Ubiquiti Networks Mikrotik LigoWave Deliberant Alfa Network RF Elements PC Engines
Antenă dipol 5dBi (cod ACOMNIRPSMA)
Producător: MikroTik
Antenă omnidirecţională outdoor, conector RSMA, câştig 5 dBi
29 LEI

Stoc: 6 buc


Antenă omni ACSWI
Producător: MikroTik
Antenă omnidirecţională de interior pentru benzile 2.4 / 5 GHz, câştig 4 dBi, conector U.FL
45 LEI

Stoc: 4 buc


Antenă omni ACSWIM
Producător: MikroTik
Antenă omnidirecţională de interior pentru benzile 2.4 / 5 GHz, câştig 4 dBi, conector MMCX
45 LEI

Stoc: 10+ buc


CA150
Producător: MikroTik
Carcasă indoor pentru MikroTik RB450 / RB450G
68 LEI

Stoc: 4 buc


CA411-711
Producător: MikroTik
Carcasă indoor pentru MikroTik RB411,RB711,RB91x
63 LEI

Stoc: 5 buc


CA800
Producător: MikroTik
Carcasă indoor pentru MikroTik RB800
85 LEI

Stoc: 1 buc


CCR1009-7G-1C-1S+
Producător: MikroTik
Router gigabit, CPU TILE-Gx9 @ 1 GHz, 9 nuclee, 2GB RAM, 7 porturi gigabit, 1x SFP+, 1x RS232, 1x USB, 1x SD card, 1x microSD, RouterOS Level6, sursă de alimentare redundantă
2060 LEI

Stoc: 3 buc


CCR1009-7G-1C-1S+PC
Producător: MikroTik
Router gigabit, CPU TILE-Gx9 @ 1 GHz, 9 nuclee, 2GB RAM, 7 porturi gigabit, 1x SFP+, 1x RS232, 1x USB, 1x SD card, 1x microSD, RouterOS Level6, carcasă 1U din aluminiu, răcire pasivă
2170 LEI

Stoc: 1 buc


CCR1009-7G-1C-PC
Producător: MikroTik
Router gigabit, CPU TILE-Gx9 @ 1 GHz, 9 nuclee, 1GB RAM, 7 porturi gigabit, 1x SFP, 1x RS232, 1x USB, RouterOS Level6, carcasă 1U din aluminiu, răcire pasivă
1860 LEI

Stoc: 3 buc


CCR1016-12G
Producător: MikroTik
Router gigabit, CPU Tilera Tile-Gx16 @ 1.2 GHz, 16 nuclee, 2G RAM, 12 porturi gigabit, RouterOS (64 bit) Level6, carcasă rackabilă din aluminiu
2600 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
CCR1016-12S-1S+
Producător: MikroTik
Router gigabit, CPU Tilera Tile-Gx16 @ 1.2 GHz, 16 nuclee, 2G RAM, 12x SFP 1G, 1x SFP 10G, RouterOS v6 Level6, sursă redundantă, modul RJ45 SFP 10/100/1000M
3080 LEI

Stoc: 1 buc


CCR1036-12G-4S
Producător: MikroTik
Router gigabit, CPU Tilera Tile-Gx36 @ 1.2 GHz, 36 nuclee, 4G RAM, 12 porturi gigabit, 4x SFP, RouterOS v6 (64 bit) Level6, carcasă 1U din aluminiu
4125 LEI

La comandă

CCR1036-12G-4S-EM
Producător: MikroTik
Router gigabit, CPU Tilera Tile-Gx36 @ 1.2 GHz, 36 nuclee, 16G RAM, 12 porturi gigabit, 4x SFP, RouterOS v6 (64 bit) Level6, carcasă 1U din aluminiu
4900 LEI

La comandă

CCR1036-8G-2S+
Producător: MikroTik
Router gigabit, CPU Tilera Tile-Gx36 @ 1.2 GHz, 36 nuclee, 4G RAM, 8 porturi gigabit, 2x SFP 10G, RouterOS v6 (64 bit) Level6, carcasă 1U din aluminiu
4500 LEI

La comandă

CCR1036-8G-2S+EM
Producător: MikroTik
Router gigabit, CPU Tilera Tile-Gx36 @ 1.2 GHz, 36 nuclee, 16G RAM, 8 porturi gigabit, 2x SFP 10G, RouterOS v6 (64 bit) Level6, carcasă 1U din aluminiu
5300 LEI

