Ubiquiti Networks Mikrotik Zyxel ExtraLink RF Elements PC Engines CyberPower Bosi Tools
  • Adaptor utp mama-mama cod: 0140
    Adaptor utp mama-mama

    Adaptor utp mama-mama

    0.5 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • CCR1009-7G-1C-1S+ cod: 0933
    CCR1009-7G-1C-1S+ Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU TILE-Gx9 @ 1 GHz, 9 nuclee, 2GB RAM, 7 porturi gigabit, 1x SFP+, 1x RS232, 1x USB, 1x SD card, 1x microSD, RouterOS Level6, sursă de alimentare redundantă

    2230 LEI
    La comandă

  • CCR1009-7G-1C-1S+PC cod: 0899
    CCR1009-7G-1C-1S+PC Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU TILE-Gx9 @ 1 GHz, 9 nuclee, 2GB RAM, 7 porturi gigabit, 1x SFP+, 1x RS232, 1x USB, 1x SD card, 1x microSD, RouterOS Level6, carcasă 1U din aluminiu, răcire pasivă

    2160 LEI
    Stoc: 1 buc

  • CCR1009-7G-1C-PC cod: 0928
    CCR1009-7G-1C-PC Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU TILE-Gx9 @ 1 GHz, 9 nuclee, 1GB RAM, 7 porturi gigabit, 1x SFP, 1x RS232, 1x USB, RouterOS Level6, carcasă 1U din aluminiu, răcire pasivă

    1905 LEI
    La comandă

  • CCR1016-12G cod: 0310
    CCR1016-12G Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Tilera Tile-Gx16 @ 1.2 GHz, 16 nuclee, 2G RAM, 12 porturi gigabit, 1× USB, 1× serial RJ45, RouterOS (64 bit) Level6, carcasă rackabilă din aluminiu, sursă redundantă

    2700 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • CCR1016-12S-1S+ cod: 0506
    CCR1016-12S-1S+ Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Tilera Tile-Gx16 @ 1.2 GHz, 16 nuclee, 2G RAM, 12x SFP 1G, 1x SFP 10G, RouterOS v6 Level6, sursă redundantă, modul RJ45 SFP 10/100/1000M

    3300 LEI
    La comandă

  • CCR1036-12G-4S cod: 0311
    CCR1036-12G-4S Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Tilera Tile-Gx36 @ 1.2 GHz, 36 nuclee, 4G RAM, 12 porturi gigabit, 4x SFP, RouterOS v6 (64 bit) Level6, carcasă 1U din aluminiu

    4350 LEI
    La comandă

  • CCR1036-12G-4S-EM cod: 0431
    CCR1036-12G-4S-EM Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Tilera Tile-Gx36 @ 1.2 GHz, 36 nuclee, 16G RAM, 12 porturi gigabit, 4x SFP, RouterOS v6 (64 bit) Level6, carcasă 1U din aluminiu

    5170 LEI
    La comandă

  • CCR1036-8G-2S+ cod: 0432
    CCR1036-8G-2S+ Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Tilera Tile-Gx36 @ 1.2 GHz, 36 nuclee, 4G RAM, 8 porturi gigabit, 2× SFP 10G, 1× slot M.2 pentru SSD, RouterOS v6 (64 bit) Level6, sursă de alimentare redundantă, carcasă rackabilă 1U din aluminiu

    4650 LEI
    La comandă

  • CCR1036-8G-2S+EM cod: 0433
    CCR1036-8G-2S+EM Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Tilera Tile-Gx36 @ 1.2 GHz, 36 nuclee, 8G RAM, 8 porturi gigabit, 2× SFP 10G, 1× slot M.2 pentru SSD, RouterOS v6 (64 bit) Level6, sursă de alimentare redundantă, carcasă rackabilă 1U din aluminiu

    5400 LEI
    La comandă

  • CCR1072-1G-8S+ cod: 1045
    CCR1072-1G-8S+ Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Tilera Tile-Gx72 @ 1 GHz, 72 nuclee, 16G RAM, 8x SFP+ 10G, 1x ethernet gigabit, port serial, porturi pentru dispozitive de stocare suplimentare (USB, microSD, M.2 etc), RouterOS L6, sursă de alimentare redundantă, carcasă rackabilă

    12400 LEI
    La comandă

  • CRS106-1C-5S cod: 1072
    CRS106-1C-5S Producător: MikroTik

    Switch layer 3, 1x gigabit ethernet (combo SFP), 5x SFP (1G), CPU QCA8511 @ 400 MHz, RouterOS licenţă L5, carcasă desktop

    265 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • CRS109-8G-1S-2HND-IN cod: 0553
    CRS109-8G-1S-2HND-IN Producător: MikroTik

    Switch layer 3, 802.11b/g/n 30dBm, 8x gigabit ethernet, 1x SFP, 1x microUSB, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, RouterOS v6, licenţă level 5

    665 LEI
    Stoc: 2 buc

  • CRS112-8G-4S-IN cod: 0690
    CRS112-8G-4S-IN Producător: MikroTik

    Switch layer 3, 8x gigabit ethernet, 4x SFP gigabit, 1x serial, CPU QCA8511 @ 400 MHz, RouterOS Level 5

    640 LEI
    La comandă

  • CRS112-8P-4S-IN cod: 1180
    CRS112-8P-4S-IN Producător: MikroTik

    Switch layer 3, PoE out 802.3af/at, 8x gigabit ethernet, 4x SFP gigabit, 1x serial, CPU QCA8511 @ 400 MHz, RouterOS Level 5

    810 LEI
    Stoc: 3 buc

  • CRS125-24G-1S-2HND-IN cod: 0450
    CRS125-24G-1S-2HND-IN Producător: MikroTik

    Switch layer 3, 802.11b/g/n 30dBm, 24x gigabit ethernet, 1x SFP, 1x microUSB, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, RouterOS v6, licenţă level 5

