Ubiquiti Networks Mikrotik Zyxel ExtraLink RF Elements PC Engines CyberPower Bosi Tools

Ubiquiti Networks

  • Adapter POE 24V, 0.3A, 7W, gigabit, alb (POE-24-7W-G-WH bulk) cod: 1626
    Adapter POE 24V, 0.3A, 7W, gigabit, alb (POE-24-7W-G-WH bulk) Producător: Ubiquiti Networks

    Sursă de alimentare PoE Gigabit pentru UniFi, carcasă de culoare albă

    35 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Adapter POE 24V, 0.3A, 7W, gigabit, alb (POE-24-7W-G-WH) cod: 1627
    Adapter POE 24V, 0.3A, 7W, gigabit, alb (POE-24-7W-G-WH) Producător: Ubiquiti Networks

    Sursă de alimentare PoE Gigabit pentru UniFi, carcasă de culoare albă

    35 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Adapter POE 24V, 0.5A, 12W, gigabit, alb (POE-24-12W-G-WH) cod: 1460
    Adapter POE 24V, 0.5A, 12W, gigabit, alb (POE-24-12W-G-WH) Producător: Ubiquiti Networks

    Sursă de alimentare PoE Gigabit pentru UniFi, carcasă de culoare albă

    50 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Adapter POE 24V, 1A, 24W cod: 0029
    Adapter POE 24V, 1A, 24W Producător: Ubiquiti Networks

    Sursă de alimentare Ubiquiti pentru echipamente BaseStation

    60 LEI
    Stoc: 25+ buc

  • Adapter POE 24V, 1A, 24W, gigabit cod: 0766
    Adapter POE 24V, 1A, 24W, gigabit Producător: Ubiquiti Networks

    Sursă de alimentare PoE Gigabit

    75 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Adapter POE 24V, 1A, 24W, gigabit, alb (POE-24-24W-G-WH bulk) cod: 1625
    Adapter POE 24V, 1A, 24W, gigabit, alb (POE-24-24W-G-WH bulk) Producător: Ubiquiti Networks

    Sursă de alimentare PoE Gigabit pentru UniFi, carcasă de culoare albă

    60 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Adapter POE 24V, 500 mA, 12W (NEW) cod: 0202
    Adapter POE 24V, 500 mA, 12W (NEW) Producător: Ubiquiti Networks

    Sursă de alimentare PoE, 24 V / 12 W, LAN 10/100, pini 4,5 (+) / 7,8 (-), cu buton de reset

    36 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Adapter POE 24V, 500mA, 12W, gigabit cod: 0559
    Adapter POE 24V, 500mA, 12W, gigabit Producător: Ubiquiti Networks

    Sursă de alimentare PoE Gigabit

    60 LEI
    În curând

    Disponibil începând cu:
    28 septembrie 2020
  • Adapter POE 48V, 0.32A, 15W, gigabit, alb (U-POE-af) cod: 1628
    Adapter POE 48V, 0.32A, 15W, gigabit, alb (U-POE-af) Producător: Ubiquiti Networks

    Sursă de alimentare PoE Gigabit pentru UniFi, carcasă de culoare albă

    50 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Adapter POE 48V, 0.5A, 24W cod: 0074
    Adapter POE 48V, 0.5A, 24W Producător: Ubiquiti Networks

    Sursă de alimentare PoE pentru echipamente cu LAN 10/100

    60 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Adapter POE 48V, 500mA, 24W, gigabit cod: 0648
    Adapter POE 48V, 500mA, 24W, gigabit Producător: Ubiquiti Networks

    Sursă de alimentare PoE Gigabit

    75 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Adapter PoE 50V, 1.2A, 60W cod: 0372
    Adapter PoE 50V, 1.2A, 60W Producător: Ubiquiti Networks

    Sursă PoE de putere, compatibilă gigabit

    80 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • AF-5G23-S45 cod: 0749
    AF-5G23-S45 Producător: Ubiquiti Networks

    Antenă directivă cu reflector parabolic pentru AirFiber X, 2x2 MIMO, 5GHz, câştig 23dBi, polarizare slant (oblică)

    480 LEI
    Stoc: 2 buc

  • AF-5G30-S45 cod: 0674
    AF-5G30-S45 Producător: Ubiquiti Networks

    Antenă directivă cu reflector parabolic pentru AirFiber X, 2x2 MIMO, 5GHz, câştig 30dBi, polarizare slant (oblică)

    570 LEI
    Stoc: 2 buc

  • AF-5G34-S45 cod: 0722
    AF-5G34-S45 Producător: Ubiquiti Networks

    Antenă directivă cu reflector parabolic pentru AirFiber X, 2x2 MIMO, 5GHz, câştig 34dBi, polarizare slant (oblică)

    1640 LEI
    La comandă

  • AirCube AC cod: 1138
    AirCube AC Producător: Ubiquiti Networks

    Router SOHO indoor dualband (2.4 / 5 GHz), 2×2 MIMO, 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 22 dBm (160 mW), 1x WAN gigabit, 4x LAN gigabit, PoE out pe portul WAN

    360 LEI
    Stoc: 2 buc

  • AirFiber 5 cod: 0521
    AirFiber 5 Producător: Ubiquiti Networks

    Ansamblu radio gigabit, 5GHz, EIRP 50 dBm, 2x antene 23 dBi, GPS

    5200 LEI
    La comandă

  • AirFiber 5G-OMT-S45 cod: 0680
    AirFiber 5G-OMT-S45 Producător: Ubiquiti Networks

    Kit de conversie la polarizare slant 45° pentru RocketDish 5G30 şi 5G34

    170 LEI
    La comandă

  • AirFiber 5XHD cod: 1637
    AirFiber 5XHD Producător: Ubiquiti Networks

    Echipament radio pentru link-uri de mare viteză (1 Gbps+), chipset dedicat Ubiquiti LTU™, două porturi ethernet gigabit

    1950 LEI
    Stoc: 2 buc

  • AmpliFi HD Mesh Router cod: 0894
    AmpliFi HD Mesh Router Producător: Ubiquiti Networks

    Router SOHO indoor dualband (2.4 / 5 GHz), 3x3 MIMO, 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 26 dBm (398 mW), 1x WAN gigabit, 4x LAN gigabit, touchscreen color

    680 LEI
    Stoc: 2 buc

  • AmpliFi HD Mesh WiFi System cod: 0903
    AmpliFi HD Mesh WiFi System Producător: Ubiquiti Networks

    Router wireless cu două repetoare, dualband (2.4 / 5 GHz), 3x3 MIMO, 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 26 dBm (398 mW), 1x WAN gigabit, 4x LAN gigabit, touchscreen color

    1820 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • AmpliFi Mesh Wi-Fi System Gamer's Edition cod: 1657
    AmpliFi Mesh Wi-Fi System Gamer's Edition Producător: Ubiquiti Networks