La comandă

CRS109-8G-1S-2HND-IN
Producător: MikroTik
Switch layer 3, 802.11b/g/n 30dBm, 8x gigabit ethernet, 1x SFP, 1x microUSB, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, RouterOS v6, licenţă level 5
640 LEI

Stoc: 1 buc


CRS112-8G-4S-IN
Producător: MikroTik
Switch layer 3, 8x gigabit ethernet, 4x SFP gigabit, 1x serial, CPU QCA8511 @ 400 MHz, RouterOS Level 5
590 LEI

Stoc: 5 buc


CRS125-24G-1S-2HND-IN
Producător: MikroTik
Switch layer 3, 802.11b/g/n 30dBm, 24x gigabit ethernet, 1x SFP, 1x microUSB, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, RouterOS v6, licenţă level 5
940 LEI

Stoc: 3 buc


CRS125-24G-1S-IN
Producător: MikroTik
Switch layer 3, 24x gigabit ethernet, 1x SFP, 1x microUSB, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, RouterOS v6, licenţă level 5
825 LEI

Stoc: 1 buc


CRS125-24G-1S-RM
Producător: MikroTik
Switch layer 3, 24x gigabit ethernet, 1x SFP, 1x microUSB, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, RouterOS v6, licenţă level 5, rackmount
860 LEI

Stoc: 2 buc


CRS210-8G-2S+IN
Producător: MikroTik
Switch layer 3, 8x gigabit ethernet, 2x SFP+ (10G), port serial RJ45, CPU Qualcomm Atheros QCA8519 @ 400 MHz, RouterOS licenţă L5, carcasă desktop, urechi de prindere pentru rack
940.5 LEI

Stoc: 10+ buc


CRS212-1G-10S-1S+IN
Producător: MikroTik
Switch layer 3, 1x Ethernet Gigabit, 10x SFP, 2x SFP+ (10G), port serial RJ45, CPU Qualcomm Atheros QCA8519 @ 400 MHz, RouterOS licenţă L5, carcasă desktop
920 LEI

Stoc: 2 buc


CRS226-24G-2S+IN
Producător: MikroTik
Switch layer 3, 24x gigabit ethernet, 2x SFP+ (10G), port serial RJ45, CPU Qualcomm Atheros QCA8519 @ 400 MHz, RouterOS licenţă L5, carcasă desktop
1090 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
CRS226-24G-2S+RM
Producător: MikroTik
Switch layer 3, 24x gigabit ethernet, 2x SFP+ (10G), port serial RJ45, CPU Qualcomm Atheros QCA8519 @ 400 MHz, RouterOS v6, licenţă L5, rackabil
1290 LEI

Stoc: 2 buc


CSS326-24G-2S+RM
Producător: MikroTik
Switch cu management, 24x ethernet gigabit, 2x SFP+ (1.25G / 10G), CPU Marwell 98DX3216A1, 2MB RAM, tabela de adrese 16k, 4k VLAN-uri, sistem de operare SwOS, rackabil
620 LEI

Stoc: 2 buc


Flex-guide ACRPSMA
Producător: MikroTik
Pigtail RSMA/RSMA, 50cm, pierderi reduse
39 LEI

Stoc: 10+ buc


Groove 52 ac (RBGrooveG-52HPacn)
Producător: MikroTik
Outdoor 2.4 / 5 GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 26 dBm (398mW), CPU QCA9556 @ 720 MHz, ethernet gigabit, RouterOS L3
340 LEI

Stoc: 5 buc


Groove A-52HPn
Producător: MikroTik
Dual-band 2.4/5 GHz, TX power 27 dBm (500 mW), procesor Atheros AR9342 @ 600 MHz, 802.11 a/b/g/n, RouterOS L4
335 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
Groove A52 ac (RBGrooveGA-52HPacn)
Producător: MikroTik
Outdoor 2.4 / 5 GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 26 dBm (398mW), CPU QCA9556 @ 720 MHz, ethernet gigabit, RouterOS L4
420 LEI

Stoc: 1 buc


hAP (RB951Ui-2nD)
Producător: MikroTik
Router SOHO indoor 2.4 GHz, 2x2 MIMO 802.11 b/g/n, TX power 22 dBm (158 mW), 5x LAN 10/100 Mbps, 1x USB, CPU QCA9531 @ 650 MHz, RouterOS Level 4, PoE out pe portul 5
195 LEI

