Ubiquiti Networks Mikrotik Zyxel Extralink Alfa Network RF Elements PC Engines
ZXHN F623 PON ONT cod: 1058

ZXHN F623 PON ONT

Producător: ZTEGaranţie: 12 luni

Terminal GPON, 1x GPON (SC/PC, SC/APC), 1x ethernet gigabit, 3x ethernet 10/100, WiFi 2.4 GHz, 1x port telefonie

140 LEI
Stoc epuizat

Nu există informaţii referitoare la disponibilitate

ZXHN F623 este un terminal ONU, pentru reţelele FTTH de tip GPON. Acest model este dotat cu WiFi în banda de 2.4 GHz, o interfaţă ethernet gigabit şi 3 interfeţe ethernet 10/100 Mbps. De asemenea, dispune şi de o interfaţă pentru telefonie.

Wide image for ZXHN F623 PON ONT
  Coş de cumpărături
Coşul de cumpărături este gol.
  Garanţii

Echipamentele care s-au defectat în perioada de garanţie se trimit prin Fan Courier (NU alt curier!) la sediul Fan Courier Tulcea, cu menţiunea pentru Delta Web Telecom. Vă rugăm să lipiţi pe colet un bilet cu descrierea defectului, în caz contrar ne rezervăm dreptul de a nu accepta coletul.

De asemenea, înainte de a lua decizia de trimitere în garanţie, vă rugăm să solicitaţi suport tehnic la 0748-113-178, pentru a evita costurile de transport în cazul în care problema se poate rezolva de la distanţă.

  Licenţe Mikrotik RouterOS

Diferenţele dintre nivelurile de licenţiere le puteţi consulta aici.

Level 4 140 LEI
Level 5 270 LEI
Level 6 730 LEI

Notă: preţurile sunt cu TVA inclus.

Pentru informaţii legate de procedura de achiziţie a licenţei, vă rugăm să ne contactaţi.

  Politica de discount
Valoare comandă Discount
2.000 RON2%
4.000 RON3%
6.000 RON4%
8.000 RON5%

Clienţii fideli, a căror comenzi cumulate depăşesc valoarea de 10.000 RON vor beneficia întotdeauna de discountul de 5%, indiferent de valoarea comenzii.

La procentele de mai sus se mai aplică o reducere de 1% pentru comenzile plătite anticipat (cu OP).

Comenzile mai mari de 1000 Lei şi greutatea sub 5 Kg, expediate în zonele acoperite de FAN Courier, beneficiază de transport gratuit.

Reţineţi: produsele care sunt la promoţie şi la lichidare de stoc deja includ reduceri mari de preţ, la aceste produse nu se aplică discount-urile enumerate mai sus.

Produsul a fost adăugat în coş.