Ubiquiti Networks Mikrotik LigoWave Deliberant Alfa Network RF Elements PC Engines
Adaptor LC/UPC albastru
Producător: ExtraLink
Adaptor LC/UPC simplex, albastru
2 LEI

Stoc: 50+ buc


Adaptor SC/APC duplex
Producător: ExtraLink
Adaptor SC/APC duplex, verde
3 LEI

Stoc: 50+ buc


Adaptor SC/APC verde
Producător: ExtraLink
Adaptor SC/APC simplex, verde
1 LEU

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
Adaptor SC/APC verde cu clapetă
Producător: ExtraLink
Adaptor SC/APC simplex, verde, clapetă cu arc
3 LEI

Stoc: 30+ buc


Adaptor SC/UPC albastru
Producător: ExtraLink
Adaptor SC/UPC simplex, albastru
1 LEU

Stoc: 60+ buc


Adaptor SC/UPC duplex
Producător: ExtraLink
Adaptor SC/UPC duplex, albastru
2 LEI

Stoc: 30+ buc


Cutie joncţiuni optice, model Adele
Producător: ExtraLink
Casetă indoor pentru distribuţie FTTH, cu 2 ieşiri, montabil pe perete
5 LEI

Stoc: 40+ buc


Cutie joncţiuni optice, model Agnes
Producător: ExtraLink
Casetă indoor pentru distribuţie FTTH, cu 2 ieşiri, montabil pe perete
2 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
Cutie joncţiuni optice, model Alice
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 2 ieşiri
20 LEI

Stoc: 100 buc


Cutie joncţiuni optice, model Betty
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 4 ieşiri
25 LEI

Stoc: 50+ buc


Cutie joncţiuni optice, model Carol
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 8 ieşiri
55 LEI

Stoc: 30+ buc


Cutie joncţiuni optice, model Diana
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 12 ieşiri
50 LEI

Stoc: 1 buc


Cutie joncţiuni optice, model Doris
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 12 ieşiri de abonat
60 LEI

Stoc: 10+ buc


Cutie joncţiuni optice, model Eliza
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 16 ieşiri, culoare neagră
60 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
Cutie joncţiuni optice, model Emma
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 16 ieşiri
60 LEI

Stoc: 50+ buc


Cutie joncţiuni optice, model Fiona
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru distribuţie FTTH, cu 24 ieşiri de abonat
95 LEI

Stoc: 20+ buc


Cutie joncţiuni optice, model Sharon 4-48
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru protecţia sudurilor optice, 4 ieşiri, 4 tray-uri, 48 fibre, formă cilindrică, culoare neagră
100 LEI

Stoc: 3 buc


Cutie joncţiuni optice, model Sharon 6-72
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru protecţia sudurilor optice, 4 ieşiri, 6 tray-uri, 72 fibre, formă cilindrică, culoare neagră
110 LEI

Stoc: 1 buc


Cutie joncţiuni optice, model Susan 2-24
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru protecţia sudurilor optice, 4 ieşiri, 2 tray-uri, 24 fibre, formă cilindrică, culoare neagră
80 LEI

Stoc: 10+ buc


Cutie joncţiuni optice, model Susan 4-48
Producător: ExtraLink
Casetă etanşă pentru protecţia sudurilor optice, 4 ieşiri, 4 tray-uri, 48 fibre, formă cilindrică, culoare neagră
90 LEI

Stoc: 5 buc


Dispenser pentru alcool izopropilic (120 ml)
Producător: ExtraLink
Container pentru solvenţi, capacitate 120 ml
10 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
Fast connector SC/APC
Producător: Braun Group
Conector rapid, conector SC/APC
6 LEI

Stoc: 100+ buc


Fast connector SC/APC (ExtraLink)
Producător: ExtraLink
Conector rapid, conector SC/APC
5.5 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
Fast connector SC/PC
Producător: Braun Group
Conector rapid, conector SC/PC
6 LEI

Stoc: 80 buc


Fast connector SC/UPC (ExtraLink)
Producător: ExtraLink
Conector rapid, conector SC/UPC
5 LEI

