Ubiquiti Networks Mikrotik Tuolima ExtraLink PC Engines CyberPower Bosi Tools

Ubiquiti Networks

  • Adapter POE 24V, 0.3A, 7W, gigabit, alb (POE-24-7W-G-WH) Cod intern: 1627
    Adapter POE 24V, 0.3A, 7W, gigabit, alb (POE-24-7W-G-WH) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: POE-24-7W-G-WH

    Sursă de alimentare PoE Gigabit pentru UniFi, carcasă de culoare albă

    35 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Adapter POE 24V, 0.5A, 12W, gigabit, alb (POE-24-12W-G-WH) Cod intern: 1460
    Adapter POE 24V, 0.5A, 12W, gigabit, alb (POE-24-12W-G-WH) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: POE-24-12W-G-WH

    Sursă de alimentare PoE Gigabit pentru UniFi, carcasă de culoare albă

    50 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Adapter POE 24V, 1A, 24W Cod intern: 0029
    Adapter POE 24V, 1A, 24W Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UBNT-POE-24-24W

    Sursă de alimentare Ubiquiti pentru echipamente BaseStation

    60 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Adapter POE 24V, 1A, 24W, gigabit Cod intern: 0766
    Adapter POE 24V, 1A, 24W, gigabit Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: POE-24-24W-G

    Sursă de alimentare PoE Gigabit

    70 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Adapter POE 24V, 1A, 24W, gigabit, alb (POE-24-24W-G-WH) Cod intern: 1625
    Adapter POE 24V, 1A, 24W, gigabit, alb (POE-24-24W-G-WH) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: POE-24-24W-G-WH

    Sursă de alimentare PoE Gigabit pentru UniFi, carcasă de culoare albă

    60 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Adapter POE 24V, 500 mA, 12W (NEW) Cod intern: 0202
    Adapter POE 24V, 500 mA, 12W (NEW) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: POE-24-12W

    Sursă de alimentare PoE, 24 V / 12 W, LAN 10/100, pini 4,5 (+) / 7,8 (-), cu buton de reset

    36 LEI
    Stoc: 30+ buc

  • Adapter POE 48V, 0.32A, 15W, gigabit, alb (U-POE-af) Cod intern: 1628
    Adapter POE 48V, 0.32A, 15W, gigabit, alb (U-POE-af) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: U-POE-af

    Sursă de alimentare PoE Gigabit pentru UniFi, carcasă de culoare albă

    43 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Adapter POE 48V, 0.5A, 24W Cod intern: 0074
    Adapter POE 48V, 0.5A, 24W Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: POE-48-24W

    Sursă de alimentare PoE pentru echipamente cu LAN 10/100

    60 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Adapter POE 48V, 0.6A, 30W, gigabit, alb (U-POE-at) Cod intern: 1966
    Adapter POE 48V, 0.6A, 30W, gigabit, alb (U-POE-at) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: U-POE-AT

    Sursă de alimentare PoE+ gigabit pentru UniFi U6, carcasă de culoare albă

    70 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Adapter POE 48V, 500mA, 24W, gigabit Cod intern: 0648
    Adapter POE 48V, 500mA, 24W, gigabit Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: POE-48-24W-G

    Sursă de alimentare PoE Gigabit

    75 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Adapter PoE 50V, 1.2A, 60W Cod intern: 0372
    Adapter PoE 50V, 1.2A, 60W Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: POE-50-60W

    Sursă PoE de putere, compatibilă gigabit

    80 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • AF-5G23-S45 Cod intern: 0749
    AF-5G23-S45 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: AF-5G23-S45

    Antenă directivă cu reflector parabolic pentru AirFiber X, 2x2 MIMO, 5GHz, câştig 23dBi, polarizare slant (oblică)

    470 LEI
    Stoc: 2 buc

  • AF-5G30-S45 Cod intern: 0674
    AF-5G30-S45 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: AF-5G30-S45

    Antenă directivă cu reflector parabolic pentru AirFiber X, 2x2 MIMO, 5GHz, câştig 30dBi, polarizare slant (oblică)

    550 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • AF-5G34-S45 Cod intern: 0722
    AF-5G34-S45 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: AF-5G34-S45

    Antenă directivă cu reflector parabolic pentru AirFiber X, 2x2 MIMO, 5GHz, câştig 34dBi, polarizare slant (oblică)

    1640 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • AirFiber 5 Cod intern: 0521
    AirFiber 5 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: AF5

    Ansamblu radio gigabit, 5GHz, EIRP 50 dBm, 2x antene 23 dBi, GPS

    5200 LEI
    La comandă

  • AirFiber 5XHD Cod intern: 1637
    AirFiber 5XHD Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: AF-5XHD

    Echipament radio pentru link-uri de mare viteză (1 Gbps+), chipset dedicat Ubiquiti LTU™, două porturi ethernet gigabit

    1940 LEI
    La comandă

  • Antenă Omni AMO-2G10 Cod intern: 0072
    Antenă Omni AMO-2G10 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: AMO-2G10

    Antenă omnidirecţională 10 dBi, polarizare duală, 2x2 MIMO

    795 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Antenă Omni AMO-2G13 Cod intern: 0073
    Antenă Omni AMO-2G13 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: AMO-2G13

    Antenă omnidirecţională 13 dBi, polarizare duală, 2x2 MIMO

    1235 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Antenă omnidirecţională AMO-5G10 Cod intern: 0070
    Antenă omnidirecţională AMO-5G10 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: AMO-5G10

    Antenă omnidirecţională 10 dBi, polarizare duală, 2x2 MIMO

    580 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Antenă omnidirecţională AMO-5G13 Cod intern: 0071
    Antenă omnidirecţională AMO-5G13 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: AMO-5G13

    Antenă omnidirecţională 13 dBi, polarizare duală, 2x2 MIMO

    825 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Antenă Sector 2G-15-120 AirMax Cod intern: 0081
    Antenă Sector 2G-15-120 AirMax Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: AM-2G15

    Antenă wireless sectorială 2.4 GHz, polarizare duală, 15dBi, deschidere 120°

    620 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Antenă Sector 2G-16-90 AirMax Cod intern: 0043
    Antenă Sector 2G-16-90 AirMax Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: AM-2G16

    Antenă wireless sectorială 2.4 GHz, polarizare duală, 16dBi, deschidere 90°

    620 LEI
    La comandă

  • Antenă Sector 5G-19-120 AirMax Cod intern: 0023
    Antenă Sector 5G-19-120 AirMax Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: AM-5G19-120

    Antenă wireless sectorială 5GHz, polarizare duală, câştig 19 dBi, deschidere 120 de grade

    600 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Antenă Sector 5G-20-90 AirMax Cod intern: 0022
    Antenă Sector 5G-20-90 AirMax Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: AM-5G20-90

    Antenă wireless sectorială 5GHz, polarizare duală, câştig 20 dBi, deschidere 90 de grade

    610 LEI
    La comandă

  • Antenă sector AM-5AC-21-60 Cod intern: 0655
    Antenă sector AM-5AC-21-60 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: AM-5AC21-60