Stoc: 10+ buc


hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Producător: MikroTik
Router SOHO indoor dualband (2.4 / 5 GHz), 3x3 MIMO, 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 29 dBm (800 mW), CPU QCA9558 @ 720 MHz, RAM 128 MB, 1x SFP, 5x LAN 10/100/1000 Mbps (gigabit), 1x USB, RouterOS Level 4, PoE out pe portul 5
560 LEI

Stoc: 4 buc


hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)
Producător: MikroTik
Router SOHO indoor dualband (2.4 / 5 GHz), 802.11 a/n/ac, TX power 22 dBm (158 mW), CPU QCA9531 @ 650 MHz, 1x WAN, 4x LAN 10/100 Mbps, RouterOS Level 4, PoE out pe portul 5
220 LEI

Stoc: 2 buc


hAP ac lite tower (RB952Ui-5ac2nD-TC)
Producător: MikroTik
Router SOHO indoor dualband (2.4 / 5 GHz), 802.11 a/n/ac, TX power 22 dBm (158 mW), CPU QCA9531 @ 650 MHz, 1x WAN, 4x LAN 10/100 Mbps, 1x USB, RouterOS Level 4, PoE out pe portul 5
220 LEI

Stoc: 10+ buc


hAP lite (RB941-2nD-TC)
Producător: MikroTik
Router SOHO indoor 2.4 GHz, 2x2 MIMO 802.11 b/g/n, TX power 22 dBm (158 mW), 4x LAN 10/100 Mbps, CPU QCA9531 @ 650 MHz, RouterOS Level 4
100 LEI

Stoc: 10+ buc


hEX (RB750Gr2)
Producător: MikroTik
SOHO Router, 5 porturi ethernet gigabit, CPU QCA9556 @ 720 MHz, RouterOS Level 4
260 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
hEX (RB750Gr3)
Producător: MikroTik
SOHO Router, 5 porturi ethernet gigabit, CPU dual-core MT7621A @ 880 MHz, RAM 256 MB, 1x USB 2.0, RouterOS Level 4, accelerare hardware pentru IPsec (~470 Mbps)
260 LEI

Stoc: 10+ buc


hEX lite (RB750r2)
Producător: MikroTik
SOHO Router, 5 porturi ethernet, CPU QCA9531 @ 850MHz, RouterOS Level 4
185 LEI

Stoc: 20+ buc


hEX PoE (RB960PGS)
Producător: MikroTik
SOHO Router, 5 porturi ethernet gigabit, CPU QCA9557 @ 800 MHz, RAM 128 MB, PoE out 802.3at pe porturile 2...5, RouterOS Level 4
345 LEI

Stoc: 10+ buc


hEX PoE lite (RB750UPr2)
Producător: MikroTik
SOHO Router, 5 porturi ethernet 10/100, CPU QCA9531 @ 650MHz, RouterOS Level 4, PoE out pe porturile 2,3,4,5
260 LEI

Stoc: 10 buc


Injector gigabit RBGPOE
Producător: MikroTik
Injector PoE pasiv gigabit (fără splitter)
29 LEI

Stoc: 10 buc


Injector RBPOE
Producător: MikroTik
Injector PoE pasiv 10/100 (fără splitter)
12 LEI

Stoc: 30+ buc


LHG 5 (RBLHG-5nD)
Producător: MikroTik
Ansamblu antena/access point 5GHz, 2x2 MIMO, 802.11 a/n, antenă 25dBi, TX power 25 dBm (316 mW), procesor 600 MHz, port ethernet 10/100, RouterOS L3
250 LEI

Stoc: 40+ buc


mANT 19s (MTAS-5G-19D120)
Producător: MikroTik
Antenă sector 5GHz, 2x2 MIMO, câştig 19dBi, deschidere 120°, conectori RSMA, compatibilitate cu platformele Mikrotik BaseBox / NetBox / NetMetal
440 LEI

Stoc: 7 buc


mANT30 (cod MTAD-5G-30D3)
Producător: MikroTik
Antenă directivă cu reflector parabolic, 2x2 MIMO, 5 GHz, câştig 30 dBi
490 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
mANT30 PA (cod MTAD-5G-30D3-PA)
Producător: MikroTik
Antenă directivă cu reflector parabolic, 2x2 MIMO, 5 GHz, câştig 30 dBi, sistem de aliniere de precizie
540 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)
Producător: MikroTik
Ansamblu access point / antena sector 120° 15dBi, standard 2x2 MIMO 802.11 A/N/AC, TX power 31 dBm (1300 mW), port ethernet gigabit, port SFP, CPU QCA9557 @ 720 MHz, RouterOS L4
600 LEI

