Ubiquiti Networks Mikrotik Zyxel Extralink Alfa Network RF Elements PC Engines
  • Adaptor utp mama-mama cod: 140
    Adaptor utp mama-mama

    Adaptor utp mama-mama

    0.5 LEI
    Stoc: 440+ buc

  • APS08atH cod: 643
    APS08atH Producător: Alfa Network

    Unmanaged switch PoE 802.3 af/at, 8x 10/100 Mbps, putere totală 125W, putere maximă per port 30W

    lichidare de stoc
    440 LEI
    Stoc: 9 buc

  • APS08G cod: 707
    APS08G Producător: Alfa Network

    Unmanaged switch PoE 802.3 af/at, 8x 10/100/1000 Mbps, putere totală 150W, putere maximă per port 30W, format desktop, carcasă metalică

    lichidare de stoc
    400 LEI
    Stoc: 5 buc

  • CCR1009-7G-1C-1S+ cod: 933
    CCR1009-7G-1C-1S+ Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU TILE-Gx9 @ 1 GHz, 9 nuclee, 2GB RAM, 7 porturi gigabit, 1x SFP+, 1x RS232, 1x USB, 1x SD card, 1x microSD, RouterOS Level6, sursă de alimentare redundantă

    1995 LEI
    Stoc: 1 buc

  • CCR1009-7G-1C-1S+PC cod: 899
    CCR1009-7G-1C-1S+PC Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU TILE-Gx9 @ 1 GHz, 9 nuclee, 2GB RAM, 7 porturi gigabit, 1x SFP+, 1x RS232, 1x USB, 1x SD card, 1x microSD, RouterOS Level6, carcasă 1U din aluminiu, răcire pasivă

    1995 LEI
    Stoc: 1 buc

  • CCR1009-7G-1C-PC cod: 928
    CCR1009-7G-1C-PC Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU TILE-Gx9 @ 1 GHz, 9 nuclee, 1GB RAM, 7 porturi gigabit, 1x SFP, 1x RS232, 1x USB, RouterOS Level6, carcasă 1U din aluminiu, răcire pasivă

    1860 LEI
    Stoc: 1 buc

  • CCR1016-12G cod: 310
    CCR1016-12G Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Tilera Tile-Gx16 @ 1.2 GHz, 16 nuclee, 2G RAM, 12 porturi gigabit, RouterOS (64 bit) Level6, carcasă rackabilă din aluminiu

    2600 LEI
    La comandă

    Pentru comandă sunaţi la 0744-351-940 (Ivan)
  • CCR1016-12S-1S+ cod: 506
    CCR1016-12S-1S+ Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Tilera Tile-Gx16 @ 1.2 GHz, 16 nuclee, 2G RAM, 12x SFP 1G, 1x SFP 10G, RouterOS v6 Level6, sursă redundantă, modul RJ45 SFP 10/100/1000M

    3080 LEI
    Stoc: 1 buc

  • CCR1036-12G-4S cod: 311
    CCR1036-12G-4S Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Tilera Tile-Gx36 @ 1.2 GHz, 36 nuclee, 4G RAM, 12 porturi gigabit, 4x SFP, RouterOS v6 (64 bit) Level6, carcasă 1U din aluminiu

    3900 LEI
    La comandă

    Pentru comandă sunaţi la 0744-351-940 (Ivan)
  • CCR1036-12G-4S-EM cod: 431
    CCR1036-12G-4S-EM Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Tilera Tile-Gx36 @ 1.2 GHz, 36 nuclee, 16G RAM, 12 porturi gigabit, 4x SFP, RouterOS v6 (64 bit) Level6, carcasă 1U din aluminiu

    4500 LEI
    La comandă

    Pentru comandă sunaţi la 0744-351-940 (Ivan)
  • CCR1036-8G-2S+ cod: 432
    CCR1036-8G-2S+ Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Tilera Tile-Gx36 @ 1.2 GHz, 36 nuclee, 4G RAM, 8 porturi gigabit, 2x SFP 10G, RouterOS v6 (64 bit) Level6, carcasă 1U din aluminiu

    4200 LEI
    La comandă

    Pentru comandă sunaţi la 0744-351-940 (Ivan)
  • CCR1036-8G-2S+EM cod: 433
    CCR1036-8G-2S+EM Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Tilera Tile-Gx36 @ 1.2 GHz, 36 nuclee, 16G RAM, 8 porturi gigabit, 2x SFP 10G, RouterOS v6 (64 bit) Level6, carcasă 1U din aluminiu

