Ubiquiti Networks Mikrotik TP-Link Tuolima ExtraLink PC Engines Bosi Tools

Routere, switch-uri, module SFP

  • Adaptor UTP mamă/mamă Adex Cod intern: 2279
    Adaptor UTP mamă/mamă Adex

    Adaptor pentru cuplarea cablurilor UTP cu conector RJ45

    5 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • CCR1016-12S-1S+ Cod intern: 0506
    CCR1016-12S-1S+ Producător: MikroTik Cod produs: CCR1016-12S-1S+

    Router gigabit, CPU Tilera Tile-Gx16 @ 1.2 GHz, 16 nuclee, 2G RAM, 12x SFP 1G, 1x SFP 10G, RouterOS v6 Level6, sursă redundantă, modul RJ45 SFP 10/100/1000M

    3560 LEI
    Stoc: 1 buc

  • CCR2004-16G-2S+ Cod intern: 1947
    CCR2004-16G-2S+ Producător: MikroTik Cod produs: CCR2004-16G-2S+

    Router gigabit, CPU arhitectură ARM quadcore @ 1700 MHz, flash NAND 128 MB, RAM DDR4 4GB ECC, 16× gigabit ethernet, 2× SFP+ (10 Gbps), sursă de alimentare redundantă, RouterOS L6, carcasă rackabilă 1U

    2230 LEI
    Stoc: 1 buc

  • CCR2004-1G-12S+2XS Cod intern: 1676
    CCR2004-1G-12S+2XS Producător: MikroTik Cod produs: CCR2004-1G-12S+2XS

    Router gigabit, CPU arhitectură ARM quadcore @ 1700 MHz, flash NAND 128 MB, RAM DDR4 4GB ECC, 12× SFP+ (10 Gbps), 2× SFP28 (25 Gbps), sursă de alimentare redundantă, RouterOS L6, carcasă rackabilă 1U

    2830 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • CCR2116-12G-4S+ Cod intern: 2222
    CCR2116-12G-4S+ Producător: MikroTik Cod produs: CCR2116-12G-4S+

    Router gigabit, CPU arhitectură ARM 16-core @ 2 GHz, flash NAND 128 MB, RAM DDR4 16GB, 13× gigabit ethernet, 4× SFP+ (10 Gbps), slot M.2 PCIE, sursă de alimentare redundantă, RouterOS L6 v7, carcasă rackabilă 1U

    4750 LEI
    Stoc: 1 buc

  • CRS112-8P-4S-IN Cod intern: 1180
    CRS112-8P-4S-IN Producător: MikroTik Cod produs: CRS112-8P-4S-IN

    Switch layer 3, PoE out 802.3af/at, 8x gigabit ethernet, 4x SFP gigabit, 1x serial, CPU QCA8511 @ 400 MHz, RouterOS Level 5, rackabil

    1005 LEI
    Stoc: 3 buc

  • CRS125-24G-1S-2HND-IN Cod intern: 0450
    CRS125-24G-1S-2HND-IN Producător: MikroTik Cod produs: CRS125-24G-1S-2HND-IN

    Switch layer 3, 802.11b/g/n 30dBm, 24x gigabit ethernet, 1x SFP, 1x microUSB, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, RouterOS v6, licenţă level 5

    1130 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • CRS309-1G-8S+IN Cod intern: 1399
    CRS309-1G-8S+IN Producător: MikroTik Cod produs: CRS309-1G-8S+IN

    Switch layer 3, 1× gigabit ethernet, 8× SFP+ (10G), 1× RS232, CPU ARM dualcore @ 800 MHz, RouterOS / SwitchOS L5, rackabil

    1300 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • CRS312-4C+8XG-RM Cod intern: 1476
    CRS312-4C+8XG-RM Producător: MikroTik Cod produs: CRS312-4C+8XG-RM

    Switch layer 3, 8× ethernet 5G/10G, 4× combo ethernet 10G/SFP, port ethernet (10/100) pentru management, port serial RJ45, CPU @ 650 MHz, dualboot RouterOS / SwitchOS, licenţă L5, rackabil, sursă redundantă

    3350 LEI
    Stoc: 1 buc

  • CRS317-1G-16S+RM Cod intern: 1086
    CRS317-1G-16S+RM Producător: MikroTik Cod produs: CRS317-1G-16S+RM

    Switch layer 3, 16x SFP+ (10G), port ethernet (1G) pentru management, port serial RJ45, CPU @ 800 MHz, dualboot RouterOS / SwitchOS, licenţă L5, rackabil, sursă redundantă, răcire pasivă

    2450 LEI
    Stoc: 1 buc

  • CRS328-4C-20S-4S+RM Cod intern: 1247
    CRS328-4C-20S-4S+RM Producător: MikroTik Cod produs: CRS328-4C-20S-4S+RM

    Switch layer 3, 20× SFP (1G), 4× combo ETH/SFP (1G), 4× SFP+ (10G), port serial RJ45, CPU ARM @ 800 MHz, dualboot RouterOS / SwitchOS, licenţă L5, rackabil, sursă redundantă

    2120 LEI
    Stoc: 1 buc

  • EdgeRouter 12 Cod intern: 1870
    EdgeRouter 12 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ER-12

    Router gigabit, CPU MIPS64 (quad-core) @ 1GHz, RAM 1 GB, 2× SFP, 10× LAN gigabit, rackabil cu ER-RMKIT, PoE-in pe portul 1, PoE-passthrough pe portul 10

    1290 LEI
    Stoc: 1 buc

  • EdgeRouter 4 Cod intern: 1195
    EdgeRouter 4 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ER-4

    Router gigabit, CPU MIPS64 (quad-core) @ 1GHz, RAM 1 GB, 1x SFP, 3x LAN gigabit, rackabil cu ER-RMKIT

    1000 LEI
    Stoc: 2 buc

  • EdgeRouter 6P Cod intern: 1402
    EdgeRouter 6P Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ER-6P

    Router gigabit, CPU MIPS64 (quad-core) @ 1GHz, RAM 1 GB, 1× SFP, 5× LAN gigabit cu PoE-out 24V, 1× serial RJ45, rackabil cu ER-RMKIT

    1285 LEI
    Stoc: 1 buc

  • EdgeRouter X Cod intern: 0675
    EdgeRouter X Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ER-X

    Router gigabit, CPU MIPS1004Kc (dual-core) @ 880MHz, RAM 256 MB, 5x LAN gigabit, PoE out pe portul 5

    270 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • EdgeRouter X SFP Cod intern: 0716
    EdgeRouter X SFP Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ER-X-SFP

    Router gigabit, CPU MIPS1004Kc (dual-core) @ 880MHz, RAM 256 MB, 1x SFP, 5x LAN gigabit, PoE-out (24V) pe toate porturile ethernet

    promoţie
    450  423 LEI
    Stoc: 1 buc

  • EdgeSwitch 24 (250W) Cod intern: 0542
    EdgeSwitch 24 (250W) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ES-24-250W

    Switch PoE cu management, 24x Gigabit, 2x SFP, throughput 26 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    2200 LEI
    Stoc: 2 buc

  • EdgeSwitch 48 (500W) Cod intern: 0596
    EdgeSwitch 48 (500W) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ES-48-500W

    Switch PoE cu management, 48x Gigabit, 2x SFP, 2x SFP+, throughput 70 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    4150 LEI
    Stoc: 1 buc

  • EdgeSwitch 8 (150W) Cod intern: 0889
    EdgeSwitch 8 (150W) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ES-8-150W

    Switch PoE cu management, 8x Gigabit, 2x SFP, throughput 10 Gbps, PoE 802.3af/at

    1100 LEI
    Stoc: 2 buc

  • FiberPoe Gen2 Cod intern: 1485
    FiberPoe Gen2 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: F-POE-G2

    Media-convertor fibră optică / ethernet cu ieşire PoE gigabit, de exterior

    160 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Gateway UXG-Lite Cod intern: 2335
    Gateway UXG-Lite Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UXG-Lite

    Gateway UniFi, Dual-core ARM® Cortex®-A53 / 1 GHz, CloudKey, 1× WAN, 1× LAN, USB-C powered

    780 LEI
    Stoc: 2 buc

  • hEX PoE (RB960PGS) Cod intern: 0876
    hEX PoE (RB960PGS) Producător: MikroTik Cod produs: RB960PGS

    SOHO Router, port SFP (1 Gbps), 5 porturi ethernet gigabit, CPU QCA9557 @ 800 MHz, RAM 128 MB, PoE out 802.3at pe porturile 2...5, RouterOS Level 4

    380 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Kit SFP MM 10G, 300m (UF-MM-10G) Cod intern: 1633
    Kit SFP MM 10G, 300m (UF-MM-10G) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UF-MM-10G

    Pereche de module SFP+, multi-mode, conector LC, 850/850 nm, 10 Gbps, 300m

    200 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Kit SFP 10Gbit 10km (UACC-OM-SM-10G-S-2) Cod intern: 2345
    Kit SFP 10Gbit 10km (UACC-OM-SM-10G-S-2) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UACC-OM-SM-10G-S-2