Stoc: 3 buc


mANTBox 19s (RB921GS-5HPacD-19S)
Producător: MikroTik
Ansamblu access point / antena sector 120° 19dBi, standard 2x2 MIMO 802.11 A/N/AC, TX power 31 dBm (1300 mW), port ethernet gigabit, port SFP, CPU QCA9557 @ 720 MHz, RouterOS L4
840 LEI

Stoc: 2 buc


mAP lite (RBmAPL-2nD)
Producător: MikroTik
Router miniatural 2.4 GHz, 2x2 MIMO 802.11 b/g/n, TX power 22 dBm (158 mW), 1x LAN 10/100 Mbps, CPU QCA9533 @ 650 MHz, RouterOS Level 4
120 LEI

Stoc: 6 buc


Metal 2SHPn
Producător: MikroTik
Outdoor 2.4 GHz, TX power 32 dBm (1600mW), procesor Atheros AR7241 @ 400 MHz, 802.11 b/g/n, RouterOS L4
430 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
Metal 52 ac (RBMetalG-52SHPacn)
Producător: MikroTik
Outdoor 2.4 / 5 GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, TX power 31 dBm (1300mW), CPU QCA9556 @ 720 MHz, ethernet gigabit, RouterOS L4
510 LEI

Stoc: 7 buc


NetMetal 5 - RB921UAGS-5SHPacD-NM
Producător: MikroTik
Outdoor, 2x2 MIMO 5GHz 802.11ac, TX power 33 dBm (2000mW), CPU QCA9557 @ 720MHz, 2x RP-SMA, 1x LAN gigabit, 1x SFP, 1x USB, RouterOS Level 4
690 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
NetMetal 5 - RB921UAGS-5SHPacT-NM
Producător: MikroTik
Outdoor, 3x3 MIMO 5GHz 802.11ac, TX power 33 dBm (2000mW), CPU QCA9557 @ 720MHz, 3x RP-SMA, 1x LAN gigabit, 1x SFP, 1x USB, RouterOS Level 4
730 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
NetMetal 5 - RB922UAGS-5HPacD-NM
Producător: MikroTik
Outdoor, 2x2 MIMO 5GHz 802.11ac, TX power 31 dBm (1300mW), CPU QCA9557 @ 720MHz, 2x RP-SMA, 1x LAN gigabit, 1x SFP, 1x USB, 1x MiniPCIe, slot SIM, RouterOS Level 4
650 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
NetMetal 5 - RB922UAGS-5HPacT-NM
Producător: MikroTik
Outdoor, 3x3 MIMO 5GHz 802.11ac, TX power 33 dBm (2000mW), CPU QCA9557 @ 720MHz, 3x RP-SMA, 1x LAN gigabit, 1x SFP, 1x USB, 1x MiniPCIe, slot SIM, RouterOS Level 4
690 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
OmniTIK 5 ac
Producător: MikroTik
Access point cu două antene omni încorporate (7.5 dBi) cu polarizare duală, TX power 1300mW, 802.11a/n/ac 2x2 MIMO, CPU QCA9557 @ 720 MHz, 5x ethernet gigabit, 1x USB, RouterOS Level 4
470 LEI

Stoc: 5 buc


OmniTIK 5 PoE ac
Producător: MikroTik
Access point cu două antene omni încorporate (7.5 dBi) cu polarizare duală, TX power 1300mW, 802.11a/n/ac 2x2 MIMO, CPU QCA9557 @ 720 MHz, 5x ethernet gigabit, 1x USB, RouterOS Level 4, PoE out pe porturile 2...5
555 LEI

Stoc: 5 buc


OmniTIK U-5HnD
Producător: MikroTik
Access point cu două antene omni încorporate (7.5 dBi) cu polarizare duală, TX power 400mW, 802.11a/n 2x2 MIMO, Nv2 TDMA, CPU Atheros AR7241 @ 400MHz, RouterOS Level 4
365 LEI

Stoc: 3 buc


OmniTIK UPA-5HnD
Producător: MikroTik
Access point cu două antene omni încorporate (7.5 dBi) cu polarizare duală, TX power 400mW, 802.11a/n 2x2 MIMO, CPU Atheros AR7241 @ 400MHz, RouterOS Level 4, PoE out
430 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
Pigtail MMCX/N-female  - 36 cm (cod ACMMCX)
Producător: MikroTik
Pigtail 36 cm, conectori N-female bulkhead / MMCX
27 LEI