    940 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • CRS125-24G-1S-IN cod: 0463
    CRS125-24G-1S-IN Producător: MikroTik

    Switch layer 3, 24x gigabit ethernet, 1x SFP, 1x microUSB, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, RouterOS v6, licenţă level 5

    860 LEI
    La comandă

  • CRS212-1G-10S-1S+IN cod: 0630
    CRS212-1G-10S-1S+IN Producător: MikroTik

    Switch layer 3, 1x Ethernet Gigabit, 10x SFP, 2x SFP+ (10G), port serial RJ45, CPU Qualcomm Atheros QCA8519 @ 400 MHz, RouterOS licenţă L5, carcasă desktop

    945 LEI
    La comandă

  • CRS305-1G-4S+IN cod: 1352
    CRS305-1G-4S+IN Producător: MikroTik

    Switch layer 3, 1× gigabit ethernet, 4× SFP+ (10G), CPU ARM @ 800 MHz, RouterOS / SwitchOS L5, carcasă desktop

    680 LEI
    Stoc: 3 buc

  • CRS309-1G-8S+IN cod: 1399
    CRS309-1G-8S+IN Producător: MikroTik

    Switch layer 3, 1× gigabit ethernet, 8× SFP+ (10G), 1× RS232, CPU ARM dualcore @ 800 MHz, RouterOS / SwitchOS L5, rackabil

    1180 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • CRS312-4C+8XG-RM cod: 1476
    CRS312-4C+8XG-RM Producător: MikroTik

    Switch layer 3, 8× ethernet 5G/10G, 4× combo ethernet 10G/SFP, port ethernet (10/100) pentru management, port serial RJ45, CPU @ 650 MHz, dualboot RouterOS / SwitchOS, licenţă L5, rackabil, sursă redundantă

    2610 LEI
    Stoc: 1 buc

  • CRS317-1G-16S+RM cod: 1086
    CRS317-1G-16S+RM Producător: MikroTik

    Switch layer 3, 16x SFP+ (10G), port ethernet (1G) pentru management, port serial RJ45, CPU @ 800 MHz, dualboot RouterOS / SwitchOS, licenţă L5, rackabil, sursă redundantă, răcire pasivă

    1750 LEI
    Stoc: 1 buc

  • CRS326-24G-2S+RM cod: 1284
    CRS326-24G-2S+RM Producător: MikroTik

    Switch layer 3, 24× gigabit ethernet, 2× SFP+ (10G), port serial RJ45, CPU ARM @ 800 MHz, dualboot RouterOS / SwitchOS, licenţă L5, rackabil

    890 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • CRS328-24P-4S+RM cod: 1199
    CRS328-24P-4S+RM Producător: MikroTik

    Switch layer 3, 24x gigabit ethernet, 4x SFP+ (10G), port serial RJ45, CPU ARM @ 800 MHz, dualboot RouterOS / SwitchOS, licenţă L5, rackabil, sursă 500 W, PoE out pe toate ieşirile, 802.3af/at şi pasiv

    1760 LEI
    Stoc: 1 buc

  • CRS328-4C-20S-4S+RM cod: 1247
    CRS328-4C-20S-4S+RM Producător: MikroTik

    Switch layer 3, 20× SFP (1G), 4× combo ETH/SFP (1G), 4× SFP+ (10G), port serial RJ45, CPU ARM @ 800 MHz, dualboot RouterOS / SwitchOS, licenţă L5, rackabil, sursă redundantă

    1675 LEI
    Stoc: 1 buc

  • CSS326-24G-2S+RM cod: 0935
    CSS326-24G-2S+RM Producător: MikroTik

    Switch cu management, 24x ethernet gigabit, 2x SFP+ (1.25G / 10G), CPU Marwell 98DX3216A1, 2MB RAM, tabela de adrese 16k, 4k VLAN-uri, sistem de operare SwOS, rackabil

    630 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • EdgeRouter 4 cod: 1195
    EdgeRouter 4 Producător: Ubiquiti Networks

    Router gigabit, CPU MIPS64 (quad-core) @ 1GHz, RAM 1 GB, 1x SFP, 3x LAN gigabit, rackabil cu ER-RMKIT

    970 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • EdgeRouter 6P cod: 1402
    EdgeRouter 6P Producător: Ubiquiti Networks

    Router gigabit, CPU MIPS64 (quad-core) @ 1GHz, RAM 1 GB, 1× SFP, 5× LAN gigabit cu PoE-out 24V, 1× serial RJ45, rackabil cu ER-RMKIT

    1125 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • EdgeRouter X cod: 0675
    EdgeRouter X Producător: Ubiquiti Networks

    Router gigabit, CPU MIPS1004Kc (dual-core) @ 880MHz, RAM 256 MB, 5x LAN gigabit, PoE out pe portul 5

    250 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • EdgeRouter X SFP cod: 0716
    EdgeRouter X SFP Producător: Ubiquiti Networks

    Router gigabit, CPU MIPS1004Kc (dual-core) @ 880MHz, RAM 256 MB, 1x SFP, 5x LAN gigabit, PoE out pe toate porturile ethernet

    400 LEI
    Stoc: 3 buc

  • EdgeSwitch 16 (150W) cod: 0736
    EdgeSwitch 16 (150W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 16x Gigabit, 2x SFP, throughput 18 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    1495 LEI
    La comandă

  • EdgeSwitch 24 (250W) cod: 0542
    EdgeSwitch 24 (250W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 24x Gigabit, 2x SFP, throughput 26 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    2090 LEI
    Stoc: 1 buc