    Router wireless cu două repetoare optimizat pentru gaming, dualband (450 Mbps @ 2.4 / 1300 Mbps @ 5 GHz), 3x3 MIMO, 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 26 dBm (398 mW), 1x WAN gigabit, 4x LAN gigabit, touchscreen color

    promoţie
    1990  1890.5 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Antenă Omni AMO-2G10 cod: 0072
    Antenă Omni AMO-2G10 Producător: Ubiquiti Networks

    Antenă omnidirecţională 10 dBi, polarizare duală, 2x2 MIMO

    795 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Antenă Omni AMO-2G13 cod: 0073
    Antenă Omni AMO-2G13 Producător: Ubiquiti Networks

    Antenă omnidirecţională 13 dBi, polarizare duală, 2x2 MIMO

    1190 LEI
    La comandă

  • Antenă omnidirecţională AMO-5G10 cod: 0070
    Antenă omnidirecţională AMO-5G10 Producător: Ubiquiti Networks

    Antenă omnidirecţională 10 dBi, polarizare duală, 2x2 MIMO

    560 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Antenă omnidirecţională AMO-5G13 cod: 0071
    Antenă omnidirecţională AMO-5G13 Producător: Ubiquiti Networks

    Antenă omnidirecţională 13 dBi, polarizare duală, 2x2 MIMO

    750 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Antenă Sector 2G-15-120 AirMax cod: 0081
    Antenă Sector 2G-15-120 AirMax Producător: Ubiquiti Networks

    Antenă wireless sectorială 2.4 GHz, polarizare duală, 15dBi, deschidere 120°

    640 LEI
    La comandă

  • Antenă Sector 2G-16-90 AirMax cod: 0043
    Antenă Sector 2G-16-90 AirMax Producător: Ubiquiti Networks

    Antenă wireless sectorială 2.4 GHz, polarizare duală, 16dBi, deschidere 90°

    640 LEI
    La comandă

  • Antenă Sector 5G-19-120 AirMax cod: 0023
    Antenă Sector 5G-19-120 AirMax Producător: Ubiquiti Networks

    Antenă wireless sectorială 5GHz, polarizare duală, câştig 19 dBi, deschidere 120 de grade

    640 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Antenă Sector 5G-20-90 AirMax cod: 0022
    Antenă Sector 5G-20-90 AirMax Producător: Ubiquiti Networks

    Antenă wireless sectorială 5GHz, polarizare duală, câştig 20 dBi, deschidere 90 de grade

    630 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Antenă sector AirMAX 5G Titanium cod: 0219
    Antenă sector AirMAX 5G Titanium Producător: Ubiquiti Networks

    Antenă sector MIMO cu deschidere variabilă (60˚/ 90˚/ 120˚), câştig 21/20/19 dBi, interferenţe de colocare reduse

    1030 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Antenă sector AM-5AC-21-60 cod: 0655
    Antenă sector AM-5AC-21-60 Producător: Ubiquiti Networks

    Antenă sector 2x2 MIMO cu deschidere de 60˚, câştig 21 dBi, imunitate superioară la zgomot

    930 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Antenă sector AM-5AC-22-45 cod: 0613
    Antenă sector AM-5AC-22-45 Producător: Ubiquiti Networks

    Antenă sector 2x2 MIMO cu deschidere de 45˚, câştig 22 dBi, imunitate superioară la zgomot

    930 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Antenă sector UMA-D cod: 1164
    Antenă sector UMA-D Producător: Ubiquiti Networks

    Antenă WiFi sectorială dual-band, polarizare duală, 90°/10dBi @ 2.4GHz, 45°/15dBi @ 5GHz, conectori RSMA, concepută pentru UniFi AC Mesh

    440 LEI
    La comandă

  • Bullet AC (B-DB-AC) cod: 1260
    Bullet AC (B-DB-AC) Producător: Ubiquiti Networks

    Access point outdoor dualband, standard 802.11AC, SIMO, TX power 22 dBm (160 mW), port ethernet gigabit, management cu telefonul mobil (Android & iOS)

    470 LEI
    La comandă

  • Bullet M2 HP cod: 0042
    Bullet M2 HP Producător: Ubiquiti Networks

    Access point outdoor 2.4 GHz, 28 dBm (630 mW), procesor 400MHz, 802.11 b/g/n

    370 LEI
    Stoc: 1 buc

  • EdgeRouter 4 cod: 1195
    EdgeRouter 4 Producător: Ubiquiti Networks

    Router gigabit, CPU MIPS64 (quad-core) @ 1GHz, RAM 1 GB, 1x SFP, 3x LAN gigabit, rackabil cu ER-RMKIT

    900 LEI
    În curând

    Disponibil începând cu:
    28 septembrie 2020
  • EdgeRouter 6P cod: 1402
    EdgeRouter 6P Producător: Ubiquiti Networks

    Router gigabit, CPU MIPS64 (quad-core) @ 1GHz, RAM 1 GB, 1× SFP, 5× LAN gigabit cu PoE-out 24V, 1× serial RJ45, rackabil cu ER-RMKIT

    1125 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • EdgeRouter Rack Mount Kit (ER-RMKIT) cod: 1339
    EdgeRouter Rack Mount Kit (ER-RMKIT) Producător: Ubiquiti Networks

    Sistem de prindere în rack pentru EdgeRouter™ 4 şi EdgeRouter™ 6P

    70 LEI
    În curând

    Disponibil începând cu:
    28 septembrie 2020
  • EdgeRouter X cod: 0675
    EdgeRouter X Producător: Ubiquiti Networks

    Router gigabit, CPU MIPS1004Kc (dual-core) @ 880MHz, RAM 256 MB, 5x LAN gigabit, PoE out pe portul 5

    250 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • EdgeRouter X SFP cod: 0716
    EdgeRouter X SFP Producător: Ubiquiti Networks

    Router gigabit, CPU MIPS1004Kc (dual-core) @ 880MHz, RAM 256 MB, 1x SFP, 5x LAN gigabit, PoE out pe toate porturile ethernet

    390 LEI
    Stoc: 3 buc

  • EdgeSwitch 16 (150W) cod: 0736
    EdgeSwitch 16 (150W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 16x Gigabit, 2x SFP, throughput 18 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    1490 LEI
    La comandă

  • EdgeSwitch 24 (250W) cod: 0542
    EdgeSwitch 24 (250W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 24x Gigabit, 2x SFP, throughput 26 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    2000 LEI
    La comandă

  • EdgeSwitch 24 Lite cod: 0739
    EdgeSwitch 24 Lite Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 24x Gigabit, 2x SFP, throughput 26 Gbps, rackabil

    1010 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • EdgeSwitch 48 (500W) cod: 0596
    EdgeSwitch 48 (500W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 48x Gigabit, 2x SFP, 2x SFP+, throughput 70 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    3950 LEI
    La comandă