    Pereche de module SFP+, single-mode, conector LC, BiDi, max. 1270 / 1330 nm, 10Gbps, 10km

    920 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Kit SFP 1.25Gbit 3km (UACC-OM-SM-1G-S) Cod intern: 2287
    Kit SFP 1.25Gbit 3km (UACC-OM-SM-1G-S) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UACC-OM-SM-1G-S

    Pereche de module SFP, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, 1.25Gbps, 3km

    135 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Kit SFP 1.25Gbit 3km (UACC-OM-SM-1G-S) bulk Cod intern: 2290
    Kit SFP 1.25Gbit 3km (UACC-OM-SM-1G-S) bulk Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UACC-OM-SM-1G-S

    Pereche de module SFP, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, 1.25Gbps, 3km

    120 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Kit SFP 1.25Gbit 550m (UACC-OM-MM-1G-D-2) Cod intern: 2318
    Kit SFP 1.25Gbit 550m (UACC-OM-MM-1G-D-2) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UACC-OM-MM-1G-D-2

    Pereche de module SFP, multi-mode, conector LC, max. 850 nm, 1.25Gbps, 550m

    100 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Kit SFP+ 10Gbps 10km (UF-SM-10G) Cod intern: 1576
    Kit SFP+ 10Gbps 10km (UF-SM-10G) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UF-SM-10G

    Pereche de module SFP+, single-mode, duplex, conector 2× LC, 1310 nm, 10Gbps, 10km

    450 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Kit SFP+ Extralink SM SIM LC 10G 20km (EX.6211) Cod intern: 1949
    Kit SFP+ Extralink SM SIM LC 10G 20km (EX.6211) Producător: ExtraLink Cod produs: EX.6211

    Kit 2× SFP+ 10G, single-mode, conector LC, 1270/1330 nm, distanţă 20km, înlocuitor pentru MikroTik S+2332LC10D

    200 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Manşon protecţie Gembird RJ45, gri Cod intern: 1739
    Manşon protecţie Gembird RJ45, gri Producător: Gembird Cod produs: BT5GY/100

    Accesoriu pentru protecţia pinului de blocare a conectorului RJ45

    0.2 LEI
    Stoc: 70+ buc

  • Manşon protecţie LogiLink RJ45, albastru, 5.8 mm Cod intern: 1974
    Manşon protecţie LogiLink RJ45, albastru, 5.8 mm Producător: LogiLink Cod produs: MP0008

    Accesoriu pentru protecţia pinului de blocare a conectorului RJ45, diametru cablu max. 5.8 mm, culoare albastră

    0.2 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Manşon protecţie Logilink RJ45, gri, 5.8 mm Cod intern: 1366
    Manşon protecţie Logilink RJ45, gri, 5.8 mm Producător: LogiLink Cod produs: MP0005

    Accesoriu pentru protecţia pinului de blocare a conectorului RJ45

    0.2 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Manşon protecţie LogiLink RJ45, negru, 5.8 mm Cod intern: 1738
    Manşon protecţie LogiLink RJ45, negru, 5.8 mm Producător: LogiLink Cod produs: MP0006

    Accesoriu pentru protecţia pinului de blocare a conectorului RJ45, diametru cablu max. 5.8 mm, culoare neagră

    0.2 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Manşon protecţie LogiLink RJ45, roșu, 5.8 mm Cod intern: 1973
    Manşon protecţie LogiLink RJ45, roșu, 5.8 mm Producător: LogiLink Cod produs: MP0010

    Accesoriu pentru protecţia pinului de blocare a conectorului RJ45, diametru cablu max. 5.8 mm, culoare roșie

    0.2 LEI
    Stoc: 90+ buc

  • Manşon protecţie RJ45 Gembird, alb Cod intern: 1742
    Manşon protecţie RJ45 Gembird, alb Producător: Gembird Cod produs: BT5WH/100

    Accesoriu pentru protecţia pinului de blocare a conectorului RJ45

    0.2 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Media-convertor TP-Link MC220L Cod intern: 2200
    Media-convertor TP-Link MC220L Producător: TP-Link Cod produs: MC220L

    Dispozitiv de conversie de la fibră optică la cupru, 1× port SFP 1000M, 1× LAN 10/100/1000M RJ45

    85 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Modul SFP Extralink MM 1.25G, 550m (EX.2190) Cod intern: 1873
    Modul SFP Extralink MM 1.25G, 550m (EX.2190) Producător: ExtraLink Cod produs: EX.2190

    Modul SFP multi-mode, conector LC/UPC, 850 nm, 1.25 Gbps, 550m, înlocuitor pentru MikroTik S-85DLC05D

    42 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Modul SFP Extralink MM 10G, 300m (EX.2244) Cod intern: 1877
    Modul SFP Extralink MM 10G, 300m (EX.2244) Producător: ExtraLink Cod produs: EX.2244

    Transceiver optic SFP+, 10G, conector Dual LC/UPC, lungime de undă 850nm, distanţă maximă 300 m, multi-mode, înlocuitor pentru Mikrotik S+85DLC03D

    60 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Modul SFP Extralink SM DUP LC 1.25G, 20 km (EX.2183) Cod intern: 1950
    Modul SFP Extralink SM DUP LC 1.25G, 20 km (EX.2183) Producător: ExtraLink Cod produs: EX.2183

    Transceiver optic SFP, 1.25G, single mode, conector Dual LC, lungime de undă 1310 nm, distanţă maximă 20 km, poate înlocui Mikrotik S-31DLC20D

    35 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Modul SFP TP-Link 1Gbit, single mode, 20km (TL-SM311LS) Cod intern: 2213
    Modul SFP TP-Link 1Gbit, single mode, 20km (TL-SM311LS) Producător: TP-Link Cod produs: TL-SM311LS

    Modul SFP 1.25 Gbps, single-mode duplex (două fibre), conector Dual LC, lungime de undă 1310 nm, distanţă maximă 20 km

    70 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Modul SFP TP-Link 1Gbit, single mode, simplex, 2 km (TL-SM321A-2) Cod intern: 2260
    Modul SFP TP-Link 1Gbit, single mode, simplex, 2 km (TL-SM321A-2) Producător: TP-Link Cod produs: TL-SM321A-2

    Modul SFP 1.25 Gbps, single-mode simplex (o singură fibră), conector LC, TX: 1550 nm, RX: 1310 nm, distanţă maximă 2 km

    60 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Modul SFP TP-Link 1Gbit, single mode, simplex, 2 km (TL-SM321B-2) Cod intern: 2261
    Modul SFP TP-Link 1Gbit, single mode, simplex, 2 km (TL-SM321B-2) Producător: TP-Link Cod produs: TL-SM321B-2

    Modul SFP 1.25 Gbps, single-mode simplex (o singură fibră), conector LC, TX: 1310 nm, RX: 1550 nm, distanţă maximă 2 km

    60 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Modul SFP TP-Link 1Gbit, single mode, simplex, 20km (TL-SM321A) Cod intern: 2223
    Modul SFP TP-Link 1Gbit, single mode, simplex, 20km (TL-SM321A) Producător: TP-Link Cod produs: TL-SM321A

    Modul SFP 1.25 Gbps, single-mode simplex (o singură fibră), conector LC, TX: 1550 nm, RX: 1310 nm, distanţă maximă 20 km

    80 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Modul SFP TP-Link 1Gbit, single mode, simplex, 20km (TL-SM321B) Cod intern: 2224
    Modul SFP TP-Link 1Gbit, single mode, simplex, 20km (TL-SM321B) Producător: TP-Link Cod produs: TL-SM321B

    Modul SFP 1.25 Gbps, single-mode simplex (o singură fibră), conector LC, TX: 1310 nm, RX: 1550 nm, distanţă maximă 20 km

    85 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Modul SFP+ Extralink SM DUP 10G, 10km (EX.2237) Cod intern: 1875
    Modul SFP+ Extralink SM DUP 10G, 10km (EX.2237) Producător: ExtraLink Cod produs: EX.2237

    Modul SFP+ single-mode duplex (două fibre), conector dual-LC, 1310 nm, 10 Gbps, 10 km, înlocuitor pentru MikroTik S+31DLC10D

    110 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Modul SFP+ TP-Link 10Gbit, single mode, 10km (TL-SM5110-LR) Cod intern: 2214
    Modul SFP+ TP-Link 10Gbit, single mode, 10km (TL-SM5110-LR) Producător: TP-Link Cod produs: TL-SM5110-LR

    Modul SFP+ 10 Gbps, single-mode duplex (două fibre), conector Dual LC, lungime de undă 1310 nm, distanţă maximă 10 km

    170 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Modul SFP+/RJ45 TP-Link 10Gbit (TL-SM5310-T) Cod intern: 2215
    Modul SFP+/RJ45 TP-Link 10Gbit (TL-SM5310-T) Producător: TP-Link Cod produs: TL-SM5310-T

    Modul SFP+/RJ45, 10 Gbps

    230 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Modul SFP/RJ45 TP-Link 1Gbit (TL-SM331T) Cod intern: 2216
    Modul SFP/RJ45 TP-Link 1Gbit (TL-SM331T) Producător: TP-Link Cod produs: TL-SM331T