  • EdgeSwitch 24 Lite cod: 0739
    EdgeSwitch 24 Lite Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 24x Gigabit, 2x SFP, throughput 26 Gbps, rackabil

    1010 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • EdgeSwitch 48 (500W) cod: 0596
    EdgeSwitch 48 (500W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 48x Gigabit, 2x SFP, 2x SFP+, throughput 70 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    3950 LEI
    La comandă

  • EdgeSwitch 48 (750W) cod: 0597
    EdgeSwitch 48 (750W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 48x Gigabit, 2x SFP, 2x SFP+, throughput 70 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    4850 LEI
    La comandă

  • EdgeSwitch 48 Lite cod: 0718
    EdgeSwitch 48 Lite Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 48x Gigabit, 2x SFP, 2x SFP+, throughput 70 Gbps, rackabil

    1950 LEI
    La comandă

  • EdgeSwitch 8 (150W) cod: 0889
    EdgeSwitch 8 (150W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 8x Gigabit, 2x SFP, throughput 10 Gbps, PoE 802.3af/at

    1050 LEI
    Stoc: 3 buc

  • EdgeSwitch ES-10X cod: 1458
    EdgeSwitch ES-10X Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 8× Gigabit, 2× SFP, throughput 10 Gbps, PoE-in pe portul 1, PoE-out pe portul 8 (24V)

    540 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • EdgeSwitch ES-10XP cod: 1459
    EdgeSwitch ES-10XP Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 8× Gigabit, 2× SFP, throughput 10 Gbps, PoE-out pasiv pe toate porturile ethernet (24V)

    610 LEI
    Stoc: 1 buc

  • EdgeSwitch ES-16-XG cod: 0869
    EdgeSwitch ES-16-XG Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management de mare capacitate, 12x SFP+ 10G, 4x RJ45 10G, throughput 160 Gbps, rată de forwardare 238.1 Mpps, port serial, rackabil

    2900 LEI
    La comandă

  • EdgeSwitch ES-5XP cod: 1303
    EdgeSwitch ES-5XP Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 5 porturi gigabit, ieşire PoE 24V, 60W

    440 LEI
    Stoc: 2 buc

  • EdgeSwitch ES-8XP cod: 1273
    EdgeSwitch ES-8XP Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 8 porturi gigabit, ieşire PoE 24/48V, 150W

    900 LEI
    În curând

    Disponibil începând cu:
    17 iunie 2020
  • EdgeSwitch Fiber (ES-12F) cod: 0832
    EdgeSwitch Fiber (ES-12F) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 8x SFP 100/1000, 4x SFP 1G, 4x ethernet 10/100/1000, throughput 16 Gbps, rată de forwardare 23.81 Mpps, rackabil

    1025 LEI
    Stoc: 1 buc

  • FiberPoe Gen2 cod: 1485
    FiberPoe Gen2 Producător: Ubiquiti Networks

    Media-convertor fibră optică / ethernet cu ieşire PoE gigabit, de exterior

    155 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • hEX (RB750Gr3) cod: 0868
    hEX (RB750Gr3) Producător: MikroTik

    SOHO Router, 5 porturi ethernet gigabit, CPU dual-core MT7621A @ 880 MHz, RAM 256 MB, 1x USB 2.0, slot microSD, RouterOS Level 4, accelerare hardware pentru IPsec (~470 Mbps)

    270 LEI
    Stoc: 2 buc

  • hEX PoE (RB960PGS) cod: 0876
    hEX PoE (RB960PGS) Producător: MikroTik

    SOHO Router, port SFP (1 Gbps), 5 porturi ethernet gigabit, CPU QCA9557 @ 800 MHz, RAM 128 MB, PoE out 802.3at pe porturile 2...5, RouterOS Level 4

    360 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • hEX S (RB760iGS) cod: 1262
    hEX S (RB760iGS) Producător: MikroTik

    SOHO Router, 5 porturi ethernet gigabit, CPU dual-core MT7621A @ 880 MHz, RAM 256 MB, 1× SFP 1.25 Gbit/s, 1× USB 2.0, slot microSD, RouterOS Level 4, accelerare hardware pentru IPsec (~470 Mbps), PoE-out pe portul 5

    310 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Kit SFP 1.25Gbps 3km (UF-SM-1G-S) cod: 0897
    Kit SFP 1.25Gbps 3km (UF-SM-1G-S) Producător: Ubiquiti Networks

    Pereche de module SFP, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, 1.25Gbps, 3km

    125 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Kit SFP MM 1.25G, 550m (UF-MM-1G) cod: 1336
    Kit SFP MM 1.25G, 550m (UF-MM-1G) Producător: Ubiquiti Networks

    Pereche de module SFP, multi-mode, conector LC, 850/850 nm, 1.25 Gbps, 550m

    94 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Kit SFP MM 10G, 300m (UF-MM-10G) cod: 1633
    Kit SFP MM 10G, 300m (UF-MM-10G) Producător: Ubiquiti Networks

    Pereche de module SFP+, multi-mode, conector LC, 850/850 nm, 10 Gbps, 300m

    215 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Kit SFP+ 10Gbps 10km (UF-SM-10G) cod: 1576
    Kit SFP+ 10Gbps 10km (UF-SM-10G) Producător: Ubiquiti Networks

    Pereche de module SFP+, single-mode, duplex, conector 2× LC, 1310 nm, 10Gbps, 10km

    470 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Kit SFP+ 10Gbps 10km (UF-SM-10G-S) cod: 0898
    Kit SFP+ 10Gbps 10km (UF-SM-10G-S) Producător: Ubiquiti Networks