Stoc: 9 buc


PowerBox - RB750P-PBr2
Producător: MikroTik
Router outdoor, CPU QCA9531 @ 650 MHz, 5x LAN FastEthernet, PoE out pe ieşirile 2-5, RouterOS Level 4
285 LEI

Stoc: 8 buc


quickMOUNT
Producător: MikroTik
Suport de perete pentru antene MikroTik (SXT, Omnitik, BaseBox etc) şi alte echipamente montabile pe stâlp
15 LEI

Stoc: 6 buc


quickMOUNT extra
Producător: MikroTik
Suport de perete/stâlp pentru echipamente radio / antene sector grele şi de dimensiuni mari (până la 8kg)
29 LEI

Stoc: 3 buc


quickMOUNT pro
Producător: MikroTik
Suport de perete/stâlp pentru antene MikroTik (SXT, Omnitik, BaseBox etc) şi alte echipamente de mici dimensiuni, libertate 140° pe verticală şi orizontală
28 LEI

Stoc: 10 buc


quickMOUNT pro LHG
Producător: MikroTik
Suport de perete/stâlp pentru antenele MikroTik LHG, libertate 140° pe verticală şi orizontală
29 LEI

Stoc: 20 buc


R11e-2HnD
Producător: MikroTik
Modul radio 2.4GHz, 2x U.FL, TX power 29 dBm (800 mW), 802.11 b/g/n, format miniPCIe, low-profile, chipset Atheros AR9580
150 LEI

Stoc: 4 buc


R11e-2HPnD
Producător: MikroTik
Modul radio 2.4GHz, 2x MMCX, TX power 30 dBm (1000 mW), 802.11 b/g/n, format miniPCIe, chipset Atheros AR9580
150 LEI

Stoc: 1 buc


R11e-5HacD
Producător: MikroTik
Modul radio 5GHz, 2x MMCX, TX power 27 dBm (500 mW), 802.11ac, format miniPCIe, chipset QCA9882
215 LEI

Stoc: 4 buc


R11e-5HnD
Producător: MikroTik
Modul radio 5GHz, 2x MMCX, TX power 27 dBm (500 mW), 802.11 a/n, format miniPCIe, chipset Atheros AR9580
155 LEI

Stoc: 6 buc


R5SHPn
Producător: MikroTik
Modul radio 5GHz, conector MMCX, TX power 29 dBm (800 mW), 802.11 a/n, chipset Atheros AR9220
210 LEI

Stoc: 10+ buc


Radome Cover Kit
Producător: MikroTik
Radome de protecţie pentru mANT 30dBi
135 LEI

Stoc: 2 buc


RB2011iL-IN
Producător: MikroTik
Router gigabit, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, 64M RAM, 5x Gigabit, 5x Fast Ethernet, RouterOS Level4
440 LEI

Stoc: 1 buc


RB2011iL-RM
Producător: MikroTik
Router gigabit, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, 64M RAM, 5x Gigabit, 5x Fast Ethernet, injector PoE pe Ether10, RouterOS Level 4
430 LEI

Stoc: 4 buc


RB2011iLS-IN
Producător: MikroTik
Router gigabit, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, 64M RAM, 5x Gigabit, 5x Fast Ethernet, port SFP, RouterOS L4
480 LEI

Stoc: 2 buc


RB2011UiAS-2HnD-IN
Producător: MikroTik
Router gigabit, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, 128M RAM, 802.11b/g/n 30 dBm, 5x Gigabit, 5x Fast Ethernet, port serial, microUSB, port SFP, touchscreen LCD, RouterOS Level 5
560 LEI

Stoc: 5 buc


RB2011UiAS-IN
Producător: MikroTik
Router gigabit, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, 128M RAM, 5x Gigabit, 5x Fast Ethernet, port serial, microUSB, port SFP, touchscreen LCD, RouterOS Level 5
510 LEI

Stoc: 5 buc


RB2011UiAS-RM
Producător: MikroTik
Router gigabit, CPU Atheros AR9344 @ 600 MHz, 128M RAM, 5x Gigabit, 5x Fast Ethernet, port serial, microUSB, port SFP, touchscreen LCD, RouterOS Level 5
515 LEI