    Modul SFP/RJ45, 1 Gbps

    95 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Modul SFP/RJ45 Ubiquiti 10Gbit (UACC-CM-RJ45-MG) Cod intern: 2354
    Modul SFP/RJ45 Ubiquiti 10Gbit (UACC-CM-RJ45-MG) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UACC-CM-RJ45-MG

    Modul SFP+/RJ45, 10 Gbps

    370 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Mufă FTP RJ45 pass-through Cat5 ecranată Gembird Cod intern: 2080
    Mufă FTP RJ45 pass-through Cat5 ecranată Gembird Producător: Gembird Cod produs: LC-PTF-01/50

    Conector RJ45 pentru cabluri AWG24 FTP, Cat5, culoare alb-transparent, pass-through (easy plug)

    0.8 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Mufă UTP RJ45 Cat6 ecranată Gembird Cod intern: 1245
    Mufă UTP RJ45 Cat6 ecranată Gembird Producător: Gembird Cod produs: PLUG6SP/50

    Conector RJ45 pentru cabluri FTP/SFTP, Cat. 6, culoare alb-transparent

    1 LEU
    Stoc: 100+ buc

  • Mufă UTP RJ45 Cat6 Gembird LC-8P8C-002 Cod intern: 1768
    Mufă UTP RJ45 Cat6 Gembird LC-8P8C-002 Producător: Gembird Cod produs: LC-8P8C-002

    Conector RJ45 pentru cabluri UTP Cat6, culoare alb-transparent

    0.4 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Mufă UTP RJ45 ecranată Gembird Cod intern: 1202
    Mufă UTP RJ45 ecranată Gembird Producător: Gembird Cod produs: PLUG5SP

    Conector RJ45 pentru cabluri UTP/FTP/SFTP, Cat. 5e, culoare alb-transparent

    0.5 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Mufă UTP RJ45 ecranată LogiLink cu ghidaj (MP0004) Cod intern: 2031
    Mufă UTP RJ45 ecranată LogiLink cu ghidaj (MP0004) Producător: LogiLink Cod produs: MP0004

    Conector RJ45 pentru cabluri UTP/FTP/SFTP, Cat.5e, contacte aurite, culoare alb-transparent, sistem de ghidaj a firelor

    0.8 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • Mufă UTP RJ45 Gembird PLUG3UP6 Cod intern: 1741
    Mufă UTP RJ45 Gembird PLUG3UP6 Producător: Gembird Cod produs: PLUG3UP6

    Conector RJ45 pentru cabluri UTP, Cat. 5e, culoare alb-transparent

    0.2 LEI
    Stoc: 100+ buc

  • NanoSwitch Cod intern: 1230
    NanoSwitch Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: N-SW

    Switch gigabit outdoor, fără management, 4x LAN gigabit RJ45, carcasă rezistentă la intemperii, 3x PoE-out 24V, putere totală 24W

    205 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • netPower 15FR (CRS318-1FI-15FR-2S-OUT) Cod intern: 1791
    netPower 15FR (CRS318-1FI-15FR-2S-OUT) Producător: MikroTik Cod produs: CRS318-1FI-15FR-2S-OUT

    Switch de exterior cu management, 16× porturi ethernet 10/100 (15× PoE-in, 1× PoE out), 2× SFP 1 Gbit, throughput 3.6 Gbps, CPU ARM @ 800 MHz, RAM 256 MB, dualboot SwOS / RouterOS level 5

    625 LEI
    Stoc: 3 buc

  • netPower 16P (CRS318-16P-2S+OUT) Cod intern: 1880
    netPower 16P (CRS318-16P-2S+OUT) Producător: MikroTik Cod produs: CRS318-16P-2S+OUT

    Switch PoE+ layer 3 de exterior (IP54), 16x gigabit ethernet, 2x SFP+ (10G), CPU Marvell 98DX226S @ 800 MHz, dualboot RouterOS / SwitchOS, licenţă L5, PoE out pe toate ieşirile, 802.3af/at 24/48V, putere maximă 300W

    1320 LEI
    Stoc: 1 buc

  • netPower Lite 7R Cod intern: 2212
    netPower Lite 7R Producător: MikroTik Cod produs: CSS610-1Gi-7R-2S+OUT

    Switch de exterior cu management, 8× porturi ethernet gigabit (7× PoE-in, 1× PoE out), 2× SFP+ 10 Gbit, throughput 28 Gbps, sistem de operare SwitchOS Lite

    670 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Patchcord Extralink SFP+ DAC, 10 Gbps, 1m Cod intern: 2068
    Patchcord Extralink SFP+ DAC, 10 Gbps, 1m Producător: ExtraLink Cod produs: EX.2268

    Direct Attach Cable, SFP+, 10 Gbps, lungime 1 m

    40 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Patchcord Extralink SFP+ DAC, 10 Gbps, 3m Cod intern: 2069
    Patchcord Extralink SFP+ DAC, 10 Gbps, 3m Producător: ExtraLink Cod produs: EX.2275

    Direct Attach Cable, SFP+, 10 Gbps, lungime 3 m

    55 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Patchcord SFP+ 10Gbps, 0.5m (UC-DAC-SFP+) Cod intern: 1902
    Patchcord SFP+ 10Gbps, 0.5m (UC-DAC-SFP+) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UC-DAC-SFP+

    UniFi Direct Attach Copper, SFP+, 10 Gbps, lungime 0.5m

    88 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Patchcord SFP+ 10Gbps, 1m (UDC-1) Cod intern: 1055
    Patchcord SFP+ 10Gbps, 1m (UDC-1) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UDC-1

    UniFi Direct Attach Copper, SFP+, 10 Gbps, lungime 1m

    100 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Patchcord SFP+ 10Gbps, 0.5m (UACC-DAC-SFP10-0.5M) Cod intern: 2152
    Patchcord SFP+ 10Gbps, 0.5m (UACC-DAC-SFP10-0.5M) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UACC-DAC-SFP10-0.5M

    UniFi Direct Attach Copper, SFP+, 10 Gbps, lungime 0.5m

    80 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Patchcord SFP+ 10Gbps, 1m (UACC-DAC-SFP10-1M) Cod intern: 2296
    Patchcord SFP+ 10Gbps, 1m (UACC-DAC-SFP10-1M) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UACC-DAC-SFP10-1M

    UniFi Direct Attach Copper, SFP+, 10 Gbps, lungime 1m

    85 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Patchcord SFP+ 10Gbps, 3m (UACC-DAC-SFP10-3M) Cod intern: 2153
    Patchcord SFP+ 10Gbps, 3m (UACC-DAC-SFP10-3M) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UACC-DAC-SFP10-3M

    UniFi Direct Attach Copper, SFP+, 10 Gbps, lungime 3m

    115 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Patchpanel Gembird STP Cat5e 24-port (NPP-C524-002) Cod intern: 2207
    Patchpanel Gembird STP Cat5e 24-port (NPP-C524-002) Producător: Gembird Cod produs: NPP-C524-002

    Patchpanel pentru organizarea cablurilor ethernet în rack 19", 1U, 24× porturi, tip Cat5e, culoare neagră

    170 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Patchpanel Gembird STP Cat6 24-port (NPP-C624-002) Cod intern: 2081
    Patchpanel Gembird STP Cat6 24-port (NPP-C624-002) Producător: Gembird Cod produs: NPP-C624-002

    Patchpanel pentru organizarea cablurilor ethernet în rack 19", 1U, 24× porturi, tip STP/Cat6, culoare neagră

    180 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Q+DA0001 Cod intern: 1763
    Q+DA0001 Producător: MikroTik Cod produs: Q+DA0001

    QSFP+ 1m direct attach cable, 40 Gbps

    190 LEI
    Stoc: 1 buc

  • RB260GS (CSS106-5G-1S) Cod intern: 0409
    RB260GS (CSS106-5G-1S) Producător: MikroTik Cod produs: CSS106-5G-1S

    Switch cu management, 5 porturi gigabit, port SFP, CPU Taifatech TF470, 96K SRAM, SwOS

    200 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • RB5009UG+S+IN Cod intern: 2014
    RB5009UG+S+IN Producător: MikroTik Cod produs: RB5009UG+S+IN

    Router gigabit, CPU quadcore ARM 88F7040 @ 1.4 GHz, 1GB RAM, 1× LAN 2.5 Gbps, 7× LAN 10/100/1000 Mbps, 1× SFP+ 10 Gbps, 1× USB 3.0 type A, RouterOS v7 L5

    1030 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Repeater ethernet UACC-LRE Cod intern: 2150
    Repeater ethernet UACC-LRE Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UACC-LRE

    Repeater ethernet cu PoE-passthrough pentru conectarea echipamentelor aflate la distanță mai mare de 100m, 2× LAN gigabit, consum 1.5W, 802.3af/at PoE/PoE+, IPX5

    lichidare de stoc
    175  157.5 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Router Mikrotik CCR2004-16G-2S+PC Cod intern: 2201
    Router Mikrotik CCR2004-16G-2S+PC Producător: MikroTik Cod produs: CCR2004-16G-2S+PC