    Antenă sector 2x2 MIMO cu deschidere de 60˚, câştig 21 dBi, imunitate superioară la zgomot

    920 LEI
    La comandă

  • Antenă sector AM-5AC-22-45 Cod intern: 0613
    Antenă sector AM-5AC-22-45 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: AM-5AC-22-45

    Antenă sector 2x2 MIMO cu deschidere de 45˚, câştig 22 dBi, imunitate superioară la zgomot

    950 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Antenă sector UMA-D Cod intern: 1164
    Antenă sector UMA-D Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UMA-D

    Antenă WiFi sectorială dual-band, polarizare duală, 90°/10dBi @ 2.4GHz, 45°/15dBi @ 5GHz, conectori RSMA, concepută pentru UniFi AC Mesh

    485 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Bullet M2 HP Cod intern: 0042
    Bullet M2 HP Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: BulletM2-HP

    Access point outdoor 2.4 GHz, 28 dBm (630 mW), procesor 400MHz, 802.11 b/g/n

    370 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • EdgeRouter 12 Cod intern: 1870
    EdgeRouter 12 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ER-12

    Router gigabit, CPU MIPS64 (quad-core) @ 1GHz, RAM 1 GB, 2× SFP, 10× LAN gigabit, rackabil cu ER-RMKIT, PoE-in pe portul 1, PoE-passthrough pe portul 10

    1220 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • EdgeRouter 4 Cod intern: 1195
    EdgeRouter 4 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ER-4

    Router gigabit, CPU MIPS64 (quad-core) @ 1GHz, RAM 1 GB, 1x SFP, 3x LAN gigabit, rackabil cu ER-RMKIT

    960 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • EdgeRouter 6P Cod intern: 1402
    EdgeRouter 6P Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ER-6P

    Router gigabit, CPU MIPS64 (quad-core) @ 1GHz, RAM 1 GB, 1× SFP, 5× LAN gigabit cu PoE-out 24V, 1× serial RJ45, rackabil cu ER-RMKIT

    1180 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • EdgeRouter Rack Mount Kit (ER-RMKIT) Cod intern: 1339
    EdgeRouter Rack Mount Kit (ER-RMKIT) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ER-RMKIT

    Sistem de prindere în rack pentru EdgeRouter™ 4 şi EdgeRouter™ 6P

    74 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • EdgeRouter X Cod intern: 0675
    EdgeRouter X Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ER-X

    Router gigabit, CPU MIPS1004Kc (dual-core) @ 880MHz, RAM 256 MB, 5x LAN gigabit, PoE out pe portul 5

    300 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • EdgeRouter X SFP Cod intern: 0716
    EdgeRouter X SFP Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ER-X-SFP

    Router gigabit, CPU MIPS1004Kc (dual-core) @ 880MHz, RAM 256 MB, 1x SFP, 5x LAN gigabit, PoE-out (24V) pe toate porturile ethernet

    360 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • EdgeSwitch 16 (150W) Cod intern: 0736
    EdgeSwitch 16 (150W) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ES-16-150W

    Switch PoE cu management, 16x Gigabit, 2x SFP, throughput 18 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    1450 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • EdgeSwitch 24 (250W) Cod intern: 0542
    EdgeSwitch 24 (250W) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ES-24-250W

    Switch PoE cu management, 24x Gigabit, 2x SFP, throughput 26 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    2130 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • EdgeSwitch 24 Lite Cod intern: 0739
    EdgeSwitch 24 Lite Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ES-24-Lite

    Switch cu management, 24x Gigabit, 2x SFP, throughput 26 Gbps, rackabil

    1010 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • EdgeSwitch 48 (500W) Cod intern: 0596
    EdgeSwitch 48 (500W) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ES-48-500W

    Switch PoE cu management, 48x Gigabit, 2x SFP, 2x SFP+, throughput 70 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    3950 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • EdgeSwitch 48 (750W) Cod intern: 0597
    EdgeSwitch 48 (750W) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ES-48-750W

    Switch PoE cu management, 48x Gigabit, 2x SFP, 2x SFP+, throughput 70 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    4850 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • EdgeSwitch 48 Lite Cod intern: 0718
    EdgeSwitch 48 Lite Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ES-48-Lite

    Switch cu management, 48x Gigabit, 2x SFP, 2x SFP+, throughput 70 Gbps, rackabil

    1850 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • EdgeSwitch 8 (150W) Cod intern: 0889
    EdgeSwitch 8 (150W) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ES-8-150W

    Switch PoE cu management, 8x Gigabit, 2x SFP, throughput 10 Gbps, PoE 802.3af/at

    1050 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • EdgeSwitch ES-10X Cod intern: 1458
    EdgeSwitch ES-10X Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ES-10X

    Switch cu management, 8× Gigabit, 2× SFP, throughput 10 Gbps, PoE-in pe portul 1, PoE-out pe portul 8 (24V)

    565 LEI
    Stoc: 1 buc

  • EdgeSwitch ES-10XP Cod intern: 1459
    EdgeSwitch ES-10XP Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ES-10XP

    Switch cu management, 8× Gigabit, 2× SFP, throughput 10 Gbps, PoE-out pasiv pe toate porturile ethernet (24V)

    645 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • EdgeSwitch ES-16-XG Cod intern: 0869
    EdgeSwitch ES-16-XG Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ES-16-XG

    Switch cu management de mare capacitate, 12x SFP+ 10G, 4x RJ45 10G, throughput 160 Gbps, rată de forwardare 238.1 Mpps, port serial, rackabil

    2700 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • EdgeSwitch ES-18X Cod intern: 1790
    EdgeSwitch ES-18X Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ES-18X

    Switch cu management, 16× Gigabit, 2× SFP 1G, throughput 18 Gbps, PoE-in pe portul 1, PoE-out pe portul 16 (24V / 15W)

    910 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • EdgeSwitch ES-5XP Cod intern: 1303
    EdgeSwitch ES-5XP Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ES-5XP

    Switch cu management, 5 porturi gigabit, ieşire PoE 24V, 60W

    425 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • EdgeSwitch Fiber (ES-12F) Cod intern: 0832
    EdgeSwitch Fiber (ES-12F) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ES-12F

    Switch cu management, 8x SFP 100/1000, 4x SFP 1G, 4x ethernet 10/100/1000, throughput 16 Gbps, rată de forwardare 23.81 Mpps, rackabil

    990 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Ethernet Surge Protector Gen2 Cod intern: 1182
    Ethernet Surge Protector Gen2 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ETH-SP-G2

    Protecţie pentru portul ethernet împotriva descărcărilor electrostatice

    50 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • FiberCable FC-SM-100 Cod intern: 1465
    FiberCable FC-SM-100 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: FC-SM-100

    Cablu de fibră optică outdoor, 6 fire, single-mode, conectori LC, lungime 100 ft (30.48 m)

    promoţie
    325  292.5 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • FiberCable FC-SM-200 Cod intern: 1466
    FiberCable FC-SM-200 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: FC-SM-200