Stoc: 2 buc


RB260GS
Producător: MikroTik
Switch cu management, 5 porturi gigabit, port SFP, CPU Taifatech TF470, 96K SRAM, SwOS
185 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
RB260GSP
Producător: MikroTik
Switch cu management, 5 porturi gigabit, PoE out pe porturile 2-5, port SFP, CPU Taifatech TF470, 96K SRAM, SwOS
250 LEI

În curând

Va fi disponibil începând cu:
1 martie 2017
RB3011UiAS-RM
Producător: MikroTik
Router gigabit, CPU IPQ-8064 @ 1.4 GHz, 1GB RAM, 10x LAN Gigabit, USB 3.0, PoE-out pe Ether10, RouterOS Level 5, rackabil 1U
750 LEI

Stoc: 1 buc


RB44Ge
Producător: MikroTik
Placă de reţea cu 4 porturi gigabit, slot PCIe
369 LEI

Stoc: 4 buc


RB450G
Producător: MikroTik
CPU AR7161 @ 680 MHz, SDRAM 256 MB, RouterOS Level 5, 5x Gigabit, 1x microSD, port serial
440 LEI

La comandă

RB493
Producător: MikroTik
CPU AR7130 @ 300MHz, 64MB DDR SDRAM, 9x FastEthernet, 3x MiniPCI, 1x RS232C, RouterOS v3 L4
270 LEI

Stoc: 3 buc


RB711-2Hn
Producător: MikroTik
CPU AR7241 @ 400 MHz, SDRAM 32 MB, RouterOS v4 Level 3, 1x Ethernet, Wireless 802.11b/g/n, 27 dBm (500mW), conector MMCX
126 LEI

Stoc: 6 buc


RB711-5Hn-M
Producător: MikroTik
CPU AR7240 @ 400 MHz, SDRAM 32 MB, RouterOS v4 Level 3, 1x ethernet, wireless 5GHz 802.11 a/n, 23 dBm (200mW), conector MMCX
152 LEI

Stoc: 1 buc


RB711UA-2HnD
Producător: MikroTik
CPU AR7241 @ 400 MHz, SDRAM 64 MB, RouterOS Level 4, 1x USB, 1x Ethernet, Wireless 802.11b/g/n dual chain, 30 dBm (1000mW), conector MMCX
213.5 LEI

Stoc: 2 buc


RB800
Producător: MikroTik
CPU MPC8544 @ 800MHz, DDR2 SDRAM 250MB, 3x LAN gigabit, 4x miniPCI, 1x miniPCI-e, RouterOS v4 Level 6
816 LEI

Stoc: 1 buc


RB816
Producător: MikroTik
Placă de extensie pentru RB800, 16 porturi Ethernet 10/100M
171 LEI

Stoc: 2 buc


RB850Gx2
Producător: MikroTik
CPU PowerPC P1023 dual-core @ 500 MHz, DDR3 512 MB, RouterOS Level 5, 5x Gigabit, 1x microSD, port serial
504 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
RB911G-2HPnD
Producător: MikroTik
CPU AR9342 @ 600 MHz, RAM 32 MB, RouterOS Level 3, 1x gigabit, wireless 5GHz 802.11 b/g/n, 30 dBm (1000mW), 2x MMCX
210 LEI

Stoc: 10+ buc


RB911G-5HPacD
Producător: MikroTik
CPU QCA9557 @ 720 MHz, RAM 128 MB, RouterOS Level 3, 1x gigabit, wireless 5GHz 2x2 MIMO 802.11ac, 30 dBm (1000mW), conectori RF de tip MMCX
335 LEI

Stoc: 1 buc


RB911G-5HPacD-NB
Producător: MikroTik
Outdoor, 5GHz 802.11 a/n/ac, 30 dBm (1000mW), 2x RP-SMA, 1x Gigabit, CPU QCA9557 @ 720 MHz, RAM 128 MB, RouterOS Level 4
445.5 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
RB911G-5HPnD
Producător: MikroTik
CPU AR9342 @ 600 MHz, RAM 32 MB, RouterOS Level 3, 1x gigabit, wireless 5GHz 802.11 a/n, 30 dBm (1000mW), 2x MMCX
235 LEI

În curând

Va fi disponibil începând cu:
1 martie 2017
RB912UAG-2HPnD
Producător: MikroTik
CPU AR9342 @ 600 MHz, RAM 64 MB, RouterOS Level 4, 1x Gigabit, Wireless 2.4GHz 802.11 b/g/n, 30 dBm (1000mW), 2x MMCX
345 LEI