  • EdgeSwitch 48 (750W) cod: 0597
    EdgeSwitch 48 (750W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 48x Gigabit, 2x SFP, 2x SFP+, throughput 70 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    4850 LEI
    La comandă

  • EdgeSwitch 48 Lite cod: 0718
    EdgeSwitch 48 Lite Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 48x Gigabit, 2x SFP, 2x SFP+, throughput 70 Gbps, rackabil

    1950 LEI
    La comandă

  • EdgeSwitch 8 (150W) cod: 0889
    EdgeSwitch 8 (150W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 8x Gigabit, 2x SFP, throughput 10 Gbps, PoE 802.3af/at

    1050 LEI
    Stoc: 1 buc

  • EdgeSwitch ES-10X cod: 1458
    EdgeSwitch ES-10X Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 8× Gigabit, 2× SFP, throughput 10 Gbps, PoE-in pe portul 1, PoE-out pe portul 8 (24V)

    525 LEI
    Stoc: 1 buc

  • EdgeSwitch ES-10XP cod: 1459
    EdgeSwitch ES-10XP Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 8× Gigabit, 2× SFP, throughput 10 Gbps, PoE-out pasiv pe toate porturile ethernet (24V)

    610 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • EdgeSwitch ES-16-XG cod: 0869
    EdgeSwitch ES-16-XG Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management de mare capacitate, 12x SFP+ 10G, 4x RJ45 10G, throughput 160 Gbps, rată de forwardare 238.1 Mpps, port serial, rackabil

    2900 LEI
    La comandă

  • EdgeSwitch ES-5XP cod: 1303
    EdgeSwitch ES-5XP Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 5 porturi gigabit, ieşire PoE 24V, 60W

    425 LEI
    Stoc: 2 buc

  • EdgeSwitch ES-8XP cod: 1273
    EdgeSwitch ES-8XP Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 8 porturi gigabit, ieşire PoE 24/48V, 150W

    900 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • EdgeSwitch Fiber (ES-12F) cod: 0832
    EdgeSwitch Fiber (ES-12F) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 8x SFP 100/1000, 4x SFP 1G, 4x ethernet 10/100/1000, throughput 16 Gbps, rată de forwardare 23.81 Mpps, rackabil

    1025 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Ethernet Surge Protector Gen2 cod: 1182
    Ethernet Surge Protector Gen2 Producător: Ubiquiti Networks

    Protecţie pentru portul ethernet împotriva descărcărilor electrostatice

    58 LEI
    Stoc: 40+

  • FiberCable FC-SM-100 cod: 1465
    FiberCable FC-SM-100 Producător: Ubiquiti Networks

    Cablu de fibră optică outdoor, 6 fire, single-mode, conectori LC, lungime 100 ft (30.48 m)

    325 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • FiberCable FC-SM-200 cod: 1466
    FiberCable FC-SM-200 Producător: Ubiquiti Networks

    Cablu de fibră optică outdoor, 6 fire, single-mode, conectori LC, lungime 200 ft (60.96 m)

    470 LEI
    Stoc: 3 buc

  • FiberCable FC-SM-300 cod: 1467
    FiberCable FC-SM-300 Producător: Ubiquiti Networks

    Cablu de fibră optică outdoor, 6 fire, single-mode, conectori LC, lungime 300 ft (91.44 m)

    625 LEI
    Stoc: 3 buc

  • FiberPoe Gen2 cod: 1485
    FiberPoe Gen2 Producător: Ubiquiti Networks

    Media-convertor fibră optică / ethernet cu ieşire PoE gigabit, de exterior

    155 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • G2 Cloud Key Rack Mount cod: 1464
    G2 Cloud Key Rack Mount Producător: Ubiquiti Networks

    Sistem de montaj în rack pentru Cloud Key G2 şi Cloud Key G2 Plus

    510 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Hotspot UniFi AC HD cod: 0956
    Hotspot UniFi AC HD Producător: Ubiquiti Networks

    Hotspot indoor dual-band 2.4/5 GHz, MU‑MIMO, 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2, TX power 25 dBm (316 mW), 2x LAN gigabit, 500+ utilizatori

    1550 LEI
    În curând

    Disponibil începând cu:
    28 septembrie 2020
  • Hotspot UniFi AC IN-WALL cod: 1016
    Hotspot UniFi AC IN-WALL Producător: Ubiquiti Networks

    Hotspot indoor dual-band, 2x2 MIMO 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 20 dBm (100 mW), 3x ethernet 10/100/1000, PoE out 48V (1,2+; 3,6-), montabil în perete

    470 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Hotspot UniFi AC IN-WALL PRO cod: 1135
    Hotspot UniFi AC IN-WALL PRO Producător: Ubiquiti Networks

    Hotspot indoor dual-band, 3x3 MIMO 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 22 dBm (160 mW), 3x ethernet 10/100/1000, PoE out 48V (1,2+; 3,6-), montabil în perete

    895 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Hotspot UniFi AC Lite cod: 0724
    Hotspot UniFi AC Lite Producător: Ubiquiti Networks

    Hotspot indoor dual-band 2.4/5 GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 20 dBm, port ethernet gigabit

    395 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Hotspot UniFi AC Lite (bulk) cod: 0770
    Hotspot UniFi AC Lite (bulk) Producător: Ubiquiti Networks

    Hotspot indoor dual-band 2.4/5 GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 20 dBm, port ethernet gigabit, alimentare 24V

    385 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Hotspot UniFi AC LR cod: 0725
    Hotspot UniFi AC LR Producător: Ubiquiti Networks

    Hotspot indoor dual-band 2.4/5 GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 24 dBm @ 2.4 GHz / 22 dBm @ 5GHz, port ethernet gigabit

    490 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Hotspot UniFi AC LR (bulk) cod: 0752
    Hotspot UniFi AC LR (bulk) Producător: Ubiquiti Networks

    Hotspot indoor dual-band 2.4/5 GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 24 dBm @ 2.4 GHz / 22 dBm @ 5GHz, port ethernet gigabit

    465 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Hotspot UniFi AC PRO cod: 0726
    Hotspot UniFi AC PRO Producător: Ubiquiti Networks

    Hotspot indoor, dual band, 3x3 MIMO 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 22 dBm, 450 Mbps @ 2.4GHz, 1300 Mbps @ 5GHz, 2x Ethernet Gigabit

    690 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Hotspot UniFi AC PRO (bulk) cod: 0762
    Hotspot UniFi AC PRO (bulk) Producător: Ubiquiti Networks

    Hotspot indoor, dual band, 3x3 MIMO 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 22 dBm, 450 Mbps @ 2.4GHz, 1300 Mbps @ 5GHz, 2x Ethernet Gigabit

    680 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Hotspot UniFi IN-WALL HD cod: 1640
    Hotspot UniFi IN-WALL HD Producător: Ubiquiti Networks