    Pereche de module SFP+, single-mode, conector LC, 1270/1330 nm, 10Gbps, 10km

    850 LEI
    În curând

    Disponibil începând cu:
    15 iulie 2020
  • Manşon protecţie RJ45, albastru cod: 1367
    Manşon protecţie RJ45, albastru Producător: Netrack

    Accesoriu pentru protecţia pinului de blocare a conectorului RJ45

    0.2 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Manşon protecţie RJ45, gri cod: 1366
    Manşon protecţie RJ45, gri Producător: Netrack

    Accesoriu pentru protecţia pinului de blocare a conectorului RJ45

    0.2 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Manşon protecţie RJ45, negru cod: 1227
    Manşon protecţie RJ45, negru Producător: Netrack

    Accesoriu pentru protecţia pinului de blocare a conectorului RJ45

    0.2 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Manşon protecţie RJ45, roşu cod: 1226
    Manşon protecţie RJ45, roşu Producător: Netrack

    Accesoriu pentru protecţia pinului de blocare a conectorului RJ45

    0.2 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Manşon protecţie RJ45, verde cod: 1228
    Manşon protecţie RJ45, verde Producător: Netrack

    Accesoriu pentru protecţia pinului de blocare a conectorului RJ45

    0.2 LEI
    Stoc: 80+ buc

  • Mufă UTP RJ45 Cat6 ecranată Gembird cod: 1245
    Mufă UTP RJ45 Cat6 ecranată Gembird Producător: Gembird

    Conector RJ45 pentru cabluri FTP/SFTP, Cat. 6, culoare alb-trasparent

    0.8 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Mufă UTP RJ45 ecranată Gembird cod: 1202
    Mufă UTP RJ45 ecranată Gembird Producător: Gembird

    Conector RJ45 pentru cabluri UTP/FTP/SFTP, Cat. 5e, culoare alb-trasparent

    0.5 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • NanoSwitch cod: 1230
    NanoSwitch Producător: Ubiquiti Networks

    Switch gigabit outdoor, fără management, 4x LAN gigabit RJ45, carcasă rezistentă la intemperii, 3x PoE-out 24V, putere totală 24W

    187 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Patchcord SFP+ 10Gbps (UDC-1) cod: 1055
    Patchcord SFP+ 10Gbps (UDC-1) Producător: Ubiquiti Networks

    UniFi Direct Attach Copper, 10 Gbps, lungime 1m

    90 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Patchcord SFP+ 10Gbps (UDC-2) cod: 1056
    Patchcord SFP+ 10Gbps (UDC-2) Producător: Ubiquiti Networks

    UniFi Direct Attach Copper, 10 Gbps, lungime 2m

    115 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Patchcord SFP+ 10Gbps (UDC-3) cod: 1057
    Patchcord SFP+ 10Gbps (UDC-3) Producător: Ubiquiti Networks

    UniFi Direct Attach Copper, 10 Gbps, lungime 3m

    140 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Patchpanel Digitus STP Cat5e 24-port (DN-91524S) cod: 1645
    Patchpanel Digitus STP Cat5e 24-port (DN-91524S) Producător: Digitus

    Patchpanel pentru organizarea cablurilor ethernet în rack 19", 1U, 24× porturi, tip STP/Cat5e, culoare gri

    155 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Patchpanel Digitus STP Cat6 24-port (DN-91624S) cod: 1646
    Patchpanel Digitus STP Cat6 24-port (DN-91624S) Producător: Digitus

    Patchpanel pentru organizarea cablurilor ethernet în rack 19", 1U, 24× porturi, tip STP/Cat6, culoare gri

    190 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Patchpanel Digitus UTP Cat5e 24-port (DN-91524U) cod: 1643
    Patchpanel Digitus UTP Cat5e 24-port (DN-91524U) Producător: Digitus

    Patchpanel pentru organizarea cablurilor ethernet în rack 19", 1U, 24× porturi, tip UTP/Cat5e, culoare neagră

    82 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Patchpanel Digitus UTP Cat6 24-port (DN-91624U) cod: 1644
    Patchpanel Digitus UTP Cat6 24-port (DN-91624U) Producător: Digitus

    Patchpanel pentru organizarea cablurilor ethernet în rack 19", 1U, 24× porturi, tip UTP/Cat6, culoare neagră

    120 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Powerline Zyxel PLA5405 v2 Twin cod: 1177
    Powerline Zyxel PLA5405 v2 Twin Producător: Zyxel

    Transmisie de date TCP/IP prin reţeaua electrică de 220V, port ethernet gigabit, kit format din două unităţi, distanţă maximă 300m

    320 LEI
    La comandă

  • PWR-LINE  EU (PL7400) cod: 1613
    PWR-LINE EU (PL7400) Producător: MikroTik

    Extensie de tip power-line pentru pentru transmiterea datelor prin reţeaua electrică de 220V, conexiune prin microUSB, 100 Mbit, compatibilitate cu echipamente Mikrotik

    133 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • PWR-LINE AP (PL7411-2nD) cod: 1615
    PWR-LINE AP (PL7411-2nD) Producător: MikroTik

    Access point 2.4 GHz cu capabilitate de conexiune prin reţeaua de 220V, 802.11 b/g/n, dual-chain, TX power 22 dBm, 1× ethernet 10/100, RouterOS L4

    195 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • PWR-LINE PRO (PL7510Gi) cod: 1614
    PWR-LINE PRO (PL7510Gi) Producător: MikroTik

    Extensie de tip power-line pentru transmiterea datelor prin reţeaua electrică de 220V, lungime cablu de alimentare 30 cm, standard HomePlug AV2, chipset QCA7550, port ethernet gigabit, PoE out 24V/8W