    Router gigabit, CPU arhitectură ARM quadcore @ 1200 MHz, flash NAND 128 MB, RAM DDR4 4GB ECC, 16× gigabit ethernet, 2× SFP+ (10 Gbps), RouterOS L6, carcasă rackabilă 1U, sursă de alimentare externă, fanless (răcire pasivă)

    2200 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Router Mikrotik hEX (RB750Gr3) Cod intern: 0868
    Router Mikrotik hEX (RB750Gr3) Producător: MikroTik Cod produs: RB750Gr3

    SOHO Router, 5 porturi ethernet gigabit, CPU dual-core MT7621A @ 880 MHz, RAM 256 MB, 1x USB 2.0, slot microSD, RouterOS Level 4, accelerare hardware pentru IPsec (~470 Mbps)

    280 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Router Mikrotik hEX S (RB760iGS) Cod intern: 1262
    Router Mikrotik hEX S (RB760iGS) Producător: MikroTik Cod produs: RB760iGS

    SOHO Router, 5 porturi ethernet gigabit, CPU dual-core MT7621A @ 880 MHz, RAM 256 MB, 1× SFP 1.25 Gbit/s, 1× USB 2.0, slot microSD, RouterOS Level 4, accelerare hardware pentru IPsec (~470 Mbps), PoE-out pe portul 5

    380 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Router Mikrotik L009UiGS-RM Cod intern: 2319
    Router Mikrotik L009UiGS-RM Producător: MikroTik Cod produs: L009UiGS-RM

    Router gigabit, CPU ARM dual-core IPQ-5018 @ 800 MHz, 512M RAM, 8x Gigabit (dintre care 1 cu PoE-out), port serial, port USB, port SFP, RouterOS v7

    560 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Router Mikrotik RB2011iL-IN Cod intern: 0291
    Router Mikrotik RB2011iL-IN Producător: MikroTik Cod produs: RB2011L-IN

    Router gigabit, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, 64M RAM, 5x Gigabit, 5x Fast Ethernet, RouterOS Level4

    480 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Router Mikrotik RB3011UiAS-RM Cod intern: 0740
    Router Mikrotik RB3011UiAS-RM Producător: MikroTik Cod produs: RB3011UiAS-RM

    Router gigabit, CPU IPQ-8064 @ 1.4 GHz, 1GB RAM, 10x LAN Gigabit, USB 3.0, PoE-out pe Ether10, RouterOS Level 5, rackabil 1U

    860 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Router Mikrotik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN Cod intern: 1374
    Router Mikrotik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN Producător: MikroTik Cod produs: RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

    Router gigabit, 802.11a/b/g/n/ac 33 dBm, CPU quadcore ARM AL21400 @ 1.4 GHz, 1GB RAM, 10× LAN 10/100/1000 Mbps, 1× SFP+ 10 Gbps, serial RJ45, PoE-out pe Ether10, RouterOS Level 5, carcasă desktop, accelerare IPSec

    1330 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Router Mikrotik RB4011IGS+RM Cod intern: 1348
    Router Mikrotik RB4011IGS+RM Producător: MikroTik Cod produs: RB4011iGS+RM

    Router gigabit, CPU quadcore ARM AL21400 @ 1.4 GHz, 1GB RAM, 10× LAN 10/100/1000 Mbps, 1× SFP+ 10 Gbps, serial RJ45, PoE-out pe Ether10, RouterOS Level 5, rackabil 1U, accelerare IPSec

    1040 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Router Mikrotik RB5009UPr+S+IN Cod intern: 2262
    Router Mikrotik RB5009UPr+S+IN Producător: MikroTik Cod produs: RB5009UPr+S+IN

    Router gigabit, CPU quadcore ARM 88F7040 @ 1.4 GHz, 1GB RAM, 1× LAN 2.5 Gbps, 7× LAN 10/100/1000 Mbps, 1× SFP+ 10 Gbps, 1× USB 3.0 type A, RouterOS v7 L5, PoE in/out pe toate porturile

    1410 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Router Mikrotik RB5009UPr+S+OUT Cod intern: 2280
    Router Mikrotik RB5009UPr+S+OUT Producător: MikroTik Cod produs: RB5009UPr+S+OUT

    Router gigabit outdoor (IP66), CPU quadcore ARM 88F7040 @ 1.4 GHz, 1GB RAM, 1× LAN 2.5 Gbps, 7× LAN 10/100/1000 Mbps, 1× SFP+ 10 Gbps, 1× USB 3.0 type A, RouterOS v7 L5, PoE in/out pe toate porturile

    1520 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Router Mikrotik L009UiGS-2HaxD-IN Cod intern: 2283
    Router Mikrotik L009UiGS-2HaxD-IN Producător: MikroTik Cod produs: L009UiGS-2HaxD-IN

    Router gigabit cu Wi-Fi 2.4 GHz (b/g/n/ax), CPU dualcore ARM IPQ-5018 @ 800 MHz, 512MB RAM, 8× LAN 10/100/1000 Mbps, 1× SFP 1/2.5 Gbps, 1× USB 3.0 type A, RouterOS v7 L5, 1× PoE-in, 1× PoE-out

    615 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Router Omada Gigabit VPN ER605 Cod intern: 1977
    Router Omada Gigabit VPN ER605 Producător: TP-Link Cod produs: ER605

    Router gigabit SOHO, 5× ethernet 1G (1× WAN, 3× WAN/LAN, 1× LAN), VPN (IPSec, PPTP, L2TP, OpenVPN), throughput IPsec 41.5 Mbps, RAM 128 MB, integrare cu Omada

    275 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Router Omada Gigabit VPN ER7206 Cod intern: 1887
    Router Omada Gigabit VPN ER7206 Producător: TP-Link Cod produs: ER7206

    Router de înaltă performanţă, 1× SFP 1G WAN, 5× ethernet 1G (1× WAN, 2× WAN/LAN, 2× LAN), VPN (IPSec, PPTP, L2TP, OpenVPN), throughput IPsec 291.6 Mbps, CPU dual-core, RAM 512 MB, integrare cu Omada

    760 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Router Omada Gigabit VPN ER7212PC Cod intern: 2254
    Router Omada Gigabit VPN ER7212PC Producător: TP-Link Cod produs: ER7212PC

    Router 3-în-1 (router + switch PoE + controller Omada), VPN (IPSec, PPTP, L2TP, OpenVPN), RAM 1GB, 2× SFP (1G), 10× RJ45 (1G), dintre care 8× PoE-out 802.3at/af (110W), fanless

    1015 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Router TP-Link  Archer AX53 Cod intern: 2256
    Router TP-Link Archer AX53 Producător: TP-Link Cod produs: Archer AX53

    Router Wi-Fi 6, dual-band 2.4 / 5 GHz, 802.11ax (AX3000), 4× antene externe, 1× WAN 1 Gbit, 4× LAN 1 Gbit, CPU dual-core, compatibilitate OneMesh™

    320 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Router UXG-Pro Cod intern: 2238
    Router UXG-Pro Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UXG-Pro

    Router gigabit, CPU Quad-Core ARM® Cortex®-A57 @ 1.7 GHz, RAM 2 GB, 1× WAN gigabit RJ45, 1× WAN 10G SFP+, 1× LAN gigabit RJ45, 1× LAN 10G SFP+, gestionare prin UniFi Network, carcasă rackabilă, backup de energie DC​

    2800 LEI
    La comandă

  • S+31DLC10D Cod intern: 0520
    S+31DLC10D Producător: MikroTik Cod produs: S+31DLC10D

    Transceiver optic SFP+, 10G, conector Dual LC, lungime de undă 1310nm, distanţă maximă 10 Km, single mode

    630 LEI
    Stoc: 1 buc

  • S+85DLC03D Cod intern: 1648
    S+85DLC03D Producător: MikroTik Cod produs: S+85DLC03D

    Transceiver optic SFP+, 10G, conector Dual LC/UPC, lungime de undă 850nm, distanţă maximă 300 m, multi-mode

    290 LEI
    Stoc: 2 buc

  • S+RJ10 Cod intern: 1184
    S+RJ10 Producător: MikroTik Cod produs: S+RJ10

    Modul SFP+/RJ45, 10 Gbps

    300 LEI
    Stoc: 2 buc

  • S-31DLC20D Cod intern: 0508
    S-31DLC20D Producător: MikroTik Cod produs: S-31DLC20D

    Transceiver optic SFP, 1.25G, conector Dual LC, single-mode, lungime de undă 1310nm, distanţă maximă 20 Km

    115 LEI
    Stoc: 3 buc

  • S-3553LC20D Cod intern: 0350
    S-3553LC20D Producător: MikroTik Cod produs: S-3553LC20D

    Pereche de transceivere optice, 1.25G, single mode, T1310nm/R1550nm, distanţă 20km

    340 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • S-85DLC05D Cod intern: 0349
    S-85DLC05D Producător: MikroTik Cod produs: S-85DLC05D