    Hotspot indoor dual-band, tehnologie 802.11ac Wave 2 MU-MIMO, TX power 23 dBm @ 2.4 GHz / 26 dBm @ 5 GHz, 5× porturi ethernet 10/100/1000, 1× PoE-passthrough 48V (1,2+; 3,6-), montabil în perete

    895 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Hotspot UniFi nanoHD cod: 1259
    Hotspot UniFi nanoHD Producător: Ubiquiti Networks

    Hotspot indoor dual-band 2.4/5 GHz, 4×4 MU‑MIMO, 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2, TX power 23 dBm @ 2.4 GHz / 26 dBm @ 5 GHz, LAN gigabit, 200+ utilizatori

    820 LEI
    În curând

  • Hotspot UniFi nanoHD (bulk) cod: 1219
    Hotspot UniFi nanoHD (bulk) Producător: Ubiquiti Networks

    Hotspot indoor dual-band 2.4/5 GHz, 4×4 MU‑MIMO, 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2, TX power 23 dBm @ 2.4 GHz / 26 dBm @ 5 GHz, LAN gigabit, 200+ utilizatori

    860 LEI
    La comandă

  • Instant Gigabit Adapter (indoor) cod: 0923
    Instant Gigabit Adapter (indoor) Producător: Ubiquiti Networks

    Adaptor PoE coborâtor de tensiune 48V -> 24V, indoor, funcţionează pe echipamente cu interfaţă LAN 10/100 şi gigabit

    95 LEI
    La comandă

  • Instant Gigabit Adapter (outdoor) cod: 0924
    Instant Gigabit Adapter (outdoor) Producător: Ubiquiti Networks

    Adaptor PoE coborâtor de tensiune 48V -> 24V, outdoor, funcţionează pe echipamente cu interfaţă LAN 10/100 şi gigabit

    99 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Kit SFP 1.25Gbps 3km (UF-SM-1G-S) cod: 0897
    Kit SFP 1.25Gbps 3km (UF-SM-1G-S) Producător: Ubiquiti Networks

    Pereche de module SFP, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, 1.25Gbps, 3km

    125 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Kit SFP MM 1.25G, 550m (UF-MM-1G) cod: 1336
    Kit SFP MM 1.25G, 550m (UF-MM-1G) Producător: Ubiquiti Networks

    Pereche de module SFP, multi-mode, conector LC, 850/850 nm, 1.25 Gbps, 550m

    94 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Kit SFP MM 10G, 300m (UF-MM-10G) cod: 1633
    Kit SFP MM 10G, 300m (UF-MM-10G) Producător: Ubiquiti Networks

    Pereche de module SFP+, multi-mode, conector LC, 850/850 nm, 10 Gbps, 300m

    215 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Kit SFP+ 10Gbps 10km (UF-SM-10G) cod: 1576
    Kit SFP+ 10Gbps 10km (UF-SM-10G) Producător: Ubiquiti Networks

    Pereche de module SFP+, single-mode, duplex, conector 2× LC, 1310 nm, 10Gbps, 10km

    470 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Kit SFP+ 10Gbps 10km (UF-SM-10G-S) cod: 0898
    Kit SFP+ 10Gbps 10km (UF-SM-10G-S) Producător: Ubiquiti Networks

    Pereche de module SFP+, single-mode, conector LC, 1270/1330 nm, 10Gbps, 10km

    850 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • LAP-120 (LiteAP AC) cod: 0746
    LAP-120 (LiteAP AC) Producător: Ubiquiti Networks

    Ansamblu access point / antenă sector 120° 16dBi, standard 2×2 MIMO 802.11 ac, TX power 25 dBm (316 mW), port ethernet gigabit, CPU Atheros MIPS 74Kc @ 533 MHz, RAM 64 MB

    415 LEI
    Stoc: 2 buc

  • LAP-GPS (LiteAP GPS) cod: 1572
    LAP-GPS (LiteAP GPS) Producător: Ubiquiti Networks

    Ansamblu access point / antenă sector 120° 17dBi, standard 2×2 MIMO 802.11 ac, TX power 25 dBm (316 mW), port ethernet gigabit, CPU Atheros MIPS 74Kc @ 533 MHz, RAM 64 MB, system GPS Sync (pentru reducerea interfernţelor de colocare)

    485 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • LiteBeam 5AC Gen2 cod: 0998
    LiteBeam 5AC Gen2 Producător: Ubiquiti Networks

    Ansamblu antenă/access point, CPU MIPS 74K, standard 2x2 MIMO 802.11 AC, polarizare duală, câştig 23 dBi, TX power 25 dBm (316 mW), port ethernet gigabit, management prin Wi-Fi

    300 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Litebeam AC-LR cod: 1463
    Litebeam AC-LR Producător: Ubiquiti Networks

    Ansamblu antenă/access point, CPU MIPS 74K, standard 2x2 MIMO 802.11 AC, polarizare duală, câştig 26 dBi, TX power 25 dBm (316 mW), port ethernet gigabit, management prin Wi-Fi

    545 LEI
    Stoc: 2 buc

  • LiteBeam M5-23 cod: 0713
    LiteBeam M5-23 Producător: Ubiquiti Networks

    Ansanmblu antenă/access point, CPU MIPS 74K, 802.11 a/n, polarizare simplă, TX power 25 dBm, ethernet 10/100 Mbps

    230 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • LTU Lite cod: 1650
    LTU Lite Producător: Ubiquiti Networks

    Client radio 5 GHz PtMP LTU™, procesor Ubiquiti® LTU, 1024 QAM, TX power 22 dBm, antenă încorporată 13 dBi, deschidere 45°, port LAN 10/100/1000

    515 LEI
    Stoc: 15+ buc

  • LTU Rocket cod: 1697
    LTU Rocket Producător: Ubiquiti Networks

    Basestation radio 5 GHz PtMP LTU™, procesor Ubiquiti® LTU, 1024 QAM, TX power 29 dBm (800mW), throughput 600+ Mbps, port LAN 10/100/1000

    1910 LEI
    Stoc: 2 buc

  • mFi mPower EU cod: 0395
    mFi mPower EU Producător: Ubiquiti Networks

    Prelungitor 220V controlabil de la distanţă, prin wireless 802.11 b/g/n

    290 LEI
    Stoc: 2 buc

  • NanoBeam AC Gen2 cod: 1053
    NanoBeam AC Gen2 Producător: Ubiquiti Networks

    Ansamblu antena/access point, 2x2 MIMO, 802.11ac, antenă 19dBi, TX power 25 dBm (316 mW), CPU Atheros MIPS 74Kc @ 720 MHz, 2× ethernet gigabit, TCP/IP throughput 450+ Mbps, management prin WiFi