    260 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • RB1100AHx4 Dude Edition cod: 1039
    RB1100AHx4 Dude Edition Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Annapurna Alpine AL21400 @ 1.4GHz, quad Cortex A15, 1G RAM, SSD 60GB, 2x SATA3, 13 porturi gigabit, accelerator IPsec (2.2Gbps cu AES128), RouterOS Level6, carcasă rackabilă, sursă redundantă, răcire pasivă

    1530 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • RB2011iL-IN cod: 0291
    RB2011iL-IN Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, 64M RAM, 5x Gigabit, 5x Fast Ethernet, RouterOS Level4

    450 LEI
    Stoc: 2 buc

  • RB2011iL-RM cod: 0414
    RB2011iL-RM Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, 64M RAM, 5x Gigabit, 5x Fast Ethernet, injector PoE pe Ether10, RouterOS Level 4

    440 LEI
    Stoc: 1 buc

  • RB2011iLS-IN cod: 0336
    RB2011iLS-IN Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, 64M RAM, 5x Gigabit, 5x Fast Ethernet, port SFP, RouterOS L4

    470 LEI
    Stoc: 2 buc

  • RB2011UiAS-2HnD-IN cod: 0408
    RB2011UiAS-2HnD-IN Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, 128M RAM, 802.11b/g/n 30 dBm, 5x Gigabit, 5x Fast Ethernet, port serial, microUSB, port SFP, touchscreen LCD, RouterOS Level 5

    560 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • RB2011UiAS-IN cod: 0335
    RB2011UiAS-IN Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, 128M RAM, 5x Gigabit, 5x Fast Ethernet, port serial, microUSB, port SFP, touchscreen LCD, RouterOS Level 5

    525 LEI
    Stoc: 3 buc

  • RB2011UiAS-RM cod: 0385
    RB2011UiAS-RM Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, 128M RAM, 5x Gigabit, 5x Fast Ethernet, port serial, microUSB, port SFP, touchscreen LCD, RouterOS Level 5

    535 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • RB260GS (CSS106-5G-1S) cod: 0409
    RB260GS (CSS106-5G-1S) Producător: MikroTik

    Switch cu management, 5 porturi gigabit, port SFP, CPU Taifatech TF470, 96K SRAM, SwOS

    190 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • RB260GSP cod: 0489
    RB260GSP Producător: MikroTik

    Switch cu management, 5 porturi gigabit, PoE out pe porturile 2-5, port SFP, CPU Taifatech TF470, 96K SRAM, SwOS

    252 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • RB3011UiAS-RM cod: 0740
    RB3011UiAS-RM Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU IPQ-8064 @ 1.4 GHz, 1GB RAM, 10x LAN Gigabit, USB 3.0, PoE-out pe Ether10, RouterOS Level 5, rackabil 1U

    790 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN cod: 1374
    RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN Producător: MikroTik

    Router gigabit, 802.11a/b/g/n/ac 33 dBm, CPU quadcore ARM AL21400 @ 1.4 GHz, 1GB RAM, 10× LAN 10/100/1000 Mbps, 1× SFP+ 10 Gbps, serial RJ45, PoE-out pe Ether10, RouterOS Level 5, carcasă desktop, accelerare IPSec

    1130 LEI
    Stoc: 2 buc

  • RB4011IGS+RM cod: 1348
    RB4011IGS+RM Producător: MikroTik

    Router gigabit, CPU quadcore ARM AL21400 @ 1.4 GHz, 1GB RAM, 10× LAN 10/100/1000 Mbps, 1× SFP+ 10 Gbps, serial RJ45, PoE-out pe Ether10, RouterOS Level 5, rackabil 1U, accelerare IPSec

    880 LEI
    Stoc: 3 buc

  • S+2332LC10D cod: 1405
    S+2332LC10D Producător: MikroTik

    Pereche de module SFP+, single-mode, conector LC/UPC, 1270/1330 nm, 10Gbps, 10km

    1500 LEI
    La comandă

  • S+31DLC10D cod: 0520
    S+31DLC10D Producător: MikroTik

    Transceiver optic SFP+, 10G, conector Dual LC, lungime de undă 1310nm, distanţă maximă 10 Km, single mode

    630 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • S+85DLC03D cod: 1648
    S+85DLC03D Producător: MikroTik

    Transceiver optic SFP+, 10G, conector Dual LC/UPC, lungime de undă 850nm, distanţă maximă 300 m, multi-mode

    260 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • S+AO0005 cod: 1574
    S+AO0005 Producător: MikroTik

    SFP+ 5m optic direct attach cable, 10 Gbps

    220 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • S+DA0001 cod: 0557
    S+DA0001 Producător: MikroTik

    SFP+ 1m direct attach cable, 10 Gbps

    130 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • S+DA0003 cod: 0558
    S+DA0003 Producător: MikroTik

    SFP+ 3m direct attach cable, 10 Gbps

    170 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • S+RJ10 cod: 1184
    S+RJ10 Producător: MikroTik

    Modul SFP+/RJ45, 10 Gbps

    275 LEI
    Stoc: 1 buc

  • S-3553LC20D cod: 0350
    S-3553LC20D Producător: MikroTik

    Pereche de transceivere optice, 1.25G, single mode, T1310nm/R1550nm, distanţă 20km

    310 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • S-85DLC05D cod: 0349
    S-85DLC05D Producător: MikroTik

    Transceiver optic SFP, 1.25G, conector Dual LC, lungime de undă 850nm, distanţă maximă 550m

    79 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • S-RJ01 cod: 0556
    S-RJ01 Producător: MikroTik

    Modul gigabit SFP/RJ45

    130 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • SFP UF-RJ45-1G cod: 1266
    SFP UF-RJ45-1G Producător: Ubiquiti Networks