    Transceiver optic SFP, 1.25G, conector Dual LC, lungime de undă 850nm, distanţă maximă 550m

    75 LEI
    Stoc: 1 buc

  • S-RJ01 Cod intern: 0556
    S-RJ01 Producător: MikroTik Cod produs: S-RJ01

    Modul gigabit SFP/RJ45

    140 LEI
    Stoc: 3 buc

  • SFP UACC-CM-RJ45-1G Cod intern: 2166
    SFP UACC-CM-RJ45-1G Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UACC-CM-RJ45-1G

    Modul gigabit SFP/RJ45

    100 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • SFP YT-OC24-03A/03B LC (3Km) Cod intern: 0938
    SFP YT-OC24-03A/03B LC (3Km) Producător: ExtraLink Cod produs: EX.6198

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, distanţă 3km

    90 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • SFP YT-OC24-03A/03B SC (3Km) Cod intern: 0939
    SFP YT-OC24-03A/03B SC (3Km) Producător: ExtraLink Cod produs: EX.2220

    Kit 2× SFP 1.25G, single-mode, conector SC, 1310/1550 nm, distanţă 3km

    90 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • SFP YT-OC24-20 LC (20km) Cod intern: 0854
    SFP YT-OC24-20 LC (20km) Producător: ExtraLink Cod produs: EX.6204

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, distanţă 20km

    110 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • SFP YT-OC24-20 SC (20km) Cod intern: 1119
    SFP YT-OC24-20 SC (20km) Producător: ExtraLink Cod produs: EX.2213

    Kit 2x SFP 1.25G, single-mode, conector SC, 1310/1550 nm, distanţă 20km

    100 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Switch Extralink 10/100, 16 porturi (HEXON) Cod intern: 1780
    Switch Extralink 10/100, 16 porturi (HEXON) Producător: ExtraLink Cod produs: EX.12233

    Switch fără management, LAN 16× 10/100

    125 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Switch Extralink PoE 802.3af 10/100, 10 porturi (CERES) Cod intern: 1781
    Switch Extralink PoE 802.3af 10/100, 10 porturi (CERES) Producător: ExtraLink Cod produs: EX.3906

    Switch fără management, PoE 802.3af 48V, putere totală 96W, LAN 10× 10/100 (8× PoE, 2× uplink), pini 1/2(+) 3/6(-), pentru camere de supraveghere

    205 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Switch Extralink PoE+ 802.3af/at, 18 porturi (VIRTUS V3) Cod intern: 1782
    Switch Extralink PoE+ 802.3af/at, 18 porturi (VIRTUS V3) Producător: ExtraLink Cod produs: EX.16101

    Switch fără management, PoE/PoE+ 802.3af/at 48V, putere totală 150W, 1× SFP 1.25G, 2× LAN uplink 1G, 16× LAN 10/100 cu PoE+, pini 1/2(+) 3/6(-), pentru sisteme de supraveghere şi telefoane VoIP, rackabil 1U

    580 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Switch Mikrotik CRS106-1C-5S Cod intern: 1072
    Switch Mikrotik CRS106-1C-5S Producător: MikroTik Cod produs: CRS106-1C-5S

    Switch layer 3, 1x gigabit ethernet (combo SFP), 5x SFP (1G), CPU QCA8511 @ 400 MHz, RouterOS licenţă L5, carcasă desktop

    280 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Switch Mikrotik CRS112-8G-4S-IN Cod intern: 0690
    Switch Mikrotik CRS112-8G-4S-IN Producător: MikroTik Cod produs: CRS112-8G-4S-IN

    Switch layer 3, 8x gigabit ethernet, 4x SFP gigabit, 1x serial, CPU QCA8511 @ 400 MHz, RouterOS Level 5, rackabil

    680 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Switch Mikrotik CRS305-1G-4S+IN Cod intern: 1352
    Switch Mikrotik CRS305-1G-4S+IN Producător: MikroTik Cod produs: CRS305-1G-4S+IN

    Switch layer 3, 1× gigabit ethernet, 4× SFP+ (10G), CPU ARM @ 800 MHz, RouterOS / SwitchOS L5, carcasă desktop

    710 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Switch Mikrotik CRS310-1G-5S-4S+IN Cod intern: 2210
    Switch Mikrotik CRS310-1G-5S-4S+IN Producător: MikroTik Cod produs: CRS310-1G-5S-4S+IN

    Switch cu management L3, 1× ethernet 1G (cu PoE-in), 5× SFP (1G), 4× SFP+ (10G), RouterOS L4, kit de montaj în rack, hardware offloading

    935 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Switch Mikrotik CRS326-24G-2S+RM Cod intern: 1284
    Switch Mikrotik CRS326-24G-2S+RM Producător: MikroTik Cod produs: CRS326-24G-2S+RM

    Switch layer 3, 24× gigabit ethernet, 2× SFP+ (10G), port serial RJ45, CPU ARM @ 800 MHz, dualboot RouterOS / SwitchOS, licenţă L5, rackabil

    1005 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Switch Mikrotik CRS326-24S+2Q+RM Cod intern: 1583
    Switch Mikrotik CRS326-24S+2Q+RM Producător: MikroTik Cod produs: CRS326-24S+2Q+RM

    Switch layer 3, 2× QSFP+ (40 Gpbs), 24× SFP+ (10 Gbps), port ethernet (10/100) pentru management, port serial RJ45, CPU MIPSBE QCA9531 @ 650 MHz, dualboot RouterOS / SwitchOS, licenţă L5, rackabil, sursă redundantă

    2880 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Switch Mikrotik CRS328-24P-4S+RM Cod intern: 1199
    Switch Mikrotik CRS328-24P-4S+RM Producător: MikroTik Cod produs: CRS328-24P-4S+RM

    Switch layer 3, 24x gigabit ethernet, 4x SFP+ (10G), port serial RJ45, CPU ARM @ 800 MHz, dualboot RouterOS / SwitchOS, licenţă L5, rackabil, sursă 500 W, PoE out pe toate ieşirile, 802.3af/at şi pasiv

    2570 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Switch Mikrotik CRS354-48G-4S+2Q+RM Cod intern: 1685
    Switch Mikrotik CRS354-48G-4S+2Q+RM Producător: MikroTik Cod produs: CRS354-48G-4S+2Q+RM

    Switch layer 3, 48× ethernet (1Gbps), 2× QSFP+ (40 Gpbs), 4× SFP+ (10 Gbps), port ethernet (10/100) pentru management, port serial RJ45, CPU MIPSBE QCA9531 @ 650 MHz, RAM 64 MB, RouterOS licenţă L5, rackabil, sursă redundantă

    2970 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Switch Mikrotik CSS326-24G-2S+RM Cod intern: 0935
    Switch Mikrotik CSS326-24G-2S+RM Producător: MikroTik Cod produs: CSS326-24G-2S+RM

    Switch cu management, 24x ethernet gigabit, 2x SFP+ (1.25G / 10G), CPU Marwell 98DX3216A1, 2MB RAM, tabela de adrese 16k, 4k VLAN-uri, sistem de operare SwOS, rackabil

    760 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Switch Mikrotik CSS610-8G-2S+IN Cod intern: 1771
    Switch Mikrotik CSS610-8G-2S+IN Producător: MikroTik Cod produs: CSS610-8G-2S+IN

    Switch cu management L2, 8x gigabit ethernet, 2× SFP+ 10 Gbit, chipset 88E6193X, SwitchOS, kit de montaj în rack

    570 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Switch Mikrotik CSS610-8P-2S+IN Cod intern: 2206
    Switch Mikrotik CSS610-8P-2S+IN Producător: MikroTik Cod produs: CSS610-8P-2S+IN

    Switch cu management L2, 8x gigabit ethernet, 2× SFP+ 10 Gbit, SwitchOS Lite, kit de montaj în rack, PoE-out pe toate ieşirile, 802.3af/at şi pasiv, putere 140W

    960 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Switch Mikrotik RB260GSP Cod intern: 0489
    Switch Mikrotik RB260GSP Producător: MikroTik Cod produs: RB260GSP

    Switch cu management, 5 porturi gigabit, PoE out pe porturile 2-5, port SFP, CPU Taifatech TF470, 96K SRAM, SwOS

    270 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Switch TL-SF1005P Cod intern: 2324
    Switch TL-SF1005P Producător: TP-Link Cod produs: TL-SF1005P

    Switch PoE+ 802.3af/at fără management, 5× LAN FastEthernet (10/100), 4× PoE-out, buget PoE 67W, fanless

    180 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Switch TL-SF1006P Cod intern: 1893
    Switch TL-SF1006P Producător: TP-Link Cod produs: TL-SF1006P

    Switch PoE+ 802.3af/at fără management, 6× LAN FastEthernet (10/100), 4× PoE-out, buget PoE 67W, fanless

    180 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Switch TL-SG1005D Cod intern: 2342
    Switch TL-SG1005D Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG1005D

    Switch fără management, 5× LAN gigabit, fanless, format desktop

    65 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Switch TL-SG1005P Cod intern: 1979
    Switch TL-SG1005P Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG1005P