    4850 LEI
    La comandă

    Pentru comandă sunaţi la 0744-351-940 (Ivan)
  • CCR1072-1G-8S+ cod: 1045
    CCR1072-1G-8S+ Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Tilera Tile-Gx72 @ 1 GHz, 72 nuclee, 16G RAM, 8x SFP+ 10G, 1x ethernet gigabit, port serial, porturi pentru dispozitive de stocare suplimentare (USB, microSD, M.2 etc), RouterOS L6, sursă de alimentare redundantă, carcasă rackabilă

    11500 LEI
    La comandă

    Pentru comandă sunaţi la 0744-351-940 (Ivan)
  • CRM Point cod: 763
    CRM Point Producător: Ubiquiti Networks

    Soluţie hardware pentru managementul şi monitorizarea centralizată a echipamentelor Ubiquiti

    480 LEI
    Stoc: 5 buc

  • CRS106-1C-5S cod: 1072
    CRS106-1C-5S Producător: MikroTik

    Switch layer 3, 1x gigabit ethernet (combo SFP), 5x SFP (1G), CPU QCA8511 @ 400 MHz, RouterOS licenţă L5, carcasă desktop

    240 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • CRS109-8G-1S-2HND-IN cod: 553
    CRS109-8G-1S-2HND-IN Producător: MikroTik

    Switch layer 3, 802.11b/g/n 30dBm, 8x gigabit ethernet, 1x SFP, 1x microUSB, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, RouterOS v6, licenţă level 5

    600 LEI
    Stoc: 2 buc

  • CRS112-8G-4S-IN cod: 690
    CRS112-8G-4S-IN Producător: MikroTik

    Switch layer 3, 8x gigabit ethernet, 4x SFP gigabit, 1x serial, CPU QCA8511 @ 400 MHz, RouterOS Level 5

    590 LEI
    Stoc: 4 buc

  • CRS125-24G-1S-2HND-IN cod: 450
    CRS125-24G-1S-2HND-IN Producător: MikroTik

    Switch layer 3, 802.11b/g/n 30dBm, 24x gigabit ethernet, 1x SFP, 1x microUSB, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, RouterOS v6, licenţă level 5

    930 LEI
    La comandă

    Pentru comandă sunaţi la 0744-351-940 (Ivan)
  • CRS125-24G-1S-IN cod: 463
    CRS125-24G-1S-IN Producător: MikroTik

    Switch layer 3, 24x gigabit ethernet, 1x SFP, 1x microUSB, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, RouterOS v6, licenţă level 5

    825 LEI
    La comandă

    Pentru comandă sunaţi la 0744-351-940 (Ivan)
  • CRS210-8G-2S+IN cod: 601
    CRS210-8G-2S+IN Producător: MikroTik

    Switch layer 3, 8x gigabit ethernet, 2x SFP+ (10G), port serial RJ45, CPU Qualcomm Atheros QCA8519 @ 400 MHz, RouterOS licenţă L5, carcasă desktop, urechi de prindere pentru rack

    promoţie
    891 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • CRS212-1G-10S-1S+IN cod: 630
    CRS212-1G-10S-1S+IN Producător: MikroTik

    Switch layer 3, 1x Ethernet Gigabit, 10x SFP, 2x SFP+ (10G), port serial RJ45, CPU Qualcomm Atheros QCA8519 @ 400 MHz, RouterOS licenţă L5, carcasă desktop

    880 LEI
    La comandă

    Pentru comandă sunaţi la 0744-351-940 (Ivan)
  • CRS226-24G-2S+RM cod: 532
    CRS226-24G-2S+RM Producător: MikroTik

    Switch layer 3, 24x gigabit ethernet, 2x SFP+ (10G), port serial RJ45, CPU Qualcomm Atheros QCA8519 @ 400 MHz, RouterOS v6, licenţă L5, rackabil

    1192.5 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • CRS317-1G-16S+RM cod: 1086
    CRS317-1G-16S+RM Producător: Mikrotik

    Switch layer 3, 16x SFP+ (10G), port ethernet (1G) pentru management, port serial RJ45, CPU @ 800 MHz, dualboot RouterOS / SwitchOS, licenţă L5, rackabil, sursă redundantă, răcire pasivă