    475 LEI
    Stoc: 1 buc

  • NanoBeam M5-16 cod: 0548
    NanoBeam M5-16 Producător: Ubiquiti Networks

    Ansamblu antena/access point, antenă 16dBi, TX power 26 dBm (398 mW), procesor 560 MHz

    315 LEI
    Stoc: 3 buc

  • NanoBeam M5-19 cod: 0504
    NanoBeam M5-19 Producător: Ubiquiti Networks

    Ansamblu antena/access point, antenă 19dBi, TX power 26 dBm (398 mW), procesor 560 MHz

    405 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • NanoStation AC cod: 1256
    NanoStation AC Producător: Ubiquiti Networks

    Ansamblu antenă/access point, 2x2 MIMO, 802.11ac, antenă 16 dBi, TX power 25 dBm (316 mW), procesor 560 MHz, 2× ethernet gigabit, TCP/IP throughput 450+ Mbps, management prin Wi-Fi @ 2.4 GHz

    595 LEI
    La comandă

  • NanoStation AC Loco cod: 1181
    NanoStation AC Loco Producător: Ubiquiti Networks

    Ansamblu antenă/access point, 2x2 MIMO, 802.11ac, antenă 13 dBi, TX power 25 dBm (316 mW), procesor 560 MHz, port ethernet gigabit, TCP/IP throughput 450+ Mbps, management prin Wi-Fi @ 2.4 GHz

    230 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • NanoStation AC Loco (bulk) cod: 1253
    NanoStation AC Loco (bulk) Producător: Ubiquiti Networks

    Ansamblu antenă/access point, 2x2 MIMO, 802.11ac, antenă 13 dBi, TX power 25 dBm (316 mW), procesor 560 MHz, port ethernet gigabit, TCP/IP throughput 450+ Mbps, management prin Wi-Fi @ 2.4 GHz

    225 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • NanoStation Loco M2 Airmax cod: 0025
    NanoStation Loco M2 Airmax Producător: Ubiquiti Networks

    Outdoor 2.4GHz, antenă 8.5 dBi, TX power 23 dBm (200mW), procesor 400 MHz

    230 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • NanoStation Loco M5 AirMax cod: 0011
    NanoStation Loco M5 AirMax Producător: Ubiquiti Networks

    Ansamblu antenă/access point, 802.11 a/n (5 GHz), antenă 2x MIMO 13 dBi, TX power 23 dBm (200 mW), CPU Atheros @ 560 MHz

    312 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • NanoStation M2 AirMax cod: 0038
    NanoStation M2 AirMax Producător: Ubiquiti Networks

    Outdoor 2.4 GHz, antena MIMO 2x11 dBi, TX power 28 dBm (630 mW), procesor 400 MHz

    405 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • NanoStation M5 AirMax cod: 0002
    NanoStation M5 AirMax Producător: Ubiquiti Networks

    Outdoor 5GHz, 2x16 dBi MIMO, TX power 27 dBm (500 mW), 2xLAN, procesor 400 MHz

    405 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • NanoSwitch cod: 1230
    NanoSwitch Producător: Ubiquiti Networks

    Switch gigabit outdoor, fără management, 4x LAN gigabit RJ45, carcasă rezistentă la intemperii, 3x PoE-out 24V, putere totală 24W

    187 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Patchcord SFP+ 10Gbps (UDC-1) cod: 1055
    Patchcord SFP+ 10Gbps (UDC-1) Producător: Ubiquiti Networks

    UniFi Direct Attach Copper, 10 Gbps, lungime 1m

    90 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Patchcord SFP+ 10Gbps (UDC-2) cod: 1056
    Patchcord SFP+ 10Gbps (UDC-2) Producător: Ubiquiti Networks

    UniFi Direct Attach Copper, 10 Gbps, lungime 2m

    115 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Patchcord SFP+ 10Gbps (UDC-3) cod: 1057
    Patchcord SFP+ 10Gbps (UDC-3) Producător: Ubiquiti Networks

    UniFi Direct Attach Copper, 10 Gbps, lungime 3m

    140 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • PowerBeam 5AC Gen2 cod: 1017
    PowerBeam 5AC Gen2 Producător: Ubiquiti Networks

    Ansamblu antenă/access point, 2x2 MIMO, 802.11ac, antenă 25 dBi, TX power 25 dBm (316 mW), procesor MIPS 74Kc, port ethernet gigabit, TCP/IP throughput 450+ Mbps, management cu telefonul mobil (Android & iOS)

    540 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • PowerBeam 5AC Gen2 (bulk) cod: 1629
    PowerBeam 5AC Gen2 (bulk) Producător: Ubiquiti Networks

    Ansamblu antenă/access point, 2x2 MIMO, 802.11ac, antenă 25 dBi, TX power 25 dBm (316 mW), procesor MIPS 74Kc, port ethernet gigabit, TCP/IP throughput 450+ Mbps, management cu telefonul mobil (Android & iOS)

    535 LEI
    Stoc: 7+ buc

  • PowerBeam 5AC-500 cod: 0571
    PowerBeam 5AC-500 Producător: Ubiquiti Networks

    Ansamblu antena/access point, 2x2 MIMO, 802.11ac, antenă 27dBi, TX power 22 dBm (158 mW), procesor 560 MHz, port ethernet gigabit, TCP/IP throughput 450+ Mbps

    750 LEI
    În curând

    Disponibil începând cu:
    28 septembrie 2020
  • PowerBeam 5AC-500-ISO cod: 0823
    PowerBeam 5AC-500-ISO Producător: Ubiquiti Networks

    Ansamblu antena/access point cu imunitate ridicată la zgomot, 2x2 MIMO, 802.11ac, antenă 27dBi, TX power 22 dBm (158 mW), procesor 720 MHz, port ethernet gigabit, TCP/IP throughput 450+ Mbps

    780 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • PowerBeam 5AC-620 cod: 0631
    PowerBeam 5AC-620 Producător: Ubiquiti Networks

    Ansamblu antena/access point, 2x2 MIMO, 802.11ac, antenă 29dBi, TX power 24 dBm (250 mW), procesor 560 MHz, port ethernet gigabit, TCP/IP throughput 450+ Mbps

    1015 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • PowerBeam 5AC-ISO-Gen2 cod: 1360
    PowerBeam 5AC-ISO-Gen2 Producător: Ubiquiti Networks

    Ansamblu antena/access point cu imunitate ridicată la zgomot, 2×2 MIMO, 802.11ac, antenă 25 dBi, TX power 24 dBm (250 mW), procesor 720 MHz, port ethernet gigabit, TCP/IP throughput 450+ Mbps, management cu telefonul mobil (Android & iOS)

    650 LEI
    La comandă

  • PowerBeam M2-400 cod: 0460
    PowerBeam M2-400 Producător: Ubiquiti Networks

    Ansamblu antena/access point, antenă 18dBi, TX power 28 dBm (630 mW), procesor 560 MHz