Stoc: 50+ buc


FTTH Cable Holder
Producător: ExtraLink
Dispozitiv de susţinere cablu FTTH
2.5 LEI

Stoc: 20+ buc


Manşetă protecţie sudură optică 40mm
Producător: ExtraLink
Tub termoretractabil pentru protecţia sudurilor optice, lungime 40 mm
0.6 LEI

Stoc: 100+ buc


Manşetă protecţie sudură optică 60mm
Producător: ExtraLink
Tub termoretractabil pentru protecţia sudurilor optice, lungime 60 mm
0.6 LEI

Stoc: 100+ buc


Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 2m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, duplex, terminal LC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse
17 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
Patchcord optic SM LC/UPC-LC/UPC SIM Ø3mm 2m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal LC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse
8 LEI

Stoc: 50+ buc


Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 10m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 10m, pierderi reduse
12 LEI

Stoc: 10+ buc


Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 15m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 15m, pierderi reduse
13 LEI

Stoc: 30+ buc


Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 1m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse
8 LEI

Stoc: 110+ buc


Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 2m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse
9 LEI

Stoc: 10+ buc


Patchcord optic SM SC/APC-SC/APC SIM Ø3mm 5m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/APC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 5m, pierderi reduse
11 LEI

Stoc: 20+ buc


Patchcord optic SM SC/UPC-LC/UPC DUP Ø3mm 1m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, duplex, terminal SC/UPC-LC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse
14 LEI

Stoc: 10+ buc


Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 1m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse
8 LEI

Stoc: 50+ buc


Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 2m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse
9 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
Patchcord optic SM SC/UPC-SC/APC SIM Ø3mm 3m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/APC, diametru 3mm, lungime 3m, pierderi reduse
9 LEI

Stoc: 50 buc


Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 1m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 1m, pierderi reduse
8 LEI

Stoc: 80+ buc


Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 2m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 2m, pierderi reduse
9 LEI

Stoc: 50 buc


Patchcord optic SM SC/UPC-SC/UPC SIM Ø3mm 3m
Producător: ExtraLink
Patchcord optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC-SC/UPC, diametru 3mm, lungime 3m, pierderi reduse
9 LEI

Stoc: 40+ buc


Patchpanel optic 24 fibre, negru
Producător: ExtraLink
Patchpanel optic, 24 fibre, culoare neagră, rackabil
110 LEI

Stoc: 3 buc


Pigtail optic SM SC/UPC SIM Ø0.9mm 1.5m G657A
Producător: ExtraLink
Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, tip G657A
3.5 LEI

Stoc: 30 buc


Pigtail optic SM SC/UPC SIM Ø3mm 1.5m
Producător: ExtraLink
Pigtail optic, single-mode, simplex, terminal SC/UPC, diametru 3mm, lungime 1.5m
3.5 LEI

Stoc: 30+ buc


Set 12 pigtail-uri optice colorate SC/APC 1.5m
Producător: ExtraLink
Set pigtail-uri optice, 12 culori diferite, single-mode, simplex, terminal SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, tip G657A
39 LEI

Stoc: 20+ buc


Set 12 pigtail-uri optice colorate SC/UPC 1.5m
Producător: ExtraLink
Set pigtail-uri optice, 12 culori diferite, single-mode, simplex, terminal SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, tip G657A
39 LEI

Stoc: 5 buc


Splitter optic PLC 1:16 Ø 900µm 1m - fără conectori
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 16 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 900µm, lungime 1m, fibră G.657A
35 LEI

Stoc: 20+ buc


Splitter optic PLC 1:2 Ø 250µm 1.5m - fără conectori
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 250µm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤4.1dB
15 LEI

Stoc: 9 buc


Splitter optic PLC 1:4 Ø 250µm 1.5m - fără conectori
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 4 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 250µm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤7.4dB
17 LEI

Stoc: 20+ buc


Splitter optic PLC 1:8 Ø 250µm 1.5m - fără conectori
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 250µm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤10.1dB
20 LEI