    1595 LEI
    Stoc: 2 buc

  • CSS326-24G-2S+RM cod: 935
    CSS326-24G-2S+RM Producător: MikroTik

    Switch cu management, 24x ethernet gigabit, 2x SFP+ (1.25G / 10G), CPU Marwell 98DX3216A1, 2MB RAM, tabela de adrese 16k, 4k VLAN-uri, sistem de operare SwOS, rackabil

    580 LEI
    Stoc: 2 buc

  • EdgePoint EP-R6 cod: 864
    EdgePoint EP-R6 Producător: Ubiquiti Networks

    Router gigabit outdoor, CPU Dual-Core MIPS1004Kc @ 880 MHz, RAM DDR3 256 MB, flash 256 MB, 5x LAN gigabit RJ45, 1x SFP gigabit, carcasă rezistentă la intemperii, PoE out 24V

    promoţie
    507.6 LEI
    Stoc: 2 buc

  • EdgePoint EP-R8 cod: 865
    EdgePoint EP-R8 Producător: Ubiquiti Networks

    Router gigabit outdoor, CPU Dual-Core MIPS64 @ 600 MHz, accelerare hardware pentru procesare de pachete, RAM DDR3 2 GB, flash 4 GB, 6x LAN gigabit RJ45, 2x SFP/RJ45 (combinat) gigabit, port serial, carcasă rezistentă la intemperii, PoE out 24/54V

    1950 LEI
    La comandă

    Pentru comandă sunaţi la 0744-351-940 (Ivan)
  • EdgePoint EP-S16 cod: 866
    EdgePoint EP-S16 Producător: Ubiquiti Networks

    Switch gigabit outdoor, CPU ARM Cortex-A9 @ 400 MHz, RAM DDR3 256 MB, flash 32 MB, 16x LAN gigabit RJ45, 2x SFP+ 1/10Gbps, port serial, throughput 36Gbps, carcasă rezistentă la intemperii, PoE out 24/54V

    2100 LEI
    La comandă

    Pentru comandă sunaţi la 0744-351-940 (Ivan)
  • EdgeRouter LITE cod: 339
    EdgeRouter LITE Producător: Ubiquiti Networks

    Router gigabit, CPU MIPS64 (dual-core) @ 500MHz, RAM 512 MB, 3x LAN gigabit, 1x serial, 1Mpps (64 bytes), 3 Gbps (512 bytes)

    440 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • EdgeRouter PoE cod: 429
    EdgeRouter PoE Producător: Ubiquiti Networks

    Router gigabit, CPU MIPS64 (dual-core) @ 500MHz, RAM 512 MB, 5x LAN gigabit, PoE out 24/48V, 1Mpps (64 bytes), 3 Gbps (512 bytes)

    810 LEI
    Stoc: 3 buc

  • EdgeRouter PRO cod: 490
    EdgeRouter PRO Producător: Ubiquiti Networks

    Router gigabit, CPU MIPS64 (dual-core) @ 1GHz, RAM 2 GB, 8x LAN gigabit, 1x serial, 2Mpps (64 bytes), 8 Gbps (512 bytes)

    1620 LEI
    Stoc: 1 buc

  • EdgeRouter X cod: 675
    EdgeRouter X Producător: Ubiquiti Networks

    Router gigabit, CPU MIPS1004Kc (dual-core) @ 880MHz, RAM 256 MB, 5x LAN gigabit, PoE out pe portul 5

    235 LEI
    Stoc: 9 buc

  • EdgeRouter X SFP cod: 716
    EdgeRouter X SFP Producător: Ubiquiti Networks

    Router gigabit, CPU MIPS1004Kc (dual-core) @ 880MHz, RAM 256 MB, 1x SFP, 5x LAN gigabit, PoE out pe toate porturile ethernet

    360 LEI
    Stoc: 8 buc

  • EdgeSwitch 16 (150W) cod: 736
    EdgeSwitch 16 (150W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 16x Gigabit, 2x SFP, throughput 18 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    1350 LEI
    Stoc: 2 buc

  • EdgeSwitch 24 (250W) cod: 542
    EdgeSwitch 24 (250W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 24x Gigabit, 2x SFP, throughput 26 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    1800 LEI
    Stoc: 2 buc

  • EdgeSwitch 24 Lite cod: 739
    EdgeSwitch 24 Lite Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 24x Gigabit, 2x SFP, throughput 26 Gbps, rackabil

    935 LEI
    Stoc: 1 buc

  • EdgeSwitch 48 (500W) cod: 596
    EdgeSwitch 48 (500W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 48x Gigabit, 2x SFP, 2x SFP+, throughput 70 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    3300 LEI
    La comandă