    385 LEI
    Stoc: 3 buc

  • PowerBeam M5-300 cod: 0459
    PowerBeam M5-300 Producător: Ubiquiti Networks

    Ansamblu antena/access point, antenă 22dBi, TX power 26 dBm (398 mW), procesor 560 MHz

    375 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • PowerBeam M5-400 cod: 0472
    PowerBeam M5-400 Producător: Ubiquiti Networks

    Ansamblu antena/access point, antenă 25dBi, TX power 26 dBm (398 mW), procesor 560 MHz, port ethernet gigabit

    430 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Radome 3 cod: 0255
    Radome 3 Producător: Ubiquiti Networks

    Protecţie pentru RocketDish 5G-34

    lichidare de stoc
    450  315 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Radome ISO-BEAM-620 cod: 0683
    Radome ISO-BEAM-620 Producător: Ubiquiti Networks

    Radome pentru RD-5G30-LW, PBE-M5-620, PBE-5AC-620

    380 LEI
    La comandă

  • Radome PBE-RAD-400 cod: 0552
    Radome PBE-RAD-400 Producător: Ubiquiti Networks

    Protecţie pentru NanoBeam M5/M2 400

    65 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Rocket 5AC Lite cod: 0560
    Rocket 5AC Lite Producător: Ubiquiti Networks

    Access point outdoor 5 GHz, standard 802.11ac, TX power 27 dBm (500mW), CPU MIPS 74Kc, LAN gigabit, protocol proprietar TDMA airMAX, 2x RSMA

    640 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Rocket M2 AirMax cod: 0041
    Rocket M2 AirMax Producător: Ubiquiti Networks

    Access point outdoor, standard 2.4GHz 802.11 b/g/n, CPU Atheros MIPS 24KC @ 400MHz, 2× RSMA, TX power 28 dBm (630mW), procesor 400 MHz

    430 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Rocket M5 AirMax cod: 0003
    Rocket M5 AirMax Producător: Ubiquiti Networks

    Outdoor 5GHz, 2× RSMA, TX power 27 dBm (500mW), CPU MIPS 74Kc, RAM 128 MB

    420 LEI
    În curând

    Disponibil începând cu:
    28 septembrie 2020
  • Rocket Prism 5AC Gen2 cod: 1070
    Rocket Prism 5AC Gen2 Producător: Ubiquiti Networks

    Access point outdoor, standard 802.11AC, CPU Atheros MIPS 74Kc @ 720 MHz, TX power 28 dBm (630 mW), port ethernet gigabit, filtru activ airPrism®, management cu telefonul mobil (Android & iOS)

    1150 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • RocketDish 5G-30 cod: 0024
    RocketDish 5G-30 Producător: Ubiquiti Networks

    Antenă directivă cu reflector parabolic, 2x2 MIMO, 5GHz, câştig 30dBi

    610 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • RocketDish 5G-30-LW cod: 0653
    RocketDish 5G-30-LW Producător: Ubiquiti Networks

    Antenă directivă cu reflector parabolic, 2x2 MIMO, 5GHz, câştig 30dBi, 7.4 kg

    475 LEI
    Stoc: 2 buc

  • SFP UF-RJ45-1G cod: 1266
    SFP UF-RJ45-1G Producător: Ubiquiti Networks

    Modul gigabit SFP/RJ45

    80 LEI
    Stoc: 3 buc

  • TOUGHCable CARRIER cod: 0229
    TOUGHCable CARRIER Producător: Ubiquiti Networks

    Cablu UTP (CAT5e) outdoor de înaltă calitate, dublu-ecranat, anti-crosstalk divider, protecţie anti-ESD, lungime 304.8m

    3.1 LEI
    Stoc: 120+ ml

  • TOUGHCable CARRIER  rola 305 ml cod: 1076
    TOUGHCable CARRIER rola 305 ml Producător: Ubiquiti Networks

    Cablu UTP (CAT5e) outdoor de înaltă calitate, dublu-ecranat, anti-crosstalk divider, protecţie anti-ESD, lungime 304.8m

    900 LEI
    Stoc: 3 BUC

  • ToughCable Connector cod: 0099
    ToughCable Connector Producător: Ubiquiti Networks

    Conector RJ45, compatibil cu ToughCable, protecţie anti-ESD

    2.5 LEI
    Stoc: 300+ buc

  • ToughCable Connector Ground cod: 0473
    ToughCable Connector Ground Producător: Ubiquiti Networks

    Conector RJ45, compatibil cu ToughCable, protecţie anti-ESD

    4.5 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • ToughCable PRO cod: 0207
    ToughCable PRO Producător: Ubiquiti Networks

    Cablu UTP (CAT5e) outdoor de înaltă calitate, ecranat, protecţie anti-ESD, lungime 304.8m, rezistenţă electrică ~10Ω / 100m

    2.3 LEI
    Stoc: 720+ ml

  • ToughCable PRO rola 305 ml cod: 0761
    ToughCable PRO rola 305 ml Producător: Ubiquiti Networks

    Cablu UTP (CAT5e) outdoor de înaltă calitate, ecranat, protecţie anti-ESD, lungime 304.8m, rezistenţă electrică ~10Ω / 100m

    680 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UF-RJ45-10G cod: 1582
    UF-RJ45-10G Producător: Ubiquiti Networks

    Modul SFP+/RJ45, 10 Gbps

    360 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • UniFi AC Mesh cod: 0886
    UniFi AC Mesh Producător: Ubiquiti Networks

    Hotspot indoor/outdoor, dual band, 2x2 MIMO 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 20 dBm, 300 Mbps @ 2.4GHz, 867 Mbps @ 5GHz, 1x Ethernet Gigabit, capabilitate Mesh Multi-Hop

    460 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • UniFi AC Mesh (bulk) cod: 1267
    UniFi AC Mesh (bulk) Producător: Ubiquiti Networks

    Hotspot indoor/outdoor, dual band, 2x2 MIMO 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 20 dBm, 300 Mbps @ 2.4GHz, 867 Mbps @ 5GHz, 1x Ethernet Gigabit, capabilitate Mesh Multi-Hop

    445 LEI
    Stoc: 40+ buc

  • UniFi AC Mesh PRO cod: 0893
    UniFi AC Mesh PRO Producător: Ubiquiti Networks

    Hotspot outdoor, dual band, 3x3 MIMO 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 22 dBm, 450 Mbps @ 2.4GHz, 1300 Mbps @ 5GHz, 1x Ethernet Gigabit, capabilitate Mesh Multi-Hop

    895 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi AC Mesh PRO (bulk) cod: 1255
    UniFi AC Mesh PRO (bulk) Producător: Ubiquiti Networks

    Hotspot outdoor, dual band, 3x3 MIMO 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 22 dBm, 450 Mbps @ 2.4GHz, 1300 Mbps @ 5GHz, 1x Ethernet Gigabit, capabilitate Mesh Multi-Hop