Stoc: 10 buc


RB912UAG-2HPnD-OUT
Producător: MikroTik
Outdoor, 2.4GHz 802.11 b/g/n,2x RP-SMA, 1x Gigabit, CPU AR9342 @ 600 MHz, RAM 64 MB, RouterOS Level 4
380 LEI

Stoc: 5 buc


RB912UAG-5HPnD
Producător: MikroTik
CPU AR9342 @ 600 MHz, RAM 64 MB, RouterOS Level 4, 1x Gigabit, Wireless 5GHz 802.11 a/n, 30 dBm (1000mW), 2x MMCX
330 LEI

Stoc: 1 buc


RB912UAG-5HPnD-OUT
Producător: MikroTik
Outdoor, 5GHz 802.11 a/n, 30 dBm (1000mW), 2x RP-SMA, 1x Gigabit, CPU AR9342 @ 600 MHz, RAM 64 MB, RouterOS Level 4
370 LEI

Stoc: 10 buc


RB922UAGS-5HPacD
Producător: MikroTik
CPU QCA9557 @ 720 MHz, RAM 128 MB, RouterOS Level 4, 1x gigabit, 1x SFP, 1x USB, wireless 5GHz 2x2 MIMO 802.11ac, 31 dBm (1300mW), conectori RF de tip MMCX
430 LEI

Stoc: 2 buc


RB951G-2HnD
Producător: MikroTik
Router wireless 802.11 b/g/n, TX power 30 dBm, 5x Gigabit LAN, Atheros AR9344 @ 600 MHz, RouterOS Level 4
350 LEI

Stoc: 10 buc


RB951Ui-2HnD
Producător: MikroTik
Router wireless 802.11 b/g/n, TX power 30 dBm, 5x 10/100 LAN, 1x USB, Atheros AR9344 @ 600 MHz, PoE out (pe Ether5), RouterOS Level 4
260 LEI

Stoc: 10+ buc


RB953GS-5HnT
Producător: MikroTik
Wireless 5GHz 802.11 a/n 3x3 MIMO, CPU QCA9558-AT4A-R @ 720 MHz, RAM 128 MB, RouterOS Level 5, 3x Gigabit, 32 dBm (1600mW)
720 LEI

La comandă

RouterBOARD POE-CON-HP
Producător: MikroTik
Convertor PoE 48V -> 24V / 1A
76 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
S+31DLC10D
Producător: MikroTik
Transceiver optic SFP+, 10G, conector Dual LC, lungime de undă 1310nm, distanţă maximă 10 Km, single mode
610 LEI

Stoc: 1 buc


S+DA0001
Producător: MikroTik
SFP+ 1m direct attach cable, 10 Gbps
120 LEI

Stoc: 5 buc


S+DA0003
Producător: MikroTik
SFP+ 3m direct attach cable, 10 Gbps
160 LEI

Stoc: 3 buc


S-31DLC20D
Producător: MikroTik
Transceiver optic SFP, 1.25G, conector Dual LC, single-mode, lungime de undă 1310nm, distanţă maximă 20 Km
98 LEI

Stoc: 2 buc


S-3553LC20D
Producător: MikroTik
Pereche de transceivere optice, 1.25G, single mode, T1310nm/R1550nm, distanţă 20km
295 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
S-85DLC05D
Producător: MikroTik
Transceiver optic SFP, 1.25G, conector Dual LC, lungime de undă 850nm, distanţă maximă 550m
75 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
S-RJ01
Producător: MikroTik
Modul gigabit SFP/RJ45
125 LEI

Stoc: 4 buc


SXT ac
Producător: MikroTik
Ansamblu access point / antenă 16 dBi, polarizare duală, TX power 31 dBm (1300 mW), CPU QCA9557 @ 720MHz, 802.11 a/n/ac, LAN gigabit, RouterOS L4
500 LEI

Stoc epuizat

Nu se cunoaşte data de la care va fi disponibil
SXT G-2HnD
Producător: MikroTik
Ansamblu access point / antenă 10 dBi, polarizare duală, TX power 32 dBm (1600 mW), procesor Atheros AR7242 @ 400 MHz, 802.11 b/g/n, LAN gigabit, RouterOS Level 4
340 LEI

Stoc: 4 buc


SXT HG5 ac
Producător: MikroTik
Ansamblu access point / antenă 17 dBi, polarizare duală, TX power 31 dBm (1300 mW), CPU QCA9557 @ 720MHz, 802.11 a/n/ac, LAN gigabit, RouterOS L4
515 LEI