    Switch PoE+ 802.3af/at fără management, 5× LAN gigabit (4× PoE-out), buget PoE 65W, fanless

    200 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Switch TL-SG1008D Cod intern: 2341
    Switch TL-SG1008D Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG1008D

    Switch fără management, 8× LAN gigabit, fanless, format desktop

    93 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Switch TL-SG1008MP Cod intern: 1958
    Switch TL-SG1008MP Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG1008MP

    Switch PoE+ 802.3af/at fără management, 8× LAN gigabit, buget PoE 153W, rackabil

    560 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Switch TL-SG1008P Cod intern: 2340
    Switch TL-SG1008P Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG1008P

    Switch PoE+ 802.3af/at fără management, 8× LAN gigabit (4× PoE-out), buget PoE 53W, fanless, format desktop

    245 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Switch TL-SG1016 Cod intern: 2190
    Switch TL-SG1016 Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG1016

    Switch fără management, 16× LAN gigabit, fanless, rackabil

    325 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Switch TL-SG1016D Cod intern: 2191
    Switch TL-SG1016D Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG1016D

    Switch fără management, 16× LAN gigabit, fanless, format desktop/rackabil

    320 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Switch TL-SG1016DE Cod intern: 2323
    Switch TL-SG1016DE Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG1016DE

    Switch Easy Smart, 16× LAN gigabit, fanless, format desktop/rackabil

    360 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Switch TL-SG1016PE Cod intern: 1992
    Switch TL-SG1016PE Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG1016PE

    Switch PoE+ 802.3af/at cu management, layer 2, 16× LAN gigabit (8× PoE+), buget PoE 150W, rackabil

    820 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Switch TL-SG1024 Cod intern: 2183
    Switch TL-SG1024 Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG1024

    Switch fără management, 24× LAN gigabit, fanless, rackabil

    470 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Switch TL-SG1024D Cod intern: 2181
    Switch TL-SG1024D Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG1024D

    Switch fără management, 24× LAN gigabit, fanless, format desktop/rackabil

    400 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Switch TL-SG1024DE Cod intern: 2333
    Switch TL-SG1024DE Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG1024DE

    Switch Easy Smart, 24× LAN gigabit, fanless, format desktop/rackabil

    475 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Switch TL-SG1048 Cod intern: 2184
    Switch TL-SG1048 Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG1048

    Switch fără management, 48× LAN gigabit, fanless, rackabil

    1450 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Switch TL-SG105 Cod intern: 2188
    Switch TL-SG105 Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG105

    Switch fără management, 5× LAN gigabit, fanless, carcasă durabilă din metal, format "desktop"

    90 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Switch TL-SG105E Cod intern: 2325
    Switch TL-SG105E Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG105E

    Switch fără management, 5× LAN FastEthernet (10/100/1000), fanless

    87 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Switch TL-SG105PE Cod intern: 2076
    Switch TL-SG105PE Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG105PE

    Switch PoE+ 802.3af/at cu management, layer 2, 5× LAN gigabit (4× PoE+), buget PoE 65W, fanless, desktop/wall-mountable

    260 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Switch TL-SG108 Cod intern: 2189
    Switch TL-SG108 Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG108

    Switch fără management, 8× LAN gigabit, fanless, carcasă durabilă din metal, format "desktop"

    115 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Switch TL-SG108PE Cod intern: 1994
    Switch TL-SG108PE Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG108PE

    Switch PoE+ 802.3af/at cu management, layer 2, 8× LAN gigabit (4× PoE+), buget PoE 64W, fanless, desktop/wall-mountable

    300 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Switch TL-SG116 Cod intern: 2182
    Switch TL-SG116 Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG116

    Switch fără management, 16× LAN gigabit, fanless, format "desktop"

    300 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Switch TL-SG1210MPE Cod intern: 1993
    Switch TL-SG1210MPE Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG1210MPE

    Switch PoE+ 802.3af/at cu management, layer 2, 9× LAN gigabit (8× PoE+), 1× combo SFP/RJ45, buget PoE 123W, fanless, desktop/wall-mountable

    690 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Switch TL-SG1210P Cod intern: 2157
    Switch TL-SG1210P Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG1210P

    Switch PoE+ 802.3af/at fără management, 10× LAN gigabit (8× PoE+), 1× SFP 1.25G, buget PoE 63W, fanless

    440 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Switch TL-SG1218MP Cod intern: 2315
    Switch TL-SG1218MP Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG1218MP

    Switch PoE+ 802.3af/at cu management, 18× LAN gigabit (dintre care 16 cu PoE-out), buget PoE 250W, rackabil

    1070 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Switch TL-SG1218MPE Cod intern: 2142
    Switch TL-SG1218MPE Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG1218MPE

    Switch PoE+ 802.3af/at cu management, layer 2, 18× LAN gigabit (16× PoE+), 2× SFP 1G (combo cu două dintre porturile RJ45), buget PoE 250W, cu 2 ventilatoare, rackabil

    1135 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Switch TL-SG1428PE Cod intern: 2155
    Switch TL-SG1428PE Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG1428PE

    Switch PoE+ 802.3af/at cu management, layer 2, 28× LAN gigabit (24× PoE+), 2× SFP 1G, buget PoE 250W, cu 2 ventilatoare, rackabil

    1300 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Switch TL-SG2008 Cod intern: 2199
    Switch TL-SG2008 Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG2008

    Switch cu management, layer 2, 8× LAN gigabit, fanless, format "desktop"

    380 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Switch TL-SG2008P Cod intern: 1957
    Switch TL-SG2008P Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG2008P

    Switch PoE+ 802.3af/at cu management, 8× LAN gigabit (dintre care 4 cu PoE-out), buget PoE 62W, integrare cu Omada

    505 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Switch TL-SG2210MP Cod intern: 1889
    Switch TL-SG2210MP Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG2210MP

    Switch PoE+ 802.3af/at cu management, 8× LAN gigabit, 2× SFP 1G, buget PoE 150W

    820 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Switch TL-SG2210P Cod intern: 1990
    Switch TL-SG2210P Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG2210P

    Switch PoE+ 802.3af/at cu management, layer 2/2+, 10× LAN gigabit (dintre care 8 cu PoE-out), 2× SFP 1.25G, buget PoE 61W, integrare cu Omada, fanless, desktop/wall-mounting

    625 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Switch TL-SG2218 Cod intern: 1980
    Switch TL-SG2218 Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG2218

    Switch cu management, layer 2/2+, 16× LAN gigabit, 2× SFP 1.25G, integrare cu Omada, fanless, rackabil

    625 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Switch TL-SG2218P Cod intern: 2314
    Switch TL-SG2218P Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG2218P

    Switch PoE+ 802.3af/at cu management, layer 2/2+, 18× LAN gigabit (dintre care 16 cu PoE-out), 2× SFP 1.25G, buget PoE 150W, integrare cu Omada, rackabil

    1250 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Switch TL-SG2428P Cod intern: 1888
    Switch TL-SG2428P Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG2428P

    Switch PoE+ 802.3af/at cu management, layer 2/2+, 28× LAN gigabit (dintre care 24 cu PoE-out), 4× SFP 1.25G, buget PoE 250W, integrare cu Omada, rackabil

    1505 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Switch TL-SG3210 Cod intern: 2138
    Switch TL-SG3210 Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG3210

    Switch cu management, layer 2/2+, 8× LAN gigabit, 2× SFP 1G, port consolă RJ45/microUSB, integrare cu Omada, fanless, rackabil

    525 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Switch TL-SG3428 Cod intern: 1981
    Switch TL-SG3428 Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG3428

    Switch cu management, layer 2/2+, 24× LAN gigabit, 4× SFP 1.25G, port consolă RJ45/microUSB, integrare cu Omada, fanless, rackabil

    890 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Switch TL-SG3428MP Cod intern: 1956
    Switch TL-SG3428MP Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG3428MP

    Switch PoE+ 802.3af/at cu management, 24× LAN gigabit, 4× SFP 1G, buget PoE 384W, integrare cu Omada

    promoţie
    2200  2090 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Switch TL-SG3428X Cod intern: 1982
    Switch TL-SG3428X Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG3428X

    Switch cu management, layer 2/2+, 24× LAN gigabit, 4× SFP+ 10G, port consolă RJ45/microUSB, integrare cu Omada, fanless, rackabil

    1270 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Switch TL-SG3452X Cod intern: 2158
    Switch TL-SG3452X Producător: TP-Link Cod produs: TL-SG3452X

    Switch cu management, layer 2/2+, 48× LAN gigabit, 4× SFP+ 10G, port consolă RJ45/microUSB, integrare cu Omada, fanless, rackabil

    promoţie
    2880  2736 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Switch TL-SL1218P Cod intern: 1984
    Switch TL-SL1218P Producător: TP-Link Cod produs: TL-SL1218P

    Switch PoE+ 802.3af/at fără management, 16× LAN FastEthernet (10/100), 2× LAN gigabit, 1× SFP combo, 16× PoE-out, buget PoE 150W, rackabil

    760 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Switch TL-SL2428P Cod intern: 1991
    Switch TL-SL2428P Producător: TP-Link Cod produs: TL-SL2428P