    870 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi AP FlexHD cod: 1607
    UniFi AP FlexHD Producător: Ubiquiti Networks

    Hotspot indoor dual-band 2.4/5 GHz, 4×4 MU‑MIMO, 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2, TX power 23 dBm @ 2.4 GHz / 26 dBm @ 5 GHz, LAN gigabit

    920 LEI
    Stoc: 3 buc

  • UniFi Cable (UC-C6-CMR) cod: 1270
    UniFi Cable (UC-C6-CMR) Producător: Ubiquiti Networks

    Cablu UTP (Cat6) indoor de înaltă calitate, anti-crosstalk divider, 23 AWG, 10 Gbps, alb

    2.8 LEI
    Stoc: 945+ ml

  • UniFi Cloud Key Gen2 cod: 1445
    UniFi Cloud Key Gen2 Producător: Ubiquiti Networks

    Controller hardware pentru dispozitive Ubiquiti UniFi (hotspot-uri, routere, switch-uri), eMMC 32 GB, CPU ARM APQ8053 8-core, RAM 2 GB, carcasă din aluminiu anodizat

    890 LEI
    În curând

  • UniFi Cloud Key Gen2 Plus cod: 1371
    UniFi Cloud Key Gen2 Plus Producător: Ubiquiti Networks

    Controller hardware şi NVR pentru hotspot-urile şi camerele de supraveghere Ubiquiti UniFi, SATA 1 TB 2.5", CPU ARM APQ8053 8-core, RAM 3 GB, maximum 20 camere

    1035 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • UniFi Controller Cloud Key cod: 0747
    UniFi Controller Cloud Key Producător: Ubiquiti Networks

    Controller hardware pentru dispozitivele UniFi

    390 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • UniFi Dream Machine cod: 1603
    UniFi Dream Machine Producător: Ubiquiti Networks

    Router Wi-Fi dual-band (2.4 şi 5 GHz), 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2, MIMO 4×4, TX-power 23 dBm @ 2.4 GHz / 26 dBm @ 5 GHz, ethernet gigabit 1×WAN / 4×LAN, funcţie de switch cu management, funcţie de controller UniFi, CPU Arm Cortex-A57 Quad-Core @ 1.7 GHz,

    1690 LEI
    Stoc: 2 buc

  • UniFi Dream Machine Pro (UDM-Pro) cod: 1649
    UniFi Dream Machine Pro (UDM-Pro) Producător: Ubiquiti Networks

    Router enteprise-class, dual-WAN (SFP+ 10G / RJ45 1G), LAN 1× SFP+ 10G / 8× RJ45 1G, CPU Quad ARM Cortex-A57 Core @ 1.7 GHz, RAM 4 GB DDR4, funcţii: security gateway / firewall / VPN / UniFi Controller / NVR

    2140 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi NVR 2TB cod: 1089
    UniFi NVR 2TB Producător: Ubiquiti Networks

    NVR (network video recorder) pentru UniFi Video Camera, procesor Intel D2550, RAM 4GB, HDD 2TB (1600 ore @ 720p), LAN gigabit

    2050 LEI
    La comandă

  • UniFi Security Gateway cod: 0554
    UniFi Security Gateway Producător: Ubiquiti Networks

    Router gigabit, CPU Dual-Core MIPS64 @ 500MHz, RAM 512MB, flash 2GB, 3x LAN gigabit, port serial, management prin UniFi Controller

    575 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Security Gateway PRO cod: 0801
    UniFi Security Gateway PRO Producător: Ubiquiti Networks

    Router gigabit, CPU Dual-Core MIPS64 @ 1 GHz, RAM 2 GB, flash 4 GB, 2x LAN gigabit RJ45, 2x WAN gigabit RJ45/SFP (combinat), port serial, management prin UniFi Controller, carcasă rackabilă

    1400 LEI
    Stoc: 2 buc

  • UniFi Switch 16 PoE Gen2 (42 W) cod: 1609
    UniFi Switch 16 PoE Gen2 (42 W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE+ cu management, 16× Ethernet Gigabit, 1× in-band management, 2× SFP, throughput 18 Gbps, PoE 802.3af/at (pe 8 dintre porturile ethernet), buget PoE+ 42 W, montabil în rack, răcire pasivă (fan-less)

    1520 LEI
    Stoc: 2 buc

  • UniFi Switch 16-150W cod: 0835
    UniFi Switch 16-150W Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 16x Ethernet Gigabit, 2x SFP, 1x serial, throughput 18 Gbps, PoE 802.3af/at, montabil în rack

    1550 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Switch 24 cod: 0851
    UniFi Switch 24 Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 24× Ethernet Gigabit, 2× SFP, 1× serial, throughput 26 Gbps, montabil în rack

    990 LEI
    În curând

    Disponibil începând cu:
    28 septembrie 2020
  • UniFi Switch 24 PoE Gen2 (95 W) cod: 1610
    UniFi Switch 24 PoE Gen2 (95 W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE+ cu management, 24× Ethernet Gigabit, 1× in-band management, 2× SFP, throughput 26 Gbps, PoE+ 802.3af/at (pe 16 dintre porturile ethernet), buget PoE 95 W, montabil în rack, răcire pasivă (fan-less)

    1950 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch 24-250W cod: 0692
    UniFi Switch 24-250W Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 24x Gigabit, 2x SFP, throughput 26 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    2060 LEI
    Stoc: 2 buc

  • UniFi Switch 24-500W cod: 0625
    UniFi Switch 24-500W Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 24x Gigabit, 2x SFP, throughput 26 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    2830 LEI
    La comandă

  • UniFi Switch 48 cod: 0852
    UniFi Switch 48 Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 48× Ethernet Gigabit, 2× SFP (1Gbps), 2× SFP+ (10 Gbps), 1× serial, throughput 70 Gbps, montabil în rack

    2030 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Switch 48-500W cod: 1634
    UniFi Switch 48-500W Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 48× LAN (10/100/1000M), 2× SFP (1G), 2× SFP+ (10G), throughput 70 Gbps, PoE 802.3af/at + 24V, rackabil

    4150 LEI
    La comandă

  • UniFi Switch 48-750W cod: 1403
    UniFi Switch 48-750W Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 48× LAN (10/100/1000M), 2× SFP (1G), 2× SFP+ (10G), throughput 70 Gbps, PoE 802.3af/at + 24V, rackabil

    4960 LEI
    La comandă

  • UniFi Switch 8 cod: 0997
    UniFi Switch 8 Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 8x Gigabit, throughput 8 Gbps, PoE-passthrough pe portul 8