    Pentru comandă sunaţi la 0744-351-940 (Ivan)
  • EdgeSwitch 48 (750W) cod: 597
    EdgeSwitch 48 (750W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 48x Gigabit, 2x SFP, 2x SFP+, throughput 70 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    4050 LEI
    La comandă

    Pentru comandă sunaţi la 0744-351-940 (Ivan)
  • EdgeSwitch 48 Lite cod: 718
    EdgeSwitch 48 Lite Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 48x Gigabit, 2x SFP, 2x SFP+, throughput 70 Gbps, rackabil

    1750 LEI
    La comandă

    Pentru comandă sunaţi la 0744-351-940 (Ivan)
  • EdgeSwitch 8 (150W) cod: 889
    EdgeSwitch 8 (150W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 8x Gigabit, 2x SFP, throughput 10 Gbps, PoE 802.3af/at

    970 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • EdgeSwitch ES-16-XG cod: 869
    EdgeSwitch ES-16-XG Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management de mare capacitate, 12x SFP+ 10G, 4x RJ45 10G, throughput 160 Gbps, rată de forwardare 238.1 Mpps, port serial, rackabil

    2950 LEI
    Stoc: 2 buc

  • EdgeSwitch Fiber (ES-12F) cod: 832
    EdgeSwitch Fiber (ES-12F) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 8x SFP 100/1000, 4x SFP 1G, 4x ethernet 10/100/1000, throughput 16 Gbps, rată de forwardare 23.81 Mpps, rackabil

    950 LEI
    Stoc: 1 buc

  • FiberPoe cod: 888
    FiberPoe Producător: Ubiquiti Networks

    Media-convertor fibră optică / ethernet cu ieşire PoE gigabit, de exterior

    150 LEI
    Stoc: 7 buc

  • hEX (RB750Gr3) cod: 868
    hEX (RB750Gr3) Producător: MikroTik

    SOHO Router, 5 porturi ethernet gigabit, CPU dual-core MT7621A @ 880 MHz, RAM 256 MB, 1x USB 2.0, RouterOS Level 4, accelerare hardware pentru IPsec (~470 Mbps)

    245 LEI
    Stoc: 8 buc

  • hEX lite (RB750r2) cod: 673
    hEX lite (RB750r2) Producător: MikroTik

    SOHO Router, 5 porturi ethernet, CPU QCA9531 @ 850MHz, RouterOS Level 4

    promoţie
    166.5 LEI
    Stoc: 8 buc

  • hEX PoE (RB960PGS) cod: 876
    hEX PoE (RB960PGS) Producător: MikroTik

    SOHO Router, 5 porturi ethernet gigabit, CPU QCA9557 @ 800 MHz, RAM 128 MB, PoE out 802.3at pe porturile 2...5, RouterOS Level 4

    320 LEI
    Stoc: 8 buc

  • hEX PoE lite (RB750UPr2) cod: 744
    hEX PoE lite (RB750UPr2) Producător: MikroTik

    SOHO Router, 5 porturi ethernet 10/100, CPU QCA9531 @ 650MHz, RouterOS Level 4, PoE out pe porturile 2,3,4,5

    260 LEI
    Stoc: 5 buc

  • Kit SFP 1.25Gbps 3km (UF-SM-1G-S) cod: 897
    Kit SFP 1.25Gbps 3km (UF-SM-1G-S) Producător: Ubiquiti Networks

    Pereche de module SFP, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, 1.25Gbps, 3km

    130 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Kit SFP+ 10Gbps 10km (UF-SM-10G-S) cod: 898
    Kit SFP+ 10Gbps 10km (UF-SM-10G-S) Producător: Ubiquiti Networks

    Pereche de module SFP+, single-mode, conector LC, 1270/1330 nm, 10Gbps, 10km

    820 LEI
    Stoc: 6 buc

  • Mufă UTP ecranată cod: 127
    Mufă UTP ecranată

    Conector RJ45, ecranat

    0.4 LEI
    Stoc: 3140+ buc

  • Patchcord SFP+ 10Gbps (UDC-1) cod: 1055
    Patchcord SFP+ 10Gbps (UDC-1) Producător: Ubiquiti Networks

    UniFi Direct Attach Copper, 10 Gbps, lungime 1m

    90 LEI
    Stoc: 7 buc

  • Patchcord SFP+ 10Gbps (UDC-2) cod: 1056
    Patchcord SFP+ 10Gbps (UDC-2) Producător: Ubiquiti Networks