    Cablu de fibră optică outdoor, 6 fire, single-mode, conectori LC, lungime 200 ft (60.96 m)

    promoţie
    470  423 LEI
    Stoc: 2 buc

  • FiberPoe Gen2 Cod intern: 1485
    FiberPoe Gen2 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: F-POE-G2

    Media-convertor fibră optică / ethernet cu ieşire PoE gigabit, de exterior

    155 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • G2 Cloud Key Rack Mount Cod intern: 1464
    G2 Cloud Key Rack Mount Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: CKG2-RM

    Sistem de montaj în rack pentru Cloud Key G2 şi Cloud Key G2 Plus

    520 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Hotspot UniFi 6 Lite Cod intern: 1942
    Hotspot UniFi 6 Lite Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: U6-Lite

    Hotspot indoor dual-band 2.4/5 GHz, 2×2 MIMO, 802.11 a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6), TX power 23 dBm, LAN gigabit, CPU MIPS @ 880 MHz, RAM 128 MB, 300+ utilizatori

    570 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Hotspot UniFi 6 Long-Range Cod intern: 1998
    Hotspot UniFi 6 Long-Range Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: U6-LR

    Hotspot indoor/outdoor dual-band 2.4/5 GHz, 4×4 MIMO, 802.11 a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6), TX power 26 dBm, LAN gigabit, 300+ utilizatori, grad de protecție IP54

    1140 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Hotspot UniFi AC HD Cod intern: 0956
    Hotspot UniFi AC HD Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UAP-AC-HD

    Hotspot indoor dual-band 2.4/5 GHz, MU‑MIMO, 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2, TX power 25 dBm (316 mW), 2x LAN gigabit, 500+ utilizatori

    1600 LEI
    La comandă

  • Hotspot UniFi AC IN-WALL Cod intern: 1016
    Hotspot UniFi AC IN-WALL Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UAP-AC-IW

    Hotspot indoor dual-band, 2x2 MIMO 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 20 dBm (100 mW), 3x ethernet 10/100/1000, PoE out 48V (1,2+; 3,6-), montabil în perete

    480 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Hotspot UniFi AC Lite Cod intern: 0724
    Hotspot UniFi AC Lite Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UAP-AC-LITE

    Hotspot indoor dual-band 2.4/5 GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 20 dBm, port ethernet gigabit

    450 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Hotspot UniFi AC Lite (bulk) Cod intern: 0770
    Hotspot UniFi AC Lite (bulk) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UAP-AC-LITE-5

    Hotspot indoor dual-band 2.4/5 GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 20 dBm, port ethernet gigabit, versiune bulk (fără ambalaj original)

    400 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Hotspot UniFi AC LR Cod intern: 0725
    Hotspot UniFi AC LR Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UAP-AC-LR

    Hotspot indoor dual-band 2.4/5 GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 24 dBm @ 2.4 GHz / 22 dBm @ 5GHz, port ethernet gigabit

    500 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Hotspot UniFi AC LR (bulk) Cod intern: 0752
    Hotspot UniFi AC LR (bulk) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UAP-AC-LR-5

    Hotspot indoor dual-band 2.4/5 GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 24 dBm @ 2.4 GHz / 22 dBm @ 5GHz, port ethernet gigabit

    495 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Hotspot UniFi AC PRO Cod intern: 0726
    Hotspot UniFi AC PRO Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UAP-AC-PRO

    Hotspot indoor, dual band, 3x3 MIMO 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 22 dBm, 450 Mbps @ 2.4GHz, 1300 Mbps @ 5GHz, 2x Ethernet Gigabit

    745 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Hotspot UniFi AC PRO (bulk) Cod intern: 0762
    Hotspot UniFi AC PRO (bulk) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UAP-AC-PRO-5

    Hotspot indoor, dual band, 3x3 MIMO 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 22 dBm, 450 Mbps @ 2.4GHz, 1300 Mbps @ 5GHz, 2x Ethernet Gigabit

    690 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Hotspot UniFi IN-WALL HD Cod intern: 1640
    Hotspot UniFi IN-WALL HD Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UAP-IW-HD

    Hotspot indoor dual-band, tehnologie 802.11ac Wave 2 MU-MIMO, TX power 23 dBm @ 2.4 GHz / 26 dBm @ 5 GHz, 5× porturi ethernet 10/100/1000, 1× PoE-passthrough 48V (1,2+; 3,6-), montabil în perete

    965 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Hotspot UniFi nanoHD Cod intern: 1259
    Hotspot UniFi nanoHD Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UAP-nanoHD

    Hotspot indoor dual-band 2.4/5 GHz, 4×4 MU‑MIMO, 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2, TX power 23 dBm @ 2.4 GHz / 26 dBm @ 5 GHz, LAN gigabit, 200+ utilizatori

    930 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • Instant Gigabit Adapter (indoor) Cod intern: 0923
    Instant Gigabit Adapter (indoor) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: INS‑3AF‑I‑G

    Adaptor PoE coborâtor de tensiune 48V -> 24V, indoor, funcţionează pe echipamente cu interfaţă LAN 10/100 şi gigabit

    95 LEI
    La comandă

  • Instant Gigabit Adapter (outdoor) Cod intern: 0924
    Instant Gigabit Adapter (outdoor) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: INS-3AF-O-G

    Adaptor PoE coborâtor de tensiune 48V -> 24V, outdoor, funcţionează pe echipamente cu interfaţă LAN 10/100 şi gigabit

    80 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Kit SFP 1.25Gbps 3km (UF-SM-1G-S) Cod intern: 0897
    Kit SFP 1.25Gbps 3km (UF-SM-1G-S) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UF-SM-1G-S

    Pereche de module SFP, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, 1.25Gbps, 3km

    125 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Kit SFP 1.25Gbps 3km (UF-SM-1G-S) bulk Cod intern: 1914
    Kit SFP 1.25Gbps 3km (UF-SM-1G-S) bulk Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UF-SM-1G-S

    Pereche de module SFP, single-mode, conector LC, 1310/1550 nm, 1.25Gbps, 3km

    115 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Kit SFP MM 1.25G, 550m (UF-MM-1G) Cod intern: 1336
    Kit SFP MM 1.25G, 550m (UF-MM-1G) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UF-MM-1G

    Pereche de module SFP, multi-mode, conector LC, 850/850 nm, 1.25 Gbps, 550m

    94 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Kit SFP MM 10G, 300m (UF-MM-10G) Cod intern: 1633
    Kit SFP MM 10G, 300m (UF-MM-10G) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UF-MM-10G

    Pereche de module SFP+, multi-mode, conector LC, 850/850 nm, 10 Gbps, 300m

    215 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Kit SFP+ 10Gbps 10km (UF-SM-10G) Cod intern: 1576
    Kit SFP+ 10Gbps 10km (UF-SM-10G) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UF-SM-10G

    Pereche de module SFP+, single-mode, duplex, conector 2× LC, 1310 nm, 10Gbps, 10km