    520 LEI
    Stoc: 2 buc

  • UniFi Switch 8 (bulk) cod: 1173
    UniFi Switch 8 (bulk) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management, 8x Gigabit, throughput 8 Gbps, PoE-passthrough pe portul 8

    promoţie
    350 LEI
    Stoc: 2 buc

  • UniFi Switch 8-150W cod: 0813
    UniFi Switch 8-150W Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 8x Gigabit, 2x SFP, throughput 10 Gbps, PoE 802.3af/at

    995 LEI
    Stoc: 3 buc

  • UniFi Switch 8-60W cod: 0996
    UniFi Switch 8-60W Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 8x Gigabit, throughput 8 Gbps, PoE 802.3af (pe 4 din porturile ethernet)

    560 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • UniFi Switch 8-60W (bulk) cod: 1009
    UniFi Switch 8-60W (bulk) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, 8x Gigabit, throughput 8 Gbps, PoE 802.3af (pe 4 din porturile ethernet)

    555 LEI
    În curând

    Disponibil începând cu:
    28 septembrie 2020
  • UniFi Switch Flex cod: 1564
    UniFi Switch Flex Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE cu management, outdoor, 5× Ethernet Gigabit, PoE-in 802.3 af/at/bt (port 1), PoE-out 802.3af (port 2 - 5, pini 1,2+ / 3,6-), putere maximă 46W

    530 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • UniFi Switch Pro 24 PoE Gen2 (400 W) cod: 1611
    UniFi Switch Pro 24 PoE Gen2 (400 W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE+ cu management, 24× Ethernet Gigabit, 1× in-band management, 2× SFP+ 10G, throughput 44 Gbps, PoE+ 802.3af/at (pe 16 dintre porturile ethernet), PoE++ 802.3bt (pe 8 dintre porturile ethernet), buget PoE 400 W, montabil în rack, zgomot redus

    3750 LEI
    La comandă

  • UniFi Switch Pro 48 PoE Gen2 (600 W) cod: 1612
    UniFi Switch Pro 48 PoE Gen2 (600 W) Producător: Ubiquiti Networks

    Switch PoE+ cu management, 48× Ethernet Gigabit, 1× in-band management, 4× SFP+ 10G, throughput 88 Gbps, PoE+ 802.3af/at (pe 40 dintre porturile ethernet), PoE++ 802.3bt (pe 8 dintre porturile ethernet), buget PoE 600 W, montabil în rack, zgomot redus

    5700 LEI
    La comandă

  • UniFi Switch US-16-XG cod: 1217
    UniFi Switch US-16-XG Producător: Ubiquiti Networks

    Switch cu management de mare capacitate, 12x SFP+ 10G, 4x RJ45 10G, throughput 160 Gbps, rată de forwardare 238.1 Mpps, port serial, rackabil

    2950 LEI
    La comandă

  • UniFi Video Camera G3 Bullet (UVC-G3-Bullet) cod: 1129
    UniFi Video Camera G3 Bullet (UVC-G3-Bullet) Producător: Ubiquiti Networks

    Cameră indoor/outdoor de supraveghere IP, rezoluţie 1080p HD, 30 fps, infraroşu (IR), microfon, alimentare 48V (standard 802.3af)

    690 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • UniFi Video Camera G3 Bullet (UVC-G3-Bullet, bulk) cod: 1208
    UniFi Video Camera G3 Bullet (UVC-G3-Bullet, bulk) Producător: Ubiquiti Networks

    Cameră indoor/outdoor de supraveghere IP, rezoluţie 1080p HD, 30 fps, infraroşu (IR), microfon, alimentare 48V (standard 802.3af)

    695 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Video Camera G3 Dome cod: 0836
    UniFi Video Camera G3 Dome Producător: Ubiquiti Networks

    Cameră indoor de supraveghere IP, rezoluţie 1080p HD, 30 fps, infraroşu (IR), microfon

    690 LEI
    Stoc: 3 buc

  • UniFi Video Camera G3 Dome (bulk) cod: 0845
    UniFi Video Camera G3 Dome (bulk) Producător: Ubiquiti Networks

    Cameră indoor de supraveghere IP, rezoluţie 1080p HD, 30 fps, infraroşu (IR), microfon

    680 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Video Camera G3 Flex (UVC-G3-FLEX) cod: 1306
    UniFi Video Camera G3 Flex (UVC-G3-FLEX) Producător: Ubiquiti Networks

    Cameră indoor/outdoor de supraveghere IP, senzor 1/2.7", rezoluţie 1080p HD, 25 fps, infraroşu (IR), microfon, alimentare 48V (standard 802.3af), reglaj vertical

    390 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Video Camera G3 PRO (UVC‑G3‑PRO) cod: 1237
    UniFi Video Camera G3 PRO (UVC‑G3‑PRO) Producător: Ubiquiti Networks

    Cameră indoor/outdoor de supraveghere IP, senzor Sony IMX290 1/2.8", rezoluţie 1080p HD, 30 fps, infraroşu (IR), microfon, alimentare 24 (PoE pasiv) / 48V (standard 802.3 af/at)

    1400 LEI
    La comandă

  • Universal Arm Bracket cod: 0092
    Universal Arm Bracket Producător: Ubiquiti Networks

    Suport-braţ universal pentru echipamente wireless outdoor

    32 LEI
    Stoc: 50+ buc

  Coş de cumpărături
Coşul de cumpărături este gol.
  Garanţii

Echipamentele care s-au defectat în perioada de garanţie se trimit prin Fan Courier (NU alt curier!) la sediul Fan Courier Tulcea, cu menţiunea pentru Delta Web Telecom. Plata transportului va fi suportată de client.

De asemenea, înainte de a lua decizia de trimitere în garanţie, vă rugăm să solicitaţi suport tehnic la 0748-113-178, pentru a evita cheltuielile de transport în cazul în care problema se poate rezolva de la distanţă.

Pentru rezolvarea cât mai rapidă a garanţiilor, vă rugăm să puneţi în colet o scurtă descriere a problemei, ca să ştim ce anume trebuie verificat şi cum putem reproduce defectul.

Pentru detalii suplimentare vă rugăm să citiţi cu atenţie politica noastră referitoare la returnarea şi înlocuirea produselor.

  Politica de discount
Valoare comandă Discount
2.000 RON2%
4.000 RON3%
6.000 RON4%
8.000 RON5%

Clienţii fideli, a căror comenzi cumulate depăşesc valoarea de 10.000 RON vor beneficia întotdeauna de discountul de 5%, indiferent de valoarea comenzii.

La procentele de mai sus se mai aplică o reducere de 1% pentru comenzile plătite anticipat (cu OP).

Comenzile mai mari de 1000 Lei şi greutatea sub 5 Kg, expediate în zonele acoperite de FAN Courier, beneficiază de transport gratuit.

Reţineţi: produsele care sunt la promoţie şi la lichidare de stoc deja includ reduceri mari de preţ, la aceste produse nu se aplică discount-urile enumerate mai sus.

Produsul a fost adăugat în coş.