Ubiquiti Networks Mikrotik Tuolima ExtraLink PC Engines CyberPower Bosi Tools
Patchcord optic Digitus multimode OM3 LC/UPC 1m Cod intern: 1975

Patchcord optic Digitus multimode OM3 LC/UPC 1m

Producător: Digitus Cod produs: DK-2533-01/3

Patchcord optic, multimode-mode clasă OM3 (10 Gbit), duplex, terminale LC/UPC - LC/UPC, diametru 3 mm, lungime 1 m

28 LEI
Stoc: 3 buc

Patchcord optic multimode OM3 (10 Gbit) care, împreună cu un modul SFP multimode, poate fi utilizat pentru a conecta două echipamente montate într-un rack (sau în rack-uri învecinate).

Acest model este de tip "multimode" 50/125µm, prevăzut cu conectori de tip LC/UPC - LC/UPC.

Cămaşa exterioară este din material LSZH (low smoke zero halogen), cu diametru total de 3 mm. Culoarea izolației este "aqua", specifică tipului de fibră OM3.

Caracteristici:

  • Conectori optici: LC/UPC - LC-UPC
  • Insertion loss: ≤ 0.3 dB
  • Returm loss: ≥ 30 dB
  • Tip transmisie: duplex
  • Număr fibre: 2
  • Tip fibră: multi-mode
  • Diametru miez: 50/125 µm
  • Diametru exterior: 3 mm
  • Lungime: 1 m
  • Temperatură de stocare/operare: -40°C ~ +85°C

Documentație:

Medium image for Patchcord optic Digitus multimode OM3 LC/UPC 1m Medium image for Patchcord optic Digitus multimode OM3 LC/UPC 1m Medium image for Patchcord optic Digitus multimode OM3 LC/UPC 1m
  Coş de cumpărături
Coşul de cumpărături este gol.
  Garanţii

Echipamentele care s-au defectat în perioada de garanţie se trimit prin Fan Courier (NU alt curier!) la sediul Fan Courier Tulcea, cu menţiunea pentru Delta Web Telecom. Plata transportului va fi suportată de client.

De asemenea, înainte de a lua decizia de trimitere în garanţie, vă rugăm să solicitaţi suport tehnic la 0748-113-178, pentru a evita cheltuielile de transport în cazul în care problema se poate rezolva de la distanţă.

Pentru rezolvarea cât mai rapidă a garanţiilor, vă rugăm să puneţi în colet o scurtă descriere a problemei, ca să ştim ce anume trebuie verificat şi cum putem reproduce defectul.

Pentru detalii suplimentare vă rugăm să citiţi cu atenţie politica noastră referitoare la returnarea şi înlocuirea produselor.

  Politica de discount
Valoare comandă Discount
2.000 RON2%
4.000 RON3%
6.000 RON4%
8.000 RON5%

Clienţii fideli, a căror comenzi cumulate depăşesc valoarea de 10.000 RON vor beneficia întotdeauna de discountul de 5%, indiferent de valoarea comenzii.

La procentele de mai sus se mai aplică o reducere de 1% pentru comenzile achitate cu ordin de plată.

Comenzile mai mari de 1000 Lei şi greutatea sub 5 Kg, expediate în zonele acoperite de FAN Courier, beneficiază de transport gratuit.

Reţineţi: produsele care sunt la promoţie şi la lichidare de stoc deja includ reduceri mari de preţ, la aceste produse nu se aplică discount-urile enumerate mai sus.

Produsul a fost adăugat în coş.