    450 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Kit SFP+ 10Gbps 10km (UF-SM-10G-S) Cod intern: 0898
    Kit SFP+ 10Gbps 10km (UF-SM-10G-S) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UF-SM-10G-S

    Pereche de module SFP+, single-mode, conector LC, 1270/1330 nm, 10Gbps, 10km

    850 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • LAP-120 (LiteAP AC) Cod intern: 0746
    LAP-120 (LiteAP AC) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: LAP-120

    Ansamblu access point / antenă sector 120° 16dBi, standard 2×2 MIMO 802.11 ac, TX power 25 dBm (316 mW), port ethernet gigabit, CPU Atheros MIPS 74Kc @ 533 MHz, RAM 64 MB

    390 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • LAP-GPS (LiteAP GPS) Cod intern: 1572
    LAP-GPS (LiteAP GPS) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: LAP-GPS

    Ansamblu access point / antenă sector 120° 17dBi, standard 2×2 MIMO 802.11 ac, TX power 25 dBm (316 mW), port ethernet gigabit, CPU Atheros MIPS 74Kc @ 533 MHz, RAM 64 MB, system GPS Sync (pentru reducerea interfernţelor de colocare)

    450 LEI
    Stoc: 1 buc

  • LiteBeam 5AC Gen2 Cod intern: 0998
    LiteBeam 5AC Gen2 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: LBE-5AC-Gen2

    Ansamblu antenă/access point, CPU MIPS 74K, standard 2x2 MIMO 802.11 AC, polarizare duală, câştig 23 dBi, TX power 25 dBm (316 mW), port ethernet gigabit, management prin Wi-Fi

    350 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • Litebeam AC-LR Cod intern: 1463
    Litebeam AC-LR Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: LBE-5AC-LR

    Ansamblu antenă/access point, CPU MIPS 74K, standard 2x2 MIMO 802.11 AC, polarizare duală, câştig 26 dBi, TX power 25 dBm (316 mW), port ethernet gigabit, management prin Wi-Fi

    450 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • LiteBeam M5-23 Cod intern: 0713
    LiteBeam M5-23 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: LBE-M5-23

    Ansanmblu antenă/access point, CPU MIPS 74K, 802.11 a/n, polarizare simplă, TX power 25 dBm, ethernet 10/100 Mbps

    245 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • LTU Lite Cod intern: 1650
    LTU Lite Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: LTU-Lite

    Client radio 5 GHz PtMP LTU™, procesor Ubiquiti® LTU, 1024 QAM, TX power 22 dBm, antenă încorporată 13 dBi, deschidere 45°, port LAN 10/100/1000

    promoţie
    515  463.5 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • LTU Rocket Cod intern: 1697
    LTU Rocket Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: LTU-Rocket

    Basestation radio 5 GHz PtMP LTU™, procesor Ubiquiti® LTU, 1024 QAM, TX power 29 dBm (800mW), throughput 600+ Mbps, port LAN 10/100/1000

    1910 LEI
    Stoc: 2 buc

  • NanoBeam AC Gen2 Cod intern: 1053
    NanoBeam AC Gen2 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: NBE-5AC-Gen2

    Ansamblu antena/access point, 2x2 MIMO, 802.11ac, antenă 19dBi, TX power 25 dBm (316 mW), CPU Atheros MIPS 74Kc @ 720 MHz, 2× ethernet gigabit, TCP/IP throughput 450+ Mbps, management prin WiFi

    505 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • NanoBeam M5-16 Cod intern: 0548
    NanoBeam M5-16 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: NBE-M5-16

    Ansamblu antena/access point, antenă 16dBi, TX power 26 dBm (398 mW), procesor 560 MHz

    355 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • NanoBeam M5-19 Cod intern: 0504
    NanoBeam M5-19 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: NBE-M5-19

    Ansamblu antena/access point, antenă 19dBi, TX power 26 dBm (398 mW), procesor 560 MHz

    405 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • NanoStation AC Cod intern: 1256
    NanoStation AC Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: NS-5AC

    Ansamblu antenă/access point, 2x2 MIMO, 802.11ac, antenă 16 dBi, TX power 25 dBm (316 mW), procesor 560 MHz, 2× ethernet gigabit, TCP/IP throughput 450+ Mbps, management prin Wi-Fi @ 2.4 GHz

    580 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • NanoStation AC Loco Cod intern: 1181
    NanoStation AC Loco Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: Loco5AC

    Ansamblu antenă/access point, 2x2 MIMO, 802.11ac, antenă 13 dBi, TX power 25 dBm (316 mW), procesor 560 MHz, port ethernet gigabit, TCP/IP throughput 450+ Mbps, management prin Wi-Fi @ 2.4 GHz

    300 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • NanoStation AC Loco (bulk) Cod intern: 1253
    NanoStation AC Loco (bulk) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: LOCO5AC-5

    Ansamblu antenă/access point, 2x2 MIMO, 802.11ac, antenă 13 dBi, TX power 25 dBm (316 mW), procesor 560 MHz, port ethernet gigabit, TCP/IP throughput 450+ Mbps, management prin Wi-Fi @ 2.4 GHz

    240 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • NanoStation Loco M2 Airmax Cod intern: 0025
    NanoStation Loco M2 Airmax Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: LocoM2

    Outdoor 2.4GHz, antenă 8.5 dBi, TX power 23 dBm (200mW), procesor 400 MHz

    250 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • NanoStation Loco M5 AirMax Cod intern: 0011
    NanoStation Loco M5 AirMax Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: locoM5

    Ansamblu antenă/access point, 802.11 a/n (5 GHz), antenă 2x MIMO 13 dBi, TX power 23 dBm (200 mW), CPU Atheros @ 560 MHz

    335 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • NanoStation M2 AirMax Cod intern: 0038
    NanoStation M2 AirMax Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: NSM2

    Outdoor 2.4 GHz, antena MIMO 2x11 dBi, TX power 28 dBm (630 mW), procesor 400 MHz

    445 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • NanoStation M5 AirMax Cod intern: 0002
    NanoStation M5 AirMax Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: NSM5

    Outdoor 5GHz, 2x16 dBi MIMO, TX power 27 dBm (500 mW), 2xLAN, procesor 400 MHz

    445 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • NanoSwitch Cod intern: 1230
    NanoSwitch Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: N-SW

    Switch gigabit outdoor, fără management, 4x LAN gigabit RJ45, carcasă rezistentă la intemperii, 3x PoE-out 24V, putere totală 24W

    195 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Patchcord SFP+ 10Gbps, 0.5m (UC-DAC-SFP+) Cod intern: 1902
    Patchcord SFP+ 10Gbps, 0.5m (UC-DAC-SFP+) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UC-DAC-SFP+

    UniFi Direct Attach Copper, SFP+, 10 Gbps, lungime 0.5m

    85 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Patchcord SFP+ 10Gbps, 1m (UDC-1) Cod intern: 1055
    Patchcord SFP+ 10Gbps, 1m (UDC-1) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UDC-1