    UniFi Direct Attach Copper, 10 Gbps, lungime 2m

    110 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Patchcord SFP+ 10Gbps (UDC-3) cod: 1057
    Patchcord SFP+ 10Gbps (UDC-3) Producător: Ubiquiti Networks

    UniFi Direct Attach Copper, 10 Gbps, lungime 3m

    130 LEI
    Stoc: 9 buc

  • Patchcord SFP+, 10 Gbps, 1m cod: 941
    Patchcord SFP+, 10 Gbps, 1m Producător: ExtraLink

    SFP+ 1m direct attach cable, 10 Gbps

    90 LEI
    Stoc: 6 buc

  • Patchcord SFP+, 10 Gbps, 3m cod: 942
    Patchcord SFP+, 10 Gbps, 3m Producător: ExtraLink

    SFP+ 3m direct attach cable, 10 Gbps

    110 LEI
    Stoc: 4 buc

  • Placă de reţea Gigabit EN-9235TX-32 cod: 512
    Placă de reţea Gigabit EN-9235TX-32 Producător: Edimax

    Placă de reţea Gigabit Ethernet, format PCI

    lichidare de stoc
    28 LEI
    Stoc: 8 buc

  • Placă de reţea IT-584 cod: 497
    Placă de reţea IT-584 Producător: Intex

    Placă de reţea 10/100M, slot PCI, chipset RTL8139c

    lichidare de stoc
    12.8 LEI
    Stoc: 4 buc

  • PowerBox - RB750P-PBr2 cod: 682
    PowerBox - RB750P-PBr2 Producător: MikroTik

    Router outdoor, CPU QCA9531 @ 650 MHz, 5x LAN FastEthernet, PoE out pe ieşirile 2-5, RouterOS Level 4

    promoţie
    270.75 LEI
    Stoc: 4 buc

  • Powerline Zyxel PLA5206 v2 Twin cod: 1097
    Powerline Zyxel PLA5206 v2 Twin Producător: Zyxel

    Transmisie de date TCP/IP prin reţeaua electrică de 220V, 2x porturi gigabit, kit format din două unităţi, distanţă maximă 300m

    250 LEI
    Stoc: 2 buc

  • RB1100AHx4 Dude Edition cod: 1039
    RB1100AHx4 Dude Edition Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Annapurna Alpine AL21400 @ 1.4GHz, quad Cortex A15, 1G RAM, SSD 60GB, 2x SATA3, 13 porturi gigabit, accelerator IPsec (2.2Gbps cu AES128), RouterOS Level6, carcasă rackabilă, sursă redundantă, răcire pasivă

    1480 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • RB2011iL-IN cod: 291
    RB2011iL-IN Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, 64M RAM, 5x Gigabit, 5x Fast Ethernet, RouterOS Level4

    410 LEI
    Stoc: 2 buc

  • RB2011iL-RM cod: 414
    RB2011iL-RM Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, 64M RAM, 5x Gigabit, 5x Fast Ethernet, injector PoE pe Ether10, RouterOS Level 4

    410 LEI
    Stoc: 2 buc

  • RB2011iLS-IN cod: 336
    RB2011iLS-IN Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, 64M RAM, 5x Gigabit, 5x Fast Ethernet, port SFP, RouterOS L4

    480 LEI
    Stoc: 1 buc

  • RB2011UiAS-2HnD-IN cod: 408
    RB2011UiAS-2HnD-IN Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, 128M RAM, 802.11b/g/n 30 dBm, 5x Gigabit, 5x Fast Ethernet, port serial, microUSB, port SFP, touchscreen LCD, RouterOS Level 5

    515 LEI
    Stoc: 3 buc

  • RB2011UiAS-IN cod: 335
    RB2011UiAS-IN Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, 128M RAM, 5x Gigabit, 5x Fast Ethernet, port serial, microUSB, port SFP, touchscreen LCD, RouterOS Level 5

    474.7 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • RB2011UiAS-RM cod: 385
    RB2011UiAS-RM Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, 128M RAM, 5x Gigabit, 5x Fast Ethernet, port serial, microUSB, port SFP, touchscreen LCD, RouterOS Level 5

    490 LEI
    Stoc: 2 buc

  • RB260GS cod: 409
    RB260GS Producător: MikroTik

    Switch cu management, 5 porturi gigabit, port SFP, CPU Taifatech TF470, 96K SRAM, SwOS