Stoc: 3 buc


SXT Lite2
Producător: MikroTik
Ansamblu access point / antenă 10 dBi, polarizare duală, TX power 27 dBm (500 mW), procesor Atheros AR9344 @ 600 MHz, 802.11 b/g/n, RouterOS Level 3
210 LEI

Stoc: 9 buc


SXT Lite5
Producător: MikroTik
Ansamblu access point / antenă 16 dBi, polarizare duală, TX power 27 dBm (500 mW), procesor Atheros AR9344 @ 600 MHz, 802.11 a/n, RouterOS Level 3
260 LEI

Stoc: 10+ buc


SXT Lite5 ac (RBSXT5HacD2n)
Producător: MikroTik
Ansamblu access point / antenă 16 dBi, polarizare duală, TX power 29 dBm (800 mW), CPU QCA9531 @ 650MHz, 802.11 a/n/ac, LAN 10/100, RouterOS L3
280 LEI

Stoc: 9 buc


SXT SA ac
Producător: MikroTik
Ansamblu access point / antenă 13 dBi, deschidere 90°, polarizare duală, TX power 31 dBm (1300 mW), CPU QCA9557 @ 720MHz, 802.11 a/n/ac, LAN gigabit, RouterOS L4
510 LEI

Stoc: 3 buc


wAP (RBwAP2nD-BE)
Producător: MikroTik
Access point outdoor dual-band de uz casnic, model Black Edition, montabil pe perete, 802.11 b/g/n, antene omni interne 2 dBi, TX power 22dBm (158mW), CPU QCA9533 @ 650 MHz, RAM 64M, 1x port ethernet 10/100, RouterOS L4
190 LEI

Stoc: 10 buc


wAP ac (RBwAPG-5HacT2HnD)
Producător: MikroTik
Access point outdoor dual-band de uz casnic, model White Edition, montabil pe perete, 802.11 a/b/g/n/ac, antene omni interne 2 dBi, TX power 25dBm (316mW), CPU QCA9556 @ 720 MHz, RAM 64M, 1x port ethernet gigabit, RouterOS L4
380 LEI

Stoc: 5 buc


wAP ac (RBwAPG-5HacT2HnD-BE)
Producător: MikroTik
Access point outdoor dual-band de uz casnic, model Black Edition, montabil pe perete, 802.11 a/b/g/n/ac, antene omni interne 2 dBi, TX power 25dBm (316mW), CPU QCA9556 @ 720 MHz, RAM 64M, 1x port ethernet gigabit, RouterOS L4
365 LEI

Stoc: 2 buc


  Coş de cumpărături
Nu aţi adaugat niciun produs în coş.
  Garanţii

Echipamentele care s-au defectat în perioada de garanţie se trimit prin Fan Courier (NU alt curier!) la sediul Fan Courier Tulcea, cu menţiunea pentru Delta Web Telecom. Vă rugăm să lipiţi pe colet un bilet cu descrierea defectului, în caz contrar ne rezervăm dreptul de a nu accepta coletul.

De asemenea, înainte de a lua decizia de trimitere în garanţie, vă rugăm să solicitaţi suport tehnic la 0748-113-178, pentru a evita costurile de transport în cazul în care problema se poate rezolva de la distanţă.

  Licenţe Mikrotik RouterOS

Diferenţele dintre nivelurile de licenţiere le puteţi consulta aici.

Level 4 140 LEI
Level 5 270 LEI
Level 6 730 LEI

Notă: preţurile sunt cu TVA inclus.

Pentru informaţii legate de procedura de achiziţie a licenţei, vă rugăm să ne contactaţi.

  Politica de discount
Valoare comandă Discount
2.000 RON2%
4.000 RON3%
6.000 RON4%
8.000 RON5%

Clienţii fideli, a căror comenzi cumulate depăşesc valoarea de 10.000 RON vor beneficia întotdeauna de discountul de 5%, indiferent de valoarea comenzii.

La procentele de mai sus se mai aplică o reducere de 1% pentru comenzile plătite anticipat (cu OP).

Comenzile mai mari de 1000 Lei şi greutatea sub 5 Kg, expediate în zonele acoperite de FAN Courier, beneficiază de transport gratuit.

Reţineţi: produsele care sunt la promoţie şi la lichidare de stoc deja includ reduceri mari de preţ, la aceste produse nu se aplică discount-urile enumerate mai sus.

Produsul a fost adăugat în coşul de cumpărături.