    UniFi Direct Attach Copper, SFP+, 10 Gbps, lungime 1m

    93 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • Patchcord SFP+ 10Gbps, 2m (UDC-2) Cod intern: 1056
    Patchcord SFP+ 10Gbps, 2m (UDC-2) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UDC-2

    UniFi Direct Attach Copper, SFP+, 10 Gbps, lungime 2m

    120 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Patchcord SFP+ 10Gbps, 3m (UDC-3) Cod intern: 1057
    Patchcord SFP+ 10Gbps, 3m (UDC-3) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UDC-3

    UniFi Direct Attach Copper, SFP+, 10 Gbps, lungime 3m

    130 LEI
    Stoc: 1 buc

  • PowerBeam 5AC Gen2 Cod intern: 1017
    PowerBeam 5AC Gen2 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: PBE-5AC-Gen2

    Ansamblu antenă/access point, 2x2 MIMO, 802.11ac, antenă 25 dBi, TX power 25 dBm (316 mW), procesor MIPS 74Kc, port ethernet gigabit, TCP/IP throughput 450+ Mbps, management cu telefonul mobil (Android & iOS)

    580 LEI
    Stoc: 1 buc

  • PowerBeam 5AC Gen2 (bulk) Cod intern: 1629
    PowerBeam 5AC Gen2 (bulk) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: PBE-5AC-Gen2

    Ansamblu antenă/access point, 2x2 MIMO, 802.11ac, antenă 25 dBi, TX power 25 dBm (316 mW), procesor MIPS 74Kc, port ethernet gigabit, TCP/IP throughput 450+ Mbps, management cu telefonul mobil (Android & iOS)

    540 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • PowerBeam 5AC-500 Cod intern: 0571
    PowerBeam 5AC-500 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: PBE-5AC-500

    Ansamblu antena/access point, 2x2 MIMO, 802.11ac, antenă 27dBi, TX power 22 dBm (158 mW), procesor 560 MHz, port ethernet gigabit, TCP/IP throughput 450+ Mbps

    730 LEI
    Stoc: 1 buc

  • PowerBeam 5AC-500-ISO Cod intern: 0823
    PowerBeam 5AC-500-ISO Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: PBE-5AC-500-ISO

    Ansamblu antena/access point cu imunitate ridicată la zgomot, 2x2 MIMO, 802.11ac, antenă 27dBi, TX power 22 dBm (158 mW), procesor 720 MHz, port ethernet gigabit, TCP/IP throughput 450+ Mbps

    780 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • PowerBeam 5AC-620 Cod intern: 0631
    PowerBeam 5AC-620 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: PBE-5AC-620

    Ansamblu antena/access point, 2x2 MIMO, 802.11ac, antenă 29dBi, TX power 24 dBm (250 mW), procesor 560 MHz, port ethernet gigabit, TCP/IP throughput 450+ Mbps

    960 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • PowerBeam 5AC-ISO-Gen2 Cod intern: 1360
    PowerBeam 5AC-ISO-Gen2 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: PBE-5AC-ISO-Gen2

    Ansamblu antena/access point cu imunitate ridicată la zgomot, 2×2 MIMO, 802.11ac, antenă 25 dBi, TX power 24 dBm (250 mW), procesor 720 MHz, port ethernet gigabit, TCP/IP throughput 450+ Mbps, management cu telefonul mobil (Android & iOS)

    680 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • PowerBeam M2-400 Cod intern: 0460
    PowerBeam M2-400 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: PBE-M2-400

    Ansamblu antena/access point, antenă 18dBi, TX power 28 dBm (630 mW), procesor 560 MHz

    370 LEI
    Stoc: 1 buc

  • PowerBeam M5-300 Cod intern: 0459
    PowerBeam M5-300 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: PBE-M5-300

    Ansamblu antena/access point, antenă 22dBi, TX power 26 dBm (398 mW), procesor 560 MHz

    promoţie
    350 LEI
    Stoc: 2 buc

  • PowerBeam M5-400 Cod intern: 0472
    PowerBeam M5-400 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: PBE-M5-400

    Ansamblu antena/access point, antenă 25dBi, TX power 26 dBm (398 mW), procesor 560 MHz, port ethernet gigabit

    455 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Powerbeam M5-620 Cod intern: 1049
    Powerbeam M5-620 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: PBE-M5-620

    Ansamblu antena/access point, antenă 29 dBi, TX power 24 dBm (250 mW), procesor Atheros @ 560 MHz, port ethernet gigabit

    750 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Radome 3 Cod intern: 0255
    Radome 3 Producător: Ubiquiti Networks

    Protecţie pentru RocketDish 5G-34

    lichidare de stoc
    450  315 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Radome ISO-BEAM-620 Cod intern: 0683
    Radome ISO-BEAM-620 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: ISO-BEAM-620

    Radome pentru RD-5G30-LW, PBE-M5-620, PBE-5AC-620

    385 LEI
    Stoc: 2 buc

  • Radome PBE-RAD-400 Cod intern: 0552
    Radome PBE-RAD-400 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: PBE-RAD-400

    Protecţie pentru NanoBeam M5/M2 400

    65 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Rocket 5AC Lite Cod intern: 0560
    Rocket 5AC Lite Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: R5AC-Lite

    Access point outdoor 5 GHz, standard 802.11ac, TX power 27 dBm (500mW), CPU MIPS 74Kc, LAN gigabit, protocol proprietar TDMA airMAX, 2x RSMA

    670 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Rocket M2 AirMax Cod intern: 0041
    Rocket M2 AirMax Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: RocketM2

    Access point outdoor, standard 2.4GHz 802.11 b/g/n, CPU Atheros MIPS 24KC @ 400MHz, 2× RSMA, TX power 28 dBm (630mW), procesor 400 MHz

    400 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Rocket M5 AirMax Cod intern: 0003
    Rocket M5 AirMax Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: RocketM5

    Outdoor 5GHz, 2× RSMA, TX power 27 dBm (500mW), CPU MIPS 74Kc, RAM 128 MB

    400 LEI
    Stoc: 3 buc

  • Rocket Prism 5AC Gen2 Cod intern: 1070
    Rocket Prism 5AC Gen2 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: RP-5AC-Gen2

    Access point outdoor, standard 802.11AC, CPU Atheros MIPS 74Kc @ 720 MHz, TX power 28 dBm (630 mW), port ethernet gigabit, filtru activ airPrism®, management cu telefonul mobil (Android & iOS)

    1250 LEI
    Stoc: 1 buc

  • RocketDish 5G-30 Cod intern: 0024
    RocketDish 5G-30 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: RD5G30

    Antenă directivă cu reflector parabolic, 2x2 MIMO, 5GHz, câştig 30dBi

    610 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • RocketDish 5G-30-LW Cod intern: 0653
    RocketDish 5G-30-LW Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: RD-5G30-LW