    175 LEI
    Stoc: 20 buc

  • RB260GSP cod: 489
    RB260GSP Producător: MikroTik

    Switch cu management, 5 porturi gigabit, PoE out pe porturile 2-5, port SFP, CPU Taifatech TF470, 96K SRAM, SwOS

    230 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • RB3011UiAS-RM cod: 740
    RB3011UiAS-RM Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU IPQ-8064 @ 1.4 GHz, 1GB RAM, 10x LAN Gigabit, USB 3.0, PoE-out pe Ether10, RouterOS Level 5, rackabil 1U

    720 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • RB850Gx2 cod: 582
    RB850Gx2 Producător: MikroTik

    CPU PowerPC P1023 dual-core @ 500 MHz, DDR3 512 MB, RouterOS Level 5, 5x Gigabit, 1x microSD, port serial

    504 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • RJ45 waterproof kit cod: 714
    RJ45 waterproof kit Producător: Alfa Network

    Conector RJ45 outdoor, rezistent la umezeală, lungime cablu 20cm

    25 LEI
    Stoc: 1 buc

  • S+31DLC10D cod: 520
    S+31DLC10D Producător: MikroTik

    Transceiver optic SFP+, 10G, conector Dual LC, lungime de undă 1310nm, distanţă maximă 10 Km, single mode

    promoţie
    549 LEI
    Stoc: 1 buc

  • S+DA0001 cod: 557
    S+DA0001 Producător: MikroTik

    SFP+ 1m direct attach cable, 10 Gbps

    120 LEI
    Stoc: 5 buc

  • S+DA0003 cod: 558
    S+DA0003 Producător: MikroTik

    SFP+ 3m direct attach cable, 10 Gbps

    160 LEI
    Stoc: 5 buc

  • S-RJ01 cod: 556
    S-RJ01 Producător: MikroTik

    Modul gigabit SFP/RJ45

    125 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • SFP YT-OC24-03A/03B LC (3Km) cod: 938
    SFP YT-OC24-03A/03B LC (3Km) Producător: ExtraLink

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, distanţă 3km

    110 LEI
    Stoc: 1 buc

  • SFP YT-OC24-03A/03B SC (3Km) cod: 939
    SFP YT-OC24-03A/03B SC (3Km) Producător: ExtraLink

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector SC, 1310/1550 nm, distanţă 3km

    110 LEI
    Stoc: 2 buc

  • SFP YT-OC24-20 LC (20km) cod: 854
    SFP YT-OC24-20 LC (20km) Producător: ExtraLink

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, distanţă 20km

    160 LEI
    Stoc: 7 buc

  • SFP/RJ45 YT-SFP-T cod: 940
    SFP/RJ45 YT-SFP-T Producător: ExtraLink

    Modul SFP/RJ45, ethernet gigabit, distanţă 100m

    105 LEI
    Stoc: 8 buc

  • Switch Zyxel ES1100-16P cod: 964
    Switch Zyxel ES1100-16P Producător: Zyxel

    Switch PoE fără management, EEE 802.3af, 16 porturi 10/100 (din care 8 porturi sunt PoE), putere PoE 125W, throughput 3.2 Gbps, răcire cu ventilator, conformitate IEEE 802.3az, garanţie 5 ani

    570 LEI
    Stoc: 4 buc

  • Switch Zyxel ES1100-8P cod: 968
    Switch Zyxel ES1100-8P Producător: Zyxel

    Switch PoE fără management, IEEE 802.3af, 8 porturi 10/100 (din care 4 porturi sunt PoE), putere PoE 64W, throughput 1.6 Gbps, răcire pasivă, conformitate IEEE 802.3az, garanţie 5 ani

    310 LEI
    Stoc: 5 buc

  • Switch Zyxel GS-105B V3 cod: 1047
    Switch Zyxel GS-105B V3 Producător: Zyxel

    Switch fără management, 5 porturi gigabit, throughput 10 Gbps, port-based QoS (prioritizare), conformitate IEEE 802.3az, garanţie 5 ani

    98 LEI
    Stoc: 4 buc

  • Switch Zyxel GS-105S v2 cod: 1090
    Switch Zyxel GS-105S v2 Producător: Zyxel

    Switch fără management, 5 porturi gigabit, throughput 10 Gbps, port-based QoS (prioritizare), conformitate IEEE 802.3az

    78 LEI
    Stoc: 4 buc

  • Switch Zyxel GS-108B V3 cod: 1046
    Switch Zyxel GS-108B V3 Producător: Zyxel