    Modul gigabit SFP/RJ45

    83 LEI
    Stoc: 1 buc

  • SFP YT-OC24-03A/03B LC (3Km) cod: 0938
    SFP YT-OC24-03A/03B LC (3Km) Producător: ExtraLink

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, distanţă 3km

    100 LEI
    Stoc: 15+ buc

  • SFP YT-OC24-03A/03B SC (3Km) cod: 0939
    SFP YT-OC24-03A/03B SC (3Km) Producător: ExtraLink

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector SC, 1310/1550 nm, distanţă 3km

    100 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • SFP YT-OC24-20 LC (20km) cod: 0854
    SFP YT-OC24-20 LC (20km) Producător: ExtraLink

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, distanţă 20km

    110 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • SFP YT-OC24-20 SC (20km) cod: 1119
    SFP YT-OC24-20 SC (20km) Producător: ExtraLink

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector SC, 1310/1550 nm, distanţă 20km

    110 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Switch Zyxel ES1100-16P cod: 0964
    Switch Zyxel ES1100-16P Producător: Zyxel

    Switch PoE fără management, EEE 802.3af, 16 porturi 10/100 (din care 8 porturi sunt PoE), putere PoE 125W, throughput 3.2 Gbps, răcire cu ventilator, conformitate IEEE 802.3az, garanţie 5 ani

    570 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Switch Zyxel ES1100-8P cod: 0968
    Switch Zyxel ES1100-8P Producător: Zyxel

    Switch PoE fără management, IEEE 802.3af, 8 porturi 10/100 (din care 4 porturi sunt PoE), putere PoE 64W, throughput 1.6 Gbps, răcire pasivă, conformitate IEEE 802.3az, garanţie 5 ani

    350 LEI
    La comandă

  • Switch Zyxel GS-105B V3 cod: 1047
    Switch Zyxel GS-105B V3 Producător: Zyxel

    Switch fără management, 5 porturi gigabit, throughput 10 Gbps, port-based QoS (prioritizare), conformitate IEEE 802.3az, garanţie 5 ani

    103 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Switch Zyxel GS-105S v2 cod: 1090
    Switch Zyxel GS-105S v2 Producător: Zyxel

    Switch fără management, 5 porturi gigabit, throughput 10 Gbps, port-based QoS (prioritizare), conformitate IEEE 802.3az

    83 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Switch Zyxel GS-108B V3 cod: 1046
    Switch Zyxel GS-108B V3 Producător: Zyxel

    Switch fără management, 8 porturi gigabit, throughput 16 Gbps, port-based QoS (prioritizare), conformitate IEEE 802.3az, garanţie 5 ani

    130 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Switch Zyxel GS-108S v2 cod: 1091
    Switch Zyxel GS-108S v2 Producător: Zyxel

    Switch fără management, 8 porturi gigabit, throughput 16 Gbps, port-based QoS (prioritizare), conformitate IEEE 802.3az

    130 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Switch Zyxel GS1100-10HP cod: 0966
    Switch Zyxel GS1100-10HP Producător: Zyxel

    Switch PoE fără management, IEEE 802.3af/at, 8x ethernet gigabit (toate sunt cu PoE), 2x SFP, putere PoE 130W, throughput 20 Gbps, răcire pasivă, conformitate IEEE 802.3az, garanţie 5 ani

    660 LEI
    La comandă

  • Switch Zyxel GS1100-16 cod: 0969
    Switch Zyxel GS1100-16 Producător: Zyxel

    Switch gigabit fără management, 16 porturi, throughput 32 Gbps, răcire pasivă, conformitate IEEE 802.3az, rackabil, garanţie 5 ani

    305 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Switch Zyxel GS1100-24E cod: 0965
    Switch Zyxel GS1100-24E Producător: Zyxel

    Switch gigabit fără management, 24 porturi, throughput 48 Gbps, răcire pasivă, conformitate IEEE 802.3az, rackabil, garanţie 5 ani

    460 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Switch Zyxel GS1100-8HP cod: 0967
    Switch Zyxel GS1100-8HP Producător: Zyxel

    Switch PoE fără management, EEE 802.3af/at, 8 porturi gigabit (din care 4 sunt PoE), putere PoE 75W, throughput 16 Gbps, răcire pasivă, conformitate IEEE 802.3az, garanţie 5 ani

    430 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Switch Zyxel GS1200-5 cod: 1432
    Switch Zyxel GS1200-5 Producător: Zyxel

    Switch cu web-management, 5× porturi ethernet gigabit, VLAN (802.1Q), prioritizare (CoS 802.1p şi QoS port-based, configurabil), link-aggregation, carcasă metalică, garanţie 5 ani

    125 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Switch Zyxel GS1200-5HP v2 cod: 1434
    Switch Zyxel GS1200-5HP v2 Producător: Zyxel

    Switch PoE+ (802.3at) cu web-management, 5× porturi ethernet gigabit (4 sunt cu PoE+), putere PoE 60W, VLAN (802.1Q), prioritizare (CoS 802.1p şi QoS port-based, configurabil), link-aggregation, carcasă metalică, garanţie 5 ani

    340 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Switch Zyxel GS1200-8 cod: 1433
    Switch Zyxel GS1200-8 Producător: Zyxel

    Switch cu web-management, 8× porturi ethernet gigabit, VLAN (802.1Q), prioritizare (CoS 802.1p şi QoS port-based, configurabil), link-aggregation, carcasă metalică, garanţie 5 ani

    172 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Switch Zyxel GS1200-8HP v2 cod: 1435
    Switch Zyxel GS1200-8HP v2 Producător: Zyxel

    Switch PoE+ (802.3at) cu web-management, 8× porturi ethernet gigabit (4 sunt cu PoE+), putere PoE 60W, VLAN (802.1Q), prioritizare (CoS 802.1p şi QoS port-based, configurabil), link-aggregation, carcasă metalică, garanţie 5 ani

