 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 250µm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤7.4dB

    19 LEI
    Stoc: 40 buc

  • Splitter optic PLC 1:8 Ø 250µm 1.5m - fără conectori cod: 1024
    Splitter optic PLC 1:8 Ø 250µm 1.5m - fără conectori Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 250µm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤10.1dB

    23 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Splitter optic PLC 1:8 Ø 900µ 1.5m - fără conectori cod: 1006
    Splitter optic PLC 1:8 Ø 900µ 1.5m - fără conectori Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤10.1dB

    28 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:16 Ø0.9mm 1.5m cod: 0986
    Splitter optic PLC SC/APC 1:16 Ø0.9mm 1.5m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 16 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤13.8dB

    75 LEI
    Stoc: 9 buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:16 Ø0.9mm 1m cod: 0993
    Splitter optic PLC SC/APC 1:16 Ø0.9mm 1m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 16 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1m, fibră G.657A, atenuare ≤13.8dB

    65 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:2 Ø 900µm 1.5m cod: 1044
    Splitter optic PLC SC/APC 1:2 Ø 900µm 1.5m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 900µm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤4.1dB

    23 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:2 Ø0.9mm 1m cod: 0988
    Splitter optic PLC SC/APC 1:2 Ø0.9mm 1m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1m, fibră G.657A, atenuare ≤4.1dB

    22 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:4  Ø900µm 1m cod: 1066
    Splitter optic PLC SC/APC 1:4 Ø900µm 1m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 4 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 900µm, lungime 1m, fibră G.657A, atenuare ≤7.4dB

    30 LEI
    Stoc: 20 buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:8 slot-type cod: 1133
    Splitter optic PLC SC/APC 1:8 slot-type Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, tip "SLOT"

    45 LEI
    Stoc: 5 buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:8 Ø0.9mm 1.5m cod: 0990
    Splitter optic PLC SC/APC 1:8 Ø0.9mm 1.5m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤10.5dB

    38 LEI
    Stoc: 6 buc

  • Splitter optic PLC SC/APC 1:8 Ø0.9mm 1m cod: 0994
    Splitter optic PLC SC/APC 1:8 Ø0.9mm 1m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1m, fibră G.657A, atenuare ≤10.5dB

    38 LEI
    Stoc: 50+ buc

  • Splitter optic PLC SC/UPC 1:16 Ø0.9mm 1.5m cod: 0987
    Splitter optic PLC SC/UPC 1:16 Ø0.9mm 1.5m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 16 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤13.8dB

    75 LEI
    Stoc: 10 buc

  • Splitter optic PLC SC/UPC 1:2 Ø0.9mm 1.5m cod: 0989
    Splitter optic PLC SC/UPC 1:2 Ø0.9mm 1.5m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤4.1dB

    23 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Splitter optic PLC SC/UPC 1:4 Ø0.9mm 1.5m cod: 0992
    Splitter optic PLC SC/UPC 1:4 Ø0.9mm 1.5m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 4 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤7.4dB

    26 LEI
    Stoc: 6 buc

  • Splitter optic PLC SC/UPC 1:8 Ø0.9mm 1.5m cod: 0991
    Splitter optic PLC SC/UPC 1:8 Ø0.9mm 1.5m Producător: ExtraLink

    Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤10.5dB

    40 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Stripper pentru fibră optică R'DEER RT-8326 cod: 1223
    Stripper pentru fibră optică R'DEER RT-8326 Producător: R'DEER

    Cleşte pentru îndepărtarea izolaţiei protectoare a fibrelor optice

    50 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Tester pentru fibră optică cod: 1134
    Tester pentru fibră optică Producător: ExtraLink

    Laser 10mW, lungime de undă 650 nm (roşu), distanţă ≥10 km

    60 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Tester pentru fibră optică 15mW cod: 1225
    Tester pentru fibră optică 15mW

    Laser 15 mW, lungime de undă 650 nm (roşu), funcţie "lanternă", acumulator 600 mAh

    90 LEI
    Stoc: 5 buc

  • ZXHN F601 PON ONT cod: 1030
    ZXHN F601 PON ONT Producător: ZTE

    Terminal GPON, 1x GPON (SC/UPC), 1x ethernet gigabit

    promoţie
    105 LEI
    Stoc: 20+ buc

  Coş de cumpărături
Coşul de cumpărături este gol.
  Garanţii

Echipamentele care s-au defectat în perioada de garanţie se trimit prin Fan Courier (NU alt curier!) la sediul Fan Courier Tulcea, cu menţiunea pentru Delta Web Telecom. Plata transportului va fi suportată de client.

De asemenea, înainte de a lua decizia de trimitere în garanţie, vă rugăm să solicitaţi suport tehnic la 0748-113-178, pentru a evita cheltuielile de transport în cazul în care problema se poate rezolva de la distanţă.

Pentru rezolvarea cât mai rapidă a garanţiilor, vă rugăm să puneţi în colet o scurtă descriere a problemei, ca să ştim ce anume trebuie verificat şi cum putem reproduce defectul.

Pentru detalii suplimentare vă rugăm să citiţi cu atenţie politica noastră referitoare la returnarea şi înlocuirea produselor.

  Licenţe Mikrotik RouterOS

Diferenţele dintre nivelurile de licenţiere le puteţi consulta aici.

Level 4 140 LEI
Level 5 270 LEI
Level 6 730 LEI

Notă: preţurile sunt cu TVA inclus.

Pentru informaţii legate de procedura de achiziţie a licenţei, vă rugăm să ne contactaţi.

  Politica de discount
Valoare comandă Discount
2.000 RON2%
4.000 RON3%
6.000 RON4%
8.000 RON5%

Clienţii fideli, a căror comenzi cumulate depăşesc valoarea de 10.000 RON vor beneficia întotdeauna de discountul de 5%, indiferent de valoarea comenzii.

La procentele de mai sus se mai aplică o reducere de 1% pentru comenzile plătite anticipat (cu OP).

Comenzile mai mari de 1000 Lei şi greutatea sub 5 Kg, expediate în zonele acoperite de FAN Courier, beneficiază de transport gratuit.

Reţineţi: produsele care sunt la promoţie şi la lichidare de stoc deja includ reduceri mari de preţ, la aceste produse nu se aplică discount-urile enumerate mai sus.

Produsul a fost adăugat în coş.