    Switch fără management, 8 porturi gigabit, throughput 16 Gbps, port-based QoS (prioritizare), conformitate IEEE 802.3az, garanţie 5 ani

    130 LEI
    Stoc: 5 buc

  • Switch Zyxel GS-108S v2 cod: 1091
    Switch Zyxel GS-108S v2 Producător: Zyxel

    Switch fără management, 8 porturi gigabit, throughput 16 Gbps, port-based QoS (prioritizare), conformitate IEEE 802.3az

    115 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Switch Zyxel GS1100-10HP cod: 966
    Switch Zyxel GS1100-10HP Producător: Zyxel

    Switch PoE fără management, IEEE 802.3af/at, 8x ethernet gigabit (toate sunt cu PoE), 2x SFP, putere PoE 130W, throughput 20 Gbps, răcire pasivă, conformitate IEEE 802.3az, garanţie 5 ani

    660 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Switch Zyxel GS1100-16 cod: 969
    Switch Zyxel GS1100-16 Producător: Zyxel

    Switch gigabit fără management, 16 porturi, throughput 32 Gbps, răcire pasivă, conformitate IEEE 802.3az, rackabil, garanţie 5 ani

    340 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Switch Zyxel GS1100-24E cod: 965
    Switch Zyxel GS1100-24E Producător: Zyxel

    Switch gigabit fără management, 24 porturi, throughput 48 Gbps, răcire pasivă, conformitate IEEE 802.3az, rackabil, garanţie 5 ani

    435 LEI
    Stoc: 6 buc

  • Switch Zyxel GS1100-8HP cod: 967
    Switch Zyxel GS1100-8HP Producător: Zyxel

    Switch PoE fără management, EEE 802.3af/at, 8 porturi gigabit (din care 4 sunt PoE), putere PoE 75W, throughput 16 Gbps, răcire pasivă, conformitate IEEE 802.3az, garanţie 5 ani

    430 LEI
    Stoc: 4 buc

  • Switch Zyxel GS1920-24HP cod: 1106
    Switch Zyxel GS1920-24HP Producător: Zyxel

    Switch PoE+ cu web-management, IEEE 802.3at, 4x combo gigabit SFP/RJ45, 24x ethernet gigabit (toate sunt cu PoE+), putere PoE 375W, throughput 56 Gbps, garanţie 5 ani

    1770 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Tester LogiLink WZ0010 cod: 678
    Tester LogiLink WZ0010 Producător: LogiLink

    Tester de continuitate pentru cabluri UTP / STP, conectori RJ11 / RJ12 / RJ45

    27 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • ToughCable Connector cod: 99
    ToughCable Connector Producător: Ubiquiti Networks

    Conector RJ45, compatibil cu ToughCable, protecţie anti-ESD

    2.5 LEI
    Stoc: 190+ buc

  • ToughCable Connector Ground cod: 473
    ToughCable Connector Ground Producător: Ubiquiti Networks

    Conector RJ45, compatibil cu ToughCable, protecţie anti-ESD

    4 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • TOUGHSwitch PoE cod: 415
    TOUGHSwitch PoE Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 5 porturi gigabit, ieşire PoE 24V, max 18W / port

    promoţie
    400 LEI
    Stoc: 9 buc

  • TOUGHSwitch PoE CARRIER cod: 423
    TOUGHSwitch PoE CARRIER Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 16 porturi gigabit, ieşire PoE 24/48V, 300W, rackmount 1U

    1950 LEI
    La comandă

    Pentru comandă sunaţi la 0744-351-940 (Ivan)
  • TOUGHSwitch PoE PRO cod: 371
    TOUGHSwitch PoE PRO Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 8 porturi gigabit, ieşire PoE 24/48V, 150W

    820 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Controller Cloud Key cod: 747
    UniFi Controller Cloud Key Producător: Ubiquiti Networks

    Controller hardware pentru dispozitivele UniFi

    370 LEI
    Stoc: 6 buc

  • UniFi Security Gateway cod: 554
    UniFi Security Gateway Producător: Ubiquiti Networks

    Router gigabit, CPU Dual-Core MIPS64 @ 500MHz, RAM 512MB, flash 2GB, 3x LAN gigabit, port serial, management prin UniFi Controller

    promoţie
    535.8 LEI
    Stoc: 4 buc

  • UniFi Security Gateway PRO cod: 801
    UniFi Security Gateway PRO Producător: Ubiquiti Networks