    Switch PoE+ 802.3af/at cu management, layer 2/2+, 24× LAN 10/100 (cu PoE-out), 2× LAN gigabit, 2× combo RJ45/SFP 1.25G, buget PoE 250W, integrare cu Omada, rackabil

    1265 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Switch TL-SX3008F Cod intern: 2139
    Switch TL-SX3008F Producător: TP-Link Cod produs: TL-SX3008F

    Switch cu management, layer 2/2+, 8× SFP+ 10G, port consolă RJ45/microUSB, integrare cu Omada, fanless, rackabil

    1190 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Switch TL-SX3016F Cod intern: 2141
    Switch TL-SX3016F Producător: TP-Link Cod produs: TL-SX3016F

    Switch cu management, layer 2/2+, 16× SFP+ 10G, port consolă RJ45/microUSB, integrare cu Omada, cu ventilator, rackabil, sursă redundantă

    2580 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Switch Zyxel GS1100-8HP Cod intern: 0967
    Switch Zyxel GS1100-8HP Producător: Zyxel Cod produs: GS1100-8HP

    Switch PoE fără management, EEE 802.3af/at, 8 porturi gigabit (din care 4 sunt PoE), putere PoE 75W, throughput 16 Gbps, răcire pasivă, conformitate IEEE 802.3az, garanţie 5 ani

    430 LEI
    Stoc: 1 buc

  • ToughCable Connector Cod intern: 0099
    ToughCable Connector Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: TC-CON-100

    Conector RJ45, compatibil cu ToughCable, protecţie anti-ESD

    3 LEI
    Stoc: 95+ buc

  • ToughCable Connector Ground Cod intern: 0473
    ToughCable Connector Ground Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: TC-GND

    Conector RJ45, compatibil cu ToughCable, protecţie anti-ESD

    4.5 LEI
    Stoc: 85+ buc

  • UISP Console Cod intern: 2250
    UISP Console Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UISP-Console

    Router gigabit, 1× WAN GbE, 8× LAN GbE, 2× 10G SFP+, CPU ARM @ 1.7 GHz, 4 GB DDR4, 16 GB eMMC, 128 GB SSD, rackabil

    1540 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UISP Switch Cod intern: 2292
    UISP Switch Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UISP-S

    Switch PoE cu management, 1×SFP 1Gbit, LAN 8× 10/100/1000 (gigabit), PoE-out pasiv (27V) pe toate porturile, buget PoE 110W

    700 LEI
    Stoc: 2 buc

  • UISP-R Cod intern: 2293
    UISP-R Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UISP-R

    Router PoE Gigabit, 8 porturi × RJ45 + 1 port × SFP

    650 LEI
    Stoc: 2 buc

  • UniFi Cloud Gateway Ultra Cod intern: 2347
    UniFi Cloud Gateway Ultra Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UCG-Ultra

    Controller hardware pentru dispozitive Ubiquiti UniFi (hotspot-uri, routere, switch-uri), eMMC 16 GB, CPU Quad-core ARM® Cortex®-A53 at 1.5 GHz, RAM 3 GB, carcasă din policarbonat

    580 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • UniFi Cloud Key Gen2 Cod intern: 1445
    UniFi Cloud Key Gen2 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UCK-G2

    Controller hardware pentru dispozitive Ubiquiti UniFi (hotspot-uri, routere, switch-uri), eMMC 32 GB, CPU ARM APQ8053 8-core, RAM 2 GB, carcasă din aluminiu anodizat

    750 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Cloud Key Gen2 Plus Cod intern: 1371
    UniFi Cloud Key Gen2 Plus Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UCK-G2-PLUS

    Controller hardware şi NVR pentru hotspot-urile şi camerele de supraveghere Ubiquiti UniFi, SATA 1 TB 2.5", CPU ARM APQ8053 8-core, RAM 3 GB, maximum 20 camere

    1080 LEI
    Stoc: 2 buc

  • UniFi Dream Machine Pro (UDM-Pro) Cod intern: 1649
    UniFi Dream Machine Pro (UDM-Pro) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UDM-Pro

    Router enteprise-class, dual-WAN (SFP+ 10G / RJ45 1G), LAN 1× SFP+ 10G / 8× RJ45 1G, CPU Quad ARM Cortex-A57 Core @ 1.7 GHz, RAM 4 GB DDR4, funcţii: security gateway / firewall / VPN / UniFi Controller / NVR

    2250 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Dream Machine Special Edition (UDM-SE) Cod intern: 2160
    UniFi Dream Machine Special Edition (UDM-SE) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UDM-SE

    Router enteprise-class, dual-WAN (SFP+ 10G / RJ45 2.5 GbE), LAN 1× SFP+ 10G / 8× RJ45 1G, CPU Quad ARM Cortex-A57 Core @ 1.7 GHz, RAM 4 GB DDR4, funcţii: security gateway / firewall / VPN / UniFi Controller / NVR, SSD onboard 128GB, PoE-out pe toate porturile (200W)

    2860 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Express Cod intern: 2353
    UniFi Express Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UX

    Gateway UniFi compact, WiFi 6 AP, 1× WAN, 1× LAN, USB-C powered

    730 LEI
    Stoc: 2 buc

  • UniFi Security Gateway PRO Cod intern: 0801
    UniFi Security Gateway PRO Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USG-PRO-4

    Router gigabit, CPU Dual-Core MIPS64 @ 1 GHz, RAM 2 GB, flash 4 GB, 2x LAN gigabit RJ45, 2x WAN gigabit RJ45/SFP (combinat), port serial, management prin UniFi Controller, carcasă rackabilă

    1520 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch 16 PoE Gen2 (42 W) Cod intern: 1609
    UniFi Switch 16 PoE Gen2 (42 W) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-16-POE

    Switch PoE+ cu management, 16× Ethernet Gigabit, 1× in-band management, 2× SFP, throughput 18 Gbps, PoE 802.3af/at (pe 8 dintre porturile ethernet), buget PoE+ 42 W, montabil în rack, răcire pasivă (fan-less)

    promoţie
    1750  1645 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • UniFi Switch 24 (USW-24) Cod intern: 1892
    UniFi Switch 24 (USW-24) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-24

    Switch layer 2 cu management, 24× Ethernet Gigabit, 2× 1G SFP, rackabil, răcire silenţioasă (fanless), display touchscreen

    1270 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • UniFi Switch 24 PoE Gen2 (95 W) Cod intern: 1610
    UniFi Switch 24 PoE Gen2 (95 W) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-24-POE

    Switch PoE+ cu management, 24× Ethernet Gigabit, 1× in-band management, 2× SFP, throughput 26 Gbps, PoE+ 802.3af/at (pe 16 dintre porturile ethernet), buget PoE 95 W, montabil în rack, răcire pasivă (fan-less)

    2130 LEI
    Stoc: 2 buc

  • UniFi Switch 24-250W Cod intern: 0692
    UniFi Switch 24-250W Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: US-24-250W

    Switch PoE cu management, 24x Gigabit, 2x SFP, throughput 26 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    2215 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch 48 Cod intern: 0852
    UniFi Switch 48 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: US-48

    Switch cu management, 48× Ethernet Gigabit, 2× SFP (1Gbps), 2× SFP+ (10 Gbps), 1× serial, throughput 70 Gbps, montabil în rack

    2090 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch 48 (USW-48) Cod intern: 2156
    UniFi Switch 48 (USW-48) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-48

    Switch layer 2 cu management, 48× Ethernet Gigabit, 4× 1G SFP, rackabil, răcire silenţioasă (fanless), display touchscreen

    2240 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Switch 48 PoE (USW-48-POE) Cod intern: 1786
    UniFi Switch 48 PoE (USW-48-POE) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-48-POE

    Switch PoE+ cu management, 48× Ethernet Gigabit, 4× SFP 1G, throughput 52 Gbps, PoE 802.3af/at (pe 32 dintre porturile ethernet), buget PoE+ 195 W, montabil în rack, răcire silenţioasă (ventilator intern), display touchscreen

    3300 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Switch 48-500W Cod intern: 1634
    UniFi Switch 48-500W Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: US-48-500W

    Switch PoE cu management, 48× LAN (10/100/1000M), 2× SFP (1G), 2× SFP+ (10G), throughput 70 Gbps, PoE 802.3af/at + 24V, rackabil

    4300 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Switch 8 Cod intern: 0997
    UniFi Switch 8 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: US-8

    Switch cu management, 8x Gigabit, throughput 8 Gbps, PoE-passthrough pe portul 8

    615 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch 8-150W Cod intern: 0813
    UniFi Switch 8-150W Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: US-8-150W

    Switch PoE cu management, 8x Gigabit, 2x SFP, throughput 10 Gbps, PoE 802.3af/at

    1100 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch 8-60W Cod intern: 0996
    UniFi Switch 8-60W Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: US-8-60W

    Switch PoE cu management, 8x Gigabit, throughput 8 Gbps, PoE 802.3af (pe 4 din porturile ethernet)