    Antenă directivă cu reflector parabolic, 2x2 MIMO, 5GHz, câştig 30dBi, 7.4 kg

    535 LEI
    Stoc: 2 buc

  • SFP UF-RJ45-1G Cod intern: 1266
    SFP UF-RJ45-1G Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UF-RJ45-1G

    Modul gigabit SFP/RJ45

    102 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • Suport-braț Ubiquiti Quick-Mount Cod intern: 2008
    Suport-braț Ubiquiti Quick-Mount Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: Quick-Mount

    Suport-braţ ajustabil pentru seria de access point-uri NanoStation și NanoBeam de la Ubiquiti Networks

    112 LEI
    Stoc: 1 buc

  • Switch Flex Utility Cod intern: 1985
    Switch Flex Utility Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-Flex-Utility

    Carcasă outdoor pentru Switch Flex, include sursă de alimentare PoE de 60W

    265 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • TOUGHCable CARRIER Cod intern: 0229
    TOUGHCable CARRIER Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: TOUGHCable CARRIER

    Cablu UTP (CAT5e) outdoor de înaltă calitate, dublu-ecranat, anti-crosstalk divider, protecţie anti-ESD, lungime 304.8m

    3 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • TOUGHCable CARRIER  rola 305 ml Cod intern: 1076
    TOUGHCable CARRIER rola 305 ml Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: TOUGHCable CARRIER

    Cablu UTP (CAT5e) outdoor de înaltă calitate, dublu-ecranat, anti-crosstalk divider, protecţie anti-ESD, lungime 304.8m

    880 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • ToughCable Connector Cod intern: 0099
    ToughCable Connector Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: TC-CON-100

    Conector RJ45, compatibil cu ToughCable, protecţie anti-ESD

    2.5 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • ToughCable Connector Ground Cod intern: 0473
    ToughCable Connector Ground Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: TC-GND

    Conector RJ45, compatibil cu ToughCable, protecţie anti-ESD

    4.5 LEI
    Stoc: 5+ buc

  • UF-RJ45-10G Cod intern: 1582
    UF-RJ45-10G Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UF-RJ45-10G

    Modul SFP+/RJ45, 10 Gbps

    365 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UISP Cable Pro Cod intern: 0207
    UISP Cable Pro Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UISP-Cable-Pro

    Cablu F/UTP CAT5e outdoor de înaltă calitate, ecranat, protecţie anti-ESD, rezistenţă electrică ~10Ω / 100m, se comercializează la metru

    2.4 LEI
    Stoc: 740+ ml

  • UISP Cable Pro (rolă 305 m) Cod intern: 0761
    UISP Cable Pro (rolă 305 m) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UISP-Cable-Pro

    Cablu F/UTP CAT5e outdoor de înaltă calitate, ecranat, protecţie anti-ESD, rezistenţă electrică ~10Ω / 100m, se comercializează la rolă (305 metri)

    715 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi AC Mesh Cod intern: 0886
    UniFi AC Mesh Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UAP-AC-M

    Hotspot indoor/outdoor, dual band, 2x2 MIMO 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 20 dBm, 300 Mbps @ 2.4GHz, 867 Mbps @ 5GHz, 1x Ethernet Gigabit, capabilitate Mesh Multi-Hop

    480 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi AC Mesh (bulk) Cod intern: 1267
    UniFi AC Mesh (bulk) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UAP-AC-M-5

    Hotspot indoor/outdoor, dual band, 2x2 MIMO 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 20 dBm, 300 Mbps @ 2.4GHz, 867 Mbps @ 5GHz, 1x Ethernet Gigabit, capabilitate Mesh Multi-Hop

    445 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi AC Mesh PRO Cod intern: 0893
    UniFi AC Mesh PRO Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UAP-AC-M-PRO

    Hotspot outdoor, dual band, 3x3 MIMO 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 22 dBm, 450 Mbps @ 2.4GHz, 1300 Mbps @ 5GHz, 1x Ethernet Gigabit, capabilitate Mesh Multi-Hop

    960 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi AC Mesh PRO (bulk) Cod intern: 1255
    UniFi AC Mesh PRO (bulk) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UAP-AC-M-PRO

    Hotspot outdoor, dual band, 3x3 MIMO 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 22 dBm, 450 Mbps @ 2.4GHz, 1300 Mbps @ 5GHz, 1x Ethernet Gigabit, capabilitate Mesh Multi-Hop

    940 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi AP FlexHD Cod intern: 1607
    UniFi AP FlexHD Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UAP-FlexHD

    Hotspot indoor dual-band 2.4/5 GHz, 4×4 MU‑MIMO, 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2, TX power 23 dBm @ 2.4 GHz / 26 dBm @ 5 GHz, LAN gigabit

    970 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Cable (UC-C6-CMR) Cod intern: 1270
    UniFi Cable (UC-C6-CMR) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UC-C6-CMR

    Cablu UTP (Cat6) indoor de înaltă calitate, anti-crosstalk divider, 23 AWG, 10 Gbps, alb

    2.8 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Cloud Key Gen2 Cod intern: 1445
    UniFi Cloud Key Gen2 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UCK-G2

    Controller hardware pentru dispozitive Ubiquiti UniFi (hotspot-uri, routere, switch-uri), eMMC 32 GB, CPU ARM APQ8053 8-core, RAM 2 GB, carcasă din aluminiu anodizat

    860 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Cloud Key Gen2 Plus Cod intern: 1371
    UniFi Cloud Key Gen2 Plus Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UCK-G2-PLUS

    Controller hardware şi NVR pentru hotspot-urile şi camerele de supraveghere Ubiquiti UniFi, SATA 1 TB 2.5", CPU ARM APQ8053 8-core, RAM 3 GB, maximum 20 camere

    1070 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • UniFi Dream Machine Cod intern: 1603
    UniFi Dream Machine Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UDM

    Router Wi-Fi dual-band (2.4 şi 5 GHz), 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2, MIMO 4×4, TX-power 23 dBm @ 2.4 GHz / 26 dBm @ 5 GHz, ethernet gigabit 1×WAN / 4×LAN, funcţie de switch cu management, funcţie de controller UniFi, CPU Arm Cortex-A57 Quad-Core @ 1.7 GHz,

    1720 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Dream Machine Pro (UDM-Pro) Cod intern: 1649
    UniFi Dream Machine Pro (UDM-Pro) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UDM-Pro

    Router enteprise-class, dual-WAN (SFP+ 10G / RJ45 1G), LAN 1× SFP+ 10G / 8× RJ45 1G, CPU Quad ARM Cortex-A57 Core @ 1.7 GHz, RAM 4 GB DDR4, funcţii: security gateway / firewall / VPN / UniFi Controller / NVR

    2220 LEI
    Stoc: 3 buc

  • UniFi Protect G4-Bullet Camera (UVC-G4-BULLET) Cod intern: 1766
    UniFi Protect G4-Bullet Camera (UVC-G4-BULLET) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UVC-G4-BULLET

