Ubiquiti Networks Mikrotik Zyxel Extralink Alfa Network RF Elements PC Engines
Receptor optic FTTH/CATV (FWR-8610W) cod: 1063

Receptor optic FTTH/CATV (FWR-8610W)

Producător: FullwellGaranţie: 12 luni

Receptor optic pentru FTTH/CATV, conectori SC/APC, intrare 1550/1490/1310 nm, ieşire 2x RF CATV, ieşire optică 1490/1310 nm pentru ONU, carcasă metalică

110 LEI
Stoc: 100+ buc

FWR-8610W este un receptor optic pentru FTTH, cu ieşire RF pentru CATV şi o ieşire optică pentru ONU.

Caracteristici optice:

  • Lungime de undă intrare: 1310/ 1490/ 1550 nm
  • Lungime de undă ieşire: 1310/ 1490 nm
  • Lungime de undă operare: 1540 … 1560 nm
  • Separare între canale: ≥40 db (1310/ 1490 nm şi 1550 nm)
  • Responsivitate: ≥0.9 A/W
  • Putere de intrare: -15 … +2 dBm
  • Atenuare undă reflectată: ≥55 dB
  • Conector optic: SC/APC

Caracteristici RF:

  • Gama de frecvenţă / liniaritate: 47 … 1000 MHz / ≤ ±1 dB
  • Nivel de ieşire: AGC: 78 dBµv ±1 / (-12 … -2 dBm)
  • Ajustare nivel de ieşire: -18 ... 0 dBm
  • Atenuare undă reflectată: ≥14 dB @ 75Ω
  • Ieşire RF: două căi
  • CNR/MER (dB): ≥44 / 34 (PAL-D 60CH, OMI 3.8%, -9dBm)
  • CTB/CSO/HUM (dB): ≥65 / ≥60 / ≥60 (-1dBm receive)

Caracteristici electrice/mecanice:

  • Tensiune alimentare: 12V (sursă de alimentare inclusă)
  • Consum: 5W
  • Temperatură de lucru: -35℃ … 50℃
  • Material carcasă: metal
  • Dimensiuni: 130 × 60 × 22 mm

Documentaţie:

Medium image for Receptor optic FTTH/CATV (FWR-8610W) Medium image for Receptor optic FTTH/CATV (FWR-8610W)
  Coş de cumpărături
Coşul de cumpărături este gol.
  Garanţii

Echipamentele care s-au defectat în perioada de garanţie se trimit prin Fan Courier (NU alt curier!) la sediul Fan Courier Tulcea, cu menţiunea pentru Delta Web Telecom. Vă rugăm să lipiţi pe colet un bilet cu descrierea defectului, în caz contrar ne rezervăm dreptul de a nu accepta coletul.

De asemenea, înainte de a lua decizia de trimitere în garanţie, vă rugăm să solicitaţi suport tehnic la 0748-113-178, pentru a evita costurile de transport în cazul în care problema se poate rezolva de la distanţă.

  Licenţe Mikrotik RouterOS

Diferenţele dintre nivelurile de licenţiere le puteţi consulta aici.

Level 4 140 LEI
Level 5 270 LEI
Level 6 730 LEI

Notă: preţurile sunt cu TVA inclus.

Pentru informaţii legate de procedura de achiziţie a licenţei, vă rugăm să ne contactaţi.

  Politica de discount
Valoare comandă Discount
2.000 RON2%
4.000 RON3%
6.000 RON4%
8.000 RON5%

Clienţii fideli, a căror comenzi cumulate depăşesc valoarea de 10.000 RON vor beneficia întotdeauna de discountul de 5%, indiferent de valoarea comenzii.

La procentele de mai sus se mai aplică o reducere de 1% pentru comenzile plătite anticipat (cu OP).

Comenzile mai mari de 1000 Lei şi greutatea sub 5 Kg, expediate în zonele acoperite de FAN Courier, beneficiază de transport gratuit.

Reţineţi: produsele care sunt la promoţie şi la lichidare de stoc deja includ reduceri mari de preţ, la aceste produse nu se aplică discount-urile enumerate mai sus.

Produsul a fost adăugat în coş.