    405 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Switch Zyxel GS1920-24HP cod: 1106
    Switch Zyxel GS1920-24HP Producător: Zyxel

    Switch PoE+ cu web-management, IEEE 802.3at, 4x combo gigabit SFP/RJ45, 24x ethernet gigabit (toate sunt cu PoE+), putere PoE 375W, throughput 56 Gbps, garanţie 5 ani

    1770 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • SXTsq Lite60 cod: 1346
    SXTsq Lite60 Producător: MikroTik

    CPE în banda de 60 GHz, standard 802.11ad, CPU MIPS @ 650 MHz, RAM 64 MB, LAN 10/100 Mbps, distanţă 200 m, RouterOS L3

    320 LEI
    Stoc: 1 buc

  • ToughCable Connector cod: 0099
    ToughCable Connector Producător: Ubiquiti Networks

    Conector RJ45, compatibil cu ToughCable, protecţie anti-ESD

    2.5 LEI
    Stoc: 460+ buc

  • ToughCable Connector Ground cod: 0473
    ToughCable Connector Ground Producător: Ubiquiti Networks

    Conector RJ45, compatibil cu ToughCable, protecţie anti-ESD

    4.5 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • UF-RJ45-10G cod: 1582
    UF-RJ45-10G Producător: Ubiquiti Networks

    Modul SFP+/RJ45, 10 Gbps

    355 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Cloud Key Gen2 cod: 1445
    UniFi Cloud Key Gen2 Producător: Ubiquiti Networks

    Controller hardware pentru dispozitive Ubiquiti UniFi (hotspot-uri, routere, switch-uri), eMMC 32 GB, CPU ARM APQ8053 8-core, RAM 2 GB, carcasă din aluminiu anodizat

    950 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Cloud Key Gen2 Plus cod: 1371
    UniFi Cloud Key Gen2 Plus Producător: Ubiquiti Networks

    Controller hardware şi NVR pentru hotspot-urile şi camerele de supraveghere Ubiquiti UniFi, SATA 1 TB 2.5", CPU ARM APQ8053 8-core, RAM 3 GB, maximum 20 camere

    1035 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • UniFi Controller Cloud Key cod: 0747
    UniFi Controller Cloud Key Producător: Ubiquiti Networks

    Controller hardware pentru dispozitivele UniFi

    400 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • UniFi Dream Machine Pro (UDM-Pro) cod: 1649
    UniFi Dream Machine Pro (UDM-Pro) Producător: Ubiquiti Networks

    Router enteprise-class, dual-WAN (SFP+ 10G / RJ45 1G), LAN 1× SFP+ 10G / 8× RJ45 1G, CPU Quad ARM Cortex-A57 Core @ 1.7 GHz, RAM 4 GB DDR4, funcţii: security gateway / firewall / VPN / UniFi Controller / NVR

    2140 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • UniFi Security Gateway cod: 0554
    UniFi Security Gateway Producător: Ubiquiti Networks

    Router gigabit, CPU Dual-Core MIPS64 @ 500MHz, RAM 512MB, flash 2GB, 3x LAN gigabit, port serial, management prin UniFi Controller

    565 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • UniFi Security Gateway PRO cod: 0801
    UniFi Security Gateway PRO Producător: Ubiquiti Networks

    Router gigabit, CPU Dual-Core MIPS64 @ 1 GHz, RAM 2 GB, flash 4 GB, 2x LAN gigabit RJ45, 2x WAN gigabit RJ45/SFP (combinat), port serial, management prin UniFi Controller, carcasă rackabilă

    1420 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • UniFi Switch 16 PoE Gen2 (42 W) cod: 1609
    UniFi Switch 16 PoE Gen2 (42 W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE+ cu management, 16× Ethernet Gigabit, 1× in-band management, 2× SFP, throughput 18 Gbps, PoE 802.3af/at (pe 8 dintre porturile ethernet), buget PoE+ 42 W, montabil în rack, răcire pasivă (fan-less)

    1595 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Switch 16-150W cod: 0835
    UniFi Switch 16-150W Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 16x Ethernet Gigabit, 2x SFP, 1x serial, throughput 18 Gbps, PoE 802.3af/at, montabil în rack

    1550 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch 24 cod: 0851
    UniFi Switch 24 Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 24× Ethernet Gigabit, 2× SFP, 1× serial, throughput 26 Gbps, montabil în rack

    1060 LEI
    Stoc: 2 buc

  • UniFi Switch 24 PoE Gen2 (95 W) cod: 1610
    UniFi Switch 24 PoE Gen2 (95 W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE+ cu management, 24× Ethernet Gigabit, 1× in-band management, 2× SFP, throughput 26 Gbps, PoE+ 802.3af/at (pe 16 dintre porturile ethernet), buget PoE 95 W, montabil în rack, răcire pasivă (fan-less)

    2020 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Switch 24-250W cod: 0692
    UniFi Switch 24-250W Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 24x Gigabit, 2x SFP, throughput 26 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    2060 LEI
    Stoc: 2 buc

  • UniFi Switch 24-500W cod: 0625
    UniFi Switch 24-500W Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 24x Gigabit, 2x SFP, throughput 26 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    2830 LEI
    La comandă

  • UniFi Switch 48 cod: 0852
    UniFi Switch 48 Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 48× Ethernet Gigabit, 2× SFP (1Gbps), 2× SFP+ (10 Gbps), 1× serial, throughput 70 Gbps, montabil în rack