    Cameră indoor/outdoor de supraveghere IP, rezoluţie 1440p (4 MP), 24 fps, compresie H.264, infraroşu (IR), microfon, alimentare 48V (standard 802.3af)

    1075 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Security Gateway Cod intern: 0554
    UniFi Security Gateway Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USG

    Router gigabit, CPU Dual-Core MIPS64 @ 500MHz, RAM 512MB, flash 2GB, 3x LAN gigabit, port serial, management prin UniFi Controller

    580 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Security Gateway PRO Cod intern: 0801
    UniFi Security Gateway PRO Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USG-PRO-4

    Router gigabit, CPU Dual-Core MIPS64 @ 1 GHz, RAM 2 GB, flash 4 GB, 2x LAN gigabit RJ45, 2x WAN gigabit RJ45/SFP (combinat), port serial, management prin UniFi Controller, carcasă rackabilă

    1450 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch 16 PoE Gen2 (42 W) Cod intern: 1609
    UniFi Switch 16 PoE Gen2 (42 W) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-16-POE

    Switch PoE+ cu management, 16× Ethernet Gigabit, 1× in-band management, 2× SFP, throughput 18 Gbps, PoE 802.3af/at (pe 8 dintre porturile ethernet), buget PoE+ 42 W, montabil în rack, răcire pasivă (fan-less)

    1660 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch 16-150W Cod intern: 0835
    UniFi Switch 16-150W Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: US-16-150W

    Switch PoE cu management, 16x Ethernet Gigabit, 2x SFP, 1x serial, throughput 18 Gbps, PoE 802.3af/at, montabil în rack

    1470 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch 24 Cod intern: 0851
    UniFi Switch 24 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: US-24

    Switch cu management, 24× Ethernet Gigabit, 2× SFP, 1× serial, throughput 26 Gbps, montabil în rack

    1160 LEI
    Stoc: 3 buc

  • UniFi Switch 24 (USW-24) Cod intern: 1892
    UniFi Switch 24 (USW-24) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-24

    Switch layer 2 cu management, 24× Ethernet Gigabit, 2× 1G SFP, rackabil, răcire silenţioasă (fanless), display touchscreen

    1260 LEI
    Stoc: 3+ buc

  • UniFi Switch 24 PoE Gen2 (95 W) Cod intern: 1610
    UniFi Switch 24 PoE Gen2 (95 W) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-24-POE

    Switch PoE+ cu management, 24× Ethernet Gigabit, 1× in-band management, 2× SFP, throughput 26 Gbps, PoE+ 802.3af/at (pe 16 dintre porturile ethernet), buget PoE 95 W, montabil în rack, răcire pasivă (fan-less)

    2270 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch 24-250W Cod intern: 0692
    UniFi Switch 24-250W Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: US-24-250W

    Switch PoE cu management, 24x Gigabit, 2x SFP, throughput 26 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    1970 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch 24-500W Cod intern: 0625
    UniFi Switch 24-500W Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: US-24-500W

    Switch PoE cu management, 24x Gigabit, 2x SFP, throughput 26 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil

    2830 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch 48 Cod intern: 0852
    UniFi Switch 48 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: US-48

    Switch cu management, 48× Ethernet Gigabit, 2× SFP (1Gbps), 2× SFP+ (10 Gbps), 1× serial, throughput 70 Gbps, montabil în rack

    2090 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Switch 48 PoE (USW-48-POE) Cod intern: 1786
    UniFi Switch 48 PoE (USW-48-POE) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-48-POE

    Switch PoE+ cu management, 48× Ethernet Gigabit, 4× SFP 1G, throughput 52 Gbps, PoE 802.3af/at (pe 32 dintre porturile ethernet), buget PoE+ 195 W, montabil în rack, răcire silenţioasă (ventilator intern), display touchscreen

    2990 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch 48-500W Cod intern: 1634
    UniFi Switch 48-500W Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: US-48-500W

    Switch PoE cu management, 48× LAN (10/100/1000M), 2× SFP (1G), 2× SFP+ (10G), throughput 70 Gbps, PoE 802.3af/at + 24V, rackabil

    3950 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch 48-750W Cod intern: 1403
    UniFi Switch 48-750W Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: US-48-750W

    Switch PoE cu management, 48× LAN (10/100/1000M), 2× SFP (1G), 2× SFP+ (10G), throughput 70 Gbps, PoE 802.3af/at + 24V, rackabil

    4960 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch 8 Cod intern: 0997
    UniFi Switch 8 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: US-8

    Switch cu management, 8x Gigabit, throughput 8 Gbps, PoE-passthrough pe portul 8

    565 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • UniFi Switch 8 (bulk) Cod intern: 1173
    UniFi Switch 8 (bulk) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: US-8-5

    Switch cu management, 8x Gigabit, throughput 8 Gbps, PoE-passthrough pe portul 8

    500 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch 8-150W Cod intern: 0813
    UniFi Switch 8-150W Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: US-8-150W

    Switch PoE cu management, 8x Gigabit, 2x SFP, throughput 10 Gbps, PoE 802.3af/at

    1050 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch 8-60W Cod intern: 0996
    UniFi Switch 8-60W Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: US-8-60W

    Switch PoE cu management, 8x Gigabit, throughput 8 Gbps, PoE 802.3af (pe 4 din porturile ethernet)

    590 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch Enterprise 24 PoE (400 W) Cod intern: 1944
    UniFi Switch Enterprise 24 PoE (400 W) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-Enterprise-24-POE

    Switch PoE+ Layer 3 cu management, 24× LAN RJ45 (12× 1 GbE, 12× 2.5 GbE), 2× 10G SFP+, throughput 62 Gbps, PoE+ 802.3af/at, buget PoE 400 W, 1× USP RPS DC input, montabil în rack

    4060 LEI
    Stoc: 2 buc

  • UniFi Switch Flex Cod intern: 1564
    UniFi Switch Flex Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-Flex

    Switch PoE cu management, outdoor, 5× Ethernet Gigabit, PoE-in 802.3 af/at/bt (port 1), PoE-out 802.3af (port 2 - 5, pini 1,2+ / 3,6-), putere maximă 46W

    535 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch Lite 16 PoE Cod intern: 1959
    UniFi Switch Lite 16 PoE Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-Lite-16-PoE-EU

    Switch PoE+ cu management, LAN 16× 10/100/1000 (gigabit), throughput 16 Gbps, PoE+ 802.3af/at (pe 8 dintre porturile ethernet), buget PoE 45 W, sursă internă de 60W

    1115 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch Lite 8 PoE Cod intern: 1865
    UniFi Switch Lite 8 PoE Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-Lite-8-PoE

    witch PoE+ cu management, LAN 8× 10/100/1000 (gigabit), throughput 8 Gbps, PoE+ 802.3af/at (pe 4 dintre porturile ethernet), buget PoE 52 W, alimentator extern 54V / 1.1A

    550 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch PRO 24 Cod intern: 1784
    UniFi Switch PRO 24 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-Pro-24