Stoc: 100 buc


Splitter optic PLC 1:8 Ø 900µ 1.5m - fără conectori
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), fără terminale, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤10.1dB
30 LEI

Stoc: 3 buc


Splitter optic PLC SC/APC 1:16 Ø0.9mm 1.5m
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 16 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤13.8dB
75 LEI

Stoc: 10 buc


Splitter optic PLC SC/APC 1:16 Ø0.9mm 1m
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 16 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1m, fibră G.657A, atenuare ≤13.8dB
65 LEI

Stoc: 30+ buc


Splitter optic PLC SC/APC 1:2 Ø0.9mm 1m
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1m, fibră G.657A, atenuare ≤4.1dB
22 LEI

Stoc: 7 buc


Splitter optic PLC SC/APC 1:8 Ø0.9mm 1.5m
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤10.5dB
40 LEI

Stoc: 40+ buc


Splitter optic PLC SC/APC 1:8 Ø0.9mm 1m
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/APC, diametru 0.9mm, lungime 1m, fibră G.657A, atenuare ≤10.5dB
38 LEI

Stoc: 50+ buc


Splitter optic PLC SC/UPC 1:16 Ø0.9mm 1.5m
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 16 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤13.8dB
70 LEI

Stoc: 10 buc


Splitter optic PLC SC/UPC 1:2 Ø0.9mm 1.5m
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 2 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤4.1dB
23 LEI

Stoc: 9 buc


Splitter optic PLC SC/UPC 1:4 Ø0.9mm 1.5m
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 4 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤7.4dB
26 LEI

Stoc: 9 buc


Splitter optic PLC SC/UPC 1:8 Ø0.9mm 1.5m
Producător: ExtraLink
Splitter optic cu 8 căi, tehnologie PLC (Planar Lightwave Circuit), terminale SC/UPC, diametru 0.9mm, lungime 1.5m, fibră G.657A, atenuare ≤10.5dB
40 LEI

Stoc: 20 buc


ZXHN F601 PON ONT
Producător: ZTE
Terminal GPON, 1x GPON (SC/PC, SC/APC), 1x ethernet gigabit
112 LEI

Stoc: 10+ buc


  Coş de cumpărături
Nu aţi adaugat niciun produs în coş.
  Garanţii

Echipamentele care s-au defectat în perioada de garanţie se trimit prin Fan Courier (NU alt curier!) la sediul Fan Courier Tulcea, cu menţiunea pentru Delta Web Telecom. Vă rugăm să lipiţi pe colet un bilet cu descrierea defectului, în caz contrar ne rezervăm dreptul de a nu accepta coletul.

De asemenea, înainte de a lua decizia de trimitere în garanţie, vă rugăm să solicitaţi suport tehnic la 0748-113-178, pentru a evita costurile de transport în cazul în care problema se poate rezolva de la distanţă.

  Licenţe Mikrotik RouterOS

Diferenţele dintre nivelurile de licenţiere le puteţi consulta aici.

Level 4 140 LEI
Level 5 270 LEI
Level 6 730 LEI

Notă: preţurile sunt cu TVA inclus.

Pentru informaţii legate de procedura de achiziţie a licenţei, vă rugăm să ne contactaţi.

  Politica de discount
Valoare comandă Discount
2.000 RON2%
4.000 RON3%
6.000 RON4%
8.000 RON5%

Clienţii fideli, a căror comenzi cumulate depăşesc valoarea de 10.000 RON vor beneficia întotdeauna de discountul de 5%, indiferent de valoarea comenzii.

La procentele de mai sus se mai aplică o reducere de 1% pentru comenzile plătite anticipat (cu OP).

Comenzile mai mari de 1000 Lei şi greutatea sub 5 Kg, expediate în zonele acoperite de FAN Courier, beneficiază de transport gratuit.

Reţineţi: produsele care sunt la promoţie şi la lichidare de stoc deja includ reduceri mari de preţ, la aceste produse nu se aplică discount-urile enumerate mai sus.

Produsul a fost adăugat în coşul de cumpărături.