    2030 LEI
    Stoc: 2 buc

  • UniFi Switch 48-500W cod: 1634
    UniFi Switch 48-500W Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 48× LAN (10/100/1000M), 2× SFP (1G), 2× SFP+ (10G), throughput 70 Gbps, PoE 802.3af/at + 24V, rackabil

    4150 LEI
    La comandă

  • UniFi Switch 48-750W cod: 1403
    UniFi Switch 48-750W Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 48× LAN (10/100/1000M), 2× SFP (1G), 2× SFP+ (10G), throughput 70 Gbps, PoE 802.3af/at + 24V, rackabil

    4960 LEI
    La comandă

  • UniFi Switch 8 cod: 0997
    UniFi Switch 8 Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 8x Gigabit, throughput 8 Gbps, PoE-passthrough pe portul 8

    520 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • UniFi Switch 8 (bulk) cod: 1173
    UniFi Switch 8 (bulk) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 8x Gigabit, throughput 8 Gbps, PoE-passthrough pe portul 8

    promoţie
    350 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • UniFi Switch 8-150W cod: 0813
    UniFi Switch 8-150W Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 8x Gigabit, 2x SFP, throughput 10 Gbps, PoE 802.3af/at

    1050 LEI
    Stoc: 3 buc

  • UniFi Switch 8-60W cod: 0996
    UniFi Switch 8-60W Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 8x Gigabit, throughput 8 Gbps, PoE 802.3af (pe 4 din porturile ethernet)

    605 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • UniFi Switch 8-60W (bulk) cod: 1009
    UniFi Switch 8-60W (bulk) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 8x Gigabit, throughput 8 Gbps, PoE 802.3af (pe 4 din porturile ethernet)

    555 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch Flex cod: 1564
    UniFi Switch Flex Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, outdoor, 5× Ethernet Gigabit, PoE-in 802.3 af/at/bt (port 1), PoE-out 802.3af (port 2 - 5, pini 1,2+ / 3,6-), putere maximă 46W

    525 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • UniFi Switch Pro 24 PoE Gen2 (400 W) cod: 1611
    UniFi Switch Pro 24 PoE Gen2 (400 W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE+ cu management, 24× Ethernet Gigabit, 1× in-band management, 2× SFP+ 10G, throughput 44 Gbps, PoE+ 802.3af/at (pe 16 dintre porturile ethernet), PoE++ 802.3bt (pe 8 dintre porturile ethernet), buget PoE 400 W, montabil în rack, zgomot redus

    3750 LEI
    La comandă

  • UniFi Switch Pro 48 PoE Gen2 (600 W) cod: 1612
    UniFi Switch Pro 48 PoE Gen2 (600 W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE+ cu management, 48× Ethernet Gigabit, 1× in-band management, 4× SFP+ 10G, throughput 88 Gbps, PoE+ 802.3af/at (pe 40 dintre porturile ethernet), PoE++ 802.3bt (pe 8 dintre porturile ethernet), buget PoE 600 W, montabil în rack, zgomot redus

    5700 LEI
    La comandă

  • UniFi Switch US-16-XG cod: 1217
    UniFi Switch US-16-XG Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management de mare capacitate, 12x SFP+ 10G, 4x RJ45 10G, throughput 160 Gbps, rată de forwardare 238.1 Mpps, port serial, rackabil

    2950 LEI
    La comandă

  • Wireless Wire (RBwAPG-60ad kit) cod: 1157
    Wireless Wire (RBwAPG-60ad kit) Producător: MikroTik

    Link wireless gigabit, bandă 60 GHz, standard 802.11ad, CPU ARM @ 716MHz quadcore, RAM 256 MB, distanţă 1 ... 150 m, RouterOS L3, kit format din două unităţi

    915 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Wireless Wire Dish (RBLHGG-60ad kit) cod: 1359
    Wireless Wire Dish (RBLHGG-60ad kit) Producător: MikroTik

    Link wireless gigabit, bandă 60 GHz, standard 802.11ad, CPU ARM @ 716MHz quadcore, RAM 256 MB, distanţă 1500 m, RouterOS L3, kit format din două unităţi

    1330 LEI
    Stoc: 1 buc

  Coş de cumpărături
Coşul de cumpărături este gol.
  Garanţii

Echipamentele care s-au defectat în perioada de garanţie se trimit prin Fan Courier (NU alt curier!) la sediul Fan Courier Tulcea, cu menţiunea pentru Delta Web Telecom. Plata transportului va fi suportată de client.

De asemenea, înainte de a lua decizia de trimitere în garanţie, vă rugăm să solicitaţi suport tehnic la 0748-113-178, pentru a evita cheltuielile de transport în cazul în care problema se poate rezolva de la distanţă.

Pentru rezolvarea cât mai rapidă a garanţiilor, vă rugăm să puneţi în colet o scurtă descriere a problemei, ca să ştim ce anume trebuie verificat şi cum putem reproduce defectul.

Pentru detalii suplimentare vă rugăm să citiţi cu atenţie politica noastră referitoare la returnarea şi înlocuirea produselor.

  Politica de discount
Valoare comandă Discount
2.000 RON2%
4.000 RON3%
6.000 RON4%
8.000 RON5%

Clienţii fideli, a căror comenzi cumulate depăşesc valoarea de 10.000 RON vor beneficia întotdeauna de discountul de 5%, indiferent de valoarea comenzii.

La procentele de mai sus se mai aplică o reducere de 1% pentru comenzile plătite anticipat (cu OP).

Comenzile mai mari de 1000 Lei şi greutatea sub 5 Kg, expediate în zonele acoperite de FAN Courier, beneficiază de transport gratuit.

Reţineţi: produsele care sunt la promoţie şi la lichidare de stoc deja includ reduceri mari de preţ, la aceste produse nu se aplică discount-urile enumerate mai sus.

Produsul a fost adăugat în coş.