    Switch layer 2/3 cu management, 24× Ethernet Gigabit, 2× 10G SFP+, rackabil, răcire silenţioasă (ventilator intern), display touchscreen, opţiune de conectare la sursă redundantă UniFi SmartPower

    2360 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Switch Pro 24 PoE Gen2 (400 W) Cod intern: 1611
    UniFi Switch Pro 24 PoE Gen2 (400 W) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-Pro-24-POE

    Switch PoE+ cu management, 24× Ethernet Gigabit, 1× in-band management, 2× SFP+ 10G, throughput 44 Gbps, PoE+ 802.3af/at (pe 16 dintre porturile ethernet), PoE++ 802.3bt (pe 8 dintre porturile ethernet), buget PoE 400 W, montabil în rack, zgomot redus

    3860 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Switch PRO 48 Cod intern: 1785
    UniFi Switch PRO 48 Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-Pro-48

    Switch layer 2/3 cu management, 48× Ethernet Gigabit, 4× 10G SFP+, rackabil, răcire silenţioasă (ventilator intern), display touchscreen, opţiune de conectare la sursă redundantă UniFi SmartPower

    3500 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Switch Pro 48 PoE Gen2 (600 W) Cod intern: 1612
    UniFi Switch Pro 48 PoE Gen2 (600 W) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-Pro-48-POE

    Switch PoE+ cu management, 48× Ethernet Gigabit, 1× in-band management, 4× SFP+ 10G, throughput 88 Gbps, PoE+ 802.3af/at (pe 40 dintre porturile ethernet), PoE++ 802.3bt (pe 8 dintre porturile ethernet), buget PoE 600 W, montabil în rack, zgomot redus

    5480 LEI
    Stoc: 1 buc

  • UniFi Switch US-16-XG Cod intern: 1217
    UniFi Switch US-16-XG Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: US-16-XG

    Switch cu management de mare capacitate, 12x SFP+ 10G, 4x RJ45 10G, throughput 160 Gbps, rată de forwardare 238.1 Mpps, port serial, rackabil

    2730 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Video Camera G3 Bullet (UVC-G3-Bullet) Cod intern: 1129
    UniFi Video Camera G3 Bullet (UVC-G3-Bullet) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UVC-G3-BULLET

    Cameră indoor/outdoor de supraveghere IP, rezoluţie 1080p HD, 30 fps, infraroşu (IR), microfon, alimentare 48V (standard 802.3af)

    690 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Video Camera G3 Bullet (UVC-G3-Bullet, bulk) Cod intern: 1208
    UniFi Video Camera G3 Bullet (UVC-G3-Bullet, bulk) Producător: Ubiquiti Networks

    Cameră indoor/outdoor de supraveghere IP, rezoluţie 1080p HD, 30 fps, infraroşu (IR), microfon, alimentare 48V (standard 802.3af)

    705 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Video Camera G3 Flex (UVC-G3-FLEX) Cod intern: 1306
    UniFi Video Camera G3 Flex (UVC-G3-FLEX) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UVC-G3-FLEX

    Cameră indoor/outdoor de supraveghere IP, senzor 1/2.7", rezoluţie 1080p HD, 25 fps, infraroşu (IR), microfon, alimentare 48V (standard 802.3af), reglaj vertical

    475 LEI
    Stoc: 10+ buc

  • UniFi Video Camera G3 Flex, bulk (UVC-G3-FLEX-3) Cod intern: 1876
    UniFi Video Camera G3 Flex, bulk (UVC-G3-FLEX-3) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UVC-G3-FLEX

    Cameră indoor/outdoor de supraveghere IP, senzor 1/2.7", rezoluţie 1080p HD, 25 fps, infraroşu (IR), microfon, alimentare 48V (standard 802.3af), reglaj vertical

    360 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Video Camera G3 PRO (UVC‑G3‑PRO) Cod intern: 1237
    UniFi Video Camera G3 PRO (UVC‑G3‑PRO) Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UVC‑G3‑PRO

    Cameră indoor/outdoor de supraveghere IP, senzor Sony IMX290 1/2.8", rezoluţie 1080p HD, 30 fps, infraroşu (IR), microfon, alimentare 24 (PoE pasiv) / 48V (standard 802.3 af/at)

    1280 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • UniFi Video Camera G4 Dome Cod intern: 1960
    UniFi Video Camera G4 Dome Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UVC-G4-DOME

    Cameră outdoor de supraveghere IP de tip "dome", senzor CMOS 4MP, rezoluţie 2688×1512, 24 fps, compresie H.264, infraroşu (IR), microfon, difuzor, protecție IPX4 (ploaie) și IK08 (lovituri)

    1010 LEI
    Stoc epuizat

    Nu există informaţii referitoare la disponibilitate
  • Universal Arm Bracket Cod intern: 0092
    Universal Arm Bracket Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: UB-AM

    Suport-braţ universal pentru echipamente wireless outdoor

    32 LEI
    Stoc: 20+ buc

  • USW Flex Mini Cod intern: 1842
    USW Flex Mini Producător: Ubiquiti Networks Cod produs: USW-Flex-Mini

    Switch cu management, LAN 5× 10/100/1000 (gigabit), throughput 5 Gbps, alimentare 5V (USB-C) / 48V (PoE 802.3af/at)

    170 LEI
    Stoc: 3+ buc

  Coş de cumpărături
Coşul de cumpărături este gol.
  Categorii
  Producători
  Garanţii

Echipamentele care s-au defectat în perioada de garanţie se trimit prin Fan Courier (NU alt curier!) la sediul Fan Courier Tulcea, cu menţiunea pentru Delta Web Telecom. Plata transportului va fi suportată de client.

De asemenea, înainte de a lua decizia de trimitere în garanţie, vă rugăm să solicitaţi suport tehnic la 0748-113-178, pentru a evita cheltuielile de transport în cazul în care problema se poate rezolva de la distanţă.

Pentru rezolvarea cât mai rapidă a garanţiilor, vă rugăm să puneţi în colet o scurtă descriere a problemei, ca să ştim ce anume trebuie verificat şi cum putem reproduce defectul.

Pentru detalii suplimentare vă rugăm să citiţi cu atenţie politica noastră referitoare la returnarea şi înlocuirea produselor.

  Politica de discount
Valoare comandă Discount
2.000 RON2%
4.000 RON3%
6.000 RON4%
8.000 RON5%

Clienţii fideli, a căror comenzi cumulate depăşesc valoarea de 10.000 RON vor beneficia întotdeauna de discountul de 5%, indiferent de valoarea comenzii.

La procentele de mai sus se mai aplică o reducere de 1% pentru comenzile achitate cu ordin de plată.

Comenzile mai mari de 1000 Lei şi greutatea sub 5 Kg, expediate în zonele acoperite de FAN Courier, beneficiază de transport gratuit.

Reţineţi: produsele care sunt la promoţie şi la lichidare de stoc deja includ reduceri mari de preţ, la aceste produse nu se aplică discount-urile enumerate mai sus.

Produsul a fost adăugat în coş.