    Router gigabit, CPU Dual-Core MIPS64 @ 1 GHz, RAM 2 GB, flash 4 GB, 2x LAN gigabit RJ45, 2x WAN gigabit RJ45/SFP (combinat), port serial, management prin UniFi Controller, carcasă rackabilă

    1290 LEI
    Stoc: 2 buc

  • UniFi Switch 16-150W cod: 835
    UniFi Switch 16-150W Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 16x Ethernet Gigabit, 2x SFP, 1x serial, throughput 18 Gbps, PoE 802.3af/at, montabil în rack

    1400 LEI
    Stoc: 3 buc

  • UniFi Switch 24 cod: 851
    UniFi Switch 24 Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 24x Ethernet Gigabit, 2x SFP, 1x serial, throughput 26 Gbps, montabil în rack

    950 LEI
    Stoc: 3 buc

  • UniFi Switch 24-250W cod: 692
    UniFi Switch 24-250W Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 24x Gigabit, 2x SFP, throughput 26 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    1850 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch 24-500W cod: 625
    UniFi Switch 24-500W Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 24x Gigabit, 2x SFP, throughput 26 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    2700 LEI
    La comandă

    Pentru comandă sunaţi la 0744-351-940 (Ivan)
  • UniFi Switch 48 cod: 852
    UniFi Switch 48 Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 24x Ethernet Gigabit, 2x SFP (1Gbps), 2x SFP+ (10 Gbps), 1x serial, throughput 70 Gbps, montabil în rack

    1850 LEI
    Stoc: 4 buc

  • UniFi Switch 8 cod: 997
    UniFi Switch 8 Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 8x Gigabit, throughput 8 Gbps, PoE-passthrough pe portul 8

    promoţie
    488.8 LEI
    Stoc: 2 buc

  • UniFi Switch 8-150W cod: 813
    UniFi Switch 8-150W Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 8x Gigabit, 2x SFP, throughput 10 Gbps, PoE 802.3af/at

    940 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Switch 8-60W cod: 996
    UniFi Switch 8-60W Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 8x Gigabit, throughput 8 Gbps, PoE 802.3af (pe 4 din porturile ethernet)

    650 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch 8-60W (bulk) cod: 1009
    UniFi Switch 8-60W (bulk) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 8x Gigabit, throughput 8 Gbps, PoE 802.3af (pe 4 din porturile ethernet)

    630 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  Coş de cumpărături
Coşul de cumpărături este gol.
  Garanţii

Echipamentele care s-au defectat în perioada de garanţie se trimit prin Fan Courier (NU alt curier!) la sediul Fan Courier Tulcea, cu menţiunea pentru Delta Web Telecom. Plata transportului va fi suportată de client.

De asemenea, înainte de a lua decizia de trimitere în garanţie, vă rugăm să solicitaţi suport tehnic la 0748-113-178, pentru a evita cheltuielile de transport în cazul în care problema se poate rezolva de la distanţă.

Pentru rezolvarea cât mai rapidă a garanţiilor, vă rugăm să puneţi în colet o scurtă descriere a problemei, ca să ştim ce anume trebuie verificat şi cum putem reproduce defectul.

Pentru detalii suplimentare vă rugăm să citiţi cu atenţie politica noastră referitoare la returnarea şi înlocuirea produselor.

  Licenţe Mikrotik RouterOS

Diferenţele dintre nivelurile de licenţiere le puteţi consulta aici.

Level 4 140 LEI
Level 5 270 LEI
Level 6 730 LEI

Notă: preţurile sunt cu TVA inclus.

Pentru informaţii legate de procedura de achiziţie a licenţei, vă rugăm să ne contactaţi.

  Politica de discount
Valoare comandă Discount
2.000 RON2%
4.000 RON3%
6.000 RON4%
8.000 RON5%

Clienţii fideli, a căror comenzi cumulate depăşesc valoarea de 10.000 RON vor beneficia întotdeauna de discountul de 5%, indiferent de valoarea comenzii.

La procentele de mai sus se mai aplică o reducere de 1% pentru comenzile plătite anticipat (cu OP).

Comenzile mai mari de 1000 Lei şi greutatea sub 5 Kg, expediate în zonele acoperite de FAN Courier, beneficiază de transport gratuit.

Reţineţi: produsele care sunt la promoţie şi la lichidare de stoc deja includ reduceri mari de preţ, la aceste produse nu se aplică discount-urile enumerate mai sus.

Produsul a fost adăugat în coş.