    620 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • UniFi Switch Aggregation Cod intern: 2151
    UniFi Switch Aggregation Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-Aggregation

    Switch de agregare, 8× SFP+ 10G, silent cooling, management cu UniFi Network

    1480 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Switch Enterprise 24 PoE (400 W) Cod intern: 1944
    UniFi Switch Enterprise 24 PoE (400 W) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-Enterprise-24-POE

    Switch PoE+ Layer 3 cu management, 24× LAN RJ45 (12× 1 GbE, 12× 2.5 GbE), 2× 10G SFP+, throughput 62 Gbps, PoE+ 802.3af/at, buget PoE 400 W, 1× USP RPS DC input, montabil în rack

    4060 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch Flex Cod intern: 1564
    UniFi Switch Flex Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-Flex

    Switch PoE cu management, outdoor, 5× Ethernet Gigabit, PoE-in 802.3 af/at/bt (port 1), PoE-out 802.3af (port 2 - 5, pini 1,2+ / 3,6-), putere maximă 46W

    600 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • UniFi Switch Lite 16 PoE Cod intern: 1959
    UniFi Switch Lite 16 PoE Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-Lite-16-PoE-EU

    Switch PoE+ cu management, LAN 16× 10/100/1000 (gigabit), throughput 16 Gbps, PoE+ 802.3af/at (pe 8 dintre porturile ethernet), buget PoE 45 W, sursă internă de 60W

    1140 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Switch Lite 8 PoE Cod intern: 1865
    UniFi Switch Lite 8 PoE Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-Lite-8-PoE

    Switch PoE+ cu management, LAN 8× 10/100/1000 (gigabit), throughput 8 Gbps, PoE+ 802.3af/at (pe 4 dintre porturile ethernet), buget PoE 52 W, alimentator extern 54V / 1.1A

    625 LEI
    Stoc: 3 buc

  • UniFi Switch PRO 24 Cod intern: 1784
    UniFi Switch PRO 24 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-Pro-24

    Switch layer 2/3 cu management, 24× Ethernet Gigabit, 2× 10G SFP+, rackabil, răcire silenţioasă (ventilator intern), display touchscreen, opţiune de conectare la sursă redundantă UniFi SmartPower

    2250 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Switch Pro 24 PoE Gen2 (400 W) Cod intern: 1611
    UniFi Switch Pro 24 PoE Gen2 (400 W) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-Pro-24-POE

    Switch PoE+ cu management, 24× Ethernet Gigabit, 1× in-band management, 2× SFP+ 10G, throughput 44 Gbps, PoE+ 802.3af/at (pe 16 dintre porturile ethernet), PoE++ 802.3bt (pe 8 dintre porturile ethernet), buget PoE 400 W, montabil în rack, zgomot redus

    3710 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Switch PRO 48 Cod intern: 1785
    UniFi Switch PRO 48 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-Pro-48

    Switch layer 2/3 cu management, 48× Ethernet Gigabit, 4× 10G SFP+, rackabil, răcire silenţioasă (ventilator intern), display touchscreen, opţiune de conectare la sursă redundantă UniFi SmartPower

    3300 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch Pro 48 PoE Gen2 (600 W) Cod intern: 1612
    UniFi Switch Pro 48 PoE Gen2 (600 W) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-Pro-48-POE

    Switch PoE+ cu management, 48× Ethernet Gigabit, 1× in-band management, 4× SFP+ 10G, throughput 88 Gbps, PoE+ 802.3af/at (pe 40 dintre porturile ethernet), PoE++ 802.3bt (pe 8 dintre porturile ethernet), buget PoE 600 W, montabil în rack, zgomot redus

    6000 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Switch Pro 8 PoE Cod intern: 2352
    UniFi Switch Pro 8 PoE Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-PRO-8-POE

    Switch PoE, Layer 3, 2× SFP+ 10G, 8× RJ45 (dintre care 6 sunt PoE+ iar 2 sunt PoE++), management cu UniFi Network

    1650 LEI
    Stoc: 2 buc

  • UniFi Switch Pro Aggregation Cod intern: 2271
    UniFi Switch Pro Aggregation Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-Pro-Aggregation

    Switch de agregare, Layer 3, 24× SFP+ 10G, 4× SFP28 25G, DC power backup, silent cooling, management cu UniFi Network

    4870 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • USW Flex Mini Cod intern: 1842
    USW Flex Mini Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-Flex-Mini

    Switch cu management, LAN 5× 10/100/1000 (gigabit), throughput 5 Gbps, alimentare 5V (USB-C) / 48V (PoE 802.3af/at)

    175 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • USW Flex Mini (bulk) Cod intern: 2249
    USW Flex Mini (bulk) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-Flex-Mini

    Switch cu management, LAN 5× 10/100/1000 (gigabit), throughput 5 Gbps, alimentare 5V (USB-C) / 48V (PoE 802.3af/at), alimentatorul se achiziționează separat

    165 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • wAP 60G Cod intern: 2204
    wAP 60G Producător: MikroTik Cod produs: RBwAPG-60ad

    CPE în banda de 60 GHz, standard 802.11ad, CPU ARM quadcore @ 716 MHz, RAM 256 MB, LAN 10/100/1000 Mbps, distanţă 200 m, RouterOS L3

    515 LEI
    Stoc: 2 buc

  • wAP 60G AP Cod intern: 2205
    wAP 60G AP Producător: MikroTik Cod produs: RBwAPG-60ad-A

    AP în banda de 60 GHz, standard 802.11ad, CPU ARM quadcore @ 716 MHz, RAM 256 MB, LAN 10/100/1000 Mbps, distanţă 200 m, RouterOS L4

    670 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Wireless Wire (RBwAPG-60ad kit) Cod intern: 1157
    Wireless Wire (RBwAPG-60ad kit) Producător: MikroTik Cod produs: RBwAPG-60adkit

    Link wireless gigabit, bandă 60 GHz, standard 802.11ad, CPU ARM @ 716MHz quadcore, RAM 256 MB, distanţă 1 ... 150 m, RouterOS L3, kit format din două unităţi

    1100 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Wireless Wire Dish (RBLHGG-60ad kit) Cod intern: 1359
    Wireless Wire Dish (RBLHGG-60ad kit) Producător: MikroTik Cod produs: RBLHGG-60adkit

    Link wireless gigabit, bandă 60 GHz, standard 802.11ad, CPU ARM @ 716MHz quadcore, RAM 256 MB, distanţă 1500 m, RouterOS L3, kit format din două unităţi

    1440 LEI
    Stoc: 1 buc

  • XS+31LC10D Cod intern: 2285
    XS+31LC10D Producător: MikroTik Cod produs: XS+31LC10D

    Transceiver optic SFP / SFP+ / SFP28 (1G / 10G / 25G), conector Dual LC, lungime de undă 1310 nm, distanţă maximă 10 Km, single mode

    640 LEI
    Stoc: 3 buc

  • XS+DA0001 Cod intern: 1999
    XS+DA0001 Producător: MikroTik Cod produs: XS+DA0001

    SFP/SFP+/SFP28 1m optic direct attach cable, 1 / 10 / 25 Gbps

    135 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • XS+DA0003 Cod intern: 1863
    XS+DA0003 Producător: MikroTik Cod produs: XS+DA0003

    SFP/SFP+/SFP28 3m optic direct attach cable, 1 / 10 / 25 Gbps

    185 LEI
    Stoc: 3 buc

  Coş de cumpărături
Coşul de cumpărături este gol.
  Categorii
  Producători
  Garanţii

Echipamentele care s-au defectat în perioada de garanţie se trimit prin Fan Courier (NU alt curier!) la sediul Fan Courier Tulcea, cu menţiunea pentru Delta Web Telecom. Plata transportului va fi suportată de client.

De asemenea, înainte de a lua decizia de trimitere în garanţie, vă rugăm să solicitaţi suport tehnic la 0748-113-178, pentru a evita cheltuielile de transport în cazul în care problema se poate rezolva de la distanţă.

Pentru rezolvarea cât mai rapidă a garanţiilor, vă rugăm să puneţi în colet o scurtă descriere a problemei, ca să ştim ce anume trebuie verificat şi cum putem reproduce defectul.

Pentru detalii suplimentare vă rugăm să citiţi cu atenţie politica noastră referitoare la returnarea şi înlocuirea produselor.

  Politica de discount
Valoare comandă Discount
2.000 RON 2%
4.000 RON 3%
6.000 RON 4%
8.000 RON 5%

Clienţii fideli, a căror comenzi cumulate depăşesc valoarea de 10.000 RON vor beneficia întotdeauna de discountul de 5%, indiferent de valoarea comenzii.

La procentele de mai sus se mai aplică o reducere de 1% pentru comenzile achitate cu ordin de plată.

Comenzile mai mari de 1000 Lei şi greutatea sub 5 Kg, expediate în zonele acoperite de FAN Courier, beneficiază de transport gratuit.

Reţineţi: produsele care sunt la promoţie şi la lichidare de stoc deja includ reduceri mari de preţ, la aceste produse nu se aplică discount-urile enumerate mai sus.

Produsul a fost adăugat în coş.